Hledat

Ubytování

Ferienhaus Dieboldsberg Prázdninové domy

25 Dieboldsberg, 72275 Alpirsbach, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Dieboldsberg. Situated in Alpirsbach, 3.5 km from Alpirsbach Abbey, Ferienhaus Dieboldsberg features accommodation with free WiFi, garden views, a garden, and access to... Ubytování Ferienhaus Dieboldsberg se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ferienhaus Dieboldsberg

Each unit features a terrace, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a fireplace, a seating area with a sofa, a TV, a washing machine, and a private bathroom with hot tub. The nearest airport is Baden Airpark Airport, 93 km from the holiday home. A microwave, a fridge and oven are also available, as well as a coffee machine. 5 km from Alpirsbach Abbey, Ferienhaus Dieboldsberg features accommodation with free WiFi, garden views, a garden, and access to a hot tub and a sauna. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Alpirsbach! Situated in Alpirsbach, 3. The accommodation has a spa bath.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Ferienhaus Dieboldsberg

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Vířivka/jacuzzi
 • Sauna
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Alpirsbach

Haus Reiser

9,9

Haus Reiser

Ubytování (Apartmán) Haus Reiser. Located in Alpirsbach, 1.1 km from Alpirsbach Abbey, Haus Reiser provides accommodation with a terrace, free WiFi and free shuttle service. Ubytování Haus Reiser se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Maulbetsch

9,7

Ferienwohnung Maulbetsch

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maulbetsch. Located in Alpirsbach, Ferienwohnung Maulbetsch provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Maulbetsch se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub im Kulturdenkmal

9,7

Urlaub im Kulturdenkmal

Ubytování (Apartmány) Urlaub im Kulturdenkmal. Located in Alpirsbach, near Alpirsbach Abbey, Urlaub im Kulturdenkmal features free WiFi, and guests can enjoy a bar and a terrace. Ubytování Urlaub im Kulturdenkmal se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muggelhaus

9,6

Muggelhaus

Ubytování (Apartmán) Muggelhaus. Featuring city views, Muggelhaus provides accommodation with a bar and a balcony, around 600 metres from Alpirsbach Abbey. Ubytování Muggelhaus se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Untermetzgersbauernhof Alpirsbach

9,5

Untermetzgersbauernhof Alpirsbach

Ubytování (Apartmán) Untermetzgersbauernhof Alpirsbach. Untermetzgersbauernhof Alpirsbach offers a fully furnished apartment beside a farm in the village of Alpirsbach. Ubytování Untermetzgersbauernhof Alpirsbach se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Haus Klosterblick

9,5

Haus Klosterblick

Ubytování (Apartmán) Haus Klosterblick. Offering free WiFi and city views, Haus Klosterblick provides accommodation set in Alpirsbach, just 400 metres from Alpirsbach Abbey. Ubytování Haus Klosterblick se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kußmaul

9,4

Ferienwohnung Kußmaul

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kußmaul. Boasting garden views, Ferienwohnung Kußmaul features accommodation with a patio and a kettle, around 1 km from Alpirsbach Abbey. Ubytování Ferienwohnung Kußmaul se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schweizerhaus

9,3

Schweizerhaus

Ubytování (Prázdninové domy) Schweizerhaus. Schweizerhaus has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Alpirsbach, 1.2 km from Alpirsbach Abbey. Ubytování Schweizerhaus se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Krick

9,2

Haus Krick

Ubytování (Apartmány) Haus Krick. Set in Alpirsbach in the Baden-Württemberg region, with Alpirsbach Abbey nearby, Haus Krick offers accommodation with free WiFi and free private parking,... Ubytování Haus Krick se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Adelsberg

9,2

Ferienwohnung Adelsberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Adelsberg. Boasting garden views, Ferienwohnung Adelsberg features accommodation with a patio and a kettle, around 2.6 km from Alpirsbach Abbey. Ubytování Ferienwohnung Adelsberg se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Pusteblume

9

Ferienwohnung Pusteblume

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Pusteblume. Set in Alpirsbach in the Baden-Württemberg region and Alpirsbach Abbey reachable within 2. Ubytování Ferienwohnung Pusteblume se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Sonne

8,9

Landgasthof Sonne

Ubytování (Penzion) Landgasthof Sonne. Free WiFi and a terrace are features of this family-run hotel. Ubytování Landgasthof Sonne se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Untere Muhle

8,9

Landgasthof Untere Muhle

Ubytování (Penzion) Landgasthof Untere Muhle. Set in Alpirsbach, 3.7 km from Alpirsbach Abbey, Landgasthof Untere Muhle offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a... Ubytování Landgasthof Untere Muhle se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Höhneck 1

8,9

Haus Höhneck 1

Ubytování (Apartmán) Haus Höhneck 1. Haus Höhneck 1 is located in Alpirsbach. Set 500 metres from Alpirsbach Abbey, the property offers a garden and free private parking. Ubytování Haus Höhneck 1 se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Meisterhaus Alpirsbach Loft

8,9

Meisterhaus Alpirsbach Loft

Ubytování (Apartmán) Meisterhaus Alpirsbach Loft. Offering free WiFi and garden views, Meisterhaus Alpirsbach is an accommodation set in Alpirsbach. Ubytování Meisterhaus Alpirsbach Loft se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rössle

8,7

Hotel Rössle

Ubytování (Hotel) Hotel Rössle. Surrounded by the scenic Black Forest, this historic, wooden-framed hotel in Alpirsbach offers award-winning cuisine, a sun terrace, and contemporary-style... Ubytování Hotel Rössle se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Löwen-Post

8,5

Löwen-Post

Ubytování (Hotel) Löwen-Post. Boasting a terrace, Löwen-Post is situated in Alpirsbach in the Baden-Württemberg region, 500 metres from Alpirsbach Abbey. Ubytování Löwen-Post se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meisterhaus Alpirsbach Wohnung OG

8,3

Meisterhaus Alpirsbach Wohnung OG

Ubytování (Apartmán) Meisterhaus Alpirsbach Wohnung OG. Situated 300 metres from Alpirsbach Abbey, Meisterhaus Alpirsbach is in Alpirsbach and has a garden and a terrace. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Meisterhaus Alpirsbach Wohnung OG se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Erlenhof

7,3

Gasthof Erlenhof

Ubytování (Penzion) Gasthof Erlenhof. Offering a peaceful location in the Black Forest town of Alpirsbach, this country-style hotel offers a rustic restaurant with garden terrace, a skittles... Ubytování Gasthof Erlenhof se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krähenbad Hotel

7,1

Krähenbad Hotel

Ubytování (Hotel) Krähenbad Hotel. This country-style hotel in Alpirsbach offers a quiet location in the heart of the beautiful Black Forest. Ubytování Krähenbad Hotel se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Landhotel Krone

7

Landhotel Krone

Ubytování (Penzion) Landhotel Krone. This family-run hotel in Alpirsbach offers a private garden with terrace, quiet rooms with flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování Landhotel Krone se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Waldfee

Ferienhaus Waldfee

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Waldfee. Ferienhaus Waldfee is situated in Reutin. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Ferienhaus Waldfee se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hetzer

Ferienwohnung Hetzer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hetzer. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Hetzer features accommodation in Alpirsbach with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Hetzer se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Jungbauernhof

Ferienwohnung-Jungbauernhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Jungbauernhof. Located in Alpirsbach, Ferienwohnung-Jungbauernhof provides accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment is 7 km from Alpirsbach Abbey. Ubytování Ferienwohnung-Jungbauernhof se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Jungbauernhof

Ferienwohnung-Jungbauernhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Jungbauernhof. Set in Alpirsbach, this holiday home is 43 km from Baden-Baden. The unit is 50 km from Rust. The kitchen comes with a dishwasher. A TV is featured. Ubytování Ferienwohnung-Jungbauernhof se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Betty´s Appartement

Betty´s Appartement

Ubytování (Apartmán) Betty´s Appartement. Situated in Alpirsbach, Betty´s Appartement features accommodation with a terrace and free WiFi. Set 1. Ubytování Betty´s Appartement se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Sulzberg

Ferienwohnung Sulzberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sulzberg. Ferienwohnung Sulzberg in Alpirsbach features accommodation with free WiFi, less than 1 km from Alpirsbach Abbey. Ubytování Ferienwohnung Sulzberg se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tranquil holiday home in Reinerzau with terrace and garden with barbecue

Tranquil holiday home in Reinerzau with terrace and garden with barbecue

Ubytování (Prázdninový dům) Tranquil holiday home in Reinerzau with terrace and garden with barbecue. Set in Alpirsbach, just 7 km from Alpirsbach Abbey, Tranquil holiday home in Reinerzau with terrace and garden with barbecue offers accommodation with a... Ubytování Tranquil holiday home in Reinerzau with terrace and garden with barbecue se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bühler

Ferienwohnung Bühler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bühler. Boasting garden views, Ferienwohnung Bühler offers accommodation with a balcony and a kettle, around 3.6 km from Alpirsbach Abbey. Ubytování Ferienwohnung Bühler se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Reinerzau Kleine Kinzig

Ferienhaus Reinerzau Kleine Kinzig

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Reinerzau Kleine Kinzig. Situated in Alpirsbach, just 7 km from Alpirsbach Abbey, Ferienhaus Reinerzau Kleine Kinzig features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Reinerzau Kleine Kinzig se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Burghalde

Ferienhaus Burghalde

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Burghalde. Situated in Alpirsbach, just 600 metres from Alpirsbach Abbey, Ferienhaus Burghalde features accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Burghalde se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivien

Vivien

Ubytování (Apartmán) Vivien. Situated in Alpirsbach in the Baden-Württemberg region, Vivien has a balcony. Ubytování Vivien se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Anne und Peter Bosch

Ferienwohnung Anne und Peter Bosch

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Anne und Peter Bosch. Located in Alpirsbach, Ferienwohnung Anne und Peter Bosch provides accommodation with a terrace and free WiFi. Situated 1. Ubytování Ferienwohnung Anne und Peter Bosch se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Historisches Gerberhaus

Historisches Gerberhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Historisches Gerberhaus. Historisches Gerberhaus is located in Alpirsbach, 500 metres from Alpirsbach Abbey, and provides a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Historisches Gerberhaus se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwarzwald-Ferienhaus Fronwald

Schwarzwald-Ferienhaus Fronwald

Ubytování (Prázdninový dům) Schwarzwald-Ferienhaus Fronwald. Situated in Alpirsbach, just 700 metres from Alpirsbach Abbey, Schwarzwald-Ferienhaus Fronwald features accommodation with a garden, a terrace and free... Ubytování Schwarzwald-Ferienhaus Fronwald se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Hailfinger

Landhaus Hailfinger

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Hailfinger. Set in Alpirsbach, just 7 km from Alpirsbach Abbey, Landhaus Hailfinger offers accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Landhaus Hailfinger se nachází ve městě Alpirsbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)