Hledat

Ubytování

Ferienhaus Dirks 231S Apartmán

26434 Horumersiel, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Dirks 231S. Situated in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Ferienhaus Dirks 231S features a garden. The accommodation is 25 km from Wilhelmshaven. Ubytování Ferienhaus Dirks 231S se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ferienhaus Dirks 231S

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Horumersiel! Situated in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Ferienhaus Dirks 231S features a garden. The nearest airport is Bremen Airport, 116 km from Ferienhaus Dirks 231S. Spiekeroog is 26 km from the apartment, while Wangerooge is 9 km from the property. The apartment has 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, and 1 bathroom with a shower. The accommodation is 25 km from Wilhelmshaven.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Ferienhaus Dirks 231S

 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Jídelna
 • Satelitní programy
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Terasa
 • Zahrada
 • Služba praní
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Horumersiel

Ferienwohnungen Felix und Jan

9,7

Ferienwohnungen Felix und Jan

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Felix und Jan. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Ferienwohnungen Felix und Jan provides accommodation with free private parking. Ubytování Ferienwohnungen Felix und Jan se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Strandgut

9,6

Ferienwohnung Strandgut

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strandgut. Situated in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Ferienwohnung Strandgut features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Strandgut se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Zechner

9,6

FeWo Zechner

Ubytování (Apartmán) FeWo Zechner. Offering free WiFi and garden views, FeWo Zechner is an accommodation situated in Horumersiel. This property offers access to a balcony. Ubytování FeWo Zechner se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Norderloog

9,6

Norderloog

Ubytování (Apartmán) Norderloog. Situated in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Norderloog features a balcony and garden views. Ubytování Norderloog se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steuerbord

9,5

Steuerbord

Ubytování (Apartmán) Steuerbord. Situated in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Steuerbord features a balcony and garden views. Ubytování Steuerbord se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Bendiks

9,5

Hotel Garni Bendiks

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Bendiks. This 3-star Superior hotel offers elegant, tastefully furnished accommodation overlooking the North Sea in the small coastal town of Horumersiel, a short... Ubytování Hotel Garni Bendiks se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nordseejuwel

9,5

Hotel Nordseejuwel

Ubytování (Hotel) Hotel Nordseejuwel. Hotel Nordseejuwel provides accommodation in Horumersiel. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Hotel Nordseejuwel se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafi's Hus

9,5

Hafi's Hus

Ubytování (Apartmán) Hafi's Hus. Hafi's Hus is located in Horumersiel and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Hafi's Hus se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseetraum

9,4

Nordseetraum

Ubytování (Apartmán) Nordseetraum. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Nordseetraum has a terrace. The property features garden views and is 25 km from Wilhelmshaven. Ubytování Nordseetraum se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hilbers

9,3

Ferienwohnung Hilbers

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hilbers. Ferienwohnung Hilbers offers accommodation in Horumersiel, 49 km from Cuxhaven and 41 km from Bremerhaven. The unit is 23 km from Spiekeroog. Ubytování Ferienwohnung Hilbers se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Südhoff

9,3

Ferienwohnung Südhoff

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Südhoff. Situated a 15-minute walk from the beach in Horumersiel, Ferienwohnung Südhoff offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Südhoff se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnendeck Nordsee

9,2

Sonnendeck Nordsee

Ubytování (Apartmán) Sonnendeck Nordsee. Featuring lake views, Sonnendeck Nordsee offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Schillig Beach. Ubytování Sonnendeck Nordsee se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Memmert

9,2

Memmert

Ubytování (Apartmán) Memmert. Memmert is situated in Horumersiel and offers a terrace. The property has garden views and is 24 km from Wilhelmshaven. Ubytování Memmert se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandbank

9,2

Sandbank

Ubytování (Apartmán) Sandbank. Set in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Sandbank has a terrace and garden views. Ubytování Sandbank se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko).

Hotel Schmidt's Hoern

9,1

Hotel Schmidt's Hoern

Ubytování (Hotel) Hotel Schmidt's Hoern. Featuring a sauna and rooms with a balcony or terrace, the family-run Hotel Schmidt's Hoern is only 1 km from the North Sea Coast. Ubytování Hotel Schmidt's Hoern se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Pörtge

9

Gästehaus Pörtge

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Pörtge. Situated in Horumersiel, Gästehaus Pörtge features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Gästehaus Pörtge se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandblick

9

Strandblick

Ubytování (Apartmán) Strandblick. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Strandblick has a balcony and sea views. Ubytování Strandblick se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Osterdeich

8,9

Ferienwohnung Osterdeich

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Osterdeich. Set in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Ferienwohnung Osterdeich has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Osterdeich se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko).

Ringhotel Altes Zollhaus

8,9

Ringhotel Altes Zollhaus

Ubytování (Hotel) Ringhotel Altes Zollhaus. Offering free WiFi, Ringhotel Altes Zollhaus is located in Horumersiel, just 850 metres from the North Sea. Ubytování Ringhotel Altes Zollhaus se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseeblick

8,9

Nordseeblick

Ubytování (Apartmán) Nordseeblick. Nordseeblick is set in Horumersiel. The accommodation is 25 km from Wilhelmshaven, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Nordseeblick se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko).

Nordseestrand

8,9

Nordseestrand

Ubytování (Apartmán) Nordseestrand. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Nordseestrand has a balcony. Ubytování Nordseestrand se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dieks-Inn By Tanny

8,9

Dieks-Inn By Tanny

Ubytování (Apartmán) Dieks-Inn By Tanny. Situated in Horumersiel, Dieks-Inn By Tanny features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Dieks-Inn By Tanny se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseewelle

8,7

Nordseewelle

Ubytování (Apartmán) Nordseewelle. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Nordseewelle has a balcony and garden views. Ubytování Nordseewelle se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Düne

8,6

Düne

Ubytování (Apartmán) Düne. Set in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Düne has a garden. Ubytování Düne se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deichoase

8,6

Deichoase

Ubytování (Apartmán) Deichoase. Set in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Deichoase has a terrace. Ubytování Deichoase se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko).

Blumeninsel

8,5

Blumeninsel

Ubytování (Prázdninové domy) Blumeninsel. Set in Horumersiel, 25 km from Wilhelmshaven, Blumeninsel offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Blumeninsel se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Leuchtfeuer

8,5

Hotel Leuchtfeuer

Ubytování (Hotel) Hotel Leuchtfeuer. Located in the North Sea resort of Horumersiel, in the Wangerland region, this family-run 3-star hotel offers comfortable rooms, a healthy seaside... Ubytování Hotel Leuchtfeuer se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseebucht

8,4

Nordseebucht

Ubytování (Prázdninový dům) Nordseebucht. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Nordseebucht has a terrace and garden views. Ubytování Nordseebucht se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dirks 230S

8,3

Ferienhaus Dirks 230S

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Dirks 230S. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Ferienhaus Dirks 230S has a garden. The accommodation is 25 km from Wilhelmshaven. Ubytování Ferienhaus Dirks 230S se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandbad

8,3

Strandbad

Ubytování (Apartmán) Strandbad. Strandbad is located in Horumersiel and offers barbecue facilities. Ubytování Strandbad se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dünenzelt

8,3

Dünenzelt

Ubytování (Apartmán) Dünenzelt. Located in Horumersiel, Dünenzelt provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytování Dünenzelt se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deichkrone

8,3

Deichkrone

Ubytování (Apartmán) Deichkrone. Situated in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Deichkrone has a balcony. Ubytování Deichkrone se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inselstrand

8,3

Inselstrand

Ubytování (Apartmán) Inselstrand. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Inselstrand has a balcony. Ubytování Inselstrand se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jeverland

8,3

Hotel Jeverland

Ubytování (Hotel) Hotel Jeverland. Situated in the idyllic North Sea resort of Horumersiel, in the Wangerland region, Hotel Jeverland boasts bright and modern accommodation as well as a... Ubytování Hotel Jeverland se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko).

Strandnah

8,2

Strandnah

Ubytování (Apartmán) Strandnah. Set in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Strandnah features a balcony. Ubytování Strandnah se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko).

Ferienwohnungen Antje

8,2

Ferienwohnungen Antje

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Antje. Ferienwohnungen Antje is situated in Horumersiel. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Ferienwohnungen Antje se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dünenrose

8,1

Dünenrose

Ubytování (Apartmán) Dünenrose. Providing free WiFi, Dünenrose is located on the beachfront in Horumersiel. The property features garden views and is 24 km from Wilhelmshaven. Ubytování Dünenrose se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandläufer

8,1

Strandläufer

Ubytování (Apartmán) Strandläufer. Set in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Strandläufer features a balcony and garden views. Ubytování Strandläufer se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandnest

8

Strandnest

Ubytování (Apartmán) Strandnest. Strandnest is set in Horumersiel. The accommodation is 24 km from Wilhelmshaven, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Strandnest se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandkorb

7,9

Strandkorb

Ubytování (Apartmán) Strandkorb. Situated in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Strandkorb features a balcony. Ubytování Strandkorb se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jade Feriendienst

7,9

Jade Feriendienst

Ubytování (Apartmány) Jade Feriendienst. Located in Horumersiel, 25 km from Wilhelmshaven, Jade Feriendienst provides a terrace and free WiFi. Ubytování Jade Feriendienst se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseebrandung

7,8

Nordseebrandung

Ubytování (Apartmán) Nordseebrandung. Situated in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Nordseebrandung features a terrace and garden views. Ubytování Nordseebrandung se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko).

Strandmuschel

7,7

Strandmuschel

Ubytování (Apartmán) Strandmuschel. Set in Horumersiel, just 1.7 km from Schillig Beach, Strandmuschel offers beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Strandmuschel se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Horumersiel

7,6

Ferienwohnung Horumersiel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Horumersiel. Located in Horumersiel, Ferienwohnung Horumersiel provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 25 km from Wilhelmshaven. Ubytování Ferienwohnung Horumersiel se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wattenmeer

7,5

Wattenmeer

Ubytování (Apartmán) Wattenmeer. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Wattenmeer features a terrace. Ubytování Wattenmeer se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Seehund

7,4

Ferienwohnung Seehund

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Seehund. Ferienwohnung Seehund is set in Horumersiel. The accommodation is 25 km from Wilhelmshaven. Ubytování Ferienwohnung Seehund se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko).

Nordseeinsel

6,4

Nordseeinsel

Ubytování (Apartmán) Nordseeinsel. Located in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Nordseeinsel has a balcony. Ubytování Nordseeinsel se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseegras

6,3

Nordseegras

Ubytování (Apartmán) Nordseegras. Situated in Horumersiel in the Lower-Saxony region, Nordseegras features a terrace and garden views. Ubytování Nordseegras se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko).

NordseeResort Hotel & Suite Arche Noah

6,3

NordseeResort Hotel & Suite Arche Noah

Ubytování (Aparthotel) NordseeResort Hotel & Suite Arche Noah. Offering family-friendly accommodation, this apartment hotel enjoys a scenic location in the Frisian seaside resort of Horumersiel, near various sports and... Ubytování NordseeResort Hotel & Suite Arche Noah se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseebrise

Nordseebrise

Ubytování (Prázdninový dům) Nordseebrise. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Nordseebrise features accommodation in Horumersiel with free WiFi and garden views. Ubytování Nordseebrise se nachází ve městě Horumersiel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bambus

Ferienhaus Bambus

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bambus. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Ferienhaus Bambus provides accommodation in Horumersiel with free WiFi and river views. Ubytování Ferienhaus Bambus se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)