Hledat

Ubytování

Ferienhaus Dranske 200S Prázdninový dům

18556 Dranske, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dranske 200S. Situated in Dranske in the Rügen region, Ferienhaus Dranske 200S features a terrace. The accommodation is 20 km from Glowe. Ubytování Ferienhaus Dranske 200S se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

Popis ubytování Ferienhaus Dranske 200S

Ferienhaus Dranske 200S offers a children's playground. The accommodation is 20 km from Glowe. A bicycle rental service is available at the accommodation. The holiday home has a TV with satellite channels, a well-equipped kitchen with a fridge and a stovetop, and 1 bathroom with a shower. Situated in Dranske in the Rügen region, Ferienhaus Dranske 200S features a terrace. Binz is 45 km from Ferienhaus Dranske 200S, while Sassnitz is 36 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Pláž
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Ferienhaus Dranske 200S

 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Satelitní programy
 • TV
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Pláž
 • Terasa
 • Sauna
 • Stolní tenis
 • Samostatná budova
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Dětské hřiště
 • Služba praní
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Dranske

Huss Waterkant

9,4

Huss Waterkant

Ubytování (Prázdninový dům) Huss Waterkant. Huss Waterkant is situated in Dranske and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. Ubytování Huss Waterkant se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliches Apartment in Strandnähe

9,4

Gemütliches Apartment in Strandnähe

Ubytování (Apartmán) Gemütliches Apartment in Strandnähe. Set in Dranske in the Rügen region, Gemütliches Apartment in Strandnähe offers free WiFi. Ubytování Gemütliches Apartment in Strandnähe se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meiks Ostseehütten

9,4

Meiks Ostseehütten

Ubytování (Prázdninové domy) Meiks Ostseehütten. Located in Dranske in the Rügen region, Meiks Ostseehütten provides accommodation with free private parking. Ubytování Meiks Ostseehütten se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

Ferienhaus Dranske RUeG 341

9,4

Ferienhaus Dranske RUeG 341

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dranske RUeG 341. Located in Dranske, Ferienhaus Dranske RUeG 341 is a holiday home featuring a terrace. The unit is 35 km from Binz. The kitchen is equipped with a fridge. Ubytování Ferienhaus Dranske RUeG 341 se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Benny

9,4

Haus Benny

Ubytování (Apartmán) Haus Benny. Haus Benny is set in Dranske and offers a garden. Guests have access to free WiFi throughout the property. The beach is 400 metres away. Ubytování Haus Benny se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Strandlaeufer

9,4

Haus Strandlaeufer

Ubytování (Apartmány) Haus Strandlaeufer. Offering a sauna, fireplace, and large garden, Haus Strandlaeufer is a self-catering accommodation in Dranske. Ubytování Haus Strandlaeufer se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meerluft 10

9,3

Meerluft 10

Ubytování (Apartmán) Meerluft 10. Situated in Dranske,250 metres from the Baltic Sea Coast, Meerluft 10 is 46 km from Binz. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Meerluft 10 se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ortrud

9,3

Haus Ortrud

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Ortrud. Set in Dranske in the Rügen region, Haus Ortrud has a terrace and garden views. Ubytování Haus Ortrud se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

Ferienhaus "Familie&Meehr"

9,1

Ferienhaus "Familie&Meehr"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Familie&Meehr". Located in Dranske in the Rügen region, Ferienhaus "Familie&Meehr" has a terrace and lake views. Ubytování Ferienhaus "Familie&Meehr" se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

Comfort Plus App. A07 + B04 am Bakenberg

9,1

Comfort Plus App. A07 + B04 am Bakenberg

Ubytování (Apartmány) Comfort Plus App. A07 + B04 am Bakenberg. Located in Dranske, Comfort Plus Apartment Feriendorf Rugana offers an indoor pool and a restaurant. Ubytování Comfort Plus App. A07 + B04 am Bakenberg se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Nordbrise

9

Ferienhaus Nordbrise

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Nordbrise. Set in Dranske, 22 km from Glowe, Ferienhaus Nordbrise offers free bikes and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Nordbrise se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandnahe Ferienwohnung Rügen

9

Strandnahe Ferienwohnung Rügen

Ubytování (Apartmán) Strandnahe Ferienwohnung Rügen. Ideally located just 250 metres from the sandy beaches of the Baltic coast, this accommodation is set in a traditional-style building in a holiday park. Ubytování Strandnahe Ferienwohnung Rügen se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Anna

9

Ferienhaus Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Anna. Situated in Dranske in the Rügen region, Ferienhaus Anna has a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Anna se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bakenberg auf Rügen (So)

8,9

Ferienwohnung Bakenberg auf Rügen (So)

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bakenberg auf Rügen (So). Offering a hot tub and sauna, Ferienwohnung Bakenberg auf Rügen (So) is situated in Kreptitz in the Rügen Region. Binz is 37 km from the property. Ubytování Ferienwohnung Bakenberg auf Rügen (So) se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cafesahne u Pension

8,9

cafesahne u Pension

Ubytování (Penzion) cafesahne u Pension. Facing the beachfront in Dranske, cafesahne u Pension features a restaurant and a garden. Ubytování cafesahne u Pension se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

,,Meeresrauschen'' Appartement 15

8,9

,,Meeresrauschen'' Appartement 15

Ubytování (Apartmán) ,,Meeresrauschen'' Appartement 15. , Meeresrauschen'' Appartement 15 is set in Dranske and offers a terrace. The property is 21 km from Glowe, and complimentary private parking is featured. Ubytování ,,Meeresrauschen'' Appartement 15 se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MaRa-Ferienhaus

8,8

MaRa-Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) MaRa-Ferienhaus. MaRa-Ferienhaus is located in Dranske and offers a garden and a terrace. Ubytování MaRa-Ferienhaus se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reetland am Meer

8,8

Reetland am Meer

Ubytování (Prázdninové domy) Reetland am Meer. Reetland am Meer se nachází v Dranske a nabízí ubytování s kuchyní a saunou. Ubytování Reetland am Meer se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Anker

8,7

Haus am Anker

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am Anker. Set in Dranske in the Rügen region, Haus am Anker has a garden. The property is 21 km from Glowe and free private parking is featured. Ubytování Haus am Anker se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

,,Am Bug‘‘ Appartement 6

8,6

,,Am Bug‘‘ Appartement 6

Ubytování (Apartmán) ,,Am Bug‘‘ Appartement 6. , Am Bug‘‘ Appartement 6 is set in Dranske and offers a terrace. The accommodation is 35 km from Binz. Sassnitz is 29 km from the apartment. Ubytování ,,Am Bug‘‘ Appartement 6 se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienidyll Nordwind

8,6

Ferienidyll Nordwind

Ubytování (Apartmán) Ferienidyll Nordwind. Ferienidyll Nordwind is located in Dranske and offers a restaurant. Ubytování Ferienidyll Nordwind se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wildrose

8,6

Haus Wildrose

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Wildrose. Just 600 metres from the Baltic Sea beach, this holiday home is peacefully located in Dranske, on the island of Rügen. Ubytování Haus Wildrose se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhotel Dranske

8,5

Strandhotel Dranske

Ubytování (Hotel) Strandhotel Dranske. Tento hotel se nachází na klidném místě v obci Dranske na ostrově Rujána a nabízí soukromou pláž, saunu, posilovnu a bezplatný internet. Ubytování Strandhotel Dranske se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Fynnus

8,5

Feriendorf Fynnus

Ubytování (Prázdninové domy) Feriendorf Fynnus. Located in Dranske in the Rügen region, Feriendorf Fynnus provides accommodation with free private parking. Ubytování Feriendorf Fynnus se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exklusiver Bungalow direkt am Strand

8,5

Exklusiver Bungalow direkt am Strand

Ubytování (Prázdninový dům) Exklusiver Bungalow direkt am Strand. Exklusiver Bungalow direkt am Strand is situated in Dranske and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 20 km from Glowe. Ubytování Exklusiver Bungalow direkt am Strand se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

DDR Wohnwagen direkt am Strand

8,4

DDR Wohnwagen direkt am Strand

Ubytování (Kemp) DDR Wohnwagen direkt am Strand. DDR Wohnwagen direkt am Strand se nachází v obci Dranske. Na místě je zahrada s grilem. V okolí se lze věnovat pěší turistice a rybaření. Ubytování DDR Wohnwagen direkt am Strand se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

Feriendorf am Bakenberg

8,4

Feriendorf am Bakenberg

Ubytování (Apartmány) Feriendorf am Bakenberg. Apartmány se nacházejí v Dranske, jen kousek pěšky od pláže. Nabízejí zahradu, wellness, bezplatné parkoviště, neplacený krytý bazén, saunu a parní lázeň. Ubytování Feriendorf am Bakenberg se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Rugana

8,3

Feriendorf Rugana

Ubytování (Prázdninový areál) Feriendorf Rugana. Tyto apartmány se nacházejí pouhých 300 metrů od pláže a 1 km od písečné pláže na ostrově Rujána v Baltském moři. Ubytování Feriendorf Rugana se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur kleinen Meerjungfrau

8,3

Zur kleinen Meerjungfrau

Ubytování (Hotel) Zur kleinen Meerjungfrau. Rodinný hotel "Zur Kleinen Meerjungfrau" se nachází přímo na pláži a nabízí 21 pokojů a prázdninové apartmány s veškerým moderním zařízením. Ubytování Zur kleinen Meerjungfrau se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wieker Bodden

8,3

Ferienwohnung Wieker Bodden

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wieker Bodden. Ferienwohnung Wieker Bodden is situated in Dranske. This apartment has a garden. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Ferienwohnung Wieker Bodden se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

,,Rügenliebe‘‘ Appartement 1

8,3

,,Rügenliebe‘‘ Appartement 1

Ubytování (Apartmán) ,,Rügenliebe‘‘ Appartement 1. , Rügenliebe‘‘ Appartement 1 is situated in Dranske and offers a restaurant and a terrace. Ubytování ,,Rügenliebe‘‘ Appartement 1 se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienparadies Rugana A08 - [#47249]

8,2

Ferienparadies Rugana A08 - [#47249]

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Rugana A08 - [#47249]. Ferienparadies Rugana A08 - [#47249] is set in Dranske and offers a restaurant and a fitness centre. Ubytování Ferienparadies Rugana A08 - [#47249] se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natur u. Entspannung Dranske

8,2

Natur u. Entspannung Dranske

Ubytování (Apartmán) Natur u. Entspannung Dranske. Boasting garden views, Natur u. Entspannung Dranske offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2. Ubytování Natur u. Entspannung Dranske se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ortsteil Kreptitz, Haus 23

8,1

Ortsteil Kreptitz, Haus 23

Ubytování (Apartmán) Ortsteil Kreptitz, Haus 23. Ortsteil Kreptitz, Haus 23 is situated in Dranske and offers a garden and a terrace. The property has sea views and is 20 km from Glowe. Ubytování Ortsteil Kreptitz, Haus 23 se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhaus Vielmeer - exklusiv mit Sauna & Kamin direkt am Strand

8,1

Strandhaus Vielmeer - exklusiv mit Sauna & Kamin direkt am Strand

Ubytování (Prázdninový dům) Strandhaus Vielmeer - exklusiv mit Sauna & Kamin direkt am Strand. STRANDHAUS VIELMEER exklusiv mit SAUNA & KAMIN direkt am STRAND is situated in Dranske and offers a garden and a terrace. Ubytování Strandhaus Vielmeer - exklusiv mit Sauna & Kamin direkt am Strand se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DDR Bungalow direkt am Strand auf Rügen

8

DDR Bungalow direkt am Strand auf Rügen

Ubytování (Prázdninové domy) DDR Bungalow direkt am Strand auf Rügen. BUNGALOW DIREKT AM STRAND AUF RÜGEN nabízí ubytování v Dranske. Binz se nachází 37 km daleko. Všechny pokoje mají posezení. Ubytování DDR Bungalow direkt am Strand auf Rügen se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

Haus Meerforelle

7,8

Haus Meerforelle

Ubytování (Apartmán) Haus Meerforelle. Haus Meerforelle is set in Dranske and offers a restaurant and barbecue facilities. Ubytování Haus Meerforelle se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

Bernstein Appartements

7,8

Bernstein Appartements

Ubytování (Apartmány) Bernstein Appartements. Bernstein Appartements se nachází v obci Dranske na Rujáně, 37 km od letoviska Binz, a nabízí zázemí pro grilování a sluneční terasu. Ubytování Bernstein Appartements se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriensiedlung Schwalbennest

7,7

Feriensiedlung Schwalbennest

Ubytování (Prázdninový areál) Feriensiedlung Schwalbennest. Feriensiedlung Schwalbennest se nachází v obci Dranske, 19 km od města Glowe, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Feriensiedlung Schwalbennest se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wowi Ferienwohnung D 31 Dranske-Bakenberg

7,7

Wowi Ferienwohnung D 31 Dranske-Bakenberg

Ubytování (Apartmán) Wowi Ferienwohnung D 31 Dranske-Bakenberg. Wowi Ferienwohnung D 31 Dranske-Bakenberg se nachází na pláži v obci Dranske. Nabízí bezplatné Wi-Fi a hosté mohou využít zahradu. Ubytování Wowi Ferienwohnung D 31 Dranske-Bakenberg se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienpark Bernstein

7,2

Ferienpark Bernstein

Ubytování (Apartmány) Ferienpark Bernstein. Ferienpark Bernstein je prázdninový areál situovaný v Dranske, 37 km od Binzu. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Ferienpark Bernstein se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

,,Boddenblick'' Appartement 3

7,2

,,Boddenblick'' Appartement 3

Ubytování (Apartmán) ,,Boddenblick'' Appartement 3. Set in Dranske in the Rügen region, "Boddenblick'' Appartement 5 has a terrace. The accommodation is 21 km from Glowe. Ubytování ,,Boddenblick'' Appartement 3 se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

,,Kiefernduft'' Appartement 5

6,7

,,Kiefernduft'' Appartement 5

Ubytování (Apartmán) ,,Kiefernduft'' Appartement 5. Located in Dranske in the Mecklenburg-Pomerania region, Kiefernduft'' Appartement 5 features a terrace and sea views. Ubytování ,,Kiefernduft'' Appartement 5 se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DDR Villa Sachsenruh direkt am Strand

6,7

DDR Villa Sachsenruh direkt am Strand

Ubytování (Luxusní stan) DDR Villa Sachsenruh direkt am Strand. A restaurant and a garden are available in-house at DDR Villa Sachsenruh direkt am Strand, which is situated in Dranske, just a few steps away from... Ubytování DDR Villa Sachsenruh direkt am Strand se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WOMO Campmix direkt am Strand

5,3

WOMO Campmix direkt am Strand

Ubytování (Kemp) WOMO Campmix direkt am Strand. Located in Dranske, WOMO Campmix direkt am Strand provides accommodation with a seating area and a kitchen. A fridge and kettle are also offered. Ubytování WOMO Campmix direkt am Strand se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

,,RäuberHöhle'' Appartement 7

5,3

,,RäuberHöhle'' Appartement 7

Ubytování (Apartmán) ,,RäuberHöhle'' Appartement 7. , RäuberHöhle'' Appartement 7 is situated in Dranske. The accommodation is 35 km from Binz. Ubytování ,,RäuberHöhle'' Appartement 7 se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Sonnenblume

Ferienhaus-Sonnenblume

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Sonnenblume. Located in Dranske, Ferienhaus-Sonnenblume provides accommodation with a private pool and free WiFi. The accommodation is 19 km from Glowe. Ubytování Ferienhaus-Sonnenblume se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brisebraus

Haus Brisebraus

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Brisebraus. Haus Brisebraus is set in Dranske. The accommodation is 19 km from Glowe, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Haus Brisebraus se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dranske 201S

Ferienhaus Dranske 201S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dranske 201S. Located in Dranske in the Rügen region, Ferienhaus Dranske 201S has a terrace. The accommodation is 20 km from Glowe. Ubytování Ferienhaus Dranske 201S se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána).

Ferienhaus Anna 2

Ferienhaus Anna 2

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Anna 2. Located in Dranske in the Rügen region, Ferienhaus Anna 2 features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Anna 2 se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dranske auf Ruegen RUeG

Ferienhaus Dranske auf Ruegen RUeG

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dranske auf Ruegen RUeG. Ferienhaus Dranske auf Ruegen RUeG is situated in Dranske and offers barbecue facilities. The accommodation is 21 km from Glowe. Ubytování Ferienhaus Dranske auf Ruegen RUeG se nachází ve městě Dranske (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)