Hledat

Ubytování

Ferienhaus Drexler Apartmány

Unterkaltenhofstraße 28, 93453 Neukirchen beim Heiligen Blut, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Drexler. Located in Neukirchen beim Heiligen Blut in the Bavaria region, Ferienhaus Drexler provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienhaus Drexler se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ferienhaus Drexler

Bodenmais is 33 km from Ferienhaus Drexler, while Sankt Englmar is 39 km away. All units are equipped with a dishwasher, fridge, a kettle, a oven and coffee machine. Guests at the apartment can enjoy table tennis on site, or go hiking or cycling in the surroundings. Located in Neukirchen beim Heiligen Blut in the Bavaria region, Ferienhaus Drexler provides accommodation with free WiFi and free private parking. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Ferienhaus Drexler

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Stolní tenis
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Neukirchen beim Heiligen Blut

Birkenhof

9,5

Birkenhof

Ubytování (Apartmán) Birkenhof. Situated in Neukirchen beim Heiligen Blut in the Bavaria region, Birkenhof has a balcony. Ubytování Birkenhof se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

140qm Ferienhaus

9,5

140qm Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) 140qm Ferienhaus. 140qm Ferienhaus is located in Neukirchen beim Heiligen Blut and offers a terrace. Ubytování 140qm Ferienhaus se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Kagerstein

9,5

Ferienhaus am Kagerstein

Ubytování (Venkovský dům) Ferienhaus am Kagerstein. Venkovský dům Ferienhaus am Kagerstein se nachází v městečku Neukirchen beim Heiligen Blut, 46 km od města Zwiesel, a nabízí sezonní venkovní bazén a... Ubytování Ferienhaus am Kagerstein se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolmsteiner Hof

9,3

Kolmsteiner Hof

Ubytování (Penzion) Kolmsteiner Hof. Enjoying a tranquil environment in the Bavarian Forest, this family-run guest house offers delicious cuisine and a wonderful view overlooking the spa and... Ubytování Kolmsteiner Hof se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

AKZENT Hotel Bayerwald-Residenz

9,1

AKZENT Hotel Bayerwald-Residenz

Ubytování (Hotel) AKZENT Hotel Bayerwald-Residenz. Tento rodinný 4hvězdičkový lázeňský hotel se nachází v obci Neukirchen v Dolním Bavorsku. Ubytování AKZENT Hotel Bayerwald-Residenz se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Münch

8,9

Ferienhotel Münch

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Münch. Featuring free WiFi, Ferienhotel Münch offers accommodation in Neukirchen beim Heiligen Blut, 23 km from Bodenmais. Ubytování Ferienhotel Münch se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Hotel Waldschloessl

8,9

Hotel Waldschloessl

Ubytování (Hotel) Hotel Waldschloessl. Tento rodinný hotel se nachází v krásné přírodě v Bavorském lese, 5 km od Neukirchenu beim Heiligen Blut. Ubytování Hotel Waldschloessl se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Zur Seku

8,8

Gasthof Zur Seku

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Zur Seku. Gasthof Zur Seku se nachází ve městě Neunkirchen am Brand. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Zur Seku se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nichtraucher-Ferienhotel Hohen Bogen

8,7

Nichtraucher-Ferienhotel Hohen Bogen

Ubytování (Hotel) Nichtraucher-Ferienhotel Hohen Bogen. Tento nekuřácký soukromý hotel se nachází na úpatí hory Hohen Bogen v městysu Neukirchen beim Heiligen Blut v Bavorském lese. Ubytování Nichtraucher-Ferienhotel Hohen Bogen se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko).

Gasthof - Pension Schamberger

8,6

Gasthof - Pension Schamberger

Ubytování (Hotel) Gasthof - Pension Schamberger. Tento soukromý penzion se nachází v obci Rittsteig v Bavorském lese, 5 minut jízdy autem od hranic s Českou republikou. Ubytování Gasthof - Pension Schamberger se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof zum Bach

8,5

Hotel-Gasthof zum Bach

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof zum Bach. Tento rodinný hotel se nachází přímo na tržním náměstí v Neukirchene a nabízí každodenní snídaně formou bufetu, bezplatnou půjčovnu jízdních kol a pivní... Ubytování Hotel-Gasthof zum Bach se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko).

Danka

8,4

Danka

Ubytování (Penzion – hostinec) Danka. Set in Neukirchen beim Heiligen Blut, Danka features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Danka se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Zur Linde

8,4

Hotel-Gasthof Zur Linde

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof Zur Linde. Quietly located, Hotel-Gasthof Zur Linde in Neukirchen beim Heiligen Blut has barbecue facilities and a terrace. There is a restaurant. Ubytování Hotel-Gasthof Zur Linde se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bayerischer Wald

8,1

Hotel Bayerischer Wald

Ubytování (Hotel) Hotel Bayerischer Wald. Hotel Bayrischer Wald se nachází v obci Neukirchen bei St. Ubytování Hotel Bayerischer Wald se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pleasant Apartment in Bavaria near Ski Area Arber

8

Pleasant Apartment in Bavaria near Ski Area Arber

Ubytování (Apartmán) Pleasant Apartment in Bavaria near Ski Area Arber. Pleasant Apartment in Bavaria near Ski Area Arber is situated in Neukirchen beim Heiligen Blut. The accommodation is 49 km from Zwiesel. Ubytování Pleasant Apartment in Bavaria near Ski Area Arber se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klosterschänke

7,8

Klosterschänke

Ubytování (Hotel) Klosterschänke. Klosterschänke features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Neukirchen beim Heiligen Blut. Ubytování Klosterschänke se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donna Hotel Klosterhof

7,4

Donna Hotel Klosterhof

Ubytování (Hotel) Donna Hotel Klosterhof. Situated in Neukirchen beim Heiligen Blut, Donna Hotel Klosterhof has a restaurant, bar, shared lounge, and free WiFi. Ubytování Donna Hotel Klosterhof se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien vom Ich

7,3

Ferien vom Ich

Ubytování (Hotel) Ferien vom Ich. Ferien vom Ich is situated in Neukirchen. Featuring a restaurant, the property also has a garden, as well as an indoor pool and a sauna. Ubytování Ferien vom Ich se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Mais-Kühberg

7

Ferienwohnungen Mais-Kühberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Mais-Kühberg. Ferienwohnungen Mais-Kühberg se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut, nedaleko krásného přírodního koupaliště s bezplatným vstupem a 21 km od... Ubytování Ferienwohnungen Mais-Kühberg se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öko-Ferienwohnung im Landhaus Hübner - [#71291]

Öko-Ferienwohnung im Landhaus Hübner - [#71291]

Ubytování (Apartmán) Öko-Ferienwohnung im Landhaus Hübner - [#71291]. Located in Neukirchen, Öko-Ferienwohnung im Landhaus Hübner - [#71291] provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Öko-Ferienwohnung im Landhaus Hübner - [#71291] se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Reiterhof Schober

Hotel Reiterhof Schober

Ubytování (Hotel) Hotel Reiterhof Schober. Set in Neukirchen, Hotel Reiterhof Schober features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Hotel Reiterhof Schober se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Neukirchen bei Heiligen Blut near Ski Area

Cozy Apartment in Neukirchen bei Heiligen Blut near Ski Area

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Neukirchen bei Heiligen Blut near Ski Area. Cozy Apartment in Neukirchen bei Heiligen Blut near Ski Area is located in Neukirchen beim Heiligen Blut. The accommodation is 49 km from Zwiesel. Ubytování Cozy Apartment in Neukirchen bei Heiligen Blut near Ski Area se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hohenbogen

Ferienwohnung Hohenbogen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hohenbogen. Ferienwohnung Hohenbogen is set in Neukirchen beim Heiligen Blut. Ubytování Ferienwohnung Hohenbogen se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Zum Hieblwirt

Landgasthof Zum Hieblwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Zum Hieblwirt. Situated in Neukirchen, Landgasthof Zum Hieblwirt has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Landgasthof Zum Hieblwirt se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Apartment near Ski Area in Neukirchen

Beautiful Apartment near Ski Area in Neukirchen

Ubytování (Apartmán) Beautiful Apartment near Ski Area in Neukirchen. Beautiful Apartment near Ski Area in Neukirchen is situated in Neukirchen beim Heiligen Blut. The accommodation is 49 km from Zwiesel. Ubytování Beautiful Apartment near Ski Area in Neukirchen se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Böhmerwald

Hotel Böhmerwald

Ubytování (Hotel) Hotel Böhmerwald. Tento klidný hotel skládá ze 4 samostatných budov. Má saunu a krytý bazén a nabízí pokoje s balkonem. Ubytování Hotel Böhmerwald se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Baumann

Ferienhaus Baumann

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Baumann. Set in Neukirchen beim Heiligen Blut, 45 km from Zwiesel, Ferienhaus Baumann offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Baumann se nachází ve městě Neukirchen beim Heiligen Blut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)