Hledat

Ubytování

Ferienhaus Elisabeth Apartmány

16 Mühlgasse, 95694 Mehlmeisel, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Elisabeth. Situated in Mehlmeisel, 34 km from Bayreuth, Ferienhaus Elisabeth features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Elisabeth se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ferienhaus Elisabeth

Situated in Mehlmeisel, 34 km from Bayreuth, Ferienhaus Elisabeth features a garden and free WiFi. The nearest airport is Nuremberg Airport, 115 km from Ferienhaus Elisabeth. A terrace is available for guests at the apartment to use.

Vybavení ubytování Ferienhaus Elisabeth

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Minigolf
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Mehlmeisel

Ferienhaus Gemütlichkeit

9,8

Ferienhaus Gemütlichkeit

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Gemütlichkeit. Located in Mehlmeisel in the Bavaria region, Ferienhaus Gemütlichkeit has a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Gemütlichkeit se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Philipp

9,7

Gästehaus Philipp

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Philipp. Gästehaus Philipp features garden views, free WiFi and free private parking, set in Mehlmeisel. Ubytování Gästehaus Philipp se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Pasek

9,6

Ferienwohnung Pasek

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pasek. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Pasek is an accommodation located in Mehlmeisel. Ubytování Ferienwohnung Pasek se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO

9,1

FEWO

Ubytování (Apartmán) FEWO. Located in Mehlmeisel in the Bavaria region, FEWO has a terrace and garden views. Ubytování FEWO se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Erika

8,9

Pension Erika

Ubytování (Penzion) Pension Erika. Pension Erika nabízí ubytování se zahradou v Mehlmeiselu. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi. Pokoje mají šatní skříň. Ubytování Pension Erika se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fichtelzauber

Ferienwohnung Fichtelzauber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fichtelzauber. Set in Mehlmeisel in the Bavaria region, Ferienwohnung Fichtelzauber has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Fichtelzauber se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Alberta

Ferienwohnung Alberta

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Alberta. Set in Mehlmeisel, 50 km from Weiden, Ferienwohnung Alberta offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Alberta se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Holiday Home in Mehlmeisel

Studio Holiday Home in Mehlmeisel

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Holiday Home in Mehlmeisel. Studio Holiday Home in Mehlmeisel is situated in Mehlmeisel and offers barbecue facilities. Ubytování Studio Holiday Home in Mehlmeisel se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dachgiebeloase

Dachgiebeloase

Ubytování (Apartmán) Dachgiebeloase. Dachgiebeloase is situated in Mehlmeisel and offers a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytování Dachgiebeloase se nachází ve městě Mehlmeisel (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)