Hledat

Ubytování

Ferienhaus Falkenegg Prázdninové domy

Obermelbecke 1, 57368 Lennestadt, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Falkenegg. Set in Lennestadt, 49 km from Arnsberg, Ferienhaus Falkenegg offers a shared lounge and free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Ferienhaus Falkenegg se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ferienhaus Falkenegg

Winterberg is 47 km from the accommodation, while Schmallenberg is 24 km from the property. Guests at Ferienhaus Falkenegg can enjoy hiking and skiing nearby, or make the most of the garden. The nearest airport is Paderborn-Lippstadt Airport, 83 km from Ferienhaus Falkenegg. The holiday home offers a terrace. Set in Lennestadt, 49 km from Arnsberg, Ferienhaus Falkenegg offers a shared lounge and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Ferienhaus Falkenegg

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Přímo u sjezdovky
 • Lyžařská škola Dodatečný poplatek
 • Lyžárna
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Společenská místnost
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Lennestadt

Ferienwohnungen Schneider

9,9

Ferienwohnungen Schneider

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schneider. Ferienwohnungen Schneider features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Lennestadt. Ubytování Ferienwohnungen Schneider se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Pyramidenblick im Sauerland

9,7

Ferienwohnung Pyramidenblick im Sauerland

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pyramidenblick im Sauerland. Ferienwohnung Pyramidenblick im Sauerland is situated in Lennestadt. Ubytování Ferienwohnung Pyramidenblick im Sauerland se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Möser

9,6

Pension Möser

Ubytování (Penzion) Pension Möser. Situated in Lennestadt, Pension Möser has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Pension Möser se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Saalhausen Sauerland

9,4

Ferienwohnung Saalhausen Sauerland

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Saalhausen Sauerland. Ferienwohnung Saalhausen Sauerland is set in Lennestadt and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Saalhausen Sauerland se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Bauernhofpension Wiebelhaus-Mester

9,4

Bauernhofpension Wiebelhaus-Mester

Ubytování (Apartmány) Bauernhofpension Wiebelhaus-Mester. Set in Lennestadt, 46 km from Siegen, Bauernhofpension Wiebelhaus-Mester offers a garden and free WiFi. Ubytování Bauernhofpension Wiebelhaus-Mester se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Verse

9,3

Ferienhof Verse

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Verse. Ferienhof Verse se nachází v Lennestadtu v kraji Severní Porýní-Vestfálsko, 11 km od klimatických lázní. Ubytování Ferienhof Verse se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Auszeit

9,3

Fewo Auszeit

Ubytování (Apartmán) Fewo Auszeit. Set in Lennestadt in the North Rhine-Westphalia region, Fewo Auszeit has a patio and mountain views. Ubytování Fewo Auszeit se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lennestadt

9,2

Ferienwohnung Lennestadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lennestadt. Ferienwohnung Lennestadt is situated in Lennestadt. The accommodation is 42 km from Siegen, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Lennestadt se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lausebuche im Sauerland

9

Ferienwohnung Lausebuche im Sauerland

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lausebuche im Sauerland. Ferienwohnung Lausebuche im Sauerland is located in Lennestadt and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Lausebuche im Sauerland se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Rüßmann

8,9

Ferienhof Rüßmann

Ubytování (Venkovský dům) Ferienhof Rüßmann. Ferienhof Russmann je venkovský dům situovaný v Lennestadtu, 8 km od klimatických lázní. Nabízí gril, dětské hřiště a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Ferienhof Rüßmann se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Voss

8,8

Landhotel Voss

Ubytování (Hotel) Landhotel Voss. This traditional, timber-framed hotel in the Lennestadt countryside offers cottage-style rooms, free Wi-Fi, swimming pool and a traditional beer garden. Ubytování Landhotel Voss se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zum Tiefenhagen

8,7

Hotel Zum Tiefenhagen

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Tiefenhagen. Tento rodinný hotel se nachází na klidném místě v zelené krajině Sauerlandu, 5 km od Lennestadtu. Ubytování Hotel Zum Tiefenhagen se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rauszeit Lennestadt Sauerland

8,6

Ferienwohnung Rauszeit Lennestadt Sauerland

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rauszeit Lennestadt Sauerland. Boasting accommodation with a patio, Ferienwohnung Rauszeit Lennestadt Sauerland is situated in Lennestadt. Ubytování Ferienwohnung Rauszeit Lennestadt Sauerland se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kramer

8,5

Hotel Kramer

Ubytování (Hotel) Hotel Kramer. Tento rodinný hotel se těší klidné poloze v údolí Veischede nedaleko Lennestadtu, 2 km od vlakového nádraží Lennestadt Grevenbrück. Ubytování Hotel Kramer se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Westfalische Apartments

8,4

Westfalische Apartments

Ubytování (Apartmány) Westfalische Apartments. Westfalische Apartments features garden views, free WiFi and free private parking, set in Lennestadt. Ubytování Westfalische Apartments se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Cordial

8,2

Hotel Cordial

Ubytování (Hotel) Hotel Cordial. Tento hotel sídlí v krásné hrázděné budově v Lennestadtu v regionu Sauerland v Severním Porýní-Vestfálsku. Ubytování Hotel Cordial se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haus Rameil

8,2

Hotel Haus Rameil

Ubytování (Hotel) Hotel Haus Rameil. Tento rodinný hotel sídlí v krásné hrázděné budově v poklidném okrsku Saalhausen spadajícím pod město Lennestadt. Ubytování Hotel Haus Rameil se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gastreich

8,1

Pension Gastreich

Ubytování (Penzion) Pension Gastreich. Rodinný Pension Gastreich v obci Saalhausen stojí jen 2 minuty chůze od řeky Lenne. Nachází se uprostřed regionu Sauerland a nabízí wellness centrum. Ubytování Pension Gastreich se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bilstein

8,1

Ferienwohnung Bilstein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bilstein. Ferienwohnung Bilstein se nachází v Lennestadtu, 10 km od klimatických lázní, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Bilstein se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schweinsberg

8

Hotel Schweinsberg

Ubytování (Hotel) Hotel Schweinsberg. Hotel Schweinsberg se nachází na klidném místě v Lennestadtu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, bar a terasu. Ubytování Hotel Schweinsberg se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Holländer Eck

7,8

Gasthof Holländer Eck

Ubytování (Penzion) Gasthof Holländer Eck. Surrounded by mountains in the Sauerland countryside and 4.1 km from Lennestadt, Guest House Holländer Eck offers rooms and apartments. Ubytování Gasthof Holländer Eck se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus im Grund

7,7

Landhaus im Grund

Ubytování (Penzion) Landhaus im Grund. Penzion „Landhaus im Grund“ se nachází v pohoří Rothaar, v dolní části regionu Horní Sauerland. Ubytování Landhaus im Grund se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenschein

7,1

Haus Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnenschein. Tento hotel se nachází ve venkovské krajině Horního Sauerlandu, která je ideální pro cyklistiku a pěší turistiku. Nabízí sluneční terasu a gril. Ubytování Haus Sonnenschein se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chic Apartment in Bruchhausen With Terrace

Chic Apartment in Bruchhausen With Terrace

Ubytování (Apartmán) Chic Apartment in Bruchhausen With Terrace. Chic Apartment in Bruchhausen With Terrace is situated in Oberveischede and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Chic Apartment in Bruchhausen With Terrace se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Bruchhausen with Garden

Apartment in Bruchhausen with Garden

Ubytování (Apartmán) Apartment in Bruchhausen with Garden. Apartment in Bruchhausen with Garden is set in Oberveischede and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment in Bruchhausen with Garden se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Veischedetal im Sauerland

Ferienwohnung Veischedetal im Sauerland

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Veischedetal im Sauerland. Ferienwohnung Veischedetal im Sauerland is located in Lennestadt. This property offers access to free WiFi. The apartment has a flat-screen TV. Ubytování Ferienwohnung Veischedetal im Sauerland se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Lennestadt

Ferienwohnung in Lennestadt

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung in Lennestadt. Ferienwohnung in Lennestadt is located in Lennestadt. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Ferienwohnung in Lennestadt se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Haus Hennecke

Haus Hennecke

Ubytování (Apartmán) Haus Hennecke. Haus Hennecke is situated in Lennestadt and offers a shared lounge and a garden. The apartment has garden views and is 47 km from Siegen. Ubytování Haus Hennecke se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schäfer‘s Fewo in Lennestadt

Schäfer‘s Fewo in Lennestadt

Ubytování (Apartmán) Schäfer‘s Fewo in Lennestadt. Set in Lennestadt in the North Rhine-Westphalia region, Schäfer‘s Fewo in Lennestadt has a balcony. Ubytování Schäfer‘s Fewo in Lennestadt se nachází ve městě Lennestadt (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)