Hledat

Ubytování

Ferienhaus Forsthaus Wegenerskopf Prázdninový dům

Victorshöher Str 4, 06502 Friedrichsbrunn, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Forsthaus Wegenerskopf. Set in Friedrichsbrunn in the Saxony-Anhalt region, Ferienhaus Forsthaus Wegenerskopf has a balcony. Ubytování Ferienhaus Forsthaus Wegenerskopf se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ferienhaus Forsthaus Wegenerskopf

Wernigerode is 37 km from Ferienhaus Forsthaus Wegenerskopf, while Quedlinburg is 16 km from the property. A children's playground and a terrace are available for guests at the holiday home to use. There is a seating area, a dining area and a kitchenette complete with a dishwasher, a microwave and a fridge. The accommodation is 37 km from Braunlage, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Set in Friedrichsbrunn in the Saxony-Anhalt region, Ferienhaus Forsthaus Wegenerskopf has a balcony.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Ferienhaus Forsthaus Wegenerskopf

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Dětské postýlky a lůžka
 • Skříň nebo šatna
 • Toaleta
 • Jídelna
 • Posezení
 • Kabelové programy
 • Pro alergiky
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Balkon
 • Terasa
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky

Jiná ubytování v německém městě Friedrichsbrunn

Ferienwohnungen Weber

10

Ferienwohnungen Weber

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Weber. Set in Friedrichsbrunn, 37 km from Braunlage, Ferienwohnungen Weber offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Weber se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harzquartier

9,9

Harzquartier

Ubytování (Apartmán) Harzquartier. Offering free WiFi and city views, Harzquartier is an accommodation set in Friedrichsbrunn. The apartment features garden views and is 35 km from... Ubytování Harzquartier se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Am Ramberg

9,7

Ferienhaus Am Ramberg

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Am Ramberg. Located in Friedrichsbrunn, 37 km from Braunlage, Ferienhaus Am Ramberg provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Am Ramberg se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldidylle

9,6

Waldidylle

Ubytování (Apartmány) Waldidylle. Situated in Friedrichsbrunn, 36 km from Braunlage, Waldidylle features a garden and free WiFi. The apartment offers a sun terrace. Ubytování Waldidylle se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Prinzler

9,2

Ferienhaus Prinzler

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Prinzler. Ferienhaus Prinzler se nachází ve vesnici Friedrichsbrunn, 24 km od města Wernigerode a nabízí zahradu. Město Quedlinburg je 13 km daleko. Ubytování Ferienhaus Prinzler se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harz Pension

9,2

Harz Pension

Ubytování (Penzion) Harz Pension. Situated in Friedrichsbrunn, Harz Pension has a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Harz Pension se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sommer

9,2

Ferienwohnung Sommer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sommer. Ferienwohnung Sommer is located in Friedrichsbrunn and offers water sports facilities. Ubytování Ferienwohnung Sommer se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Förster

9,1

Ferienhaus Förster

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Förster. Ferienhaus Förster is set in Friedrichsbrunn and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Ferienhaus Förster se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wiesengrund

8,6

Haus Wiesengrund

Ubytování (Apartmány) Haus Wiesengrund. Located in Friedrichsbrunn, 36 km from Braunlage, Haus Wiesengrund provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Haus Wiesengrund se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Über den Dächern Fbr.

8,5

Über den Dächern Fbr.

Ubytování (Apartmán) Über den Dächern Fbr.. Über den Dächern Fbr. Is set in Friedrichsbrunn and offers a restaurant, a garden and ski-to-door access. Ubytování Über den Dächern Fbr. se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Maria

8,3

Ferienwohnung Maria

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maria. Located in Friedrichsbrunn in the Saxony-Anhalt region, Ferienwohnung Maria has a terrace and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Maria se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel- und Ferienwohnanlage Friedrich

8,2

Hotel- und Ferienwohnanlage Friedrich

Ubytování (Hotel) Hotel- und Ferienwohnanlage Friedrich. Tento rekreační apartmánový komplex se nachází v lázeňském městě Friedrichsbrunn, mezi dvěma malebnými údolími ve východní části pohoří Harz. Ubytování Hotel- und Ferienwohnanlage Friedrich se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Tannengrün

8,1

Ferienhaus Tannengrün

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Tannengrün. Located in Friedrichsbrunn in the Saxony-Anhalt region, Ferienhaus Tannengrün provides accommodation with free private parking. Ubytování Ferienhaus Tannengrün se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klobenberg-Baude

8,1

Klobenberg-Baude

Ubytování (Apartmán) Klobenberg-Baude. Klobenberg-Baude is located in Friedrichsbrunn and offers a restaurant. The apartment features mountain views and is 35 km from Braunlage. Ubytování Klobenberg-Baude se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelferienanlage Friedrichsbrunn

6,3

Hotelferienanlage Friedrichsbrunn

Ubytování (Hotel) Hotelferienanlage Friedrichsbrunn. The holiday resort is situated in the health resort of Friedrichsbrunn, and lies at an altitude of 585 metres above sea level. Ubytování Hotelferienanlage Friedrichsbrunn se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko).

Ferienhäuser J

Ferienhäuser J

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhäuser J. Ferienhäuser J is situated in Friedrichsbrunn and offers barbecue facilities. The property is 36 km from Braunlage and free private parking is available. Ubytování Ferienhäuser J se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Holiday Home in Friedrichsbrunn with Private Garden

Modern Holiday Home in Friedrichsbrunn with Private Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home in Friedrichsbrunn with Private Garden. Modern Holiday Home in Friedrichsbrunn with Private Garden is set in Friedrichsbrunn and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Modern Holiday Home in Friedrichsbrunn with Private Garden se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Förster II

Ferienhaus Förster II

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Förster II. Ferienhaus Förster II is set in Friedrichsbrunn and offers a garden. The accommodation is 24 km from Wernigerode. The holiday home offers a terrace. Ubytování Ferienhaus Förster II se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schulenberg

Ferienhaus Schulenberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schulenberg. Set in Friedrichsbrunn in the Saxony-Anhalt region, Ferienhaus Schulenberg has a terrace. Ubytování Ferienhaus Schulenberg se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Harzglück

Ferienhaus Harzglück

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Harzglück. Situated in Friedrichsbrunn in the Saxony-Anhalt region, Ferienhaus Harzglück has a terrace and mountain views. Ubytování Ferienhaus Harzglück se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skibbi`s Ferienhaus an der Sonnenloipe

Skibbi`s Ferienhaus an der Sonnenloipe

Ubytování (Prázdninový dům) Skibbi`s Ferienhaus an der Sonnenloipe. Skibbi`s Ferienhaus an der Sonnenloipe is set in Friedrichsbrunn. The accommodation is 24 km from Wernigerode. The holiday home offers a terrace. Ubytování Skibbi`s Ferienhaus an der Sonnenloipe se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Janos-Ferienwohnung

Janos-Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Janos-Ferienwohnung. Janos-Ferienwohnung is located in Friedrichsbrunn. The accommodation is 36 km from Braunlage. Ubytování Janos-Ferienwohnung se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Meisenring V

Holiday home Meisenring V

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Meisenring V. Holiday home Meisenring V is situated in Friedrichsbrunn and offers barbecue facilities. The accommodation is 37 km from Braunlage. Ubytování Holiday home Meisenring V se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko).

Ferienhaus Grimm

Ferienhaus Grimm

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Grimm. Set in Friedrichsbrunn in the Saxony-Anhalt region, Ferienhaus Grimm features a terrace. Ubytování Ferienhaus Grimm se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko).

Forsthaus Wegenerskopf Ferienwohnung EG im Forsthaus Wegenerskopf

Forsthaus Wegenerskopf Ferienwohnung EG im Forsthaus Wegenerskopf

Ubytování (Apartmán) Forsthaus Wegenerskopf Ferienwohnung EG im Forsthaus Wegenerskopf. Forsthaus Wegenerskopf Ferienwohnung EG im Forsthaus Wegenerskopf is situated in Friedrichsbrunn. Ubytování Forsthaus Wegenerskopf Ferienwohnung EG im Forsthaus Wegenerskopf se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Janos-Ferienwohnung-2

Janos-Ferienwohnung-2

Ubytování (Apartmán) Janos-Ferienwohnung-2. Janos-Ferienwohnung-2 is situated in Friedrichsbrunn. The accommodation is 36 km from Braunlage. Ubytování Janos-Ferienwohnung-2 se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsthaus Wegenerskopf DG

Forsthaus Wegenerskopf DG

Ubytování (Apartmán) Forsthaus Wegenerskopf DG. Set in Friedrichsbrunn in the Saxony-Anhalt region, Forsthaus Wegenerskopf DG features a balcony. Ubytování Forsthaus Wegenerskopf DG se nachází ve městě Friedrichsbrunn (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)