Hledat

Ubytování

Ferienwohnung Aparthotel

Esplanade 29 3 stock, 46483 Wesel, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Ferienwohnung. Set in Wesel, 42 km from Duisburg, Ferienwohnung offers a terrace and free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with bidet and a hairdryer. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ferienwohnung

Set in Wesel, 42 km from Duisburg, Ferienwohnung offers a terrace and free WiFi. The nearest airport is Weeze Airport, 46 km from Ferienwohnung. There is a fully equipped private bathroom with bidet and a hairdryer. Essen is 44 km from the aparthotel, while Oberhausen is 36 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Ferienwohnung

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Masáž celého těla
 • Masáž krku
 • Masáž zad
 • Masáže Dodatečný poplatek
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Wesel

Ferienwohnung am Diersfordter Waldsee

10

Ferienwohnung am Diersfordter Waldsee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Diersfordter Waldsee. Ferienwohnung am Diersfordter Waldsee is situated in Wesel and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung am Diersfordter Waldsee se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rheinblick Bislich

9,9

Ferienwohnung Rheinblick Bislich

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rheinblick Bislich. Set in Wesel in the North Rhine-Westphalia region, Ferienwohnung Rheinblick Bislich has a balcony and river views. Ubytování Ferienwohnung Rheinblick Bislich se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Konrad Duden

9,9

Ferienwohnung Konrad Duden

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Konrad Duden. Situated in Wesel in the North Rhine-Westphalia region, Ferienwohnung Konrad Duden features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Konrad Duden se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Spatzennest

9,6

Ferienwohnung Spatzennest

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Spatzennest. Ferienwohnung Spatzennest is set in Wesel. The property features garden views and is 44 km from Krefeld. Ubytování Ferienwohnung Spatzennest se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA NOSTRA

9,5

CASA NOSTRA

Ubytování (Bed and breakfast) CASA NOSTRA. Set in Wesel, CASA NOSTRA offers accommodation with a garden, free WiFi, an ATM, and a tour desk. The accommodation is 41 km from Duisburg. Ubytování CASA NOSTRA se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gartenblick

9,5

Ferienwohnung Gartenblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gartenblick. Ferienwohnung Gartenblick is situated in Wesel and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Gartenblick se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wilder Wein

9,5

Wilder Wein

Ubytování (Apartmán) Wilder Wein. Situated in Xanten, Wilder Wein features accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has garden views and is 44 km from Duisburg. Ubytování Wilder Wein se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne komplette Ferienwohnung in Wesel

9,4

Schöne komplette Ferienwohnung in Wesel

Ubytování (Apartmán) Schöne komplette Ferienwohnung in Wesel. Set in Wesel, only 3 km from the Auesee lake and 4 km from the Rhein river, this fully furnished apartment offers modern accommodation with free WiFi. Ubytování Schöne komplette Ferienwohnung in Wesel se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pension Haus Pooth

8,9

Hotel Pension Haus Pooth

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Haus Pooth. Hotel Pension Haus Pooth is located in Wesel. The hotel also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel Pension Haus Pooth se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

90m2 Wesel Apartment for Families and Groups

8,9

90m2 Wesel Apartment for Families and Groups

Ubytování (Apartmán) 90m2 Wesel Apartment for Families and Groups. Located in Wesel in the North Rhine-Westphalia region, 90m2 Wesel Apartment for Families and Groups has a balcony. Ubytování 90m2 Wesel Apartment for Families and Groups se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Welcome Hotel Wesel

8,5

Welcome Hotel Wesel

Ubytování (Hotel) Welcome Hotel Wesel. Tento moderní 4hvězdičkový hotel se nachází ve Weselu na břehu Rýna. Ubytování Welcome Hotel Wesel se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhotel Tannenhäuschen

8,3

Waldhotel Tannenhäuschen

Ubytování (Hotel) Waldhotel Tannenhäuschen. Embedded in its own 54,000 m² wooded park in Wesel, this hotel is a perfect base from which to explore the Niederrhein region. Ubytování Waldhotel Tannenhäuschen se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hillmers Hoff

8,3

Pension Hillmers Hoff

Ubytování (Penzion) Pension Hillmers Hoff. Located in Wesel, Pension Hillmers Hoff features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Pension Hillmers Hoff se nachází ve městě Wesel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kaiserhof Wesel

8,2

Hotel Kaiserhof Wesel

Ubytování (Hotel) Hotel Kaiserhof Wesel. Tento hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Hotel Kaiserhof Wesel se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balance-Recovery Life-Center Guest House

8

Balance-Recovery Life-Center Guest House

Ubytování (Penzion) Balance-Recovery Life-Center Guest House. Balance-Recovery Life-Center Guest House features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Wesel. Ubytování Balance-Recovery Life-Center Guest House se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haus Duden

7,8

Hotel Haus Duden

Ubytování (Hotel) Hotel Haus Duden. Tento 4hvězdičkový hotel je situován v historické budově Bossigt ve Weselu, rodiště autora německého slovníku Konrada Dudena, a nabízí wellness centrum, 2... Ubytování Hotel Haus Duden se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zur Aue

7,3

Hotel Zur Aue

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Aue. Centrally located in Wesel, this traditional hotel is just 1 km from the River Rhine. Ubytování Hotel Zur Aue se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auszeit am Niederrhein

Auszeit am Niederrhein

Ubytování (Apartmán) Auszeit am Niederrhein. Located in Wesel in the North Rhine-Westphalia region, Auszeit am Niederrhein features a balcony and garden views. Ubytování Auszeit am Niederrhein se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vesalia

Casa Vesalia

Ubytování (Apartmán) Casa Vesalia. Casa Vesalia is located in Wesel and offers free bikes. Ubytování Casa Vesalia se nachází ve městě Wesel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)