Hledat

Ubytování

Holiday Inn Express - Merzig Hotel

Saarwiesenring 4, 66663 Merzig, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Express - Merzig. Located in Merzig, 600 metres from Zeltpalast Merzig, Holiday Inn Express - Merzig provides air-conditioned rooms and a bar. Ubytování Holiday Inn Express - Merzig se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday Inn Express - Merzig

Located in Merzig, 600 metres from Zeltpalast Merzig, Holiday Inn Express - Merzig provides air-conditioned rooms and a bar. The nearest airport is Saarbrucken Airport, 57 km from Holiday Inn Express - Merzig. Continental and buffet breakfast options are available daily at Holiday Inn Express - Merzig. All units will provide guests with a wardrobe and a kettle. Stadthalle Merzig is 1. 2 km from the accommodation. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Merzig. Facilities include a children's playground and free WiFi is available throughout the property. Free private parking and a business centre are available, as well as a 24-hour front desk. Featuring luggage storage space, this property also provides guests with a terrace. At the hotel, each room includes a desk, a flat-screen TV and a private bathroom.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Bar

Vybavení ubytování Holiday Inn Express - Merzig

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Dětské hřiště
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Kavárna přímo na místě
 • Snack bar
 • Bar
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Automat (občerstvení)
 • Automat (nápoje)
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Business centrum
 • Recepce 24 hodin denně
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Televizní programy pro děti
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Trezor
 • Výtah
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Merzig

Ferienwohnung "Saartal"

9,6

Ferienwohnung "Saartal"

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung "Saartal". Offering barbecue facilities and a garden, Ferienwohnungen "Saartal" is located in Merzig, 3.4 km from Zeltpalast Merzig. This property is 4. Ubytování Ferienwohnung "Saartal" se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dorfbrunnen

9,6

Ferienwohnung Dorfbrunnen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Dorfbrunnen. Located in Merzig in the Saarland region, Ferienwohnung Dorfbrunnen provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Dorfbrunnen se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Saarwiesen

9,6

Ferienwohnung Saarwiesen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Saarwiesen. Featuring a garden, barbecue facilities and a terrace, Ferienwohnung Saarwiesen offers accommodation in Merzig, 700 metres from Zeltpalast Merzig and 1. Ubytování Ferienwohnung Saarwiesen se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Gipsberg

9,4

Ferienwohnung am Gipsberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Gipsberg. Boasting city views, Ferienwohnung am Gipsberg features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.8 km from Stadthalle Merzig. Ubytování Ferienwohnung am Gipsberg se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nussbaum

9,3

Ferienwohnung Nussbaum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Nussbaum. Located in Merzig in the Saarland region, Ferienwohnung Nussbaum features a balcony and garden views. The property is 5 km from Zeltpalast Merzig. Ubytování Ferienwohnung Nussbaum se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Heintz

9,2

Gästehaus Heintz

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Heintz. Gästehaus Heintz features river views, free WiFi and free private parking, located in Merzig, 4 km from Stadthalle Merzig. Ubytování Gästehaus Heintz se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Stadtmitte

9

Gästehaus Stadtmitte

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Stadtmitte. Set in Merzig, 1.3 km from Stadthalle Merzig and 2.5 km from Zeltpalast Merzig, Gästehaus Stadtmitte offers accommodation with free WiFi and a garden with... Ubytování Gästehaus Stadtmitte se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko).

Hotel Gasthaus Kerber

9

Hotel Gasthaus Kerber

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthaus Kerber. Set in Merzig, within 5 km of Zeltpalast Merzig and 5 km of Stadthalle Merzig, Hotel Gasthaus Kerber offers accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Hotel Gasthaus Kerber se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Blasius

8,7

Gästehaus Blasius

Ubytování (Penzion) Gästehaus Blasius. Set in the heart of Merzig’s Old Town, this family-run guest house is only 100 metres from Merzig Stadtmitte Train Station. Ubytování Gästehaus Blasius se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palminas Ferienwohnung OG

8,7

Palminas Ferienwohnung OG

Ubytování (Apartmán) Palminas Ferienwohnung OG. Boasting a terrace, Palminas Ferienwohnung OG offers accommodation in Merzig, less than 1 km from Zeltpalast Merzig and a 15-minute walk from Stadthalle... Ubytování Palminas Ferienwohnung OG se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gartenstrasse

8,6

Haus Gartenstrasse

Ubytování (Apartmán) Haus Gartenstrasse. Boasting garden views, Haus Gartenstrasse features accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Stadthalle Merzig. Ubytování Haus Gartenstrasse se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnenhof

8,5

Hotel Sonnenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenhof. This family-run hotel in Merzig offers a garden with free pool, quiet rooms with free Wi-Fi, and traditional German food. Ubytování Hotel Sonnenhof se nachází ve městě (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Emma

8,5

Haus Emma

Ubytování (Apartmány) Haus Emma. Located in Merzig in the Saarland region, Haus Emma provides accommodation with free private parking. Ubytování Haus Emma se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sebastiana's Ferienwohnung

8,5

Sebastiana's Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Sebastiana's Ferienwohnung. Boasting garden views, Sebastiana's Ferienwohnung features accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Stadthalle Merzig. Ubytování Sebastiana's Ferienwohnung se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Laux

8,4

Hotel Laux

Ubytování (Hotel) Hotel Laux. Tento rodinný hotel se nachází v okrese Weiler, Merzig, v blízkosti řek Mosela a Saar i dálnice A8. Ubytování Hotel Laux se nachází ve městě (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Schwemlinger Hof

8,4

Hotel-Restaurant Schwemlinger Hof

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Schwemlinger Hof. Situated in the town of Merzig, the Schwemlinger Hof features a restaurant, garden and terrace. Free WiFi is available throughout. Ubytování Hotel-Restaurant Schwemlinger Hof se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Roemer

8,3

Hotel Restaurant Roemer

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Roemer. This 3-star hotel is located in the town of Merzig, 200 metres from the Saar River. Ubytování Hotel Restaurant Roemer se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palmina`s Ferienwohnung

8

Palmina`s Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Palmina`s Ferienwohnung. Palmina`s Ferienwohnung is an accommodation set in Merzig, less than 1 km from Zeltpalast Merzig and a 16-minute walk from Stadthalle Merzig. Ubytování Palmina`s Ferienwohnung se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Schmitt

7,9

Gasthof Schmitt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Schmitt. Set in Merzig, 1 km from Stadthalle Merzig, Gasthof Schmitt offers accommodation with a bar, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Gasthof Schmitt se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lorenz

7,3

Ferienwohnung Lorenz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lorenz. Boasting a garden and a terrace, Ferienwohnung Lorenz offers accommodation in Merzig, 3.7 km from Zeltpalast Merzig and 4.4 km from Stadthalle Merzig. Ubytování Ferienwohnung Lorenz se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rasthaus Saartal

7,1

Rasthaus Saartal

Ubytování (Penzion) Rasthaus Saartal. Offering a restaurant and rooms with free WiFi, this guest house is located in Merzig. It provides direct access to the well-known Saar Cycle Trail. Ubytování Rasthaus Saartal se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Im Bungert

Ferienwohnung Im Bungert

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Im Bungert. Boasting garden views, Ferienwohnung Im Bungert provides accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Stadthalle Merzig. Ubytování Ferienwohnung Im Bungert se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stadtvilla Laux

Hotel Stadtvilla Laux

Ubytování (Hotel) Hotel Stadtvilla Laux. Situated in Merzig, 600 metres from Stadthalle Merzig, Hotel Stadtvilla Laux features views of the city. Free WiFi and an ATM are offered. Ubytování Hotel Stadtvilla Laux se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko).

Komfort-Apart Paula

Komfort-Apart Paula

Ubytování (Apartmán) Komfort-Apart Paula. Set in Merzig, just 2.3 km from Zeltpalast Merzig, Komfort-Apart Paula offers accommodation with a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Komfort-Apart Paula se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko).

Ferienwohnung Konz

Ferienwohnung Konz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Konz. Ferienwohnung Konz is located in Merzig and offers a terrace. This apartment is 3 km from Zeltpalast Merzig. Ubytování Ferienwohnung Konz se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schlor

Ferienwohnung Schlor

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schlor. Located 1.6 km from Stadthalle Merzig and 1.9 km from Zeltpalast Merzig, Ferienwohnung Schlor provides accommodation situated in Merzig. Ubytování Ferienwohnung Schlor se nachází ve městě Merzig (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)