Hledat

Ubytování

Holiday residence Glowe - DOS07112-CYA Apartmán

18551 Glowe, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Holiday residence Glowe - DOS07112-CYA. Located in Glowe, Holiday residence Glowe - DOS07112-CYA provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 44 km from Göhren. Ubytování Holiday residence Glowe - DOS07112-CYA se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday residence Glowe - DOS07112-CYA

The accommodation is 44 km from Göhren. Located in Glowe, Holiday residence Glowe - DOS07112-CYA provides accommodation with a balcony and free WiFi. Binz is 26 km from Holiday residence Glowe - DOS07112-CYA, while Sassnitz is 17 km away. At the apartment guests are welcome to take advantage of a sauna. The apartment features 1 bedroom, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, and 1 bathroom with a shower.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Holiday residence Glowe - DOS07112-CYA

 • Parkování není možné.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Dětské postýlky a lůžka
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Satelitní programy
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Balkon
 • Sauna
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Glowe

Piratenaussicht

10

Piratenaussicht

Ubytování (Prázdninový dům) Piratenaussicht. Situated in Glowe in the Mecklenburg-Pomerania region, Piratenaussicht has a balcony and garden views. Ubytování Piratenaussicht se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána).

Villa Schlossallee

9,9

Villa Schlossallee

Ubytování (Apartmán) Villa Schlossallee. Villa Schlossallee is set in Glowe. The accommodation is 40 km from Göhren, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Villa Schlossallee se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána).

Ferienhaus Arielle

9,8

Ferienhaus Arielle

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Arielle. Set in Glowe in the Rügen region, Ferienhaus Arielle has a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Arielle se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rügensonne Glowe - Rügen

9,7

Ferienhaus Rügensonne Glowe - Rügen

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Rügensonne Glowe - Rügen. Featuring private pool, Ferienhaus Rügensonne Glowe - Rügen is situated on the beachfront in Glowe. Ubytování Ferienhaus Rügensonne Glowe - Rügen se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Alte Schule Glowe"

9,6

"Alte Schule Glowe"

Ubytování (Apartmány) "Alte Schule Glowe". Situated in Glowe, 43 km from Göhren, "Alte Schule Glowe" features a garden and free WiFi. Ubytování "Alte Schule Glowe" se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána).

Villa Böck am Strand FeWo 8

9,6

Villa Böck am Strand FeWo 8

Ubytování (Apartmán) Villa Böck am Strand FeWo 8. Situated in Glowe in the Rügen region, Villa Böck am Strand FeWo 8 has a terrace. Ubytování Villa Böck am Strand FeWo 8 se nachází ve městě (Německo - Rujána).

Strandhaus Lucky Rügen

9,6

Strandhaus Lucky Rügen

Ubytování (Prázdninový dům) Strandhaus Lucky Rügen. Set in Glowe in the Rügen region, Strandhaus Lucky Rügen has a terrace and garden views. Ubytování Strandhaus Lucky Rügen se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Köhler

9,5

Ferienwohnung Köhler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Köhler. Ferienwohnung Köhler is located in Glowe, and is a 15-minute walk to the Baltic Sea coast. Ubytování Ferienwohnung Köhler se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Greta

9,5

Ferienhaus Greta

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Greta. Ferienhaus Greta is set in Glowe and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Greta se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reethaus Seeschwalbe

9,5

Reethaus Seeschwalbe

Ubytování (Prázdninový dům) Reethaus Seeschwalbe. Situated in Glowe in the Rügen region, Reethaus Seeschwalbe features a terrace and garden views. Ubytování Reethaus Seeschwalbe se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Glowe

9,5

Landhaus Glowe

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Glowe. Landhaus Glowe is a holiday home located in Glowe. There is a fully equipped kitchen with a dishwasher and a microwave. Ubytování Landhaus Glowe se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schwedenhaus Glowe

9,4

Ferienwohnung Schwedenhaus Glowe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schwedenhaus Glowe. Ferienwohnung Schwedenhaus Glowe is located in Glowe and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Schwedenhaus Glowe se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Svantekahs

9,4

Haus Svantekahs

Ubytování (Penzion) Haus Svantekahs. Located on the beach, this non-smoking guest house in Glowe offers great views of Cape Arkona, quiet accommodation, and rental bicycles. Ubytování Haus Svantekahs se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Vier Jahreszeiten

9,3

Ferienhaus Vier Jahreszeiten

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Vier Jahreszeiten. Set in Glowe in the Rügen region, Ferienhaus Vier Jahreszeiten has a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Vier Jahreszeiten se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mohnblume

9,3

Ferienwohnung Mohnblume

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mohnblume. Set in Glowe in the Rügen region, Ferienwohnung Mohnblume has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Mohnblume se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo am Strand Glowe

9,2

FeWo am Strand Glowe

Ubytování (Apartmány) FeWo am Strand Glowe. Set in Glowe, 43 km from Göhren, FeWo am Strand Glowe offers a garden and free WiFi. Ubytování FeWo am Strand Glowe se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Lucia

9,2

Ferienhaus Lucia

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Lucia. Ferienhaus Lucia is situated in Glowe, 800 metres from the beach. Set in a thatched roof house, this holiday home offers a garden, sauna and a terrace. Ubytování Ferienhaus Lucia se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Csallner

9,2

Ferienwohnung Csallner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Csallner. Ferienwohnung Csallner is set in Glowe and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Csallner se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Harmony

9,2

Ferienhaus Harmony

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Harmony. Ferienhaus Harmony is situated in Glowe, less than 1 km from Glowe Beach, and features a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Harmony se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sandstrand

9,2

Ferienwohnung Sandstrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sandstrand. Strandhaus Glowe offers self-catering apartment accommodation in Glowe. The property is 21 km from Binz and private parking is available. Ubytování Ferienwohnung Sandstrand se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Glowe 657S

9,1

Appartementhaus Glowe 657S

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Glowe 657S. Set in Glowe in the Rügen region, Appartementhaus Glowe 657S has a terrace. Ubytování Appartementhaus Glowe 657S se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kliffblick

9,1

Haus Kliffblick

Ubytování (Apartmány) Haus Kliffblick. Featuring a sauna, Haus Kliffblick is set in Glowe. The Baltic Sea coast with its steep cliffs is 350 metres from Haus Kliffblick. Ubytování Haus Kliffblick se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Küstenhuus-Katy

9,1

Küstenhuus-Katy

Ubytování (Apartmán) Küstenhuus-Katy. Featuring accommodation with a terrace, Küstenhuus-Katy is located in Glowe. The property has garden views and is 43 km from Göhren. Ubytování Küstenhuus-Katy se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Stella

9,1

Ferienhaus Stella

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Stella. Ferienhaus Stella is located in Glowe and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Ferienhaus Stella se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhaus Glowe

9,1

Strandhaus Glowe

Ubytování (Apartmány) Strandhaus Glowe. Ideally situated just 200 metres from the sandy beaches of the Baltic Sea, Strandhaus Glowe is a self-catering accommodation located in Glowe. Ubytování Strandhaus Glowe se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Möwe

9,1

Ferienwohnung Möwe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Möwe. Situated in Glowe, only 50 metres from the Schaabe sand beach and a few metres from Glowe Harbour, this apartment features a balcony with sea views. Ubytování Ferienwohnung Möwe se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baltique

8,9

Baltique

Ubytování (Apartmán) Baltique. Situated in Glowe in the Rügen region, Baltique features a balcony and garden views. Ubytování Baltique se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dünenresidenz Glowe - Haus Emily

8,9

Dünenresidenz Glowe - Haus Emily

Ubytování (Prázdninový dům) Dünenresidenz Glowe - Haus Emily. Dünenresidenz Glowe - Haus Emily is situated in Glowe. Ubytování Dünenresidenz Glowe - Haus Emily se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ostseedüne Glowe - Rügen

8,9

Ferienhaus Ostseedüne Glowe - Rügen

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ostseedüne Glowe - Rügen. Ferienhaus Ostseedüne Glowe - Rügen is set in Glowe and offers free bikes and a terrace. Ubytování Ferienhaus Ostseedüne Glowe - Rügen se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Ostseeperle Glowe

8,9

Aparthotel Ostseeperle Glowe

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Ostseeperle Glowe. Tento stylový aparthotel je situován u 8 km dlouhé plážové promenády v přímořském rezortu Glowe a nabízí apartmány se soukromým balkonem, plně vybavenou... Ubytování Aparthotel Ostseeperle Glowe se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dünenresidenz Glowe - Haus Maxi

8,8

Dünenresidenz Glowe - Haus Maxi

Ubytování (Prázdninový dům) Dünenresidenz Glowe - Haus Maxi. Set in Glowe in the Rügen region, Dünenresidenz Glowe - Haus Maxi has a patio and lake views. Ubytování Dünenresidenz Glowe - Haus Maxi se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnenterrasse

8,8

Ferienwohnung Sonnenterrasse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnenterrasse. Set in Glowe in the Rügen region, Ferienwohnung Sonnenterrasse has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Sonnenterrasse se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Traumstrand

8,8

Ferienwohnung Traumstrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Traumstrand. Ferienwohnung Traumstrand is a self-catering accommodation located in Glowe. Accommodation will provide you with a balcony and a seating area. Ubytování Ferienwohnung Traumstrand se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Glowe 658S

8,7

Appartementhaus Glowe 658S

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Glowe 658S. Set in Glowe in the Rügen region, Appartementhaus Glowe 658S has a terrace. Ubytování Appartementhaus Glowe 658S se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reetdach Ferienhaus Dünenblick

8,7

Reetdach Ferienhaus Dünenblick

Ubytování (Prázdninový dům) Reetdach Ferienhaus Dünenblick. Located just a 5-minute walk from Rügen's longest sandy beach, Ferienhaus Dünenblick offers bright interiors and a terrace. Ubytování Reetdach Ferienhaus Dünenblick se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Störtebekersuite

8,7

Ferienwohnung Störtebekersuite

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Störtebekersuite. Situated directly at a Baltic Sea beach in the town of Glowe, Störtebekersuite offers modern apartments on the island of Rügen. Ubytování Ferienwohnung Störtebekersuite se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landsitz Rügen

8,6

Landsitz Rügen

Ubytování (Apartmány) Landsitz Rügen. Tento hotel se nachází na ostrově Rügen v malé rybářské vesnici Polchow, 800 metrů od pláže v laguně a 3 km od baltského pobřeží. Ubytování Landsitz Rügen se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bel Air Strandhotel Glowe

8,6

Bel Air Strandhotel Glowe

Ubytování (Hotel) Bel Air Strandhotel Glowe. Tento plážový hotel, spravován společností Private Palace Hotels & Resorts, se nachází na malebném ostrově Rujána, jen 100 metrů od písečné pláže Baltského... Ubytování Bel Air Strandhotel Glowe se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Leuchtfeuer Rügen

8,6

Aparthotel Leuchtfeuer Rügen

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Leuchtfeuer Rügen. Tento 4hvězdičkový hotel stojí na idylickém místě v lázeňském středisku Glowe u Baltského moře, pouhé 3 kilometry od 10kilometrové městské písečné pláže,... Ubytování Aparthotel Leuchtfeuer Rügen se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Stella

8,6

Ferienhaus Stella

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Stella. Just a 7-minute walk from the sandy coast, these spacious apartments are centrally located in Glowe. Ubytování Ferienhaus Stella se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus "Klifffruhe"

8,5

Haus "Klifffruhe"

Ubytování (Prázdninový dům) Haus "Klifffruhe". Set in Glowe in the Rügen region, Haus "Klifffruhe" features a terrace and garden views. Ubytování Haus "Klifffruhe" se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Karola

8,5

Haus Karola

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Karola. Boasting a spa bath, Haus Karola is set in Glowe. The accommodation is 45 km from Göhren, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Haus Karola se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostseepark Rügen 22 - #93747

8,5

Ostseepark Rügen 22 - #93747

Ubytování (Apartmán) Ostseepark Rügen 22 - #93747. Located in Glowe in the Rügen region, Ostseepark Rügen 22 - #93747 features a terrace. Ubytování Ostseepark Rügen 22 - #93747 se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Glowe

8,5

Apartment Glowe

Ubytování (Apartmány) Apartment Glowe. These bright apartments are set in a spacious house just 300 metres from the beach. Guests are offered fully furnished rooms in central Glowe. Ubytování Apartment Glowe se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Fischerhus

8,4

Appartements Fischerhus

Ubytování (Apartmány) Appartements Fischerhus. Situated in Glowe, 43 km from Göhren, Appartements Fischerhus features a restaurant and free WiFi. Ubytování Appartements Fischerhus se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus & Pension "Zur Schaabe"

8,4

Gasthaus & Pension "Zur Schaabe"

Ubytování (Penzion) Gasthaus & Pension "Zur Schaabe". Gasthaus & Pension "Zur Schaabe" se nachází v Glowe. Nabízí bezplatné Wi-Fi, možnost ubytování s domácími mazlíčky, restauraci a soukromé parkoviště. Ubytování Gasthaus & Pension "Zur Schaabe" se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glowe Doppelferienhaus Sonnenstrand

8,3

Glowe Doppelferienhaus Sonnenstrand

Ubytování (Apartmány) Glowe Doppelferienhaus Sonnenstrand. Located in Glowe, 43 km from Göhren, Glowe Doppelferienhaus Sonnenstrand provides a garden and free WiFi. Ubytování Glowe Doppelferienhaus Sonnenstrand se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernstein Suite

8,3

Bernstein Suite

Ubytování (Apartmán) Bernstein Suite. Set only 50 metres from the beach in the small Baltic Coast town of Glowe, this apartment offers direct views of the sea from its own furnished balcony. Ubytování Bernstein Suite se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Am Dünenwald

8,3

Ferienhaus Am Dünenwald

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Am Dünenwald. Boasting garden views, Ferienhaus Am Dünenwald provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 350 metres from Schaabe. Ubytování Ferienhaus Am Dünenwald se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána).

Appartementhaus Zur Schaabe

8,2

Appartementhaus Zur Schaabe

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Zur Schaabe. Appartementhaus Zur Schaabe nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Glowe, jen přes ulici od pláže. Ubytování Appartementhaus Zur Schaabe se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Meeresblick

8,2

Hotel Garni Meeresblick

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Meeresblick. This hotel is located just 150 metres from the shore in peaceful Glowe, on the island of Rügen. Hotel Garni Meeresblick offers classically furnished rooms. Ubytování Hotel Garni Meeresblick se nachází ve městě Glowe (Německo - Rujána).