Hledat

Ubytování

Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYB Apartmán

83735 Bayrischzell, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYB. Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYB is located in Bayrischzell, 400 metres from Schwebelift Bayrischzell, 2. Ubytování Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYB se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYB

3 km from Wedellift I. Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYB is located in Bayrischzell, 400 metres from Schwebelift Bayrischzell, 2. 3 km from Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYB, while Waldkopflift-6er-Sesselbahn is 6 km away. The apartment offers a sauna. The apartment features 1 bedroom, a TV with cable channels, an equipped kitchenette with a dishwasher and a fridge, and 1 bathroom with a bath. The nearest airport is Munich Airport, 109 km from the accommodation. Wedellift II is 4. The property is 8 km from Sudelfeldkopf-8er-Sesselbahn and 8 km from Mittleres Sudelfeldlift. 1 km from Lacherlift, as well as 4.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi

Vybavení ubytování Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYB

 • Parkování není možné.
 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Ručníky
 • Vana
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Kabelové programy
 • CD přehrávač
 • TV
 • Rádio
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Sauna
 • Placené Wi- Fi
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Bayrischzell

Exklusives Alpenchalet

9,7

Exklusives Alpenchalet

Ubytování (Chata) Exklusives Alpenchalet. Boasting a patio with garden views, and a restaurant and a garden, Exklusives Alpenchalet can be found in Bayrischzell, close to Schwebelift Bayrischzell... Ubytování Exklusives Alpenchalet se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amsel Haus

9,4

Amsel Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Amsel Haus. Situated just 1.2 km from Schwebelift Bayrischzell, Amsel Haus features accommodation in Bayrischzell with access to a garden, a terrace, as well as a... Ubytování Amsel Haus se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Löweneck

9,3

Haus Löweneck

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Löweneck. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Haus Löweneck can be found in Bayrischzell, close to Wendelsteinbahn and 4. Ubytování Haus Löweneck se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Aiplspitz

9,3

Gasthaus Aiplspitz

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Aiplspitz. Offering a children's playground and terrace, Gasthaus Aiplspitz is set in Bayrischzell Geitau in the Bavaria Region, 1.6 km from Wendelsteinbahn. Ubytování Gasthaus Aiplspitz se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Effland

9,2

Hotel Garni Effland

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Effland. Situated in Bayrischzell, within 1.4 km of Schwebelift Bayrischzell and 3 km of Wendelsteinbahn, Hotel Garni Effland features accommodation with a garden... Ubytování Hotel Garni Effland se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Königslinde

9,2

Hotel Königslinde

Ubytování (Hotel) Hotel Königslinde. Situated at the foot of the Bavarian Alps in Bayrischzell, this family-run hotel offers free Wi-Fi and a daily breakfast. Ubytování Hotel Königslinde se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko).

Postgasthof, Hotel Rote-Wand

9

Postgasthof, Hotel Rote-Wand

Ubytování (Hotel) Postgasthof, Hotel Rote-Wand. Postgasthof, Hotel Rote-Wand features free WiFi throughout the property and views of garden in Bayrischzell. Ubytování Postgasthof, Hotel Rote-Wand se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Vogelsang

9

Pension Vogelsang

Ubytování (Penzion) Pension Vogelsang. Situated in Bayrischzell, Pension Vogelsang has a garden, terrace and free WiFi. Ubytování Pension Vogelsang se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenblick

8,7

Haus Sonnenblick

Ubytování (Penzion) Haus Sonnenblick. Rodinný penzion Haus Sonnenblick se nachází na malebném místě v obci Bayrischzell, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku Tannerfeld, a nabízí sluneční... Ubytování Haus Sonnenblick se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Muehlbauer

8,5

Pension Muehlbauer

Ubytování (Hotel) Pension Muehlbauer. Set within 500 metres of Schwebelift Bayrischzell and 2.2 km of Lacherlift, Pension Muehlbauer offers rooms in Bayrischzell. Ubytování Pension Muehlbauer se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Charlotte

8,5

Gästehaus Charlotte

Ubytování (Penzion) Gästehaus Charlotte. Tento půvabný vesnický penzion je situován v centru horské obce Bayrischzell na úpatí hory Wendelstein v Bavorských Alpách. Ubytování Gästehaus Charlotte se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Sudelfeld

8,5

Berghotel Sudelfeld

Ubytování (Hotel) Berghotel Sudelfeld. Tento hotel ve venkovském stylu se nachází uprostřed úchvatné scenérie, nad městem Bayrischzell v Bavorských Alpách. Ubytování Berghotel Sudelfeld se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Alpenhof

8,5

Der Alpenhof

Ubytování (Hotel) Der Alpenhof. Set at the foot of the Wendelstein mountain, in the German Alps, this 4-star hotel offers a beautiful mountainous landscape, delicious restaurants, an... Ubytování Der Alpenhof se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof zur Post

8,5

Hotel Gasthof zur Post

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof zur Post. Set amidst stunning landscape at the foot of the Wendelstein Mountain, in the heart of the Bavarian Alps, this traditional family-run hotel offers quiet,... Ubytování Hotel Gasthof zur Post se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenrose Bayrischzell Hotel & Restaurant

8,1

Alpenrose Bayrischzell Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Alpenrose Bayrischzell Hotel & Restaurant. Tento tradiční hotel se nachází v oblasti Alpenreigion Tegernsee-Schliersee a lze k němu za 80 minut snadno dojet vlakem z Mnichova. Ubytování Alpenrose Bayrischzell Hotel & Restaurant se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Mühlbauer

8,1

Pension Mühlbauer

Ubytování (Penzion) Pension Mühlbauer. Featuring a garden, Pension Mühlbauer is set in Bayrischzell. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Mühlbauer se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Oberlarchhof

6

Ferienwohnung Haus Oberlarchhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Oberlarchhof. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Haus Oberlarchhof offers accommodation in Bayrischzell with free WiFi and mountain... Ubytování Ferienwohnung Haus Oberlarchhof se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko).

Das Bayrischzell Familotel Oberbayern

Das Bayrischzell Familotel Oberbayern

Ubytování (Hotel) Das Bayrischzell Familotel Oberbayern. Das Bayrischzell features free WiFi throughout the property and views of river in Bayrischzell. Ubytování Das Bayrischzell Familotel Oberbayern se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur Guten Einkehr

Zur Guten Einkehr

Ubytování (Penzion) Zur Guten Einkehr. Zur Guten Einkehr is set in Bayrischzell and features a terrace. Free WiFi is provided. All guest rooms in the guest house are fitted with a flat-screen... Ubytování Zur Guten Einkehr se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYA

Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYA. Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYA is located in Bayrischzell, 400 metres from Schwebelift Bayrischzell, 2. Ubytování Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYA se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko).

Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYB

Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYB

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYB. Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYB is situated in Bayrischzell, 400 metres from Schwebelift Bayrischzell, 2. Ubytování Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02001-CYB se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko).

Gästehaus Kirner, Bayrischzell

Gästehaus Kirner, Bayrischzell

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Kirner, Bayrischzell. Boasting garden views, Gästehaus Kirner, Bayrischzell features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.4 km from Schwebelift Bayrischzell. Ubytování Gästehaus Kirner, Bayrischzell se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko).

Tannerhof - Ihr Versteck in den Bergen

Tannerhof - Ihr Versteck in den Bergen

Ubytování (Hotel) Tannerhof - Ihr Versteck in den Bergen. Close to the village of Bayrischzell, the family-run Tannerhof - Ihr Versteck in den Bergen offers a traditional stay with modern rooms set in a... Ubytování Tannerhof - Ihr Versteck in den Bergen se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko).

Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYA

Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYA. Situated 400 metres from Schwebelift Bayrischzell, 2.1 km from Lacherlift and 4. Ubytování Holiday resort Haus Schönbrunn Bayrischzell - DAL02500-CYA se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schönfeldjoch

Schönfeldjoch

Ubytování (Apartmán) Schönfeldjoch. Featuring a garden and a terrace, Schönfeldjoch offers accommodation in Bayrischzell with free WiFi and mountain views. Ubytování Schönfeldjoch se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko).

Gipfelkönig

Gipfelkönig

Ubytování (Apartmán) Gipfelkönig. Featuring garden views, Gipfelkönig offers accommodation with a garden and a patio, around 8 km from Schwebelift Bayrischzell. Ubytování Gipfelkönig se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung bei Sylvia

Ferienwohnung bei Sylvia

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung bei Sylvia. Set in Bayrischzell, 700 metres from Schwebelift Bayrischzell, 2. Ubytování Ferienwohnung bei Sylvia se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko).

Altes Zollhaus

Altes Zollhaus

Ubytování (Apartmán) Altes Zollhaus. Featuring a garden and ski-to-door access, Altes Zollhaus features accommodation in Bayrischzell with free WiFi and mountain views. Ubytování Altes Zollhaus se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Renata Bayrischzell

Landhaus Renata Bayrischzell

Ubytování (Apartmán) Landhaus Renata Bayrischzell. Landhaus Renata Bayrischzell is situated in Bayrischzell and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Landhaus Renata Bayrischzell se nachází ve městě Bayrischzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)