Hledat

Ubytování

Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-SYA Apartmán

17373 Ueckermünde, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-SYA. Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-SYA is situated in Ueckermünde. Ubytování Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-SYA se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-SYA

A bicycle rental service is available at Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-SYA. The nearest airport is Heringsdorf Airport, 82 km from the accommodation. The apartment has a TV with cable channels, a well-equipped kitchenette with a fridge and a stovetop, and 1 bathroom with a bath or shower. Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-SYA is situated in Ueckermünde.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi

Vybavení ubytování Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-SYA

 • Parkování není možné.
 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Kabelové programy
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Placené Wi- Fi
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Topení

Jiná ubytování v německém městě Ueckermünde

Ferienwohnung Prey

9,9

Ferienwohnung Prey

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Prey. Featuring free WiFi, Ferienwohnung Prey is situated on the beachfront in Ueckermünde. Ubytování Ferienwohnung Prey se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Ueckerpark

9,9

Ferienwohnung Am Ueckerpark

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Ueckerpark. Located in Ueckermünde, Ferienwohnung "Am Ueckerpark" offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Am Ueckerpark se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ferienwohnung Cosmeahouse

9,8

Ferienwohnung Cosmeahouse

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienwohnung Cosmeahouse. Ferienhaus Cosmeahouse is located in Ueckermünde at the Stettiner Haff, a lagoon of the Baltic Sea. Ubytování Ferienwohnung Cosmeahouse se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lilly-Marleen

9,7

Ferienwohnung Lilly-Marleen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lilly-Marleen. Ferienwohnung Lilly-Marleen is located in Ueckermünde and offers a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Lilly-Marleen se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosmeahouse App. Durban

9,5

Cosmeahouse App. Durban

Ubytování (Apartmán) Cosmeahouse App. Durban. Set in Ueckermünde in the Mecklenburg-Pomerania region, Cosmeahouse App. Durban features a patio. Ubytování Cosmeahouse App. Durban se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Strandgut

9,4

Strandgut

Ubytování (Apartmán) Strandgut. Strandgut is set in Ueckermünde and offers a terrace. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Strandgut se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Küstenurlaub Ueckermünde

9,4

Ferienwohnung Küstenurlaub Ueckermünde

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Küstenurlaub Ueckermünde. Boasting accommodation with a patio, Ferienwohnung Küstenurlaub Ueckermünde is set in Ueckermünde. Ubytování Ferienwohnung Küstenurlaub Ueckermünde se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Sommerfeldt

9,4

Ferienwohnung Familie Sommerfeldt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Sommerfeldt. Featuring accommodation with a balcony, Ferienwohnung Familie Sommerfeldt is located in Ueckermünde. Ubytování Ferienwohnung Familie Sommerfeldt se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments am Markt

9,3

Apartments am Markt

Ubytování (Apartmány) Apartments am Markt. Featuring free WiFi throughout the property, Apartments am Markt is located at the historic market square in Ueckermünde. Ubytování Apartments am Markt se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Schloss

9,3

Ferienwohnung am Schloss

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Schloss. Ferienwohnung am Schloss is situated in Ueckermünde. Ubytování Ferienwohnung am Schloss se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Urlaubstraum

9,3

Ferienhaus Urlaubstraum

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Urlaubstraum. Set on a 1,000 m² plot of land, Ferienhaus Urlaubstraum is a dog-friendly holiday home in Ueckermünde. Ubytování Ferienhaus Urlaubstraum se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lagunenstadt-Rasmus

9,3

Lagunenstadt-Rasmus

Ubytování (Apartmán) Lagunenstadt-Rasmus. Lagunenstadt-Rasmus is situated in Ueckermünde and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Lagunenstadt-Rasmus se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

HafenHotel PommernYacht

9,2

HafenHotel PommernYacht

Ubytování (Hotel) HafenHotel PommernYacht. Constructed in the shape of a ship, this hotel is situated on the River Uecker and provides views of the picturesque city harbour, the promenade and... Ubytování HafenHotel PommernYacht se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ueckermuende VORP 26

9,2

Ferienwohnung Ueckermuende VORP 26

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ueckermuende VORP 26. Featuring barbecue facilities and a terrace, Ferienwohnung Ueckermuende VORP 26 features accommodation in Ueckermünde with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Ueckermuende VORP 26 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in der Altstadt

9,1

Apartment in der Altstadt

Ubytování (Apartmány) Apartment in der Altstadt. Situated in Ueckermünde, Apartment in der Altstadt features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartment in der Altstadt se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lagunenstadt Ueckermünde

8,9

Lagunenstadt Ueckermünde

Ubytování (Apartmán) Lagunenstadt Ueckermünde. Lagunenstadt Ueckermünde is set in Ueckermünde. Situated on the beachfront, this property has a restaurant. Ubytování Lagunenstadt Ueckermünde se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lagunenstadt am Haff

8,7

Lagunenstadt am Haff

Ubytování (Aparthotel) Lagunenstadt am Haff. Apartmány Lagunenstadt am Haff se nachází v krásné laguně v Ueckermünde, 400 metrů od pláže. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Lagunenstadt am Haff se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel- und Ferienanlage Haffhus

8,6

Hotel- und Ferienanlage Haffhus

Ubytování (Prázdninový areál) Hotel- und Ferienanlage Haffhus. Tento hotel v oblíbeném přístavním letovisku Ückermünde má vlastní písečnou pláž a lodní molo a nabízí bazén, lázeňské centrum a nádherný výhled na lagunu. Ubytování Hotel- und Ferienanlage Haffhus se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO "Hafenblick"

8,5

FEWO "Hafenblick"

Ubytování (Apartmány) FEWO "Hafenblick". Offering lake views, FEWO "Hafenblick" in Ueckermünde offers accommodation, a restaurant, a bar, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování FEWO "Hafenblick" se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27

8,5

Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27. Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27 is set in Ueckermünde. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleine Pension

8,5

Kleine Pension

Ubytování (Penzion) Kleine Pension. Set in a late 19th century farmhouse, this guest house enjoys a quiet location 2 km from Ueckermünde’s centre. Ubytování Kleine Pension se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM111)

8,5

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM111)

Ubytování (Apartmán) Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM111). Featuring accommodation with a terrace, Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM111) is set in Ueckermünde. Ubytování Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM111) se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM114)

8,4

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM114)

Ubytování (Apartmán) Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM114). Featuring accommodation with a terrace, Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM114) is located in Ueckermünde. Ubytování Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM114) se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM113)

8,3

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM113)

Ubytování (Apartmán) Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM113). Boasting accommodation with a terrace, Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM113) is situated in Ueckermünde. Ubytování Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM113) se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienunterkunft Grüner Weg

8,1

Ferienunterkunft Grüner Weg

Ubytování (Apartmány) Ferienunterkunft Grüner Weg. Located in Ueckermünde in the Mecklenburg-Pomerania region, Apartment Grüner Weg offers accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienunterkunft Grüner Weg se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Am Markt & Brauhaus Stadtkrug

8,1

Hotel Am Markt & Brauhaus Stadtkrug

Ubytování (Hotel) Hotel Am Markt & Brauhaus Stadtkrug. Tento 3hvězdičkový hotel má jedinečnou polohu umístění v Štětínském zálivu, přímo v historickém a chráněném náměstí Ueckermunde s trhem. Ubytování Hotel Am Markt & Brauhaus Stadtkrug se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sealounge

8

Sealounge

Ubytování (Apartmán) Sealounge. Sealounge is located in Ueckermünde and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sealounge se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Lagunenstadt Ueckermünde

8

Lagunenstadt Ueckermünde

Ubytování (Prázdninový areál) Lagunenstadt Ueckermünde. The Lagunestadt Ueckermünde Holiday Park is situated in a picturesque harbour lagoon, surrounded by forests. Ubytování Lagunenstadt Ueckermünde se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM112)

7,9

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM112)

Ubytování (Apartmán) Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM112). Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM112) is situated in Ueckermünde. Set on the beachfront, this property has a shared lounge and a garden. Ubytování Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM112) se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Am Stettiner Haff

7,7

Pension Am Stettiner Haff

Ubytování (Penzion) Pension Am Stettiner Haff. Located in Ueckermünde, Pension Am Stettiner Haff features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Pension Am Stettiner Haff se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ferienwohnung Ueckermünde VORP 2131

7,7

Ferienwohnung Ueckermünde VORP 2131

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ueckermünde VORP 2131. Ferienwohnung Ueckermuende VORP 21 offers accommodation in Ueckermünde, 24 km from Świnoujście and 48 km from Szczecin. The unit is 34 km from... Ubytování Ferienwohnung Ueckermünde VORP 2131 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quartier am Haff

7,3

Quartier am Haff

Ubytování (Aparthotel) Quartier am Haff. Quartier am Haff offers a terrace, as well as accommodation with free WiFi and a kitchen in Ueckermünde. Ubytování Quartier am Haff se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM110)

7,3

Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM110)

Ubytování (Apartmán) Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM110). Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM110) is situated in Ueckermünde. Located on the beachfront, this property has a shared lounge and a garden. Ubytování Apartment Lagunenstadt Ückermünde (UEM110) se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-DYB

Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-DYB

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-DYB. Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-DYB is situated in Ueckermünde. Ubytování Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-DYB se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hausboot Ueckermuende

Hausboot Ueckermuende

Ubytování (Botel) Hausboot Ueckermuende. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Hausboot Ueckermuende is located in Ueckermünde. Ubytování Hausboot Ueckermuende se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Hafenblick - [#125323]

Hafenblick - [#125323]

Ubytování (Apartmán) Hafenblick - [#125323]. Located in Ueckermünde, Hafenblick - [#125323] provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Hafenblick - [#125323] se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Hafenblick-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee

Ferienwohnung-Hafenblick-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Hafenblick-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee. Located 22 km from Świnoujście, Ferienwohnung-Hafenblick-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee offers accommodation in Ueckermünde. Ubytování Ferienwohnung-Hafenblick-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYD

Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYD

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYD. Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYD is located in Ueckermünde. Ubytování Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYD se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO-bis-4-Pers-inmitten-den-Yachthafens-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee

FEWO-bis-4-Pers-inmitten-den-Yachthafens-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee

Ubytování (Apartmán) FEWO-bis-4-Pers-inmitten-den-Yachthafens-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee. Located in Ueckermünde, this apartment features a balcony. The unit is 22 km from Świnoujście. The unit equipped with a kitchenette with an oven and... Ubytování FEWO-bis-4-Pers-inmitten-den-Yachthafens-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 26

Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 26

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 26. Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 26 is located in Ueckermünde and offers barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 26 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus mit 3 Schlafraeumen Uec

Ferienhaus mit 3 Schlafraeumen Uec

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus mit 3 Schlafraeumen Uec. Ferienhaus mit 3 Schlafraeumen Uec is located in Ueckermünde and offers barbecue facilities. Ubytování Ferienhaus mit 3 Schlafraeumen Uec se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Oberdeck Ueckermünde

FeWo Oberdeck Ueckermünde

Ubytování (Apartmán) FeWo Oberdeck Ueckermünde. Featuring accommodation with a terrace, FeWo Oberdeck Ueckermünde is set in Ueckermünde. The accommodation is 24 km from Świnoujście. Ubytování FeWo Oberdeck Ueckermünde se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO-fuer-2-Pers-Hafenblick-2-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee-direkt-Yachthafen

FEWO-fuer-2-Pers-Hafenblick-2-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee-direkt-Yachthafen

Ubytování (Apartmán) FEWO-fuer-2-Pers-Hafenblick-2-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee-direkt-Yachthafen. FEWO-fuer-2-Pers-Hafenblick-2-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee-direkt-Yachthafen offers accommodation in Ueckermünde, 22 km from Świnoujście and 48 km... Ubytování FEWO-fuer-2-Pers-Hafenblick-2-Ueckermuende-Stettiner-Haff-Ostsee-direkt-Yachthafen se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27

Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27. Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27 is located in Ueckermünde. The property features lake views. Ubytování Ferienwohnung Lagunenstadt VORP 27 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Lagunenstadt Uecke

Ferienwohnungen Lagunenstadt Uecke

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienwohnungen Lagunenstadt Uecke. Ferienwohnungen Lagunenstadt Uecke is located in Ueckermünde, 22 km from Świnoujście. Szczecin is 48 km away. Ubytování Ferienwohnungen Lagunenstadt Uecke se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYC

Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYC

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYC. Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYC is located in Ueckermünde. Ubytování Holiday resort Lagunenstadt Ueckermünde Ueckermünde - DOS09054-CYC se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hausboot Ueckermuende Typ FLOATING

Hausboot Ueckermuende Typ FLOATING

Ubytování (Botel) Hausboot Ueckermuende Typ FLOATING. Located in Ueckermünde, within 300 metres of Ueckermunde Beach, Hausboot Ueckermuende Typ FLOATING is an accommodation offering lake views. Ubytování Hausboot Ueckermuende Typ FLOATING se nachází ve městě Ueckermünde (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).