Hledat

Ubytování

Holiday Trier City Apartmány

Simeonstraße 7, 54290 Trevír, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Holiday Trier City. Apartmány Holiday Trier se nacházejí ve městě Trevír, 1,1 km od divadla Theater Trier, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky i ve všech... Ubytování Holiday Trier City se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday Trier City

Součástí některých je také jídelní část a/nebo balkon. Nechybějí ručníky ani ložní prádlo. Ve vlastní koupelně najdete vanu nebo sprchu. Apartmány Holiday Trier jsou vzdálené 1,1 km od muzea Rheinisches Landesmuseum Trier a 1,7 km od víceúčelové haly Arena Trier. Kuchyň zahrnuje varnou desku a lednici. Na letiště Frankfurt-Hahn je to 50 km. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Trier! Apartmány Holiday Trier se nacházejí ve městě Trevír, 1,1 km od divadla Theater Trier, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Apartmány mají kabelovou TV s plochou obrazovkou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Holiday Trier City

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Parkování na ulici
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Trevír

Ferienapartment im Augustinus Park

9,9

Ferienapartment im Augustinus Park

Ubytování (Apartmán) Ferienapartment im Augustinus Park. Situated in Trier, within 1.4 km of University of Trier and 5 km of Rheinisches Landesmuseum Trier, Ferienapartment im Augustinus Park offers accommodation... Ubytování Ferienapartment im Augustinus Park se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Grete

9,8

Ferienwohnung Grete

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Grete. Located just 7 km from Trier Theatre, Ferienwohnung Grete provides accommodation in Trier with access to free bikes, a garden, as well as an ATM. Ubytování Ferienwohnung Grete se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Augusta - Urban Living

9,8

Casa Augusta - Urban Living

Ubytování (Apartmány) Casa Augusta - Urban Living. Offering city views and free WiFi, Casa Augusta - Urban Living offers accommodation conveniently located in the Mitte of Trier, within a short distance of... Ubytování Casa Augusta - Urban Living se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Nala

9,8

FeWo Nala

Ubytování (Apartmán) FeWo Nala. Located in Trier, FeWo Nala provides a private pool and free WiFi. Ubytování FeWo Nala se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FewoSa Trier-Tarforst

9,8

FewoSa Trier-Tarforst

Ubytování (Apartmán) FewoSa Trier-Tarforst. This newly furnished apartment is located in Tarforst, a green high-altitude district of Trier. Ubytování FewoSa Trier-Tarforst se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Weingut Gehlen

9,8

Ferienwohnung Weingut Gehlen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weingut Gehlen. Ferienwohnung Weingut Gehlen is located in Trier, 1. Ubytování Ferienwohnung Weingut Gehlen se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadt und Wald

9,8

Stadt und Wald

Ubytování (Apartmán) Stadt und Wald. Situated in Trier at the edge of a forest, this apartment features a terrace and a garden. Ubytování Stadt und Wald se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Petite Trier

9,8

La Petite Trier

Ubytování (Apartmán) La Petite Trier. Boasting mountain views, La Petite Trier features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.2 km from Trier Theatre. Ubytování La Petite Trier se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Bina in Trier

9,7

Privatzimmer Bina in Trier

Ubytování (Privát) Privatzimmer Bina in Trier. Boasting garden views, Privatzimmer Bina in Trier provides accommodation with a shared lounge and a balcony, around 2. Ubytování Privatzimmer Bina in Trier se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühloase mit Blick auf Trier

9,7

Wohlfühloase mit Blick auf Trier

Ubytování (Apartmán) Wohlfühloase mit Blick auf Trier. Wohlfühloase mit Blick auf Trier in Trier features accommodation with free WiFi, 1.1 km from Arena Trier, 2.1 km from Rheinisches Landesmuseum Trier and 2. Ubytování Wohlfühloase mit Blick auf Trier se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiny House Dreischwesternherz

9,7

Tiny House Dreischwesternherz

Ubytování (Apartmán) Tiny House Dreischwesternherz. Boasting garden views, Tiny House Dreischwesternherz provides accommodation with a patio and a kettle, around 3.3 km from Trier Theatre. Situated 2. Ubytování Tiny House Dreischwesternherz se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

numbersixteen

9,6

numbersixteen

Ubytování (Apartmány) numbersixteen. Situated in Trier in the Rhineland-Palatinate region, with Rheinisches Landesmuseum Trier and Trier Theatre nearby, numbersixteen features accommodation... Ubytování numbersixteen se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Weisens

9,6

Haus Weisens

Ubytování (Apartmán) Haus Weisens. Located in Trier, 1.4 km from Trier Theatre, 2 km from Rheinisches Landesmuseum Trier and 3. Ubytování Haus Weisens se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Feyen in Trier

9,6

Villa Feyen in Trier

Ubytování (Apartmán) Villa Feyen in Trier. Set just 4.3 km from Trier Theatre, Villa Feyen in Trier offers accommodation in Trier with access to a shared lounge, a garden, as well as a 24-hour front... Ubytování Villa Feyen in Trier se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

H-Apartments Bismarckstrasse

9,6

H-Apartments Bismarckstrasse

Ubytování (Apartmán) H-Apartments Bismarckstrasse. Offering free WiFi and free private parking, H-Apartments Bismarckstrasse is located in Trier, within just 1.2 km of Rheinisches Landesmuseum Trier. Ubytování H-Apartments Bismarckstrasse se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domus Merian XII

9,6

Domus Merian XII

Ubytování (Apartmán) Domus Merian XII. Offering garden views, Domus Merian XII is an accommodation set in Trier, 1.9 km from Trier Theatre and 2.3 km from Rheinisches Landesmuseum Trier. Ubytování Domus Merian XII se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadabei

9,6

Nadabei

Ubytování (Penzion) Nadabei. Featuring free WiFi, Nadabei offers accommodation in Trier. . Each room includes a flat-screen TV. The rooms are fitted with a private bathroom. Ubytování Nadabei se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung An den Kaiserthermen

9,5

Ferienwohnung An den Kaiserthermen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung An den Kaiserthermen. Set in Trier in the Rhineland-Palatinate region, with Rheinisches Landesmuseum Trier and Trier Theatre nearby, Ferienwohnung An den Kaiserthermen offers... Ubytování Ferienwohnung An den Kaiserthermen se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Stadtwohnung nahe Porta Nigra

9,5

Schöne Stadtwohnung nahe Porta Nigra

Ubytování (Apartmán) Schöne Stadtwohnung nahe Porta Nigra. Set in Trier, 2.1 km from Trier Theatre, 2.2 km from Rheinisches Landesmuseum Trier and 2. Ubytování Schöne Stadtwohnung nahe Porta Nigra se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc).

Romantik Hotel Zur Glocke

9,5

Romantik Hotel Zur Glocke

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Zur Glocke. Romantik Hotel Zur Glocke is located in the Mitte district in Trier, directly in the pedestrian zone, 2 walking minutes from the main market and the famous... Ubytování Romantik Hotel Zur Glocke se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Hügel

9,5

Hotel Villa Hügel

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Hügel. Tento historický, 4hvězdičkový hotel v secesním stylu se nachází v Trevíru a svým hostům nabízí moderní lázně s bazénem a prostorné pokoje s pracovním... Ubytování Hotel Villa Hügel se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Voelkel

9,5

Ferienwohnung Voelkel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Voelkel. Boasting a barbecue and luggage storage space, Ferienwohnung Voelkel is attractively located in Trier, 1. Ubytování Ferienwohnung Voelkel se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung An der Pferdsweide

9,5

Ferienwohnung An der Pferdsweide

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung An der Pferdsweide. Ferienwohnung An der Pferdsweide is an apartment in Trier-Tarforst, 1.6 km from the University of Trier. This self-catered apartment features a garden. Ubytování Ferienwohnung An der Pferdsweide se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc).

Zum Ehranger Wald 2a

9,5

Zum Ehranger Wald 2a

Ubytování (Apartmán) Zum Ehranger Wald 2a. Zum Ehranger Wald 2a je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Trevíru, 6 km od trevírské areny. Ubytování Zum Ehranger Wald 2a se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc).

Apartment Am Zurlaubener Ufer

9,5

Apartment Am Zurlaubener Ufer

Ubytování (Apartmán) Apartment Am Zurlaubener Ufer. Apartment Am Zurlaubener Ufer is set in Trier, 1.8 km from Rheinisches Landesmuseum Trier, 2 km from Arena Trier, and 4.4 km from University of Trier. Ubytování Apartment Am Zurlaubener Ufer se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleine Villa

9,5

Kleine Villa

Ubytování (Apartmány) Kleine Villa. Offering a terrace, Kleine Villa is situated in Trier, 2.6 km from Rheinisches Landesmuseum Trier. Trier Theatre is 3 km from the property. Ubytování Kleine Villa se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO Keisers

9,4

FEWO Keisers

Ubytování (Apartmány) FEWO Keisers. FEWO Keisers features garden views, free WiFi and free private parking, located in Trier, 1.9 km from University of Trier. Ubytování FEWO Keisers se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geräumige 4 Zimmer Wohnung an den Kaiserthermen

9,4

Geräumige 4 Zimmer Wohnung an den Kaiserthermen

Ubytování (Apartmán) Geräumige 4 Zimmer Wohnung an den Kaiserthermen. Set in Trier, 400 metres from Trier Theatre, Geräumige 4 Zimmer Wohnung an den Kaiserthermen offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a... Ubytování Geräumige 4 Zimmer Wohnung an den Kaiserthermen se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung DE-NYS- Straße

9,4

Ferienwohnung DE-NYS- Straße

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung DE-NYS- Straße. Set in Trier, 1.2 km from Rheinisches Landesmuseum Trier, 1. Ubytování Ferienwohnung DE-NYS- Straße se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BEDAs - Lindenstraße für Groß und Klein

9,4

BEDAs - Lindenstraße für Groß und Klein

Ubytování (Apartmány) BEDAs - Lindenstraße für Groß und Klein. Located in Trier in the Rhineland-Palatinate region and Trier Theatre reachable within 1. Ubytování BEDAs - Lindenstraße für Groß und Klein se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Kröger

9,4

FeWo Kröger

Ubytování (Apartmán) FeWo Kröger. Located in Trier and only 700 metres from Trier Theatre, FeWo Kröger provides accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování FeWo Kröger se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "früh bis spät"

9,4

Ferienwohnung "früh bis spät"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "früh bis spät". Located just 1.8 km from Rheinisches Landesmuseum Trier, Ferienwohnung "früh bis spät" provides accommodation in Trier with access to a restaurant, a... Ubytování Ferienwohnung "früh bis spät" se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kirchturmblick Euren

9,4

Ferienwohnung Kirchturmblick Euren

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kirchturmblick Euren. This completely renovated attic apartment is located in Euren. Ubytování Ferienwohnung Kirchturmblick Euren se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Moeller

9,4

Ferienhaus Moeller

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Moeller. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Moeller features accommodation in Trier with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Moeller se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Treverer Apartments

9,3

Treverer Apartments

Ubytování (Apartmány) Treverer Apartments. Situated 700 metres from Rheinisches Landesmuseum Trier and an 11-minute walk from Trier Theatre, Treverer Apartments features free WiFi and units equipped... Ubytování Treverer Apartments se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maxhof Trier

9,3

Maxhof Trier

Ubytování (Apartmány) Maxhof Trier. Maxhof Trier is a modern accommodation just 7 km from Trier centre, Set on the edge of a forest, the apartment comes with free WiFi access. Ubytování Maxhof Trier se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Trier Stadtmitte/Fußgängerzone

9,3

Ferienwohnung Trier Stadtmitte/Fußgängerzone

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Trier Stadtmitte/Fußgängerzone. Featuring free WiFi, Ferienwohnung Trier Stadtmitte/Fußgängerzone offers non-smoking accommodation in Trier. Trier Theatre is 300 metres away. Ubytování Ferienwohnung Trier Stadtmitte/Fußgängerzone se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche Wohnung in Trier Süd

9,3

Gemütliche Wohnung in Trier Süd

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Wohnung in Trier Süd. Gemütliche Wohnung in Trier Süd is situated in Trier, 2.2 km from Rheinisches Landesmuseum Trier, 2. Ubytování Gemütliche Wohnung in Trier Süd se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lehmgefühl, Design Vier, La Petite Maison

9,2

Lehmgefühl, Design Vier, La Petite Maison

Ubytování (Prázdninové domy) Lehmgefühl, Design Vier, La Petite Maison. Lehmgefühl, Design Vier, La Petite Maison is situated in the Pfalzel district of Trier, 8 km from Trier Theatre and 9 km from Rheinisches Landesmuseum... Ubytování Lehmgefühl, Design Vier, La Petite Maison se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lotus

9,2

Lotus

Ubytování (Apartmán) Lotus. Boasting a restaurant, free bikes, and a garden, Lotus offers accommodation in Trier with free WiFi and garden views. Ubytování Lotus se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Nala II

9,2

FeWo Nala II

Ubytování (Apartmán) FeWo Nala II. Featuring a terrace with garden views, a seasonal outdoor swimming pool and a garden, FeWo Nala II can be found in Trier, close to Roman Bridge and 2. Ubytování FeWo Nala II se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Mattheiser Wald

9,2

Ferienhaus am Mattheiser Wald

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Mattheiser Wald. Ferienhaus am Mattheiser Wald is an accommodation set in Trier, 2.3 km from Rheinisches Landesmuseum Trier and 2.6 km from Trier Theatre. It is situated 3. Ubytování Ferienhaus am Mattheiser Wald se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 3.0 Trier

9,2

Ferienwohnung 3.0 Trier

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 3.0 Trier. Ferienwohnung 3.0 Trier in Trier offers accommodation with free WiFi, 1.7 km from Trier Theatre, 2. Ubytování Ferienwohnung 3.0 Trier se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

H-Apartments

9,2

H-Apartments

Ubytování (Apartmány) H-Apartments. Set within 1.5 km of Rheinisches Landesmuseum Trier and 2 km of Trier Theatre in Trier, H-Apartments offers accommodation with a flat-screen TV. Ubytování H-Apartments se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Concept Living

9,1

Concept Living

Ubytování (Apartmán) Concept Living. Offering free WiFi and city views, Concept Living is an accommodation located in the centre of Trier, just 1.2 km from Trier Theatre and 1. Ubytování Concept Living se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bedas - Residenz an den Kaiserthermen II

9,1

Bedas - Residenz an den Kaiserthermen II

Ubytování (Apartmán) Bedas - Residenz an den Kaiserthermen II. Bedas - Residenz an den Kaiserthermen II is situated in Trier, less than 1 km from Trier Theatre and 3. Ubytování Bedas - Residenz an den Kaiserthermen II se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DiePenthouse

9,1

DiePenthouse

Ubytování (Apartmán) DiePenthouse. Set in Trier, 7 km from Trier Theatre and 8 km from Rheinisches Landesmuseum Trier, DiePenthouse offers air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování DiePenthouse se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Engelstraße

9,1

Engelstraße

Ubytování (Apartmán) Engelstraße. Offering free WiFi and free private parking, Engelstraße is situated in Trier, within just 800 metres of Porta Nigra. This apartment is 2. Ubytování Engelstraße se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trierer Heide

9,1

Trierer Heide

Ubytování (Prázdninový dům) Trierer Heide. This recenly renovated holiday home offers free Wi-Fi. It is 7 km from Trier. Ubytování Trierer Heide se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BEDAs - Villa Stapel

9,1

BEDAs - Villa Stapel

Ubytování (Apartmány) BEDAs - Villa Stapel. Set in Trier, BEDAs - Villa Stapel offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování BEDAs - Villa Stapel se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ambiente

8,9

Hotel Ambiente

Ubytování (Hotel) Hotel Ambiente. Featuring a pretty garden with a terrace, this 3-star superior hotel is situated in the historic city of Trier. Ubytování Hotel Ambiente se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)