Hledat

Ubytování

Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYB Prázdninový dům

93449 Waldmünchen, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYB. Set in Waldmünchen in the Bavaria region, Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYB has a garden. The accommodation is 43 km from Falkenstein. Ubytování Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYB se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko).

Popis ubytování Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYB

The holiday home features 3 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchenette with a fridge and an oven, and 1 bathroom with a bath or shower. Lam is 43 km from the holiday home, while Cham is 21 km away. Set in Waldmünchen in the Bavaria region, Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYB has a garden. The accommodation is 43 km from Falkenstein.

Vybavení ubytování Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYB

 • Parkování není možné.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička
 • Povlečení
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Satelitní programy
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Samostatná budova
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Waldmünchen

FeWo Kreitl

9,7

FeWo Kreitl

Ubytování (Apartmán) FeWo Kreitl. Situated in Waldmünchen in the Bavaria region, FeWo Kreitl has a garden. Ubytování FeWo Kreitl se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schönblick

9,7

Ferienwohnung Schönblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schönblick. Ferienwohnung Schönblick is set in Waldmünchen. The accommodation is 40 km from Falkenstein, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Ferienwohnung Schönblick se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Schlag

9,6

Ferienhof Schlag

Ubytování (Venkovský dům) Ferienhof Schlag. Venkovský dům Ferienhof Schlag se nachází ve městě Waldmünchen a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování Ferienhof Schlag se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bucher Ursula

9,6

Ferienwohnung Bucher Ursula

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bucher Ursula. Set in Waldmünchen in the Bavaria region, Ferienwohnung Bucher Ursula offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Bucher Ursula se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Gruber

9,6

Landhotel Gruber

Ubytování (Hotel) Landhotel Gruber. Offering panoramic views, homelike rooms and free WiFi, this hotel lies in the picturesque Bavarian Forest. Ubytování Landhotel Gruber se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Johannesbuhl

9,6

Ferienhaus am Johannesbuhl

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus am Johannesbuhl. Set in Waldmünchen, 44 km from Falkenstein, Ferienhaus am Johannesbuhl offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhaus am Johannesbuhl se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Treffenbach

9,6

Haus am Treffenbach

Ubytování (Apartmán) Haus am Treffenbach. This apartment is idyllically located in Waldmünchen, in the Oberpfalz region. Ubytování Haus am Treffenbach se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Frankenschleif

9,4

Hotel Frankenschleif

Ubytování (Hotel) Hotel Frankenschleif. Hotel Frankenschleif sídlí ve zrekonstruované sklářské továrně a nabízí pohodlné ubytování ve Waldmünchenu. Ubytování Hotel Frankenschleif se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Talblickhof

9,3

Talblickhof

Ubytování (Penzion) Talblickhof. Situated in Waldmünchen, Talblickhof has a garden and barbecue facilities. Ubytování Talblickhof se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Spachtholz

9,3

Ferienwohnung Spachtholz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Spachtholz. Ferienwohnung Spachtholz se nachází ve Waldmünchenu a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Ferienwohnung Spachtholz se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ederer

9,2

Ferienhaus Ederer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ederer. This holiday home is located in Waldmünchen, in the Bavarian Forest. Ubytování Ferienhaus Ederer se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Rückerlhof

9,2

Am Rückerlhof

Ubytování (Apartmány) Am Rückerlhof. Am Rückerlhof se nachází v obci Waldmünchen, 49 km od Drachselsriedu. Nabízí Wi-Fi zdarma a sdílený lounge. Ubytování Am Rückerlhof se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Uschkereit

9,1

Ferienwohnung Uschkereit

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Uschkereit. With its hillside location this country-style apartment in Herzogau overlooks a picturesque valley offering great views. Ubytování Ferienwohnung Uschkereit se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellnesshaus Waldmünchen

8,8

Wellnesshaus Waldmünchen

Ubytování (Hotel) Wellnesshaus Waldmünchen. Wellnesshaus Waldmünchen se nachází na klidném místě, 5 minut pěšky od centra města Waldmünchenu a kliniky Heiligenfeld, a nabízí příjemnou zahradu,... Ubytování Wellnesshaus Waldmünchen se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof "Altes Haus"

8,5

Landgasthof "Altes Haus"

Ubytování (Penzion) Landgasthof "Altes Haus". Landgasthof "Altes Haus" is offering accommodation in Waldmünchen. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Landgasthof "Altes Haus" se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonngarten

8,2

Hotel Sonngarten

Ubytování (Hotel) Hotel Sonngarten. Tento klidný hotel se nachází v areálu klimatických lázní ve Waldmünchenu v Bavorském lese, 5 minut chůze od náměstí a 4 km od českých hranic. Ubytování Hotel Sonngarten se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhotel Bayerischer Hof

8,1

Sonnenhotel Bayerischer Hof

Ubytování (Hotel) Sonnenhotel Bayerischer Hof. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na okraji lázeňského městečka Waldmünchen v přírodním parku Horní Bavorský les. Ubytování Sonnenhotel Bayerischer Hof se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Waldmünchner Stub'n

8

Hotel Waldmünchner Stub'n

Ubytování (Hotel) Hotel Waldmünchner Stub'n. Hotel Waldmünchner Stub'n se nachází v centru Waldmünchenu, uprostřed malebných bavorských lesů a kopců, 20 km od Chamu, hlavního města regionu, a 5 km od... Ubytování Hotel Waldmünchner Stub'n se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Großeiberhof

Großeiberhof

Ubytování (Apartmány) Großeiberhof. Großeiberhof jsou apartmány a prázdninový dům s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované ve Waldmünchenu. V okolí se mohou hosté věnovat cyklistice. Ubytování Großeiberhof se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Schlosshang

Ferienwohnung am Schlosshang

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Schlosshang. Set in Waldmünchen in the Bavaria region, Ferienwohnung am Schlosshang features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung am Schlosshang se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jägersteig

Haus Jägersteig

Ubytování (Apartmány) Haus Jägersteig. Situated in Waldmünchen in the Bavaria region, Haus Jägersteig features accommodation with free private parking. Ubytování Haus Jägersteig se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Waldblick

Ferienwohnungen Waldblick

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Waldblick. Located in Waldmünchen, 40 km from Falkenstein, Ferienwohnungen Waldblick provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Waldblick se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYA

Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYA. Situated in Waldmünchen in the Bavaria region, Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYA features a garden. Ubytování Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04001-FYA se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko).

Katzbacher-Muehle

Katzbacher-Muehle

Ubytování (Prázdninový dům) Katzbacher-Muehle. Katzbacher-Muehle is a holiday home set in Waldmünchen in the Bavaria Region and is 41 km from Bodenmais. The unit is 36 km from Sankt Englmar. Ubytování Katzbacher-Muehle se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturlaub.pur

Naturlaub.pur

Ubytování (Apartmán) Naturlaub.pur. Naturlaub.pur is situated in Waldmünchen. The accommodation is 43 km from Bodenmais. Sankt Englmar is 41 km from the apartment. Ubytování Naturlaub.pur se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Geigant - 03

Apartment Geigant - 03

Ubytování (Apartmán) Apartment Geigant - 03. Apartment Geigant - 03 is set in Gleißenberg and offers barbecue facilities. The accommodation is 12 km from Cham. Ubytování Apartment Geigant - 03 se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Allerheiligenkapelle mit Garten zur alleinigen Nutzung

Allerheiligenkapelle mit Garten zur alleinigen Nutzung

Ubytování (Apartmán) Allerheiligenkapelle mit Garten zur alleinigen Nutzung. Located in Waldmünchen, Allerheiligenkapelle mit Garten zur alleinigen Nutzung provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Allerheiligenkapelle mit Garten zur alleinigen Nutzung se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko).

Holiday Home Waldmünchen - 02

Holiday Home Waldmünchen - 02

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Waldmünchen - 02. Holiday Home Waldmünchen - 02 is located in Kleinschönthal and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Waldmünchen - 02 se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYA

Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYA. Set in Waldmünchen, Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYA offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYA se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Schächtelschleif

Fewo Schächtelschleif

Ubytování (Apartmán) Fewo Schächtelschleif. Situated in Waldmünchen in the Bavaria region, Fewo Schächtelschleif features a garden. Ubytování Fewo Schächtelschleif se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko).

City Apartment MünchnerFreiheit

City Apartment MünchnerFreiheit

Ubytování (Apartmán) City Apartment MünchnerFreiheit. City Apartment MünchnerFreiheit is set in Munich. The Kunstareal Munchen is within 1.7 km of the apartment, and free WiFi is provided. Ubytování City Apartment MünchnerFreiheit se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Weitblick

Villa Weitblick

Ubytování (Apartmán) Villa Weitblick. Villa Weitblick is located in Waldmünchen. The accommodation features free WiFi. The accommodation is equipped with a kitchen. Ubytování Villa Weitblick se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bücherl

Ferienwohnung Bücherl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bücherl. Ferienwohnung Bücherl is set in Waldmünchen. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Ferienwohnung Bücherl se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYB

Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYB

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYB. Located in Waldmünchen, Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYB provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday village Ulrichsgrün Waldmünchen - DMG04501-FYB se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienpension Posthof

Ferienpension Posthof

Ubytování (Apartmány) Ferienpension Posthof. Set in Waldmünchen, 46 km from Drachselsried, Ferienpension Posthof offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienpension Posthof se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

vacation hotel apartment with balcony

vacation hotel apartment with balcony

Ubytování (Apartmán) vacation hotel apartment with balcony. Boasting accommodation with a private pool, vacation hotel apartment with balcony is situated in Waldmünchen. Ubytování vacation hotel apartment with balcony se nachází ve městě Waldmünchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)