Hledat

Ubytování

Holidayparc Hambachtal Prázdninové domy

60 Hauptstraße, 55765 Oberhambach, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Holidayparc Hambachtal. Set in Oberhambach, 20 km from Idar-Oberstein, Holidayparc Hambachtal offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Holidayparc Hambachtal se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holidayparc Hambachtal

The units have parquet floors and include a seating area with a TV, a fully equipped kitchen with a dining area and a private bathroom. The nearest airport is Frankfurt-Hahn Airport, 38 km from Holidayparc Hambachtal. Bernkastel-Kues is 36 km from the holiday home, while Traben-Trarbach is 40 km away. A microwave, a fridge and stovetop are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. Hiking and cycling can be enjoyed nearby. Set in Oberhambach, 20 km from Idar-Oberstein, Holidayparc Hambachtal offers a restaurant and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bar

Vybavení ubytování Holidayparc Hambachtal

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika
 • Tenisový kurt Dodatečný poplatek
 • Bar
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v německém městě Oberhambach

Haus Wurzelsepp

8,3

Haus Wurzelsepp

Ubytování (Hotel) Haus Wurzelsepp. Haus Wurzelsepp is offering accommodation in Oberhambach. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Haus Wurzelsepp se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Alte Kneipchen

8

Das Alte Kneipchen

Ubytování (Apartmány) Das Alte Kneipchen. Located in Oberhambach, 18 km from Idar-Oberstein, Das Alte Kneipchen provides a garden and free WiFi. Ubytování Das Alte Kneipchen se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc).

Type 6 persoons

Type 6 persoons

Ubytování (Rezort) Type 6 persoons. Located in Oberhambach, Type 6 persoons features a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Type 6 persoons se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Type Comfort 4 persoons

Type Comfort 4 persoons

Ubytování (Rezort) Type Comfort 4 persoons. Set in Oberhambach, Type Comfort 4 persoons has a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Type Comfort 4 persoons se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hambachtal-4

Holiday Home Hambachtal-4

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hambachtal-4. Holiday Home Hambachtal-4 is located in Oberhambach and offers a bar and a garden. The accommodation is 30 km from Traben-Trarbach. Ubytování Holiday Home Hambachtal-4 se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION

BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION

Ubytování (Apartmány) BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION. Providing a garden and free WiFi, BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION features accommodation in Oberhambach. Ubytování BIG BLOCK HOUSE ELDORADO-PENSION se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Type 4 persoons

Type 4 persoons

Ubytování (Rezort) Type 4 persoons. Situated in Oberhambach, Type 4 persoons offers a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Type 4 persoons se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Type Comfort 6 persoons

Type Comfort 6 persoons

Ubytování (Rezort) Type Comfort 6 persoons. Type Comfort 6 persoons is located in Oberhambach and features a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Type Comfort 6 persoons se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hambachtal-2

Holiday Home Hambachtal-2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hambachtal-2. Set in Oberhambach in the Rhineland-Palatinate region, Holiday Home Hambachtal-2 features a garden. Ubytování Holiday Home Hambachtal-2 se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hambachtal-3

Holiday Home Hambachtal-3

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hambachtal-3. Holiday Home Hambachtal-3 is situated in Oberhambach. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Holiday Home Hambachtal-3 se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hambachtal-1

Holiday Home Hambachtal-1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hambachtal-1. Holiday Home Hambachtal-1 is located in Oberhambach and offers a bar and a garden. The accommodation is 30 km from Traben-Trarbach. Ubytování Holiday Home Hambachtal-1 se nachází ve městě Oberhambach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)