Hledat

Ubytování

Holzblockhaus Stark Apartmány

Grundweg 12, 93309 Kelheim, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Holzblockhaus Stark. Located in Kelheim, 14 km from Bad Abbach, Holzblockhaus Stark provides a garden and free WiFi. Ubytování Holzblockhaus Stark se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holzblockhaus Stark

The apartment offers a terrace. There is a children's playground and a barbecue at this property and guests can go hiking and cycling nearby. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer. Regensburg is 26 km from Holzblockhaus Stark, while Bad Gögging is 24 km away. The nearest airport is Munich Airport, 92 km from the accommodation. Located in Kelheim, 14 km from Bad Abbach, Holzblockhaus Stark provides a garden and free WiFi. Featuring a kitchen with a dishwasher and a microwave, each unit also comes with a satellite flat-screen TV, ironing facilities, wardrobe and a seating area with a sofa.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Holzblockhaus Stark

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Kelheim

Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal

9,9

Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal. Set in Kelheim, 18 km from Bad Abbach, Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Mittertor

9,5

Ferienhaus am Mittertor

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Mittertor. Ferienhaus am Mittertor is a holiday home with free WiFi throughout the property, located in Kelheim. Ubytování Ferienhaus am Mittertor se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko).

Anitas Altstadtpension

9,5

Anitas Altstadtpension

Ubytování (Penzion) Anitas Altstadtpension. Penzion Anitas Altstadtpension, který nabízí ubytování od roku 2017, se nachází v historickém centru města Kelheim, 20 km od Řezna. K vybavení patří TV. Ubytování Anitas Altstadtpension se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadtpension Dietz

9,4

Altstadtpension Dietz

Ubytování (Penzion) Altstadtpension Dietz. Situated in Kelheim, Altstadtpension Dietz offers free WiFi, free parking and bike storage. Ubytování Altstadtpension Dietz se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko).

Ferienhaus Holzhaisl

9,4

Ferienhaus Holzhaisl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Holzhaisl. Located in Kelheim in the Bavaria region, Ferienhaus Holzhaisl features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Holzhaisl se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung zum Donaublick

9,4

Ferienwohnung zum Donaublick

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung zum Donaublick. Situated in Kelheim, 11 km from Bad Gögging, Ferienwohnung zum Donaublick features a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung zum Donaublick se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus St. Georg - Weltenburger Klosterbetriebe GmbH

9,1

Gästehaus St. Georg - Weltenburger Klosterbetriebe GmbH

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus St. Georg - Weltenburger Klosterbetriebe GmbH. Tento penzion se nachází přímo v historických zdech kláštera Weltenburg, nejstaršího kláštera v Bavorsku. Ubytování Gästehaus St. Georg - Weltenburger Klosterbetriebe GmbH se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Köglmaier

9,1

Gästehaus Köglmaier

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Köglmaier. Set in Kelheim, Gästehaus Köglmaier features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Gästehaus Köglmaier se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Weltenburg

9

Ferienhof Weltenburg

Ubytování (Venkovský dům) Ferienhof Weltenburg. Set in Kelheim in the Bavaria region, Ferienhof Weltenburg offers accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienhof Weltenburg se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turmhotel Zum Erasmus

8,9

Turmhotel Zum Erasmus

Ubytování (Hotel) Turmhotel Zum Erasmus. Turmhotel Zum Erasmus offers stylish accommodation in historic buildings in Kelheim, 20 km from Regensburg. The rooms come with a flat-screen TV. Ubytování Turmhotel Zum Erasmus se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Carlbauer

8,9

Pension Carlbauer

Ubytování (Penzion) Pension Carlbauer. Pension Carlbauer se nachází ve městě Kelheim, 19 km od Řezna. Na místě je k dispozici soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Pension Carlbauer se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Stark

8,9

Ferienhof Stark

Ubytování (Farma) Ferienhof Stark. These farmstay apartments are quietly located in Kelheim, 200 metres from the Main-Danube Canal. Ubytování Ferienhof Stark se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cafe am Donautor

8,8

Cafe am Donautor

Ubytování (Penzion) Cafe am Donautor. Cafe am Donautor se nachází v Kelheimu. Nabízí Wi-Fi zdarma. Pokoje v penzionu zahrnují šatní skříň. U Cafe am Donautor se lze věnovat pěší turistice. Ubytování Cafe am Donautor se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DORMERO Hotel Kelheim

8,4

DORMERO Hotel Kelheim

Ubytování (Hotel) DORMERO Hotel Kelheim. Čtyřhvězdičkový DORMERO Hotel Kelheim je hotel vyšší kvality, který se nachází v historické části města Kelheim, 200 metrů od kelheimského archeologického... Ubytování DORMERO Hotel Kelheim se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Stockhammer

8,2

Gasthof Stockhammer

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Stockhammer. Gasthof Stockhammer offers rooms in Kelheim. Featuring luggage storage space, this property also provides guests with a restaurant. Ubytování Gasthof Stockhammer se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Geier

Ferienwohnung Geier

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Geier. Located in Kelheim in the Bavaria region, Ferienwohnung Geier features a balcony. Ubytování Ferienwohnung Geier se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Miranda

Pension Miranda

Ubytování (Penzion) Pension Miranda. Set in Kelheim, Pension Miranda offers a garden. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Pension Miranda se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Böswald

Pension Böswald

Ubytování (Apartmán) Pension Böswald. Pension/Gästehaus Böswald is set in Kelheim. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Pension Böswald se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)