Hledat

Ubytování

Holzpantoffelmacher "Die Schauhandwerkspension" Penzion

Lindenstraße 5, 03096 Burg, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Holzpantoffelmacher "Die Schauhandwerkspension". Set on a working clog-making factory (Holzpantoffelmacherei), this traditional guest house is centrally located in the village of Burg. Ubytování Holzpantoffelmacher "Die Schauhandwerkspension" se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holzpantoffelmacher "Die Schauhandwerkspension"

It offers rental bicycles, a garden and spacious accommodation. Free on-site parking is provided by Holzpantoffelmacher "Die Schauhandwerkspension. Leisure activities in the area include hiking and cycling in the beautiful Spreewald countryside. A hearty buffet breakfast is served each morning, and is included in the price. ". Set on a working clog-making factory (Holzpantoffelmacherei), this traditional guest house is centrally located in the village of Burg. Guests are also welcome to use the barbecue facilities for no extra charge. Highlights include a balcony, flat-screen TV, refrigerator and a kettle. Visitors can also take a tour of the Schauwerkstatt (workshop) and learn more about the tradition of clog-making. Holzpantoffelmacher "Die Schauhandwerkspension" features original details from the building and handcrafted wooden furniture.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Bezbariérové

Vybavení ubytování Holzpantoffelmacher "Die Schauhandwerkspension"

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Společná kuchyně
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Lednička
 • Skříň nebo šatna
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Toaleta
 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitní programy
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada
 • Pro alergiky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Automat (nápoje)
 • Turistické informace
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Výhled do zahrady

Jiná ubytování v německém městě Burg

Ferienwohnung "Zur Glocke"

9,9

Ferienwohnung "Zur Glocke"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Zur Glocke". Set in Burg, Ferienwohnung "Zur Glocke" offers accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment features city views and is 29 km from Lübben. Ubytování Ferienwohnung "Zur Glocke" se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exklusives Holzhaus

9,9

Exklusives Holzhaus

Ubytování (Vila) Exklusives Holzhaus. Exklusives Holzhaus is set in Burg and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Exklusives Holzhaus se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen direkt am Wasser

9,8

Ferienwohnungen direkt am Wasser

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen direkt am Wasser. Set in Burg, 31 km from Lübben, Ferienwohnungen direkt am Wasser offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen direkt am Wasser se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Ast

9,8

Ferienwohnungen Ast

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Ast. Set in Burg, 28 km from Lübben, Ferienwohnungen Ast offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Ast se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Alte Scheune"

9,8

Ferienwohnung "Alte Scheune"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Alte Scheune". Ferienwohnung "Alte Scheune" is located in Burg and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung "Alte Scheune" se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adelinenhof - Ferienapartments, Fasten, Wellness & Gesundheit

9,7

Adelinenhof - Ferienapartments, Fasten, Wellness & Gesundheit

Ubytování (Apartmány) Adelinenhof - Ferienapartments, Fasten, Wellness & Gesundheit. Adelinenhof se nachází v obci Burg a nabízí ubytování v apartmánech s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Adelinenhof - Ferienapartments, Fasten, Wellness & Gesundheit se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Zum Baumhaus

9,7

Ferienwohnungen Zum Baumhaus

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Zum Baumhaus. Located in Burg, Ferienwohnungen Zum Baumhaus, guests can enjoy a garden, a terrace and a shared lounge. Ubytování Ferienwohnungen Zum Baumhaus se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spreewald Lodge

9,7

Spreewald Lodge

Ubytování (Apartmány) Spreewald Lodge. Set in Burg, 28 km from Lübben, Spreewald Lodge offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Spreewald Lodge se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kauperhof

9,6

Kauperhof

Ubytování (Prázdninové domy) Kauperhof. Offering an outdoor pool, Kauperhof is located in Burg / Spreewald in the Brandenburg Region, 19 km from Cottbus and half an hour from Tropical Islands... Ubytování Kauperhof se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liljas Haus im Spreewald

9,5

Liljas Haus im Spreewald

Ubytování (Apartmány) Liljas Haus im Spreewald. Located 6 km from the center of Burg and 20 km from Lübbenau, Liljas Haus im Spreewald offers accommodation in Burg Kauper. Ubytování Liljas Haus im Spreewald se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bleichehof

9,5

Bleichehof

Ubytování (Prázdninový dům) Bleichehof. Situated in Burg in the Brandenburg region, Bleichehof features a terrace and garden views. Ubytování Bleichehof se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko).

Kastanienhof

9,4

Kastanienhof

Ubytování (Penzion) Kastanienhof. Kastanienhof features a garden, water sports facilities, barbecue facilities and terrace in Burg. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Kastanienhof se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kunz

9,4

Ferienwohnung Kunz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Kunz. Set in Burg in the Brandenburg region, Ferienwohnung Kunz offers accommodation with free private parking. Ubytování Ferienwohnung Kunz se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen An den Linden

9,4

Ferienwohnungen An den Linden

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen An den Linden. Situated in Burg, 29 km from Lübben, Ferienwohnungen An den Linden features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen An den Linden se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko).

Zum Alten Backhaus GmbH

9,4

Zum Alten Backhaus GmbH

Ubytování (Apartmány) Zum Alten Backhaus GmbH. Located in Burg, 41 km from Lübben, Zum Alten Backhaus GmbH provides a fitness centre and free WiFi. Ubytování Zum Alten Backhaus GmbH se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung zur Tenne

9,4

Ferienwohnung zur Tenne

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung zur Tenne. Located in Burg, 32 km from Lübben, Ferienwohnung zur Tenne provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung zur Tenne se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Idyll am kleinen Fließ

9,4

Ferienhof Idyll am kleinen Fließ

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Idyll am kleinen Fließ. Ferienwohnung Dietmar Schulz je zrekonstruovaná farma v obci Berg v Spreewaldu a nabízí pokoje a apartmány a velkou zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Ferienhof Idyll am kleinen Fließ se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sommersprosse

9,4

Sommersprosse

Ubytování (Apartmány) Sommersprosse. Located in Burg, 39 km from Lübben, Sommersprosse provides a garden and free WiFi. Ubytování Sommersprosse se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Streuobstwiese

9,3

Streuobstwiese

Ubytování (Apartmán) Streuobstwiese. Streuobstwiese is set in Burg. This apartment offers barbecue facilities. Ubytování Streuobstwiese se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko).

Villa Rosamunde

9,3

Villa Rosamunde

Ubytování (Penzion) Villa Rosamunde. Villa Rosamunde in Burg features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Rosamunde se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Louisenhof Ferienapartments und Wellness

9,3

Louisenhof Ferienapartments und Wellness

Ubytování (Apartmány) Louisenhof Ferienapartments und Wellness. Louisenhof se nachází v obci Burg v srdci klidné biosférické rezervace Spreewald a nabízí wellness centrum a ubytování v apartmánech ve venkovském stylu s... Ubytování Louisenhof Ferienapartments und Wellness se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bier

9,2

Pension Bier

Ubytování (Penzion) Pension Bier. This beautiful Art Nouveau villa is situated directly on the Burg-Lübbenau Canal in Burg, in the scenic Spreewald Forest. Ubytování Pension Bier se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof "Zum Spreewäldchen"

9,2

Ferienhof "Zum Spreewäldchen"

Ubytování (Apartmány) Ferienhof "Zum Spreewäldchen". Ferienhof "Zum Spreewäldchen" is located in Burg (Spreewald). The apartment is set on 2 floors and offers free WiFi access. Ubytování Ferienhof "Zum Spreewäldchen" se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schneider

9,2

Ferienwohnungen Schneider

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schneider. These apartments are located directly on the water in Burg, in the Spreewald forest. Ubytování Ferienwohnungen Schneider se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hugos Villa

9,2

Hugos Villa

Ubytování (Apartmán) Hugos Villa. Located in Burg in the Brandenburg region, Hugos Villa features a patio and river views. Ubytování Hugos Villa se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zum Holzpantoffelmacher

9,2

Pension Zum Holzpantoffelmacher

Ubytování (Penzion) Pension Zum Holzpantoffelmacher. This guest house is located in Burg, in the Spreewald Forest. Pension Zum Holzpantoffelmacher offers a garden and a terrace. Ubytování Pension Zum Holzpantoffelmacher se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Bohg

9,2

Ferienhof Bohg

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Bohg. Located in Burg, 39 km from Lübben, Ferienhof Bohg provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhof Bohg se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Spreewaldromantik

9,2

Ferienhof Spreewaldromantik

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Spreewaldromantik. Paddle boats and bicycles can be hired at these apartments in Burg, in the Spreewald Forest. Ubytování Ferienhof Spreewaldromantik se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof "Zum Spreewäldchen"

9,1

Ferienhof "Zum Spreewäldchen"

Ubytování (Penzion) Ferienhof "Zum Spreewäldchen". Ferienhof "Zum Spreewäldchen" features a garden and a terrace in Burg. Ubytování Ferienhof "Zum Spreewäldchen" se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus & Pension Am Kurfürstendamm

9,1

Gasthaus & Pension Am Kurfürstendamm

Ubytování (Penzion) Gasthaus & Pension Am Kurfürstendamm. Gasthaus & Pension Am Kurfüstendamm is very quietly situated in Burg (Spreewald) amidst the peaceful countryside. Ubytování Gasthaus & Pension Am Kurfürstendamm se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spreewald Thermenhotel - Spreewald Therme GmbH

9

Spreewald Thermenhotel - Spreewald Therme GmbH

Ubytování (Hotel) Spreewald Thermenhotel - Spreewald Therme GmbH. Spreewald Thermenhotel se nachází v poklidném braniborském městečku Burg. Ubytování Spreewald Thermenhotel - Spreewald Therme GmbH se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krabat Residenz

9

Krabat Residenz

Ubytování (Apartmány) Krabat Residenz. Set in Burg, 30 km from Lübben, Krabat Residenz offers free bikes and free WiFi. Ubytování Krabat Residenz se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WassermannApartments

9

WassermannApartments

Ubytování (Apartmány) WassermannApartments. These comfortable apartments are quietly located in Burg Kauper, in the Spreewald region. Ubytování WassermannApartments se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Willischza

9

Pension Willischza

Ubytování (Penzion) Pension Willischza. Set in Burg, Pension Willischza features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Willischza se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spreewälder Feriendomizil/Pension

8,9

Spreewälder Feriendomizil/Pension

Ubytování (Penzion) Spreewälder Feriendomizil/Pension. This guest house is beautifully located in the heart of the Spreewald Forest. Ubytování Spreewälder Feriendomizil/Pension se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Bohg

8,9

Gästehaus Bohg

Ubytování (Penzion) Gästehaus Bohg. Set in Burg, Gästehaus Bohg features a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gästehaus Bohg se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lukask

8,9

Pension Lukask

Ubytování (Apartmán) Pension Lukask. Set in Burg, Pension Lukask offers accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has garden views and is 26 km from Lübben. Ubytování Pension Lukask se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zum Heuschober

8,8

Ferienwohnung Zum Heuschober

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Zum Heuschober. Situated in Burg, 31 km from Lübben, Ferienwohnung Zum Heuschober features free bikes and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Zum Heuschober se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur alten Jugendherberge

8,8

Zur alten Jugendherberge

Ubytování (Apartmány) Zur alten Jugendherberge. Zur alten Jugendherberge offers 2 homelike apartments in the spa town of Burg, set in the lush green heart of the Spreewald Forest. Ubytování Zur alten Jugendherberge se nachází ve městě (Německo - Braniborsko).

Steffi´s Spreewald Träume

8,8

Steffi´s Spreewald Träume

Ubytování (Penzion) Steffi´s Spreewald Träume. Located in Burg, Steffi´s Spreewald Träume features a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Steffi´s Spreewald Träume se nachází ve městě (Německo - Braniborsko).

Pension Zum Schlangenkönig

8,8

Pension Zum Schlangenkönig

Ubytování (Penzion) Pension Zum Schlangenkönig. This privately owned guest house is quietly located in the village of Burg, in the heart of the Spreewald Forest. Ubytování Pension Zum Schlangenkönig se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo an der kleinen Spree

8,8

FeWo an der kleinen Spree

Ubytování (Apartmány) FeWo an der kleinen Spree. This apartment is located directly by the water in Burg, in the Spreewald Forest. Ubytování FeWo an der kleinen Spree se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lukask

8,8

Pension Lukask

Ubytování (Penzion) Pension Lukask. Set in Burg, Pension Lukask offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Pension Lukask se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zum Leineweber

8,7

Hotel Zum Leineweber

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Leineweber. This 3-star hotel in Burg im Spreewald lies in the Spreewald Nature Reserve, a 10-minute walk from the River Spree. Ubytování Hotel Zum Leineweber se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lutki

8,7

Haus Lutki

Ubytování (Apartmán) Haus Lutki. Situated in Burg, this air-conditioned apartment features a terrace. The unit is 9 km from Lübbenau. Free private parking is available on site. Ubytování Haus Lutki se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spreewald Pension Spreeaue

8,7

Spreewald Pension Spreeaue

Ubytování (Penzion) Spreewald Pension Spreeaue. Spreewald Pension Spreeaue se nachází na klidném místě přímo u kanálu Burg-Lübbener v Burgu (Spreewald). Penzion nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spreewald Pension Spreeaue se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kur und Wellnesshaus Spreebalance, The Originals Relais (Relais du Silence)

8,7

Kur und Wellnesshaus Spreebalance, The Originals Relais (Relais du Silence)

Ubytování (Hotel) Kur und Wellnesshaus Spreebalance, The Originals Relais (Relais du Silence). Kur und Wellnesshaus Spreebalance, The Originals Relais (Relais du Silence) offers elegant rooms and extensive wellness services in the climatic health... Ubytování Kur und Wellnesshaus Spreebalance, The Originals Relais (Relais du Silence) se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhäuser Stübchen

8,7

Ferienhäuser Stübchen

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhäuser Stübchen. Set in Burg in the Brandenburg region, Ferienhäuser Stübchen offers accommodation with free private parking. Ubytování Ferienhäuser Stübchen se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko).

Ferienwohnungen Burger Nachtigall

8,7

Ferienwohnungen Burger Nachtigall

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Burger Nachtigall. Ferienwohnungen Burger Nachtigall has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Burg. Ubytování Ferienwohnungen Burger Nachtigall se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 1 am Bismarckturm

8,6

Ferienwohnung 1 am Bismarckturm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 1 am Bismarckturm. Set in Burg in the Brandenburg region, Ferienwohnung 1 am Bismarckturm has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung 1 am Bismarckturm se nachází ve městě Burg (Německo - Braniborsko).

Hotel Bleske im Spreewald

8,6

Hotel Bleske im Spreewald

Ubytování (Hotel) Hotel Bleske im Spreewald. Hotel Bleske is located in the heart of Burg (Spreewald), just opposite the church. Ubytování Hotel Bleske im Spreewald se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)