Hledat

Ubytování

Hostel 1A Zimmer frei Hostel

Karl-Marx-Straße 4, 03130 Spremberg, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Hostel 1A Zimmer frei. Hostel 1A Zimmer Frei se nachází v obci Spremberg v Braniborsku, 400 metrů od řeky Sprévy. Nabízí bezplatné Wi-Fi na pokojích a parkoviště zdarma. Ubytování Hostel 1A Zimmer frei se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hostel 1A Zimmer frei

V okruhu 5 minut chůze od Hostelu 1A Zimmer Frei je dispozici výběr restaurací. Světlé pokoje mají vlastní koupelnu, pracovní stůl a TV. Malebný městský park je jen 1 km daleko. Vlakové nádraží Cottbus je vzdáleno 22 km a autobusová zastávka je 100 metrů daleko. Nabízí bezplatné Wi-Fi na pokojích a parkoviště zdarma. Mezi oblíbené aktivity v této oblasti patří jízda na kole a pěší turistika. Na letiště Schönefeld Berlín dojedete za 1 hodinu. K polským hranicím dojedete za 25 minut. Hostel 1A Zimmer Frei se nachází v obci Spremberg v Braniborsku, 400 metrů od řeky Sprévy. Úschovna jízdních kol je k dispozici zdarma. Podává se snídaně formou bufetu a supermarket je vzdálen 10 minut chůze.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Hostel 1A Zimmer frei

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pěší prohlídky Dodatečný poplatek
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Spremberg

Ferienwohnung Heike

9,7

Ferienwohnung Heike

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Heike. Ferienwohnung Heike is located in Spremberg and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Heike se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in der "Perle der Lausitz" - [#71446]

9,5

Ferienwohnung in der "Perle der Lausitz" - [#71446]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in der "Perle der Lausitz" - [#71446]. Situated in Spremberg in the Brandenburg region, Ferienwohnung in der "Perle der Lausitz" - [#71446] has a terrace. Ubytování Ferienwohnung in der "Perle der Lausitz" - [#71446] se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Casamia

9,5

Pension Casamia

Ubytování (Penzion) Pension Casamia. Set in Spremberg, Pension Casamia features a seasonal outdoor swimming pool, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Pension Casamia se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Willi *MODERN*RUHIG*NEU*2-4 Personen*

9,3

Ferienwohnung Willi *MODERN*RUHIG*NEU*2-4 Personen*

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Willi *MODERN*RUHIG*NEU*2-4 Personen*. Ferienwohnung Willi *MODERN*RUHIG*NEU*2-4 Personen* is located in Spremberg. Ubytování Ferienwohnung Willi *MODERN*RUHIG*NEU*2-4 Personen* se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Stadtwald

9,2

Zum Stadtwald

Ubytování (Apartmán) Zum Stadtwald. Apartmán Zum Stadtwald poskytuje ubytování s výhledem do zahrady, terasou a bezplatným Wi-Fi ve městě Spremberg, 26 km od Chotěbuze (Cottbus). Ubytování Zum Stadtwald se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension BERLIN in Spremberg

9

Pension BERLIN in Spremberg

Ubytování (Penzion) Pension BERLIN in Spremberg. Pension BERLIN in Spremberg is offering accommodation in Spremberg. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pension BERLIN in Spremberg se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko).

Georgenberg

8,9

Georgenberg

Ubytování (Hotel) Georgenberg. Situated in Spremberg, Georgenberg has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Georgenberg se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Arte Vida

8,9

Hotel Arte Vida

Ubytování (Hotel) Hotel Arte Vida. Hotel Arte Vida se nachází ve Sprembergu, 30 km od polských hranic. Najdete zde restauraci zaměřenou na španělské speciality. Ubytování Hotel Arte Vida se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Bullwinkel

8,8

Ferienwohnung am Bullwinkel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Bullwinkel. Ferienwohnung am Bullwinkel is situated in Spremberg. The property has city views and is 43 km from Lübbenau. Ubytování Ferienwohnung am Bullwinkel se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zur Wildtränke

8,7

Hotel Zur Wildtränke

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Wildtränke. Situated in Spremberg, 33 km from Burg (Spreewald), Hotel Zur Wildtränke features quiet rooms and free private parking. Ubytování Hotel Zur Wildtränke se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension BERLIN in Spremberg

8,7

Pension BERLIN in Spremberg

Ubytování (Penzion) Pension BERLIN in Spremberg. Pension BERLIN in Spremberg is located in Spremberg. Rooms come with a balcony with city views and free WiFi. Ubytování Pension BERLIN in Spremberg se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko).

City Pension Spremberg

8,7

City Pension Spremberg

Ubytování (Penzion) City Pension Spremberg. City Pension Spremberg se nachází ve městě Spremberg. Nabízí společenskou místnost, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování City Pension Spremberg se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension BERLIn in Spremberg (4)

8,6

Pension BERLIn in Spremberg (4)

Ubytování (Penzion) Pension BERLIn in Spremberg (4). Set in Spremberg, Pension BERLIn in Spremberg (4) offers accommodation with private balconies. The accommodation provides free WiFi throughout the... Ubytování Pension BERLIn in Spremberg (4) se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko).

Spremberger City Ferienwohnung

8,5

Spremberger City Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Spremberger City Ferienwohnung. Nobelferienwohnung poskytuje ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm ve městě Spremberg, 33 km od Burgu (Spreewald). Ubytování Spremberger City Ferienwohnung se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa am Schwanenteich

8,5

Villa am Schwanenteich

Ubytování (Apartmány) Villa am Schwanenteich. Villa Am Schwanenteich se nachází ve Sprembergu, 34 km od Burgu. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa am Schwanenteich se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stadt Spremberg

8,2

Hotel Stadt Spremberg

Ubytování (Hotel) Hotel Stadt Spremberg. Hotel Stadt Spremberg se nachází v centru města Spremberg a nabízí restauraci, saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Stadt Spremberg se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel "Zur Post"

8,2

Hotel "Zur Post"

Ubytování (Hotel) Hotel "Zur Post". Hotel Zur Post je situovaný u řeky Sprévy v centru Sprembergu a nabízí velkou pivní zahrádku, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel "Zur Post" se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Berg

8,1

Hotel am Berg

Ubytování (Hotel) Hotel am Berg. Hotel am Berg se nachází ve Sprembergu v Braniborsku, 33 km od města Burg. Nabízí gril, výhled do zahrady, dětské hřiště, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Hotel am Berg se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Willi - [#128118]

Ferienwohnung Willi - [#128118]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Willi - [#128118]. Ferienwohnung Willi - [#128118] is set in Spremberg. Ubytování Ferienwohnung Willi - [#128118] se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Schomberg

Villa Schomberg

Ubytování (Apartmány) Villa Schomberg. Villa Schomberg is situated in Spremberg. Free WiFi is available. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Villa Schomberg se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko).

Hotel am Berg.

Hotel am Berg.

Ubytování (Hotel) Hotel am Berg.. Hotel am Berg. Is a 3-star property set in Spremberg. This 3-star hotel features free WiFi and a restaurant. Ubytování Hotel am Berg. se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko).

Cantdorfer Mühle

Cantdorfer Mühle

Ubytování (Apartmán) Cantdorfer Mühle. Offering free WiFi and garden views, Cantdorfer Mühle is an accommodation set in Spremberg. The accommodation is 31 km from Burg. Ubytování Cantdorfer Mühle se nachází ve městě Spremberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)