Hledat

Ubytování

Hostel die Wohngemeinschaft Hostel

Richard-Wagner-Str. 39, Neustadt-Süd, 50674 Kolín nad Rýnem, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Hostel die Wohngemeinschaft. Tento hostel se nachází v centru Kolína nad Rýnem, v módní Belgické čtvrti, 2 km od kolínské katedrály a rýnského nábřeží. Ubytování Hostel die Wohngemeinschaft se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hostel die Wohngemeinschaft

V kavárně v přízemí se podává občerstvení, káva a úžasné pečivo. Na hlavní nádraží v Kolíně nad Rýnem dojdete pěšky za 10 minut. Společenská místnost je otevřena 24 hodin denně a je zařízena v klasickém stylu 50. Všechny pokoje v kolínském hostelu Die Wohngemeinschaft jsou individuálně a jedinečně tématicky zařízené. Další samostatná místnost slouží jako divadlo a místo konání kulturních akcí. Hostel die Wohngemeinschaft má bezplatné Wi-Fi a designový interiér. Hostel Die Wohngemeinschaft stojí 2 minuty pěší chůze od stanice metra Moltkestrasse a 4 minuty chůze od stanice metra Rudolfplatz. Neustadt-Süd je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: noční život, přátelští lidé a jedinečné prostředí. Mají parketovou podlahu a výhled na Kolín nad Rýnem, zatímco sdílenou koupelnu najdete na chodbě. Ve večerních hodinách se promění v oblíbený bar s hudbou, kterou pouští přítomný DJ. let. Na recepci si můžete za poplatek půjčit jízdní kola a skateboardy. Hostům jsou zdarma k dispozici káva, čaj, různá DVD a knihy. Jeden z našich bestsellerů v Kolíně! Tento hostel se nachází v centru Kolína nad Rýnem, v módní Belgické čtvrti, 2 km od kolínské katedrály a rýnského nábřeží. Hosté si mohou také zahrát stolní tenis nebo relaxovat v jednom z individuálně zařízených pokojů.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Bar
 • Topení
 • Výtah

Vybavení ubytování Hostel die Wohngemeinschaft

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Živá hudba / představení Dodatečný poplatek
 • Večerní zábavní program
 • Noční klub/ DJ
 • Stolní tenis
 • Herna
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Bar
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Uzamykatelné skříňky
 • Automat (nápoje)
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka
 • Turistické informace
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Kolín nad Rýnem

Luxury Apartment & Penthouse Villa

9,9

Luxury Apartment & Penthouse Villa

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment & Penthouse Villa. Featuring a garden, Luxury Apartment & Penthouse Villa is situated in the Hahnwald district of Cologne, 7 km from Volksgarten Park and 8 km from Cologne... Ubytování Luxury Apartment & Penthouse Villa se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fantasie Boot

9,8

Fantasie Boot

Ubytování (Botel) Fantasie Boot. Featuring a balcony with city views, and a shared lounge and a terrace, Fantasie Boot can be found in Cologne, close to Cologne Chocolate Museum and 1. Ubytování Fantasie Boot se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feel at home

9,8

Feel at home

Ubytování (Privát) Feel at home. Situated 7 km from Cologne Zoo, 8 km from Botanical Gardens Flora and 8 km from KölnTriangle, Feel at home features accommodation set in Cologne. Ubytování Feel at home se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BB dänisch/deutsch

9,8

BB dänisch/deutsch

Ubytování (Apartmán) BB dänisch/deutsch. Situated in Cologne, within 13 km of RheinEnergie Stadium, BB dänisch/deutsch is an accommodation offering garden views. Ubytování BB dänisch/deutsch se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Königsforst

9,7

Haus am Königsforst

Ubytování (Apartmán) Haus am Königsforst. Located 5 km from Cologne city centre, Haus am Königsforst offers accommodation in Cologne. Ubytování Haus am Königsforst se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

All Inn Apartment Cologne

9,7

All Inn Apartment Cologne

Ubytování (Apartmán) All Inn Apartment Cologne. Set in Cologne, a 2-minute walk from Volksgarten Park, 1.1 km from Cologne Chocolate Museum and 1. Ubytování All Inn Apartment Cologne se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exklusives Apartment 1A Rheinlage

9,6

Exklusives Apartment 1A Rheinlage

Ubytování (Apartmán) Exklusives Apartment 1A Rheinlage. Offering river views, Exklusives Apartment 1A Rheinlage is an accommodation situated in Cologne, 1.6 km from Lanxess Arena and 2. Ubytování Exklusives Apartment 1A Rheinlage se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Innenstadt Nähe

9,6

Studio Apartment Innenstadt Nähe

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Innenstadt Nähe. Studio Apartment Innenstadt Nähe in Cologne is situated 5 km from LANXESS Arena. Ubytování Studio Apartment Innenstadt Nähe se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Usinger

9,6

Apartment Usinger

Ubytování (Apartmán) Apartment Usinger. Apartment Usinger is situated in Cologne, 4.4 km from KölnTriangle and 5 km from Wallraf-Richartz Museum, in an area where hiking can be enjoyed. Set 4. Ubytování Apartment Usinger se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Köln Messenähe

9,6

Ferienwohnung Köln Messenähe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Köln Messenähe. Set 3.6 km from KölnTriangle, 3.8 km from Lanxess Arena and 4.4 km from Cologne Zoo, Ferienwohnung Köln Messenähe offers accommodation located in Cologne. Ubytování Ferienwohnung Köln Messenähe se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rheinaue

9,6

Ferienwohnung Rheinaue

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rheinaue. Located 4.4 km from Cologne Zoo, Ferienwohnung Rheinaue offers accommodation in Cologne. Ubytování Ferienwohnung Rheinaue se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Miro

9,6

Apartment Miro

Ubytování (Apartmány) Apartment Miro. Ideally located in central Cologne, Apartment Miro offers modern accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Miro se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Home Cologne

9,6

Sweet Home Cologne

Ubytování (Apartmán) Sweet Home Cologne. Sweet Home Cologne, a property with a shared lounge, is situated in Cologne, 1.1 km from Cologne Zoo, 1. Ubytování Sweet Home Cologne se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cologne Homestay

9,6

Cologne Homestay

Ubytování (Privát) Cologne Homestay. Set 3.1 km from LANXESS Arena in Cologne, Cologne Homestay features free WiFi access and free private parking. Ubytování Cologne Homestay se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SinueSsa

9,6

SinueSsa

Ubytování (Privát) SinueSsa. This 5-star homestay accommodation is situated in Cologne. Guests at SinueSsa enjoy a kitchen and bathroom facilities with a spa bath. Ubytování SinueSsa se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TheHouseCologne

9,6

TheHouseCologne

Ubytování (Apartmán) TheHouseCologne. Offering garden views, TheHouseCologne is an accommodation situated in Cologne, 2.6 km from Melaten-Friedhof and 3.5 km from Volksgarten Park. It is set 2. Ubytování TheHouseCologne se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfortwohnung City/Messe 25 Min

9,6

Komfortwohnung City/Messe 25 Min

Ubytování (Prázdninový dům) Komfortwohnung City/Messe 25 Min. Boasting garden views, Komfortwohnung City/Messe 25 Min provides accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Cologne Fairgrounds. Ubytování Komfortwohnung City/Messe 25 Min se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Stern am Rathaus

9,6

Stern am Rathaus

Ubytování (Hotel) Stern am Rathaus. Tento hotel se nachází v boční uličce historického centra Kolína nad Rýnem, 5 minut chůze od katedrály sv. Ubytování Stern am Rathaus se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kölsche Wohnung 1C

9,5

Kölsche Wohnung 1C

Ubytování (Apartmán) Kölsche Wohnung 1C. Boasting a garden and a terrace, Kölsche Wohnung 1C features accommodation in Cologne with free WiFi and city views. This apartment is 3. Ubytování Kölsche Wohnung 1C se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wilrycx One

9,5

Wilrycx One

Ubytování (Apartmán) Wilrycx One. Featuring garden views, Wilrycx One provides accommodation with a restaurant and a patio, around 3.9 km from Melaten-Friedhof. Ubytování Wilrycx One se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen im Grünen - Rheinnähe und stadtnah

9,5

Wohnen im Grünen - Rheinnähe und stadtnah

Ubytování (Apartmán) Wohnen im Grünen - Rheinnähe und stadtnah. Offering a garden and free WiFi, Wohnen im Grünen - Rheinnähe und stadtnah is located in the Poll district in Cologne, 3.9 km from Volksgarten Park. Ubytování Wohnen im Grünen - Rheinnähe und stadtnah se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMBLICK! Wunderschöne Wohnung in der City

9,5

DOMBLICK! Wunderschöne Wohnung in der City

Ubytování (Apartmán) DOMBLICK! Wunderschöne Wohnung in der City. DOMBLICK! Wunderschöne Wohnung in der City is situated in the Altstadt-Nord district of Cologne, 100 metres from Museum Ludwig, 200 metres from... Ubytování DOMBLICK! Wunderschöne Wohnung in der City se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodenkirchen LIVING

9,5

Rodenkirchen LIVING

Ubytování (Apartmán) Rodenkirchen LIVING. Rodenkirchen LIVING is set in the Rodenkirchen district of Cologne, 6 km from Volksgarten Park, 6 km from Cologne Chocolate Museum and 7 km from Museum... Ubytování Rodenkirchen LIVING se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ellens Trailer

9,5

Ellens Trailer

Ubytování (Apartmán) Ellens Trailer. Ellens Trailer is located in the Ensen district of Cologne, 7 km from KölnTriangle, 8 km from Cologne Chocolate Museum and 9 km from Cologne Fairgrounds. Ubytování Ellens Trailer se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Deutz/Messe 81

9,5

Appartement Deutz/Messe 81

Ubytování (Apartmán) Appartement Deutz/Messe 81. Appartement Deutz/Messe 81 in Cologne provides accommodation with free WiFi, 800 metres from KölnTriangle, 1.8 km from Lanxess Arena and 2. Ubytování Appartement Deutz/Messe 81 se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Rhein Köln

9,5

Haus am Rhein Köln

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am Rhein Köln. Haus am Rhein Köln is a detached holiday home situated directly on the shore of the Rhine River in Ensen district, Cologne. Guests benefit from terrace. Ubytování Haus am Rhein Köln se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bertoldi Bed and Breakfast

9,5

Bertoldi Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Bertoldi Bed and Breakfast. Set in Cologne, 2 km from Cologne Fairgrounds, Bertoldi Bed and Breakfast offers accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Bertoldi Bed and Breakfast se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cologne Apartment – City, Trade Fair, E-Werk

9,5

Cologne Apartment – City, Trade Fair, E-Werk

Ubytování (Apartmán) Cologne Apartment – City, Trade Fair, E-Werk. Located in Cologne, 7 km from Cologne Fairgrounds, Cologne Apartment – City, Trade Fair, E-Werk provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a... Ubytování Cologne Apartment – City, Trade Fair, E-Werk se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfortwohnung mit Garten in ruhiger Lage in Köln Dellbrück

9,5

Komfortwohnung mit Garten in ruhiger Lage in Köln Dellbrück

Ubytování (Apartmán) Komfortwohnung mit Garten in ruhiger Lage in Köln Dellbrück. Featuring garden views, Komfortwohnung mit Garten in ruhiger Lage in Köln Dellbrück offers accommodation with a patio and a kettle, around 10 km from... Ubytování Komfortwohnung mit Garten in ruhiger Lage in Köln Dellbrück se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Mi&Ca702

9,5

Mi&Ca702

Ubytování (Apartmán) Mi&Ca702. Mi&Ca702 is an apartment set in the Rath Heumar district of Cologne, 12 km from the city centre. Ubytování Mi&Ca702 se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Wiesenhaus: Wohnen im Tiny House direkt am Rhein

9,5

Das Wiesenhaus: Wohnen im Tiny House direkt am Rhein

Ubytování (Apartmány) Das Wiesenhaus: Wohnen im Tiny House direkt am Rhein. Providing river views, Das Wiesenhaus: Wohnen im Tiny House direkt am Rhein in Cologne provides accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Das Wiesenhaus: Wohnen im Tiny House direkt am Rhein se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Merlin Garni

9,5

Hotel Merlin Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Merlin Garni. Hotel se nachází jen 2 minuty chůze od vlakového nádraží Köln Mess/Deutz a 500 metrů od kolínského výstaviště. Ubytování Hotel Merlin Garni se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Excelsior Hotel Ernst am Dom

9,4

Excelsior Hotel Ernst am Dom

Ubytování (Hotel) Excelsior Hotel Ernst am Dom. Tento luxusní 5hvězdičkový hotel se nachází přímo naproti kolínské katedrály sv. Petra, pouhé 2 minuty chůze od hlavního nádraží v Kolíně nad Rýnem. Ubytování Excelsior Hotel Ernst am Dom se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Königsforst

9,4

Apartment Königsforst

Ubytování (Apartmán) Apartment Königsforst. Apartment Königsforst is an apartment situated in Cologne. Guests enjoy access to a terrace. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Apartment Königsforst se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LeVia Apartment

9,4

LeVia Apartment

Ubytování (Apartmán) LeVia Apartment. Situated 7 km from Botanical Gardens Flora, 8 km from KölnTriangle and 8 km from Hohenzollern Bridge, LeVia Apartment features accommodation set in... Ubytování LeVia Apartment se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Köln Ensen

9,4

Apartment Köln Ensen

Ubytování (Apartmány) Apartment Köln Ensen. Apartment Köln Ensen features a thoughtfully designed interior and comes fully furnished. Ubytování Apartment Köln Ensen se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AlVi Apartment

9,4

AlVi Apartment

Ubytování (Apartmán) AlVi Apartment. Located in the Holweide district, this modern apartment is just 5 km from Cologne Zoo and 6 km from LANXESS Arena. Ubytování AlVi Apartment se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Dom - Apartments und Ferienwohnungen

9,4

Haus am Dom - Apartments und Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Haus am Dom - Apartments und Ferienwohnungen. With views of the impressive Cologne Cathedral situated just 500 metres from Haus am Dom, this family-run accommodation offers rooms and apartments with... Ubytování Haus am Dom - Apartments und Ferienwohnungen se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DASKöln

9,4

DASKöln

Ubytování (Aparthotel) DASKöln. Just a 10-minute walk from the Cologne Cathedral and Main Train Station, this aparthotel offers modern-style accommodation with free high-speed WiFi. Ubytování DASKöln se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious room with own bathroom and WC in Rheinaufhafen

9,4

Spacious room with own bathroom and WC in Rheinaufhafen

Ubytování (Privát) Spacious room with own bathroom and WC in Rheinaufhafen. Situated within 1.5 km of Cologne Chocolate Museum and 2. Ubytování Spacious room with own bathroom and WC in Rheinaufhafen se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz am Treppchen

9,4

Residenz am Treppchen

Ubytování (Aparthotel) Residenz am Treppchen. Situated directly on the River Rhine, this hotel is a 10-minute walk from Rodenkirchen Underground Station. Ubytování Residenz am Treppchen se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Köln Belgisches Viertel

9,4

Apartment Köln Belgisches Viertel

Ubytování (Apartmán) Apartment Köln Belgisches Viertel. Centrally located in the Belgian Quarter of Cologne, this two-room self-catering apartment is just 280 metres from Stadtgarten, and 1. Ubytování Apartment Köln Belgisches Viertel se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Köln Deutz

9,4

Apartment Köln Deutz

Ubytování (Apartmán) Apartment Köln Deutz. This apartment is near the Kölnmesse exhibition grounds and just 200 metres from the Lanxess Arena. Ubytování Apartment Köln Deutz se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Ferienwohnung apart-coli

9,4

Ferienwohnung apart-coli

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung apart-coli. Ferienwohnung Apart-Coli is a self-catering accommodation located in Cologne which comes with a modern design. Ubytování Ferienwohnung apart-coli se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rheinblick Sommershof

9,4

Rheinblick Sommershof

Ubytování (Apartmán) Rheinblick Sommershof. Featuring river views, Rheinblick Sommershof features accommodation with a restaurant and a balcony, around 5 km from Volksgarten Park. Ubytování Rheinblick Sommershof se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Luxus Appartement nähe Köln Messe - LANXESS Arena

9,3

City Luxus Appartement nähe Köln Messe - LANXESS Arena

Ubytování (Apartmán) City Luxus Appartement nähe Köln Messe - LANXESS Arena. Situated in Cologne, 1.5 km from Lanxess Arena, City Luxus Appartement nähe Köln Messe - LANXESS Arena features accommodation with a garden, free WiFi and... Ubytování City Luxus Appartement nähe Köln Messe - LANXESS Arena se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cologne Apartment - Trade Fair and more

9,3

Cologne Apartment - Trade Fair and more

Ubytování (Apartmán) Cologne Apartment - Trade Fair and more. Offering free WiFi and garden views, Cologne Apartment - Trade Fair and more is an accommodation set in Cologne. Ubytování Cologne Apartment - Trade Fair and more se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Apartment Cologne

9,3

Deluxe Apartment Cologne

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Cologne. Featuring city views, Deluxe Apartment Cologne provides accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from KölnTriangle. Ubytování Deluxe Apartment Cologne se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quartier Ostheim

9,3

Quartier Ostheim

Ubytování (Privát) Quartier Ostheim. Situated in Cologne, this homestay offers a garden and free high speed Wi-Fi access. Ubytování Quartier Ostheim se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

bel xanto

9,3

bel xanto

Ubytování (Apartmán) bel xanto. Offering free WiFi and free private parking, bel xanto is set in Cologne, within just 1.3 km of Botanical Gardens Flora. This apartment is 3. Ubytování bel xanto se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästewohnung Köln-Longerich

9,3

Gästewohnung Köln-Longerich

Ubytování (Apartmán) Gästewohnung Köln-Longerich. Gästewohnung Köln-Longerich is situated in the Longerich district of Cologne, 8 km from Cologne Zoo, 8 km from Saint Gereon's Basilica and 8 km from... Ubytování Gästewohnung Köln-Longerich se nachází ve městě Kolín nad Rýnem (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)