Hledat

Ubytování

Hostel Einkorn Hostel

Einkorn 1, 74523 Schwäbisch Hall, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Hostel Einkorn. Situated in Schwäbisch Hall, Hostel Einkorn has a restaurant, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Hostel Einkorn se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hostel Einkorn

Guests at Hostel Einkorn will be able to enjoy activities in and around Schwäbisch Hall, like hiking. A continental breakfast is available each morning at the hostel. Situated in Schwäbisch Hall, Hostel Einkorn has a restaurant, garden, terrace, and free WiFi. Aalen is 48 km from the accommodation. The nearest airport is Stuttgart Airport, 120 km from Hostel Einkorn. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Restaurace
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Hostel Einkorn

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Kavárna přímo na místě
 • Dětská jídla Dodatečný poplatek
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Svatební apartmá
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Venkovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Schwäbisch Hall

Ferienwohnung Sanwald

9,8

Ferienwohnung Sanwald

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sanwald. Set in Schwäbisch Hall, Ferienwohnung Sanwald offers accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Sanwald se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement 29/1

9,7

Appartement 29/1

Ubytování (Apartmán) Appartement 29/1. Featuring accommodation with a terrace and river views, Appartement 29/1 is set in Schwäbisch Hall. Ubytování Appartement 29/1 se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement 51

9,7

Appartement 51

Ubytování (Apartmán) Appartement 51. Situated in Schwäbisch Hall, Appartement 51 features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování Appartement 51 se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schwäbisch Hall

9,5

Apartment Schwäbisch Hall

Ubytování (Apartmány) Apartment Schwäbisch Hall. With city views, Apartment Schwäbisch Hall is set in Schwäbisch Hall and has free WiFi. Ubytování Apartment Schwäbisch Hall se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche Stadtwohnung in Schwäbisch Hall

9,4

Gemütliche Stadtwohnung in Schwäbisch Hall

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Stadtwohnung in Schwäbisch Hall. Boasting a garden and a terrace, Gemütliche Stadtwohnung in Schwäbisch Hall features accommodation in Schwäbisch Hall with free WiFi and garden views. Ubytování Gemütliche Stadtwohnung in Schwäbisch Hall se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

qubixx stadtmittehotel

9

qubixx stadtmittehotel

Ubytování (Hotel) qubixx stadtmittehotel. Qubixx stadtmittehotel features air-conditioned accommodation in Schwäbisch Hall. Ubytování qubixx stadtmittehotel se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rebers Pflug

8,9

Rebers Pflug

Ubytování (Hotel) Rebers Pflug. This historic hotel enjoys a quiet location in Schwäbisch Hall, a 10-minute drive from the town centre. Ubytování Rebers Pflug se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadt-gut-Hotel Gasthof Goldener Adler

8,9

Stadt-gut-Hotel Gasthof Goldener Adler

Ubytování (Hotel) Stadt-gut-Hotel Gasthof Goldener Adler. Situated in a historic 15th century building, Gasthof Goldener Adler is located directly on the market square in Schwäbisch Hall’s Old Town District. Ubytování Stadt-gut-Hotel Gasthof Goldener Adler se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonneck

8,7

Hotel Sonneck

Ubytování (Hotel) Hotel Sonneck. Hotel Sonneck se nachází v Gottwollshausen, což je malá idylická čtvrť na severozápadě města Schwäbisch Hall (zkráceně nazývaném jen „Hall"). Ubytování Hotel Sonneck se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ringhotel Hohenlohe

8,6

Ringhotel Hohenlohe

Ubytování (Hotel) Ringhotel Hohenlohe. Ringhotel Hohenlohe has a restaurant, free bikes, an outdoor swimming pool and fitness centre in Schwäbisch Hall. Ubytování Ringhotel Hohenlohe se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Der Adelshof

8,5

Romantik Hotel Der Adelshof

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Der Adelshof. Romantikhotel Der Adelshof is centrally located in Schwäbisch Hall. The hotel offers a sauna, wellness facilities and a terrace. Ubytování Romantik Hotel Der Adelshof se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Smartino

8,5

Hotel Smartino

Ubytování (Hotel) Hotel Smartino. This design hotel in Schwäbisch Hall offers free Wi-Fi, a hearty buffet breakfast and a sunny garden terrace. Ubytování Hotel Smartino se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Die Krone

8,4

Gasthof Die Krone

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Die Krone. Situated in Schwäbisch Hall, Gasthof Die Krone has a restaurant, terrace and free WiFi throughout the property. The inn features family rooms. Ubytování Gasthof Die Krone se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Scholl

8,4

Hotel Scholl

Ubytování (Hotel) Hotel Scholl. Tento hotel se nachází u impozantního kostela svatého Michala v historickém centru města Schwäbisch Hall. Nabízí moderní ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Scholl se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kronprinz

8,3

Hotel Kronprinz

Ubytování (Hotel) Hotel Kronprinz. Tento hotel se nachází jen 5 minut chůze od vlakového nádraží Schwäbisch Hall. Ubytování Hotel Kronprinz se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Restaurant Blauer Bock

8,1

Gasthof-Restaurant Blauer Bock

Ubytování (Penzion) Gasthof-Restaurant Blauer Bock. Just a 3-minute walk from Schwäbisch Hall Train Station, this historic guest house offers a traditional-style restaurant with beer garden, functionally... Ubytování Gasthof-Restaurant Blauer Bock se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Haus am Hang

8,1

Das Haus am Hang

Ubytování (Privát) Das Haus am Hang. Tento nekuřácký penzion se nachází ve městě Schwäbisch Hall, 44 km od města Rothenburg ob der Tauber, 37 km od Heilbronnu a 750 metrů od hlavního nádraží... Ubytování Das Haus am Hang se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Wolf

8

Landhaus Wolf

Ubytování (Hotel) Landhaus Wolf. Tento 3hvězdičkový hotel je situován v poklidné lokalitě na okraji města Schwäbisch Hall a má restauraci oceněnou hvězdičkou Michelin, ve které se každé... Ubytování Landhaus Wolf se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Rössle

8

Landhaus Rössle

Ubytování (Penzion – hostinec) Landhaus Rössle. Venkovský hotel Landhaus Rössle je zasazený v idylické přírodě nedaleko města Schwäbisch Hall a nabízí bezplatné Wi-Fi a oceněnou restauraci. Ubytování Landhaus Rössle se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Sölchebäck

7,8

Der Sölchebäck

Ubytování (Hotel) Der Sölchebäck. Tento rodinný hotel se nachází ve městě Schwäbisch Hall, 10 minut chůze od tamní železniční stanice, a nabízí zahradu i vlastní pekárnu. Ubytování Der Sölchebäck se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnwerk41

7,8

Wohnwerk41

Ubytování (Apartmány) Wohnwerk41. Featuring free WiFi, Wohnwerk41 is set in Schwäbisch Hall, 44 km from Rothenburg ob der Tauber. Heilbronn is 38 km away. Ubytování Wohnwerk41 se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zwanziger Jahre Haus Zentrum Schwäbisch Hall

4,3

Zwanziger Jahre Haus Zentrum Schwäbisch Hall

Ubytování (Apartmán) Zwanziger Jahre Haus Zentrum Schwäbisch Hall. Zwanziger Jahre Haus Zentrum Schwäbisch Hall is situated in Schwäbisch Hall. This apartment features a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytování Zwanziger Jahre Haus Zentrum Schwäbisch Hall se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Stadtpark

Ferienwohnung Am Stadtpark

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Stadtpark. Ferienwohnung Am Stadtpark is located in Schwäbisch Hall and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Am Stadtpark se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karl 5 Schwäbisch Hall

Karl 5 Schwäbisch Hall

Ubytování (Penzion) Karl 5 Schwäbisch Hall. Karl 5 Schwäbisch Hall provides accommodation in Schwäbisch Hall. Free WiFi is available. The rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Karl 5 Schwäbisch Hall se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko).

Gästehaus Goethe-Institut Schwäbisch Hall

Gästehaus Goethe-Institut Schwäbisch Hall

Ubytování (Aparthotel) Gästehaus Goethe-Institut Schwäbisch Hall. Located in Schwäbisch Hall, Gästehaus Goethe-Institut Schwäbisch Hall provides accommodation with free WiFi and a kitchen. Ubytování Gästehaus Goethe-Institut Schwäbisch Hall se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiny Ferienwohnung am Stadtpark

Tiny Ferienwohnung am Stadtpark

Ubytování (Apartmán) Tiny Ferienwohnung am Stadtpark. Tiny Ferienwohnung am Stadtpark is set in Schwäbisch Hall and offers a terrace. Ubytování Tiny Ferienwohnung am Stadtpark se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadtdomizil Schwäbisch Hall

Altstadtdomizil Schwäbisch Hall

Ubytování (Apartmán) Altstadtdomizil Schwäbisch Hall. Altstadtdomizil Schwäbisch Hall is located in Schwäbisch Hall. The accommodation is 47 km from Ludwigsburg. Ubytování Altstadtdomizil Schwäbisch Hall se nachází ve městě Schwäbisch Hall (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)