Hledat

Ubytování

Hostel Flensburg Hostel

Zur Exe 23, 24937 Flensburg, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Hostel Flensburg. Tento hostel se nachází v centru Flensburgu, 20 minut chůze od vlakového nádraží, a nabízí půjčovnu kol, Wi-Fi, zahradu a venkovní terasu. Ubytování Hostel Flensburg se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hostel Flensburg

Flensburg Fjord je odtud vzdálený pouhé 2 km. Nápoje a občerstvení si můžete zakoupit v prodejních automatech. Využívat zdarma můžete plně vybavenou kuchyň s nádobím. Tento hostel se nachází v centru Flensburgu, 20 minut chůze od vlakového nádraží, a nabízí půjčovnu kol, Wi-Fi, zahradu a venkovní terasu. Pokoje v hostelu Flensburg jsou světlé, jednoduše zařízené a mají zdi s barevnými prvky. Relaxovat můžete v některém ze salonků uvnitř hostelu. Každé ráno se v jídelně podává snídaně formou bufetu. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, podlahové topení a sdílené toalety a sprchy, které jsou situovány mezi pokoji. K dispozici je také venkovní hřiště a zázemí pro gril. Na místě můžete parkovat na placeném soukromém parkovišti nebo zdarma na veřejném parkovišti, které se nachází přímo naproti hostelu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje
 • Bezbariérové

Vybavení ubytování Hostel Flensburg

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pláž
 • Minigolf
 • Bowling Mimo ubytování
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Dětské hřiště
 • Čokoláda a sušenky Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Snížené umyvadlo pro handicapované
 • Bezbariérový přístup
 • Soukromé parkování je možné za případný poplatek v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Uzamykatelné skříňky
 • Automat (občerstvení)
 • Automat (nápoje)
 • Úschova zavazadel
 • Obědové balíčky
 • Minimarket v objektu
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Flensburg

Das gelbe Haus - Drei besondere Ferienwohnungen

9,9

Das gelbe Haus - Drei besondere Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Das gelbe Haus - Drei besondere Ferienwohnungen. Set within 400 metres of Maritime Museum Flensburg and 500 metres of Flensburg Harbour in Flensburg, Das gelbe Haus - Drei besondere Ferienwohnungen offers... Ubytování Das gelbe Haus - Drei besondere Ferienwohnungen se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harbor Getaway at the Museumsberg

9,9

Harbor Getaway at the Museumsberg

Ubytování (Apartmán) Harbor Getaway at the Museumsberg. Boasting garden views, Harbor Getaway at the Museumsberg provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Flensburg Harbour. Ubytování Harbor Getaway at the Museumsberg se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

Flensburg Solitüde Strand

9,8

Flensburg Solitüde Strand

Ubytování (Apartmán) Flensburg Solitüde Strand. Situated in Flensburg, just 6 km from Flensburg Harbour, Flensburg Solitüde Strand features accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and... Ubytování Flensburg Solitüde Strand se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oluf 12

9,8

Oluf 12

Ubytování (Prázdninový dům) Oluf 12. Oluf 12 is an accommodation situated in Flensburg, a 2-minute walk from Maritime Museum Flensburg and 50 metres from Flensburg Harbour. Ubytování Oluf 12 se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Ostseebad

9,7

Ferienwohnung am Ostseebad

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Ostseebad. Set in Flensburg, just 2.4 km from Maritime Museum Flensburg, Ferienwohnung am Ostseebad offers beachfront accommodation with a garden, water sports... Ubytování Ferienwohnung am Ostseebad se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

City Studio Flensburg

9,7

City Studio Flensburg

Ubytování (Apartmán) City Studio Flensburg. Set in Flensburg, just 1 km from Pedestrian Area Flensburg, City Studio Flensburg offers beachfront accommodation with a garden, a casino and free WiFi. Ubytování City Studio Flensburg se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadthaus Flensburg

9,7

Stadthaus Flensburg

Ubytování (Prázdninový dům) Stadthaus Flensburg. Boasting city views, Stadthaus Flensburg offers accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Flensburg Harbour. Ubytování Stadthaus Flensburg se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft 5 - Urlaub direkt an der Förde

9,7

Loft 5 - Urlaub direkt an der Förde

Ubytování (Apartmán) Loft 5 - Urlaub direkt an der Förde. Located in Flensburg in the Schleswig-Holstein region, Loft 5 - Urlaub direkt an der Förde has a balcony and sea views. Ubytování Loft 5 - Urlaub direkt an der Förde se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Grosse 73, Flensburg

9,7

Ferienhaus Grosse 73, Flensburg

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Grosse 73, Flensburg. Ferienhaus Grosse 73 is a property situated in Flensburg near Flensburg Harbour. The property is 500 metres from Maritime Museum Flensburg. Ubytování Ferienhaus Grosse 73, Flensburg se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse on the Museumsberg

9,7

Penthouse on the Museumsberg

Ubytování (Apartmán) Penthouse on the Museumsberg. Boasting garden views, Penthouse on the Museumsberg offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1 km from Pedestrian Area Flensburg. Ubytování Penthouse on the Museumsberg se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

fewo1846 - Strandkieker

9,6

fewo1846 - Strandkieker

Ubytování (Apartmán) fewo1846 - Strandkieker. Boasting a garden and a terrace, fewo1846 - Strandkieker features accommodation in Flensburg with free WiFi and garden views. Ubytování fewo1846 - Strandkieker se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

fewo1846 - Førdeview

9,6

fewo1846 - Førdeview

Ubytování (Apartmán) fewo1846 - Førdeview. Offering garden views, fewo1846 - Førdeview is an accommodation situated in Flensburg, 1. Ubytování fewo1846 - Førdeview se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Engelsby-Dorf"

9,6

"Engelsby-Dorf"

Ubytování (Apartmán) "Engelsby-Dorf". Located in Flensburg, 2.7 km from University of Flensburg, "Engelsby-Dorf" provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování "Engelsby-Dorf" se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenblick vom Kapitänshaus

9,6

Hafenblick vom Kapitänshaus

Ubytování (Apartmány) Hafenblick vom Kapitänshaus. Hafenblick vom Kapitänshaus offers accommodation in Flensburg. Maritime Museum Flensburg is 100 metres from the property. Ubytování Hafenblick vom Kapitänshaus se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung MAYA

9,6

Ferienwohnung MAYA

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung MAYA. Located in Flensburg, Maya is a modern self-catering apartment with free WiFi and a south-facing balcony. Ubytování Ferienwohnung MAYA se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

flensBURG

9,6

flensBURG

Ubytování (Apartmán) flensBURG. Featuring city views, flensBURG provides accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Maritime Museum Flensburg. Ubytování flensBURG se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadtvilla mit Hafenpanorama

9,6

Stadtvilla mit Hafenpanorama

Ubytování (Apartmán) Stadtvilla mit Hafenpanorama. Located 400 metres from Flensburg Harbour in Flensburg, this apartment features a barbecue. Ubytování Stadtvilla mit Hafenpanorama se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite 73

9,6

Suite 73

Ubytování (Apartmán) Suite 73. Within 2 km of Flensburg Harbour and 2.2 km of Pedestrian Area Flensburg, Suite 73 provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Suite 73 se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

fewo1846 - Flensia

9,6

fewo1846 - Flensia

Ubytování (Apartmán) fewo1846 - Flensia. Featuring garden views, fewo1846 - Flensia offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Flensburg Harbour. Ubytování fewo1846 - Flensia se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atelier im Huus Hillig-Geist

9,6

Atelier im Huus Hillig-Geist

Ubytování (Apartmán) Atelier im Huus Hillig-Geist. Offering free WiFi and free private parking, Atelier im Huus Hillig-Geist is set in Flensburg, just less than 1 km from Flensburg Harbour. Ubytování Atelier im Huus Hillig-Geist se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO Fördeblick

9,5

FEWO Fördeblick

Ubytování (Apartmán) FEWO Fördeblick. Located in Flensburg and only 600 metres from Maritime Museum Flensburg, FEWO Fördeblick provides accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytování FEWO Fördeblick se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Royal

9,5

Villa Royal

Ubytování (Apartmány) Villa Royal. Villa Royal features city views, free WiFi and free private parking, located in Flensburg, 1.1 km from Flensburg Harbour. Ubytování Villa Royal se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Flensburg Lenschau

9,5

Fewo Flensburg Lenschau

Ubytování (Apartmán) Fewo Flensburg Lenschau. Featuring garden views, Fewo Flensburg Lenschau offers accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Flensburg Harbour. Ubytování Fewo Flensburg Lenschau se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Flensburg (zentral & hochwertig) - KUSCHELNEST

9,5

Ferienwohnung in Flensburg (zentral & hochwertig) - KUSCHELNEST

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Flensburg (zentral & hochwertig) - KUSCHELNEST. Ferienwohnung in Flensburg (zentral & hochwertig) - KUSCHELNEST in Flensburg offers accommodation with free WiFi, 700 metres from Flensburg Harbour, 1. Ubytování Ferienwohnung in Flensburg (zentral & hochwertig) - KUSCHELNEST se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

fewo1846 - Im Sonnenhof

9,5

fewo1846 - Im Sonnenhof

Ubytování (Apartmán) fewo1846 - Im Sonnenhof. fewo1846 - Im Sonnenhof offers accommodation in Flensburg. The accommodation comes with a flat-screen TV. Ubytování fewo1846 - Im Sonnenhof se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das James

9,4

Das James

Ubytování (Hotel) Das James. The James is located directly on the Flensburg Fjord, in the harbour city of Flensburg. Ubytování Das James se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordic Living - 90m² im nordisch modernen Stil

9,4

Nordic Living - 90m² im nordisch modernen Stil

Ubytování (Apartmán) Nordic Living - 90m² im nordisch modernen Stil. Offering free WiFi and garden views, Nordic Living - 90m² im nordisch modernen Stil is an accommodation situated in Flensburg. Ubytování Nordic Living - 90m² im nordisch modernen Stil se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Am Nordertor"

9,4

Ferienwohnung "Am Nordertor"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Am Nordertor". Located 400 metres from Maritime Museum Flensburg, Ferienwohnung "Am Nordertor" offers accommodation in Flensburg. Ubytování Ferienwohnung "Am Nordertor" se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fördepanorama in Flensburg, Sonwik

9,4

Ferienwohnung Fördepanorama in Flensburg, Sonwik

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fördepanorama in Flensburg, Sonwik. Located in Flensburg, this apartment features free WiFi. The property is 2.4 km from Maritime Museum Flensburg and private parking is featured. Ubytování Ferienwohnung Fördepanorama in Flensburg, Sonwik se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung FischersFru

9,4

Ferienwohnung FischersFru

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung FischersFru. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Ferienwohnung FischersFru provides accommodation in Flensburg with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung FischersFru se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Flensburg (zentral & luxuriös) - PRACHTSTÜCK

9,4

Ferienwohnung in Flensburg (zentral & luxuriös) - PRACHTSTÜCK

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Flensburg (zentral & luxuriös) - PRACHTSTÜCK. Set in Flensburg, just 300 metres from Flensburg Harbour, Ferienwohnung in Flensburg (zentral & luxuriös) - PRACHTSTÜCK provides accommodation with free... Ubytování Ferienwohnung in Flensburg (zentral & luxuriös) - PRACHTSTÜCK se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Max-und-Moritz

9,4

Ferienwohnung Max-und-Moritz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Max-und-Moritz. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Max-und-Moritz is an accommodation situated in Flensburg. Ubytování Ferienwohnung Max-und-Moritz se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

fewo1846 - Lütt-Odde

9,4

fewo1846 - Lütt-Odde

Ubytování (Prázdninový dům) fewo1846 - Lütt-Odde. Boasting garden views, fewo1846 - Lütt-Odde features accommodation with a terrace and a kettle, around 6 km from Maritime Museum Flensburg. Ubytování fewo1846 - Lütt-Odde se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Finisberg

9,4

Haus Finisberg

Ubytování (Apartmán) Haus Finisberg. Boasting garden views, Haus Finisberg features accommodation with a terrace and a kettle, around 3.1 km from Flensburg Harbour. Ubytování Haus Finisberg se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt Atelier

9,3

Altstadt Atelier

Ubytování (Apartmány) Altstadt Atelier. Altstadt Atelier features accommodation situated in Flensburg, 3. Ubytování Altstadt Atelier se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wrangelstrasse 21a

9,3

Ferienwohnung Wrangelstrasse 21a

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wrangelstrasse 21a. Offering barbecue facilities and garden view, Ferienwohnung Wrangelstrasse 21a is located in Flensburg, 1.3 km from Pedestrian Area Flensburg and 1. Ubytování Ferienwohnung Wrangelstrasse 21a se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

fewo1846 - Alte Druckerei

9,3

fewo1846 - Alte Druckerei

Ubytování (Apartmán) fewo1846 - Alte Druckerei. Set in Flensburg, just 600 metres from Flensburg Harbour, Alte Druckerei provides accommodation with free WiFi. Ubytování fewo1846 - Alte Druckerei se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Große Wohlfühl BIO Unterkunft für 2-6 zwischen DK & FL Hafen

9,3

Große Wohlfühl BIO Unterkunft für 2-6 zwischen DK & FL Hafen

Ubytování (Apartmán) Große Wohlfühl BIO Unterkunft für 2-6 zwischen DK & FL Hafen. Boasting garden views, Große Wohlfühl BIO Unterkunft für 2-6 zwischen DK & FL Hafen offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2. Ubytování Große Wohlfühl BIO Unterkunft für 2-6 zwischen DK & FL Hafen se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Flensburg Ostseebad

9,3

Apartment Flensburg Ostseebad

Ubytování (Apartmán) Apartment Flensburg Ostseebad. This spacious apartment is only 3 km from Flensburg town centre and the Danish border. Ubytování Apartment Flensburg Ostseebad se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Pfitzmann

9,3

Ferienwohnung Pfitzmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pfitzmann. Featuring garden views, Ferienwohnung Pfitzmann provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.6 km from Pedestrian Area Flensburg. Ubytování Ferienwohnung Pfitzmann se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nordwind

9,3

Ferienwohnung Nordwind

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Nordwind. Offering city views, Ferienwohnung Nordwind is an accommodation located in Flensburg, 1.3 km from Flensburg Harbour and 1. Ubytování Ferienwohnung Nordwind se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse am Glockenturm

9,3

Penthouse am Glockenturm

Ubytování (Apartmán) Penthouse am Glockenturm. Located in Flensburg and only 1 km from Pedestrian Area Flensburg, Penthouse am Glockenturm provides accommodation with city views, free WiFi and free... Ubytování Penthouse am Glockenturm se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OstseeFlair

9,3

OstseeFlair

Ubytování (Prázdninový dům) OstseeFlair. Boasting garden views, OstseeFlair offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Flensburg Harbour. Ubytování OstseeFlair se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Möwennest Solitüde

9,3

Möwennest Solitüde

Ubytování (Apartmán) Möwennest Solitüde. Situated in Flensburg and only 6 km from Flensburg Harbour, Möwennest Solitüde features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Möwennest Solitüde se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Engelsby

9,2

Ferienwohnung Engelsby

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Engelsby. Boasting garden views, Ferienwohnung Engelsby provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.5 km from Flensburg Harbour. Ubytování Ferienwohnung Engelsby se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

fewo1846 - Atrium

9,2

fewo1846 - Atrium

Ubytování (Apartmán) fewo1846 - Atrium. Boasting garden views, fewo1846 - Atrium features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.5 km from Flensburg Harbour. Ubytování fewo1846 - Atrium se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorotheenhof

9,2

Dorotheenhof

Ubytování (Apartmán) Dorotheenhof. Boasting garden views, Dorotheenhof provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Flensburg Harbour. Ubytování Dorotheenhof se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Engelsby

9,2

Ferienhaus Engelsby

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Engelsby. Set in Flensburg in the Schleswig-Holstein region, with University of Flensburg nearby, Ferienhaus Engelsby offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Ferienhaus Engelsby se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hafen Flensburg

9,2

Hotel Hafen Flensburg

Ubytování (Hotel) Hotel Hafen Flensburg. Newly opened in December 2016, Hotel Hafen Flensburg is located in the Schleswig-Holstein Region, a few steps from the Maritime Museum Flensburg and the... Ubytování Hotel Hafen Flensburg se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaptainsuite Steflar

9,2

Kaptainsuite Steflar

Ubytování (Apartmán) Kaptainsuite Steflar. Situated in Flensburg, 2 km from Maritime Museum Flensburg and 2. Ubytování Kaptainsuite Steflar se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

Zimmer Frei! Boardinghaus

9,2

Zimmer Frei! Boardinghaus

Ubytování (Hostel) Zimmer Frei! Boardinghaus. Zimmer Frei! Boardinghaus is situated in Flensburg, within 5 km of University of Flensburg and 5 km of Larsen Danish Seafood Bruchware - Factory outlet... Ubytování Zimmer Frei! Boardinghaus se nachází ve městě Flensburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)