Hledat

Ubytování

Hostel Stralsund Hostel

Reiferbahn 11, 18439 Stralsund, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Hostel Stralsund. Tento rodinný hostel se nachází 5 minut chůze od přístavu Stralsund a historického centra Stralsundu. Ubytování Hostel Stralsund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hostel Stralsund

Hosté mohou zdarma využívat sdílenou kuchyň a zázemí pro grilování. Tento rodinný hostel se nachází 5 minut chůze od přístavu Stralsund a historického centra Stralsundu. Hostel Stralsund nabízí on-site fitness centrum a bezplatné Wi-Fi. V hostelu si můžete rezervovat místo na soukromém parkovišti. V jídelně se každé ráno podává snídaně formou bufetu. Hostel Stralsund poskytuje světlé, jednoduše zařízené pokoje se šatní skříní a dřevěnými podlahami. Na vlakové nádraží Stralsund Rügendamm je to pouze 5 minut chůze. Sprchy a sdílené koupelny se nachází na chodbě. Ložní prádlo je k dispozici za příplatek. Hostel má svou vlastní knihovnu, dětské hřiště a stůl na stolní tenis.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Hostel Stralsund

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Vodní sporty Dodatečný poplatek
 • Squash Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Knihovna
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Dětské hřiště
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Společenská místnost
 • Úschova zavazadel
 • Obědové balíčky
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Stralsund

Ferienwohnung Kröning

9,8

Ferienwohnung Kröning

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kröning. Ferienwohnung Kröning is located in the Old Town district of Stralsund, 300 metres from Marienkirche Stralsund, 500 metres from Stralsund Old Town Hall and... Ubytování Ferienwohnung Kröning se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sundkieker

9,7

Ferienwohnung Sundkieker

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sundkieker. Set in Stralsund and only 400 metres from Theatre Vorpommern in Stralsund, Ferienwohnung Sundkieker offers accommodation with lake views, free WiFi and... Ubytování Ferienwohnung Sundkieker se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt Stralsund Gästewohnung

9,7

Altstadt Stralsund Gästewohnung

Ubytování (Apartmán) Altstadt Stralsund Gästewohnung. Altstadt Stralsund Gästewohnung is a beachfront property set in Stralsund, 500 metres from St. Nikolai Church and less than 1 km from Stralsund Harbour. Ubytování Altstadt Stralsund Gästewohnung se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Välkommen

9,7

Välkommen

Ubytování (Apartmán) Välkommen. Situated in Stralsund and only 1.4 km from Marienkirche Stralsund, Välkommen features accommodation with lake views, free WiFi and free private parking. Ubytování Välkommen se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hochwertige Apartments im Stralsunder Hafen

9,7

Hochwertige Apartments im Stralsunder Hafen

Ubytování (Apartmány) Hochwertige Apartments im Stralsunder Hafen. These apartments enjoy a unique location at the harbour in Stralsung, next to the Ozeanum maritime museum. Ubytování Hochwertige Apartments im Stralsunder Hafen se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hausboot Dänholm

9,7

Hausboot Dänholm

Ubytování (Botel) Hausboot Dänholm. Docked off the island of Dänholm, this houseboat provides unique accommodation next to the Rügen Bridge and facing the harbour. Ubytování Hausboot Dänholm se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooftop Chalet

9,6

Rooftop Chalet

Ubytování (Apartmán) Rooftop Chalet. Featuring a children's playground and a shared kitchen, Rooftop Chalet is ideally situated in Old Town district of Stralsund, 100 metres from St. Ubytování Rooftop Chalet se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waterfront studio for two!

9,6

Waterfront studio for two!

Ubytování (Apartmán) Waterfront studio for two!. Situated in Stralsund, 400 metres from Theatre Vorpommern in Stralsund, less than 1 km from Stralsund Old Town Hall and an 11-minute walk from St. Ubytování Waterfront studio for two! se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abendsonne

9,6

Abendsonne

Ubytování (Apartmán) Abendsonne. Boasting garden views, Abendsonne features accommodation with a terrace and a kettle, around 3 km from Marienkirche Stralsund. Ubytování Abendsonne se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mönch49

9,6

Ferienwohnung Mönch49

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mönch49. Ferienwohnung Mönch49 is a self-catering accommodation located in Stralsund. Ubytování Ferienwohnung Mönch49 se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Vincent Stralsund

9,5

Haus Vincent Stralsund

Ubytování (Apartmány) Haus Vincent Stralsund. These apartments are a 20-minute walk from the Stralsund’s historic UNESCO World Heritage Site Old Town and 700 metres from the Moorteich lake. Ubytování Haus Vincent Stralsund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments am Sund

9,5

Apartments am Sund

Ubytování (Apartmány) Apartments am Sund. Apartments am Sund are situated in Stralsund, 40 metres from the harbour. The apartments offer free WiFi access. Ubytování Apartments am Sund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Backbord Und Steuerbord

9,5

Backbord Und Steuerbord

Ubytování (Prázdninové domy) Backbord Und Steuerbord. Located 500 metres from the Baltic Sea, Backbord Und Steuerbord offers self-catering accommodation in the Old Town of Stralsund. Ubytování Backbord Und Steuerbord se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur Alten Schmiede

9,4

Zur Alten Schmiede

Ubytování (Prázdninové domy) Zur Alten Schmiede. Providing city views, a terrace and free WiFi, Zur Alten Schmiede provides accommodation conveniently situated in Stralsund, within a short distance of... Ubytování Zur Alten Schmiede se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt Ferienwohnung Stralsund

9,4

Altstadt Ferienwohnung Stralsund

Ubytování (Apartmán) Altstadt Ferienwohnung Stralsund. Altstadt Ferienwohnung Stralsund is situated in the UNESCO World Heritage Old Town of Stralsund. Ubytování Altstadt Ferienwohnung Stralsund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel St. Marien Altstadt

9,4

Aparthotel St. Marien Altstadt

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel St. Marien Altstadt. Aparthotel St. Marien Altstadt se nachází ve městě Stralsund a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Aparthotel St. Marien Altstadt se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sundappartement

9,4

Sundappartement

Ubytování (Apartmán) Sundappartement. Sundappartement is a self-catering accommodation centrally located in Stralsund. Ubytování Sundappartement se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Posthalterei

9,4

Alte Posthalterei

Ubytování (Apartmán) Alte Posthalterei. Featuring garden views, Alte Posthalterei offers accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Theatre Vorpommern in Stralsund. Ubytování Alte Posthalterei se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Langenstraße - Altstadt

9,4

Ferienwohnungen Langenstraße - Altstadt

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Langenstraße - Altstadt. Situated in Stralsund, near Stralsund Old Town Hall, St. Ubytování Ferienwohnungen Langenstraße - Altstadt se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Apartment in Stralsund with Garden

9,3

Spacious Apartment in Stralsund with Garden

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment in Stralsund with Garden. Located in Stralsund, just 3 km from Marienkirche Stralsund, Spacious Apartment in Stralsund with Garden provides accommodation with water sports... Ubytování Spacious Apartment in Stralsund with Garden se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Mien Hüsing

9,3

Ferienhaus Mien Hüsing

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Mien Hüsing. Offering water sports facilities and garden view, Ferienhaus Mien Hüsing is located in Stralsund, 700 metres from Theatre Vorpommern in Stralsund and 1. Ubytování Ferienhaus Mien Hüsing se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Steuerrad

9,2

Haus Steuerrad

Ubytování (Apartmány) Haus Steuerrad. These apartments are centrally located in the Stralsund's Old Town, 400 metres from the harbour and 350 metres from the Ozeaneum aquarium. Ubytování Haus Steuerrad se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Im Backsteinspeicher

9,2

Apartments Im Backsteinspeicher

Ubytování (Apartmány) Apartments Im Backsteinspeicher. Offering garden views and a terrace, Apartments Im Backsteinspeicher offers accommodation conveniently located in Stralsund, within a short distance of... Ubytování Apartments Im Backsteinspeicher se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Scheelehof Stralsund

9,2

Romantik Hotel Scheelehof Stralsund

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Scheelehof Stralsund. This UNESCO-listed, 4-star hotel in Stralsund offers a spa area, 4 dining areas, and modern rooms with free internet. Ubytování Romantik Hotel Scheelehof Stralsund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sommerhaus Seidel

9,1

Sommerhaus Seidel

Ubytování (Apartmány) Sommerhaus Seidel. Situated in Stralsund, Sommerhaus Seidel offers accommodation with free WiFi, within 700 metres of Marienkirche Stralsund. Ubytování Sommerhaus Seidel se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow

9,1

Bungalow

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow. Bungalow, a property with a terrace, is located in Stralsund, 2.4 km from Stralsund Harbour, 2.7 km from Ruegendamm, as well as 2. Ubytování Bungalow se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Altes Schwedisches Konsulat

9,1

Aparthotel Altes Schwedisches Konsulat

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Altes Schwedisches Konsulat. Aparthotel Altes Schwedisches Konsulat is located in the Old Town of Stralsund, a UNESCO World Heritage Site. Ubytování Aparthotel Altes Schwedisches Konsulat se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios am Kniepertor in der Altstadt

9,1

Studios am Kniepertor in der Altstadt

Ubytování (Apartmány) Studios am Kniepertor in der Altstadt. Located 50 metres from Theatre Vorpommern in Stralsund, Studios in der Altstadt am Rathaus provides accommodation and free WiFi in Stralsund. Ubytování Studios am Kniepertor in der Altstadt se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Goldenen Anker

9,1

Zum Goldenen Anker

Ubytování (Aparthotel) Zum Goldenen Anker. Just 200 metres from Straslund’s famous Ozeaneum (aquarium), these modern apartments are centrally located in the seaport town. Ubytování Zum Goldenen Anker se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rugia 1

9,1

Rugia 1

Ubytování (Apartmán) Rugia 1. Offering a garden and garden view, Rugia 1 is set in Stralsund, 80 metres from Theatre Vorpommern in Stralsund and 600 metres from Stralsund Old Town Hall. Ubytování Rugia 1 se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment in Stralsund near the Forest

9,1

Modern Apartment in Stralsund near the Forest

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment in Stralsund near the Forest. Set in Stralsund, just 1.1 km from Stralsund Harbour, Modern Apartment in Stralsund near the Forest offers accommodation with a garden, barbecue facilities... Ubytování Modern Apartment in Stralsund near the Forest se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Atelier Altstadt Stralsund

9

Atelier Altstadt Stralsund

Ubytování (Apartmán) Atelier Altstadt Stralsund. Atelier Altstadt Stralsund in Stralsund provides accommodation with free WiFi, 200 metres from Marienkirche Stralsund. Ubytování Atelier Altstadt Stralsund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nr9Marinehafen

9

Nr9Marinehafen

Ubytování (Apartmány) Nr9Marinehafen. Located in Stralsund in the Mecklenburg-Pomerania region and Ruegendamm reachable within 300 metres, Nr9Marinehafen provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Nr9Marinehafen se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Amber Altstadt

9

Hotel Amber Altstadt

Ubytování (Hotel) Hotel Amber Altstadt. Centrally located in Straslund’s Old Town, this hotel is only a 3-minute walk from the Ozeaneum Aquarium. Ubytování Hotel Amber Altstadt se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HafenCity Appartements Stralsund

9

HafenCity Appartements Stralsund

Ubytování (Apartmány) HafenCity Appartements Stralsund. Situated within 2.1 km of Strandpromenade Altefähr Beach and 200 metres of Stralsund Old Town Hall in Stralsund, HafenCity Appartements Stralsund features... Ubytování HafenCity Appartements Stralsund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Altstadt Mönch

9

Pension Altstadt Mönch

Ubytování (Penzion) Pension Altstadt Mönch. This family-run guest house is a historic building in the Old Town of Stralsund, a 5-minute walk from the yacht harbour and Ozeaneum Museum. Ubytování Pension Altstadt Mönch se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Villa

9

Ferienwohnung in Villa

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Villa. Offering free WiFi and free private parking, Ferienwohnung in Villa is located in Stralsund, within just 500 metres of Theatre Vorpommern in Stralsund. Ubytování Ferienwohnung in Villa se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus 1 Fuchsweg

8,9

Ferienhaus 1 Fuchsweg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus 1 Fuchsweg. Ferienhaus 1 Fuchsweg is located in Stralsund, 3.3 km from Marienkirche Stralsund and 3. Ubytování Ferienhaus 1 Fuchsweg se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kurhaus Devin

8,9

Kurhaus Devin

Ubytování (Hotel) Kurhaus Devin. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází přímo u pláže Stralsund a nabízí pokoje a apartmány v rustikálním stylu, bezplatné Wi-Fi připojení, bezplatnou... Ubytování Kurhaus Devin se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt Hotel Peiß

8,9

Altstadt Hotel Peiß

Ubytování (Hotel) Altstadt Hotel Peiß. Hotel Peiß is located in the heart of the Old Town of Stralsund. It offers free Wi-Fi, on-site bicycle rental and massage treatments. Ubytování Altstadt Hotel Peiß se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wullfcrona

8,9

Haus Wullfcrona

Ubytování (Penzion) Haus Wullfcrona. Just a 5-minute walk from the Ozeaneum Sea Museum, this historic guest house in the Old Town district of Stralsund offers a garden and non-smoking... Ubytování Haus Wullfcrona se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hafenresidenz Stralsund

8,8

Hotel Hafenresidenz Stralsund

Ubytování (Hotel) Hotel Hafenresidenz Stralsund. Directly on the promenade, this historic hotel in Stralsund Harbour offers its own shipping pier, excellent spa facilities and maritime-themed rooms with a... Ubytování Hotel Hafenresidenz Stralsund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kontorhaus Stralsund

8,8

Hotel Kontorhaus Stralsund

Ubytování (Hotel) Hotel Kontorhaus Stralsund. Tento 3 hvězdičkový hotel se nachází ve Stralsundu na kanálu Querkanal, na pobřeží Baltského moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi a jedinečný hanzovní design. Ubytování Hotel Kontorhaus Stralsund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in der Altstadt

8,8

Ferienwohnung in der Altstadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in der Altstadt. Situated in Stralsund, just 800 metres from Theatre Vorpommern in Stralsund, Ferienwohnung in der Altstadt features accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung in der Altstadt se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lachmöwe

8,8

Ferienwohnung Lachmöwe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lachmöwe. Ferienwohnung Lachmöwe is set in Stralsund, 200 metres from Stralsund Old Town Hall and 200 metres from St. Ubytování Ferienwohnung Lachmöwe se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus - Am Kütertor

8,8

Ferienhaus - Am Kütertor

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus - Am Kütertor. Set in Stralsund, near Marienkirche Stralsund, Theatre Vorpommern in Stralsund and Stralsund Old Town Hall, Ferienhaus - Am Kütertor features free WiFi. Ubytování Ferienhaus - Am Kütertor se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhäuser Fuchsweg

8,8

Ferienhäuser Fuchsweg

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhäuser Fuchsweg. Situated in Stralsund in the Mecklenburg-Pomerania region and Marienkirche Stralsund reachable within 3. Ubytování Ferienhäuser Fuchsweg se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiddenseer Hotel

8,8

Hiddenseer Hotel

Ubytování (Hotel) Hiddenseer Hotel. Tento hotel sídlí v památkově chráněné budově v přístavu a skýtá nádherný výhled na historické centrum Stralsundu a ostrov Rujána. Ubytování Hiddenseer Hotel se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Jungfernstieg

8,7

Hotel am Jungfernstieg

Ubytování (Hotel) Hotel am Jungfernstieg. This family-run hotel is a 1-minute walk from Stralsund Train Station and a 5-minute walk from the historic town centre. Ubytování Hotel am Jungfernstieg se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartements Rindfleisch

8,7

Ferienappartements Rindfleisch

Ubytování (Apartmány) Ferienappartements Rindfleisch. Stralsund Beach and Stralsund Harbour are just 10 minutes away on foot from Ferienappartements Rindfleisch. Ubytování Ferienappartements Rindfleisch se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hanseat Stralsund

8,7

Hotel Hanseat Stralsund

Ubytování (Hotel) Hotel Hanseat Stralsund. Set in Stralsund, 1.1 km from Theatre Vorpommern in Stralsund, Hotel Hanseat Stralsund features views of the city. Ubytování Hotel Hanseat Stralsund se nachází ve městě Stralsund (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)