Hledat

Ubytování

Hotel - Pension Berg-Cafe Hotel

Hoehenweg 6, 87437 Kempten, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel - Pension Berg-Cafe. Boasting a garden, Hotel - Pension Berg-Cafe is quietly located in Kempten, 2 km from the town centre. Ubytování Hotel - Pension Berg-Cafe se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel - Pension Berg-Cafe

Guests can enjoy a number of activities in the surroundings, including skiing, cycling and hiking. At the hotel, the rooms are equipped with a desk. Boasting a garden, Hotel - Pension Berg-Cafe is quietly located in Kempten, 2 km from the town centre. A buffet breakfast can be enjoyed at the property. Hotel - Pension Berg-Cafe offers a terrace. Some rooms have a balcony or terrace with mountain view. Memmingen Airport is 40 km from the property. This features regional products and homemade jams. Free WiFi is available. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Hotel - Pension Berg-Cafe

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Kavárna přímo na místě
 • Láhev vody Dodatečný poplatek
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Kempten

Allgäu-Oase

9,8

Allgäu-Oase

Ubytování (Apartmán) Allgäu-Oase. Located in Kempten, 2.8 km from bigBOX Allgäu, Allgäu-Oase provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Allgäu-Oase se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stiftstadt Kempten

9,5

Ferienwohnung Stiftstadt Kempten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stiftstadt Kempten. Offering free WiFi and free private parking, Ferienwohnung Stiftstadt Kempten is set in Kempten, within just 1.6 km of bigBOX Allgäu. Ubytování Ferienwohnung Stiftstadt Kempten se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Zentrum

9,4

Ferienwohnung im Zentrum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Zentrum. Featuring garden views, Ferienwohnung im Zentrum provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.3 km from bigBOX Allgäu. Ubytování Ferienwohnung im Zentrum se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traumblick

9,3

Traumblick

Ubytování (Prázdninový dům) Traumblick. Located just 2.6 km from bigBOX Allgäu, Traumblick provides accommodation in Kempten with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Traumblick se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haggenmüllerstraße

9,1

Haggenmüllerstraße

Ubytování (Apartmán) Haggenmüllerstraße. Haggenmüllerstraße is situated in Kempten, 1.4 km from bigBOX Allgäu, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Haggenmüllerstraße se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Stiftsstadt

9

Gästehaus Stiftsstadt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Stiftsstadt. Gästehaus Stiftsstadt offers accommodation in Kempten, 3 minutes' walk away from the pedestrian area. The property is only 100 metres away St. Ubytování Gästehaus Stiftsstadt se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Peterhof

9

Hotel Peterhof

Ubytování (Hotel) Hotel Peterhof. Tento 3hvězdičkový hotel vyšší kategorie nabízí útulné pokoje s bezplatným Wi-Fi a neplaceným hlídaným parkovištěm. Ubytování Hotel Peterhof se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St. Raphael im Allgäu

8,9

St. Raphael im Allgäu

Ubytování (Hotel) St. Raphael im Allgäu. This 3-star hotel offers free Wi-Fi and a terrace. It is set Kempten in the region of the Allgäu Alps, and conveniently located 4. Ubytování St. Raphael im Allgäu se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Allgäu Art Hotel

8,9

Allgäu Art Hotel

Ubytování (Hotel) Allgäu Art Hotel. Offering a fitness centre, Allgäu Art Hotel offers accommodation in Kempten. Free WiFi is provided. Big BOX is 500 metres away. Ubytování Allgäu Art Hotel se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

bigBOX Allgäu Hotel

8,9

bigBOX Allgäu Hotel

Ubytování (Hotel) bigBOX Allgäu Hotel. BigBOX Allgäu Hotel se nachází v centru Kemptenu, přímo vedle víceúčelové haly BigBOX Allgäu, a nabízí bezplatné Fitness centrum a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování bigBOX Allgäu Hotel se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Goldene Steig

8,8

Hotel Goldene Steig

Ubytování (Hotel) Hotel Goldene Steig. Hotel Goldene Steig is located in Kempten. It offers free Wi-Fi. Each room here will provide you with a TV. Ubytování Hotel Goldene Steig se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atelier Mariaberg

8,7

Atelier Mariaberg

Ubytování (Apartmán) Atelier Mariaberg. Located in Kempten, 5 km from bigBOX Allgäu, Atelier Mariaberg provides accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Atelier Mariaberg se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Kempten am Stadtweiher

8,7

Ferienwohnung in Kempten am Stadtweiher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Kempten am Stadtweiher. Located in Kempten in the heart of the Allgäu countryside, Ferienwohnung in Kempten am Stadtweiher is a self-catering accommodation. It offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung in Kempten am Stadtweiher se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bayerischer Hof

8,7

Hotel Bayerischer Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Bayerischer Hof. This traditional Bavarian hotel offers individually-decorated rooms, suites and apartments as well as a new spa area with sauna, infra-red cabin and... Ubytování Hotel Bayerischer Hof se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

37 Dornierstraße

8,6

37 Dornierstraße

Ubytování (Apartmán) 37 Dornierstraße. 37 Dornierstraße is situated in Kempten, 1.6 km from bigBOX Allgäu, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování 37 Dornierstraße se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Waldhorn

8,6

Hotel Waldhorn

Ubytování (Hotel) Hotel Waldhorn. This 3-star hotel in the Allgäu town of Kempten offers a modern spa, quiet rooms, and a restaurant serving traditional Bavarian cuisine. Ubytování Hotel Waldhorn se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CityHotel Kempten

8,5

CityHotel Kempten

Ubytování (Hotel) CityHotel Kempten. This family-run, 3-star hotel in Kempten offers soundproofed rooms, rich breakfast buffets, and private parking. Ubytování CityHotel Kempten se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Fuerstenhof

8,5

Der Fuerstenhof

Ubytování (Hotel) Der Fuerstenhof. Tento elegantní hotel stojí na pěší zóně v centru města Kemptenu. Ubytování Der Fuerstenhof se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Übernachtung

8,4

Private Übernachtung

Ubytování (Privát) Private Übernachtung. Private Übernachtung nabízí ubytování v soukromí na klidném místě na okraji města Kempten, 10 minut jízdy od vlakového nádraží v Kempten. Ubytování Private Übernachtung se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnenhang

8,4

Hotel Sonnenhang

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenhang. This peaceful, family-run hotel lies only a 5-minute drive from Kempten town centre in the Allgäu region, within walking distance from the Mariaberg... Ubytování Hotel Sonnenhang se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hotel Kempten

8,3

B&B Hotel Kempten

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Kempten. B&B Hotel Kempten features free WiFi and rooms with air conditioning in Kempten. The property is located 400 metres from bigBOX Allgäu. Ubytování B&B Hotel Kempten se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Hirsch

8,3

Landhotel Hirsch

Ubytování (Hotel) Landhotel Hirsch. Tento venkovský hotel se nachází na klidném místě v Bavorsku v oblasti Allgäun, 800 metrů od dálnice A7 a 2 km od centra města Kempten. Ubytování Landhotel Hirsch se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MY Parkhotel

8

MY Parkhotel

Ubytování (Hotel) MY Parkhotel. The MY Parkhotel is located in Kempten town centre in the Allgäu holiday region. Ubytování MY Parkhotel se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaplin

8

Chaplin

Ubytování (Penzion – hostinec) Chaplin. Set in Kempten, 1.4 km from bigBOX Allgäu, Chaplin offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Chaplin se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUFA Kempten

7,8

JUFA Kempten

Ubytování (Penzion) JUFA Kempten. This guest house is located beside the popular CamboMare Water Park in Kempten, surrounded by beautiful Alpine countryside in the Allgäu region. Ubytování JUFA Kempten se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

smartMotel

7,6

smartMotel

Ubytování (Motel) smartMotel. Tento motel se nachází 2 minty chůze od dálnice 17 a 3 km od města Kempten a nabízí pohodlně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi, nepřetržitý check-in a... Ubytování smartMotel se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schönes Zimmer im Herzen von Kempten

7,2

Schönes Zimmer im Herzen von Kempten

Ubytování (Privát) Schönes Zimmer im Herzen von Kempten. Set in Kempten in the Bavaria region with bigBOX Allgäu nearby, Schönes Zimmer im Herzen von Kempten offers accommodation with free private parking. Ubytování Schönes Zimmer im Herzen von Kempten se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stay-In-Allgaeu

6,7

Stay-In-Allgaeu

Ubytování (Apartmán) Stay-In-Allgaeu. Located 1.8 km from bigBOX Allgäu in Kempten, Stay-In-Allgaeu offers accommodation with a kitchen. Ubytování Stay-In-Allgaeu se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Suite im Herzen von Kempten***** +Parkplatz

Luxus Suite im Herzen von Kempten***** +Parkplatz

Ubytování (Apartmán) Luxus Suite im Herzen von Kempten***** +Parkplatz. Boasting a spa bath, Luxus Suite im Herzen von Kempten***** +Parkplatz is set in Kempten. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Luxus Suite im Herzen von Kempten***** +Parkplatz se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Über den Dächern der Stiftsstadt! Exklusives Loft

Über den Dächern der Stiftsstadt! Exklusives Loft

Ubytování (Apartmán) Über den Dächern der Stiftsstadt! Exklusives Loft. Located 1.1 km from bigBOX Allgäu in Kempten, Über den Dächern der Stiftsstadt! Exklusives Loft offers accommodation with a kitchen. Ubytování Über den Dächern der Stiftsstadt! Exklusives Loft se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruhige Ferienwohnung im Zentrum von Kempten

Ruhige Ferienwohnung im Zentrum von Kempten

Ubytování (Apartmán) Ruhige Ferienwohnung im Zentrum von Kempten. Ruhige Ferienwohnung im Zentrum von Kempten is set in Kempten. It offers free WiFi and a terrace. The apartment is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Ruhige Ferienwohnung im Zentrum von Kempten se nachází ve městě Kempten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)