Hledat

Ubytování

Hotel Akropolis Hotel

Lockhauser Straße 104, 32052 Herford, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Akropolis. Located in Herford, Hotel Akropolis features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Akropolis se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Akropolis

Located in Herford, Hotel Akropolis features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. The nearest airport is Paderborn-Lippstadt Airport, 70 km from the hotel. Guest rooms at Hotel Akropolis include air conditioning and a wardrobe. Private parking can be arranged at an extra charge. Guests at the accommodation can enjoy a continental breakfast. At the hotel, each room comes with a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. Bielefeld is 14 km from Hotel Akropolis, while Bad Salzuflen is 8 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Bar

Vybavení ubytování Hotel Akropolis

 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Bar
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Klimatizace
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Herford

Living Green Teichhofschmiede

9,9

Living Green Teichhofschmiede

Ubytování (Apartmán) Living Green Teichhofschmiede. Living Green Teichhofschmiede is situated in Herford and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Living Green Teichhofschmiede se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung FreiRaum

9,7

Ferienwohnung FreiRaum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung FreiRaum. Ferienwohnung FreiRaum is located in Herford. The accommodation is 15 km from Bad Oeynhausen, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Ferienwohnung FreiRaum se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo TAUBENPARADIES

9,5

FeWo TAUBENPARADIES

Ubytování (Apartmán) FeWo TAUBENPARADIES. Set in Herford, Taubenparadies I offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 24 km from Bad Oeynhausen. Ubytování FeWo TAUBENPARADIES se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Taubenparadies 2

9,2

FeWo Taubenparadies 2

Ubytování (Privát) FeWo Taubenparadies 2. Located in Herford, FeWo Taubenparadies 2 offers barbecue facilities and free WiFi. The holiday home provides garden views and a terrace. Ubytování FeWo Taubenparadies 2 se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Apart GO25

9

Hotel Apart GO25

Ubytování (Hotel) Hotel Apart GO25. Boasting a terrace and free WiFi, Hotel Apart GO25 is set in Herford. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Hotel Apart GO25 se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hansa

8,9

Hotel Hansa

Ubytování (Hotel) Hotel Hansa. Hotel Hansa se nachází v historickém centru města Herford, pouhých 200 metrů od kostela Herforder Münster, a nabízí dobře vybavené pokoje se zdarma... Ubytování Hotel Hansa se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Fürstabtei

8,9

Hotel zur Fürstabtei

Ubytování (Hotel) Hotel zur Fürstabtei. Hotel zur Fürstabtei is located in Herford. The hotel provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel zur Fürstabtei se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vivendi

8,2

Hotel Vivendi

Ubytování (Hotel) Hotel Vivendi. Offering free Wi-Fi, this family-run hotel is quietly located in Herford. Ubytování Hotel Vivendi se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Waldesrand

8,2

Hotel Waldesrand

Ubytování (Hotel) Hotel Waldesrand. Hotel Waldesrand se nachází ve městě Herford a nabízí bar i zahradu. Tento 4hvězdičkový hotel má také wellness centrum se saunou a hammamem. Ubytování Hotel Waldesrand se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Janzen

8,2

Gästehaus Janzen

Ubytování (Motel) Gästehaus Janzen. Boasting a garden, Gästehaus Janzen is situated in Herford. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Gästehaus Janzen se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pfennigskrug

7,9

Hotel Pfennigskrug

Ubytování (Hotel) Hotel Pfennigskrug. Located in Herford, Hotel Pfennigskrug provides a restaurant and free WiFi. The hotel features family rooms. At the hotel, the rooms include a wardrobe. Ubytování Hotel Pfennigskrug se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel C. Stille-Falkendiek

7,8

Hotel C. Stille-Falkendiek

Ubytování (Hotel) Hotel C. Stille-Falkendiek. Tento rodinný hotel se nachází na okraji Herfordu. Vstřícný personál vám umožní si pobyt maximálně vychutnat. Ubytování Hotel C. Stille-Falkendiek se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Münchner Hof

7,4

Hotel Münchner Hof

Ubytování (Penzion) Hotel Münchner Hof. Surrounded by the Teutoburger Wald Forest and Wiehengebirge Mountains, this traditional Bavarian hotel in Herford offers popular German cuisine. Ubytování Hotel Münchner Hof se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adler-Haus

7,1

Adler-Haus

Ubytování (Penzion) Adler-Haus. Set in Herford, Adler-Haus offers a garden. The accommodation offers a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytování Adler-Haus se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fürstenau-Haus Historisch wohnen im Zentrum

Fürstenau-Haus Historisch wohnen im Zentrum

Ubytování (Apartmán) Fürstenau-Haus Historisch wohnen im Zentrum. Fürstenau-Haus Historisch wohnen im Zentrum is located in Herford. Ubytování Fürstenau-Haus Historisch wohnen im Zentrum se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IntercityHotel Herford

IntercityHotel Herford

Ubytování (Hotel) IntercityHotel Herford. Providing free WiFi, IntercityHotel Herford is set in Herford. A buffet breakfast is available each morning at the property. Ubytování IntercityHotel Herford se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 261 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldblick

Waldblick

Ubytování (Apartmán) Waldblick. Waldblick is located in Herford. The accommodation is 5 km from Bad Salzuflen, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Waldblick se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kleines Ferienhaus in Herford, freihstehend, eigener Eingang

kleines Ferienhaus in Herford, freihstehend, eigener Eingang

Ubytování (Apartmán) kleines Ferienhaus in Herford, freihstehend, eigener Eingang. Kleines Ferienhaus in Herford, freihstehend, eigener Eingang is set in Herford and offers a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytování kleines Ferienhaus in Herford, freihstehend, eigener Eingang se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung auf dem Land und trotzdem stadtnah.

Ferienwohnung auf dem Land und trotzdem stadtnah.

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung auf dem Land und trotzdem stadtnah.. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung auf dem Land und trotzdem stadtnah. Is an accommodation set in Herford. Ubytování Ferienwohnung auf dem Land und trotzdem stadtnah. se nachází ve městě Herford (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)