Hledat

Ubytování

Hotel Alento im Deutschen Haus Hotel

Halberstädter Chaussee 123, 39116 Magdeburk, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Alento im Deutschen Haus. Hotel Alento im Deutschen Haus se nachází pouhých 10 minut jízdy od centra města Magdeburg a nabízí jihoamerickou restauraci a pivní zahrádku. Ubytování Hotel Alento im Deutschen Haus se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Alento im Deutschen Haus

Jednoduše zařízené pokoje mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Restaurace Alento podává a la carte indické a jihoamerické speciality a můžete si zde nechat nařezat čerstvě ogrilované maso přímo u svého stolu. Dobře zásobený bar nabízí pestré drinky. V okruhu 5 km od hotelu najdete zajímavosti jako je katedrála Magdeburg a Grüne Zitadelle. K dispozici je bezplatné parkoviště a Wi-Fi. Všechny jsou světlé a vyzdobené příjemnými barvami. Hotel Alento im Deutschen Haus se nachází pouhých 10 minut jízdy od centra města Magdeburg a nabízí jihoamerickou restauraci a pivní zahrádku. Alento im Deutschen Haus nabízí také snadný přístup na dálnici A14, která je vzdálen jen 4 minuty jízdy.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Nekuřácké pokoje
 • Restaurace

Vybavení ubytování Hotel Alento im Deutschen Haus

 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Topení
 • Výtah
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Magdeburk

Kleines Zuhause

10

Kleines Zuhause

Ubytování (Prázdninový dům) Kleines Zuhause. Located in Magdeburg, 3.6 km from Messe Magdeburg, Kleines Zuhause provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Kleines Zuhause se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement am Hasselbachplatz

9,8

Appartement am Hasselbachplatz

Ubytování (Apartmán) Appartement am Hasselbachplatz. Boasting barbecue facilities, Appartement am Hasselbachplatz offers accommodation in Magdeburg with free WiFi and city views. Ubytování Appartement am Hasselbachplatz se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ElbQuartier Apartments Magdeburg

9,7

ElbQuartier Apartments Magdeburg

Ubytování (Apartmány) ElbQuartier Apartments Magdeburg. Situated in Magdeburg in the Saxony-Anhalt region and Theatre Magdeburg reachable within 2. Ubytování ElbQuartier Apartments Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elbidyll

9,7

Elbidyll

Ubytování (Apartmán) Elbidyll. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Elbidyll provides accommodation in Magdeburg with free WiFi and garden views. Ubytování Elbidyll se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästewohnung

9,5

Gästewohnung

Ubytování (Apartmán) Gästewohnung. Set in Magdeburg and only 7 km from Theatre Magdeburg, Gästewohnung offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Gästewohnung se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stadtvilla

9,5

Ferienwohnung Stadtvilla

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Stadtvilla. Situated in Magdeburg, 6 km from Cathedral of Magdeburg and 7 km from Schauspielhaus Magdeburg, Ferienwohnung Stadtvilla features accommodation with free... Ubytování Ferienwohnung Stadtvilla se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadtnahe 1-Raum Wohnung Ruhiger Lage

9,5

Stadtnahe 1-Raum Wohnung Ruhiger Lage

Ubytování (Apartmán) Stadtnahe 1-Raum Wohnung Ruhiger Lage. Boasting a garden and a terrace, Stadtnahe 1-Raum Wohnung Ruhiger Lage offers accommodation in Magdeburg with free WiFi and garden views. Ubytování Stadtnahe 1-Raum Wohnung Ruhiger Lage se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko).

Hotel Residenz Joop

9,3

Hotel Residenz Joop

Ubytování (Hotel) Hotel Residenz Joop. This family-run, 4-star hotel is located in Magdeburg, just 1.5 km away from the city centre. It offers well-equipped rooms and free Wi-Fi internet. Ubytování Hotel Residenz Joop se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartHOTEL Magdeburg

9,3

apartHOTEL Magdeburg

Ubytování (Aparthotel) apartHOTEL Magdeburg. Situated 1 km from Cathedral of Magdeburg, apartHOTEL Magdeburg features accommodation with a bar, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování apartHOTEL Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leipziger Straße

9,2

Leipziger Straße

Ubytování (Apartmán) Leipziger Straße. Leipziger Straße features a balcony and is situated in Magdeburg, within just 1.6 km of Schauspielhaus Magdeburg and 1.6 km of Cathedral of Magdeburg. Ubytování Leipziger Straße se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel One Magdeburg

9

Motel One Magdeburg

Ubytování (Hotel) Motel One Magdeburg. Hotel Motel One se nachází na náměstí s katedrálou v historickém centru Magdeburgu, přímo naproti budově zemského sněmu Saska-Anhaltska, a má vkusný design... Ubytování Motel One Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Apartments Magdeburg

8,9

City Apartments Magdeburg

Ubytování (Apartmány) City Apartments Magdeburg. City Apartments Magdeburg offer accommodation in different locations in the heart of old Magdeburg. Ubytování City Apartments Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Limehome Magdeburg Hasselbachplatz

8,9

Limehome Magdeburg Hasselbachplatz

Ubytování (Apartmány) Limehome Magdeburg Hasselbachplatz. Situated in Magdeburg, near Cathedral of Magdeburg, Magdeburg Cultural History Museum and Schauspielhaus Magdeburg, Limehome Magdeburg Hasselbachplatz... Ubytování Limehome Magdeburg Hasselbachplatz se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Westerhüsen

8,7

Pension Westerhüsen

Ubytování (Penzion) Pension Westerhüsen. Offering free WiFi, Pension Westerhüsen offers accommodation in Magdeburg, 7 km from GETEC Arena and 7 km from Cathedral of Magdeburg. Ubytování Pension Westerhüsen se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

artHOTEL Magdeburg

8,7

artHOTEL Magdeburg

Ubytování (Hotel) artHOTEL Magdeburg. Tento unikátní hotel se nachází v zelené citadele kultovní budovy navržené architektem Hundertwasserem. Ubytování artHOTEL Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel ELBRIVERA Alt Prester

8,6

Hotel ELBRIVERA Alt Prester

Ubytování (Hotel) Hotel ELBRIVERA Alt Prester. This 3-star Superior hotel offers quiet rooms, free Wi-Fi and free parking. It is set near the River Elbe in the town of Prester, about 4 km from... Ubytování Hotel ELBRIVERA Alt Prester se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorint Herrenkrug Parkhotel Magdeburg

8,6

Dorint Herrenkrug Parkhotel Magdeburg

Ubytování (Hotel) Dorint Herrenkrug Parkhotel Magdeburg. Tento 4hvězdičkový hotel kategorie Superior se nachází v Magdeburku, ve velkém parku Herrenkrug u řeky Labe. Ubytování Dorint Herrenkrug Parkhotel Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

24 Wolfenbütteler Straße

8,6

24 Wolfenbütteler Straße

Ubytování (Apartmán) 24 Wolfenbütteler Straße. Situated 3 km from Schauspielhaus Magdeburg, 3 km from Cathedral of Magdeburg and 3. Ubytování 24 Wolfenbütteler Straße se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice 2 rooms in the heart of Magdeburg

8,5

Nice 2 rooms in the heart of Magdeburg

Ubytování (Apartmán) Nice 2 rooms in the heart of Magdeburg. Nice 2 rooms in the heart of Magdeburg is set in Magdeburg, 2.3 km from Theatre Magdeburg, 3.5 km from Old Market Magdeburg, and 3. Ubytování Nice 2 rooms in the heart of Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stadtfeld

8,5

Hotel Stadtfeld

Ubytování (Hotel) Hotel Stadtfeld. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v centru Magdeburgu v Sasku-Anhaltsku, jen 1 km od historického centra města a hlavního vlakového nádraží. Ubytování Hotel Stadtfeld se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Medaillon

8,5

Hotel Medaillon

Ubytování (Hotel) Hotel Medaillon. At Hotel Medaillon you will find a 24-hour front desk a restaurant, a terrace and a bar. This Magdeburg property offers free parking. Ubytování Hotel Medaillon se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zum Engel

8,4

Pension Zum Engel

Ubytování (Penzion) Pension Zum Engel. Offering free Wi-Fi and free private parking, this guest house is quietly located on the outskirts of Magdeburg. Ubytování Pension Zum Engel se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cafe´Seestrasse

8,4

Cafe´Seestrasse

Ubytování (Penzion) Cafe´Seestrasse. Situated in Magdeburg, 2.5 km from GETEC Arena, Cafe´Seestrasse features a garden and views of the garden. Ubytování Cafe´Seestrasse se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maritim Hotel Magdeburg

8,4

Maritim Hotel Magdeburg

Ubytování (Hotel) Maritim Hotel Magdeburg. Tento 4hvězdičkový hotel kategorie Superior se nachází v centru Magdeburgu, hlavního města Saska-Anhaltska, 200 metrů od hlavního nádraží, a nabízí 1... Ubytování Maritim Hotel Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hotel Magdeburg

8,4

B&B Hotel Magdeburg

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Magdeburg. This hotel is centrally located in Magdeburg, a 5-minute walk from Magdeburg Main Station, 6 minutes from the cathedral and 8 minutes from the Green... Ubytování B&B Hotel Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aaron - Privat Unterkunft

8,3

Aaron - Privat Unterkunft

Ubytování (Privát) Aaron - Privat Unterkunft. Offering scenic views of Magdeburg Cathedral, Aaron - Privat Unterkunft is just 300 metres from the historic Old Town. Ubytování Aaron - Privat Unterkunft se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

An der Enckekaserne

8,3

An der Enckekaserne

Ubytování (Apartmán) An der Enckekaserne. An der Enckekaserne is located in Magdeburg, 3.7 km from Schauspielhaus Magdeburg, 3.8 km from Cathedral of Magdeburg, as well as 4. Ubytování An der Enckekaserne se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadtwohnung mit tollem Balkon in prima Lage mit 4 Schlafplätzen

8,3

Altstadtwohnung mit tollem Balkon in prima Lage mit 4 Schlafplätzen

Ubytování (Apartmán) Altstadtwohnung mit tollem Balkon in prima Lage mit 4 Schlafplätzen. Altstadtwohnung mit tollem Balkon in prima Lage offers accommodation in Magdeburg, 400 metres from Schauspielhaus Magdeburg. Ubytování Altstadtwohnung mit tollem Balkon in prima Lage mit 4 Schlafplätzen se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Síu Hotel Magdeburg

8,3

Síu Hotel Magdeburg

Ubytování (Hotel) Síu Hotel Magdeburg. Featuring a traditional restaurant with glass ceiling, cosy sofas and a large beer garden, this family-run hotel with free Wi-Fi is just a 5-minute drive... Ubytování Síu Hotel Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lara

8,3

Pension Lara

Ubytování (Penzion) Pension Lara. Located in Magdeburg, 7 km from Schauspielhaus Magdeburg, Pension Lara provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Pension Lara se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SAM - Gasthaus.MD

8,3

SAM - Gasthaus.MD

Ubytování (Privát) SAM - Gasthaus.MD. Situated in Magdeburg in the Saxony-Anhalt region, SAM - Gasthaus.MD features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování SAM - Gasthaus.MD se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roncalli-Haus Magdeburg

8,2

Roncalli-Haus Magdeburg

Ubytování (Hotel) Roncalli-Haus Magdeburg. Located in Magdeburg, within 300 metres of Magdeburg Cultural History Museum and 300 metres of Cathedral of Magdeburg, Roncalli-Haus Magdeburg provides... Ubytování Roncalli-Haus Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Hotel Geheimer Rat

8,2

Best Western Hotel Geheimer Rat

Ubytování (Hotel) Best Western Hotel Geheimer Rat. The Best Western Hotel Geheimer Rat enjoys a tranquil location beside a park near the centre of Magdeburg. Ubytování Best Western Hotel Geheimer Rat se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Ring

8,2

Hotel am Ring

Ubytování (Penzion) Hotel am Ring. The hotel is located in direct proximity of the Medical School amidst a garden surrounding. The house was built in 1993. Ubytování Hotel am Ring se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michel Hotel Magdeburg

8,2

Michel Hotel Magdeburg

Ubytování (Hotel) Michel Hotel Magdeburg. Tento 4hvězdičkový hotel, snadno dostupný z dálnice A14, se nachází méně než 5 km od historického centra Magdeburgu. Ubytování Michel Hotel Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ratswaage

8,2

Hotel Ratswaage

Ubytování (Hotel) Hotel Ratswaage. This 4-star hotel in the heart of Magdeburg has an indoor pool and a free internet terminal. It is a 5-minute walk from the old town. Ubytování Hotel Ratswaage se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café Kies Zimmervermietung

8,2

Café Kies Zimmervermietung

Ubytování (Privát) Café Kies Zimmervermietung. Situated in Magdeburg in the Saxony-Anhalt region and Cathedral of Magdeburg reachable within 7 km, Café Kies Zimmervermietung features accommodation with... Ubytování Café Kies Zimmervermietung se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Am Sudenburger Hof

8,2

Hotel Am Sudenburger Hof

Ubytování (Penzion) Hotel Am Sudenburger Hof. This 2-star hotel offers quiet rooms in the south-west of Magdeburg, close to the Halberstädter Straße shopping street. Ubytování Hotel Am Sudenburger Hof se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City-Pension Magdeburg

8,2

City-Pension Magdeburg

Ubytování (Hotel) City-Pension Magdeburg. City-Pension Magdeburg offers accommodation just south of the city centre and 500 metres from the Elbe Cycling Trail. Ubytování City-Pension Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Westerhüsen

8,2

Pension Westerhüsen

Ubytování (Apartmán) Pension Westerhüsen. Pension Westerhüsen is situated in Magdeburg, 7 km from Cathedral of Magdeburg, 7 km from Schauspielhaus Magdeburg, as well as 7 km from Magdeburg Cultural... Ubytování Pension Westerhüsen se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Breiter Weg 226

8,1

Breiter Weg 226

Ubytování (Apartmán) Breiter Weg 226. Breiter Weg 226 is set in Magdeburg, 600 metres from Cathedral of Magdeburg, 700 metres from Magdeburg Cultural History Museum, and 800 metres from... Ubytování Breiter Weg 226 se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sleep & Go Hotel Magdeburg

8

Sleep & Go Hotel Magdeburg

Ubytování (Hotel) Sleep & Go Hotel Magdeburg. Tento hotel se nachází v klidné magdeburské čtvrti Alte Neustadt, v pěší vzdálenosti od centra města, 15 minut chůze od univerzity a jen 5 minut chůze od... Ubytování Sleep & Go Hotel Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IntercityHotel Magdeburg

8

IntercityHotel Magdeburg

Ubytování (Hotel) IntercityHotel Magdeburg. InterCityHotel Magdeburg se nachází v centru Magdeburgu, pouhých 50 metrů od hlavního vlakového nádraží. Ubytování IntercityHotel Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Classik Hotel Magdeburg

7,9

Classik Hotel Magdeburg

Ubytování (Hotel) Classik Hotel Magdeburg. Tento hotel nabízí stylově zařízené pokoje a saunu. Nachází se 10 km jižně od centra města Magdeburg a jen 1 minutu od dálnice A14. Ubytování Classik Hotel Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Hotel Magdeburg

7,8

City Hotel Magdeburg

Ubytování (Hotel) City Hotel Magdeburg. This hotel beside Magdeburg Central Station offers soundproofed rooms with Wi-Fi, varied breakfast buffets, and private parking. Ubytování City Hotel Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension am Gorki

7,8

Pension am Gorki

Ubytování (Apartmán) Pension am Gorki. Offering free WiFi and garden views, Pension am Gorki is an accommodation situated in Magdeburg. Set 1. Ubytování Pension am Gorki se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helle Wohnung im Zentrum, Netflix und Großer Küche

7,7

Helle Wohnung im Zentrum, Netflix und Großer Küche

Ubytování (Apartmány) Helle Wohnung im Zentrum, Netflix und Großer Küche. Set in Magdeburg, near Cathedral of Magdeburg, Magdeburg Cultural History Museum and Schauspielhaus Magdeburg, Helle Wohnung im Zentrum, Netflix und Großer... Ubytování Helle Wohnung im Zentrum, Netflix und Großer Küche se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mercure Hotel Plaza Magdeburg

7,7

Mercure Hotel Plaza Magdeburg

Ubytování (Hotel) Mercure Hotel Plaza Magdeburg. Tento 4hvězdičkový hotel v magdeburské obchodní čtvrti Sudenburg nabízí stylové prostředí a vynikající restauraci, kde se podávají klasické pokrmy německé... Ubytování Mercure Hotel Plaza Magdeburg se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ottersleben

7,7

Hotel Ottersleben

Ubytování (Hotel) Hotel Ottersleben. Tento rodinný hotel ve stylu motelu se nachází ve čtvrti Ottersleben na jihozápadním okraji Magdeburku a nabízí gril, Wi-Fi zdarma a vynikající přístup k... Ubytování Hotel Ottersleben se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Löwenhof

7,5

Hotel Löwenhof

Ubytování (Penzion) Hotel Löwenhof. Tento rodinný hotel nabízí zdarma parkování a Wi-Fi. Každý den se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Hotel Löwenhof se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel City Inn

7,3

Hotel City Inn

Ubytování (Hotel) Hotel City Inn. Hotel City Inn se nachází v Magdeburgu, 6 km od divadla Schauspielhaus Magdeburg a 6 km od magdeburské katedrály. Ubytování Hotel City Inn se nachází ve městě Magdeburk (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)