Hledat

Ubytování

Hotel Alt Annaberg Hotel

Farbegasse 4, 09456 Annaberg-Buchholz, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Alt Annaberg. Tento historický hotel se nachází se v centru města Annaberg-Buchholz na okraji Krušných hor a nabízí jedinečné pokoje a apartmá. Ubytování Hotel Alt Annaberg se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Alt Annaberg

století a má nejstarší klenutý sklep v Sasku. Tento historický hotel se nachází se v centru města Annaberg-Buchholz na okraji Krušných hor a nabízí jedinečné pokoje a apartmá. Mezi svými výlety po okolí můžete relaxovat na hotelové terase. Hotel Alt Annaberg Garni sídlí v budově z počátku 16. V pěší vzdálenosti od hotelu můžete navštívit celou řadu zajímavostí středověké části města včetně krušnohorského muzea lidového umění (Erzgebirgsmuseum) nebo muzea Adama Riese.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Hotel Alt Annaberg

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pěší turistika
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Ovoce
 • Láhev vody
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Fax/kopírka
 • Svatební apartmá
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Annaberg-Buchholz

Stadtboutique

9,7

Stadtboutique

Ubytování (Apartmány) Stadtboutique. With city views, Stadtboutique is set in Annaberg-Buchholz and has a restaurant and an ATM. Complimentary WiFi is available. Ubytování Stadtboutique se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Heiterer Blick"

9,7

"Heiterer Blick"

Ubytování (Apartmán) "Heiterer Blick". The holiday apartment "Heiterer Blick" is a self-catering property set in the outskirts of Annaberg-Buchholz near the forest. Ubytování "Heiterer Blick" se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rothers-Ferienwohnung

9,7

Rothers-Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Rothers-Ferienwohnung. Located 2.2 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine and 1 km from Ore Mountain Museum, Rothers-Ferienwohnung offers accommodation in... Ubytování Rothers-Ferienwohnung se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleine Kirchgasse 28

9,6

Kleine Kirchgasse 28

Ubytování (Apartmán) Kleine Kirchgasse 28. Kleine Kirchgasse 28, a property with a garden, is situated in Annaberg-Buchholz, 2. Ubytování Kleine Kirchgasse 28 se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung zum Bergmann

9,5

Ferienwohnung zum Bergmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung zum Bergmann. Ferienwohnung zum Bergmann is situated in Annaberg-Buchholz, 3.7 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine and 2. Ubytování Ferienwohnung zum Bergmann se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Zeppelin

9,5

Fewo Zeppelin

Ubytování (Apartmán) Fewo Zeppelin. Offering mountain views, Fewo Zeppelin is an accommodation located in Annaberg-Buchholz, 2. Ubytování Fewo Zeppelin se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Werner

9,4

Ferienwohnung Werner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Werner. Ferienwohnung Werner offers accommodation in Annaberg-Buchholz. Free WiFi is available. Ubytování Ferienwohnung Werner se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo an der Teufelskanzel

9,4

Fewo an der Teufelskanzel

Ubytování (Apartmán) Fewo an der Teufelskanzel. Located in the Ore Mountains, Fewo an der Teufelskanzel offers an apartment with free private parking, a shared terrace with a seating area and scenic... Ubytování Fewo an der Teufelskanzel se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pöhlbergblick Annaberg

9,3

Pöhlbergblick Annaberg

Ubytování (Apartmán) Pöhlbergblick Annaberg. Located in Annaberg-Buchholz and only 3.8 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine, Pöhlbergblick Annaberg provides accommodation with city views, free... Ubytování Pöhlbergblick Annaberg se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Christine Nestler

9,3

Ferienwohnung Christine Nestler

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Christine Nestler. Featuring free WiFi throughout the property, Ferienwohnung Christine Nestler is quietly situated in the Old Town district of Annaberg-Buchholz. Ubytování Ferienwohnung Christine Nestler se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Stadtrand

9,3

Ferienwohnung am Stadtrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Stadtrand. Located 4.1 km from the Markus Röhling Stolln Visitor's Mine, Ferienwohnung am Stadtrand offers accommodation in Annaberg-Buchholz. Ubytování Ferienwohnung am Stadtrand se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Carola Maria

9,2

Privatzimmer Carola Maria

Ubytování (Privát) Privatzimmer Carola Maria. Located in Annaberg-Buchholz, just 3.3 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine, Privatzimmer Carola Maria features accommodation with a garden, a... Ubytování Privatzimmer Carola Maria se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung mit Dachterasse

9,1

Ferienwohnung mit Dachterasse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit Dachterasse. Offering free WiFi and free private parking, Ferienwohnung mit Dachterasse is located in Annaberg-Buchholz, within just 1. Ubytování Ferienwohnung mit Dachterasse se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Holiday Home in Annaberg - Buchholz with Skiing Nearby

9,1

Cozy Holiday Home in Annaberg - Buchholz with Skiing Nearby

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Holiday Home in Annaberg - Buchholz with Skiing Nearby. Cozy Holiday Home in Annaberg - Buchholz with Skiing Nearby in Annaberg-Buchholz provides accommodation with free WiFi, 2. Ubytování Cozy Holiday Home in Annaberg - Buchholz with Skiing Nearby se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Anger

9

Ferienwohnung Anger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Anger. Offering garden views, Ferienwohnung Anger is an accommodation located in Annaberg-Buchholz, less than 1 km from Adam Ries Museum and a 14-minute walk from... Ubytování Ferienwohnung Anger se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO am Pöhlberg

9

FEWO am Pöhlberg

Ubytování (Apartmány) FEWO am Pöhlberg. A great place to hike or simply relax, this apartment is situated in Annaberg-Buchholz in Saxony, 2.1 km from the Markus Röhling Stollen Visitor's Mine. Ubytování FEWO am Pöhlberg se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

milanoannaberg 2

8,8

milanoannaberg 2

Ubytování (Apartmán) milanoannaberg 2. Set in Annaberg-Buchholz in the Saxony region, milanoannaberg 2 features a terrace. The accommodation is 1. Ubytování milanoannaberg 2 se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Frost

8,8

Ferienwohnung Frost

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Frost. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Frost provides accommodation in Annaberg-Buchholz with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Frost se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vierseitenhof

8,7

Apartment Vierseitenhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Vierseitenhof. Apartment Vierseitenhof in Annaberg-Buchholz offers accommodation with free WiFi, 2. Ubytování Apartment Vierseitenhof se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Pöhlberg

8,5

Berghotel Pöhlberg

Ubytování (Hotel) Berghotel Pöhlberg. Located on Mount Pöhlberg in Annaberg-Buchholz, this hotel offers panoramic views of the Ore Mountains, a regional restaurant with beer garden and... Ubytování Berghotel Pöhlberg se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klosterstraße 3

8,5

Klosterstraße 3

Ubytování (Apartmán) Klosterstraße 3. Klosterstraße 3, a property with a restaurant, is set in Annaberg-Buchholz, 400 metres from Adam Ries Museum, 800 metres from Museum Frohnauer Hammer, as... Ubytování Klosterstraße 3 se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 2

8,5

Ferienwohnung 2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 2. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung 2 is an accommodation situated in Annaberg-Buchholz, just 1. Ubytování Ferienwohnung 2 se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WG Adam Ries 19

8,5

WG Adam Ries 19

Ubytování (Apartmán) WG Adam Ries 19. Set in Annaberg-Buchholz, 1.9 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine, 2.4 km from Adam Ries Museum and 2. Ubytování WG Adam Ries 19 se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel & Gasthof Forsthaus

8,4

Landhotel & Gasthof Forsthaus

Ubytování (Hotel) Landhotel & Gasthof Forsthaus. Tento venkovský hotel se nachází v krásné lokalitě na okraji lesa ve městě Annaberg-Buchholz, mezi Annabergem a Schwarzenbergem v Krušných horách. Ubytování Landhotel & Gasthof Forsthaus se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 131

8,4

Ferienwohnung 131

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 131. Ferienwohnung 131 in Annaberg-Buchholz features accommodation with free WiFi, 2.3 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine, 2. Ubytování Ferienwohnung 131 se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditionshotel Wilder Mann

8,4

Traditionshotel Wilder Mann

Ubytování (Hotel) Traditionshotel Wilder Mann. Tento tradiční hotel se nachází v historickém centru důlního města Annaberg-Buchholz, přímo u trhu. Sídlí v jednom z nejstarších měšťanských domů ve městě. Ubytování Traditionshotel Wilder Mann se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 143

8

Ferienwohnung 143

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 143. Located in Annaberg-Buchholz, 2.6 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine, Ferienwohnung 143 provides a living room with a flat-screen TV. Ubytování Ferienwohnung 143 se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Waldschlösschen

7,8

Parkhotel Waldschlösschen

Ubytování (Hotel) Parkhotel Waldschlösschen. Tento hotel stojí na klidném místě u parku Waldschlößchen ve městě Annaberg-Buchholz. Součástí hotelu je bowlingová dráha. Ubytování Parkhotel Waldschlösschen se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Altstadtherz

Ferienwohnungen Altstadtherz

Ubytování (Penzion) Ferienwohnungen Altstadtherz. Located within less than 1 km of Museum Frohnauer Hammer and 3. Ubytování Ferienwohnungen Altstadtherz se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfarrgasse 2

Pfarrgasse 2

Ubytování (Apartmán) Pfarrgasse 2. Offering city views, Pfarrgasse 2 is an accommodation located in Annaberg-Buchholz, 2. Ubytování Pfarrgasse 2 se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Storchennest Sankt Annen

Storchennest Sankt Annen

Ubytování (Apartmán) Storchennest Sankt Annen. Storchennest Sankt Annen enjoys a location in Annaberg-Buchholz, just 1. Ubytování Storchennest Sankt Annen se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haamitland

Haamitland

Ubytování (Apartmán) Haamitland. Haamitland is situated in Annaberg-Buchholz, 3.3 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine, 1.6 km from Adam Ries Museum, and 1. Ubytování Haamitland se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K5-Suites in der Altstadt Annaberg-Buchholz

K5-Suites in der Altstadt Annaberg-Buchholz

Ubytování (Apartmány) K5-Suites in der Altstadt Annaberg-Buchholz. Featuring city views and a restaurant, K5-Suites in der Altstadt Annaberg-Buchholz features accommodation attractively situated in Annaberg-Buchholz,... Ubytování K5-Suites in der Altstadt Annaberg-Buchholz se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

milanoannaberg

milanoannaberg

Ubytování (Apartmán) milanoannaberg. Milanoannaberg is a property located in Annaberg-Buchholz near Markus Röhling Stolln Visitor's Mine. This apartment features accommodation with a terrace. Ubytování milanoannaberg se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung An der alten Stadtmauer

Ferienwohnung An der alten Stadtmauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung An der alten Stadtmauer. Ferienwohnung An der alten Stadtmauer in Annaberg-Buchholz offers accommodation with free WiFi, less than 1 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine,... Ubytování Ferienwohnung An der alten Stadtmauer se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kronenlicht

Ferienwohnung Kronenlicht

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kronenlicht. Set less than 1 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine and an 8-minute walk from Ore Mountain Museum in Annaberg-Buchholz, Ferienwohnung Kronenlicht... Ubytování Ferienwohnung Kronenlicht se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Altstadtherz

Ferienwohnungen Altstadtherz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Altstadtherz. Situated within 1.4 km of Markus Röhling Stolln Visitor's Mine and 700 metres of Adam Ries Museum in Annaberg-Buchholz, Ferienwohnungen Altstadtherz... Ubytování Ferienwohnungen Altstadtherz se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko).

Wolke 33

Wolke 33

Ubytování (Apartmán) Wolke 33. Wolke 33 is set in Annaberg-Buchholz, 1.5 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine and 700 metres from Adam Ries Museum, in an area where skiing can be... Ubytování Wolke 33 se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in der Altstadt

Ferienwohnung in der Altstadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in der Altstadt. Offering city views, Ferienwohnung in der Altstadt is an accommodation located in Annaberg-Buchholz, 1. Ubytování Ferienwohnung in der Altstadt se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung Kammblick

Wohnung Kammblick

Ubytování (Apartmán) Wohnung Kammblick. Featuring ski-to-door access, Wohnung Kammblick offers accommodation in Annaberg-Buchholz with free WiFi and garden views. Ubytování Wohnung Kammblick se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung LEICHT

Ferienwohnung LEICHT

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung LEICHT. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung LEICHT is an accommodation set in Annaberg-Buchholz. Ubytování Ferienwohnung LEICHT se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements im "Landhaus am Frohnauer Hammer"

Appartements im "Landhaus am Frohnauer Hammer"

Ubytování (Apartmány) Appartements im "Landhaus am Frohnauer Hammer". Pension Landhaus am Frohnauer Hammer offers accommodation in Annaberg-Buchholz, 1 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine. Ubytování Appartements im "Landhaus am Frohnauer Hammer" se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FW Kleine Kirchgasse

FW Kleine Kirchgasse

Ubytování (Apartmán) FW Kleine Kirchgasse. FW Kleine Kirchgasse is located in Annaberg-Buchholz, 1. Ubytování FW Kleine Kirchgasse se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Klosterstrasse

Ferienwohnung Klosterstrasse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klosterstrasse. Ferienwohnung Klosterstrasse in Annaberg-Buchholz features accommodation with free WiFi, 2. Ubytování Ferienwohnung Klosterstrasse se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Winzer

Ferienwohnung Winzer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Winzer. Ferienwohnung Winzer in Annaberg-Buchholz features accommodation with free WiFi, 1. Ubytování Ferienwohnung Winzer se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vierseitenhof

Vierseitenhof

Ubytování (Apartmán) Vierseitenhof. Vierseitenhof in Annaberg-Buchholz provides accommodation with free WiFi, 2. Ubytování Vierseitenhof se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Altstadt

Ferienwohnung Altstadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Altstadt. Situated in Annaberg-Buchholz, less than 1 km from Markus Röhling Stolln Visitor's Mine, 500 metres from Ore Mountain Museum and 600 metres from Adam Ries... Ubytování Ferienwohnung Altstadt se nachází ve městě Annaberg-Buchholz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)