Hledat

Ubytování

Hotel Alte Brauerei Hotel

58 Hauptstraße, 97753 Karlstadt, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Brauerei. Offering free WiFi, Hotel Alte Brauerei is set in Karlstadt. All guest rooms at the hotel come with a private bathroom fitted with a bath or shower. Ubytování Hotel Alte Brauerei se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Alte Brauerei

Guests at Hotel Alte Brauerei will be able to enjoy activities in and around Karlstadt, like hiking and cycling. All guest rooms at the hotel come with a private bathroom fitted with a bath or shower. Würzburg is 25 km from the accommodation, while Bad Kissingen is 49 km from the property. The nearest airport is Frankfurt Airport, 102 km from Hotel Alte Brauerei. Offering free WiFi, Hotel Alte Brauerei is set in Karlstadt.

Vybavení ubytování Hotel Alte Brauerei

  • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
  • Cyklistika Mimo ubytování
  • Pěší turistika Mimo ubytování
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Parkování není možné.
  • Společenské prostory
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Výtah
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Karlstadt

Alte Bahnhofstraße 12

9,8

Alte Bahnhofstraße 12

Ubytování (Apartmán) Alte Bahnhofstraße 12. Alte Bahnhofstraße 12 is located in Karlstadt. The property is 45 km from Schweinfurt, and complimentary private parking is provided. Ubytování Alte Bahnhofstraße 12 se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Fehmelbauer

8,9

Zum Fehmelbauer

Ubytování (Penzion – hostinec) Zum Fehmelbauer. Located in Karlstadt, Zum Fehmelbauer provides free WiFi throughout the property. Featuring an ATM, this property also provides guests with a restaurant. Ubytování Zum Fehmelbauer se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Main(schlaf)erlebnis

8,8

Main(schlaf)erlebnis

Ubytování (Apartmán) Main(schlaf)erlebnis. Main(schlaf)erlebnis is situated in Karlstadt and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Main(schlaf)erlebnis se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlafplätzle

8,8

Schlafplätzle

Ubytování (Hotel) Schlafplätzle. Schlafplätzle features accommodation in Karlstadt. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Schlafplätzle se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Volkmann

8,6

Ferienwohnung Volkmann

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Volkmann. Ferienwohnung Volkmann is set in Karlstadt. Each unit has a terrace, a kitchenette with a microwave, a dining area and a flat-screen TV, while the private... Ubytování Ferienwohnung Volkmann se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinstube Schwalbennest

8,6

Weinstube Schwalbennest

Ubytování (Penzion) Weinstube Schwalbennest. Weinstube Schwalbennest provides accommodation in Karlstadt. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Weinstube Schwalbennest se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mainpromenade ***S

8,5

Hotel Mainpromenade ***S

Ubytování (Hotel) Hotel Mainpromenade ***S. Tento nově postavený hotel se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Karlstadtu, přímo u řeky Mohan a malebné cyklistické trasy přes... Ubytování Hotel Mainpromenade ***S se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eisenbahn

8,3

Hotel Eisenbahn

Ubytování (Hotel) Hotel Eisenbahn. Set in Karlstadt, Hotel Eisenbahn features a restaurant. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Hotel Eisenbahn se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FERIENHAUS IN KARLSTADT AM MAIN (WÜRZBURG) MIETEN,ZU VERMIETEN

8,1

FERIENHAUS IN KARLSTADT AM MAIN (WÜRZBURG) MIETEN,ZU VERMIETEN

Ubytování (Prázdninový dům) FERIENHAUS IN KARLSTADT AM MAIN (WÜRZBURG) MIETEN,ZU VERMIETEN. Boasting a bar, a garden, and a terrace, FERIENHAUS IN KARLSTADT AM MAIN (WÜRZBURG) MIETEN, ZU VERMIETEN offers accommodation in Karlstadt with free WiFi... Ubytování FERIENHAUS IN KARLSTADT AM MAIN (WÜRZBURG) MIETEN,ZU VERMIETEN se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Denkmal Karlstadt

Denkmal Karlstadt

Ubytování (Apartmány) Denkmal Karlstadt. Denkmal Karlstadt is located in Karlstadt. All units include a fully equipped kitchenette, allowing guests to prepare their own meals. Ubytování Denkmal Karlstadt se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Seidenfaden

Ferienwohnung Seidenfaden

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Seidenfaden. Situated in Karlstadt, Ferienwohnung Seidenfaden features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 38 km from Schweinfurt. Ubytování Ferienwohnung Seidenfaden se nachází ve městě Karlstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)