Hledat

Ubytování

Hotel Altes Rathaus Hotel

Nellinger Straße 02, 73760 Ostfildern, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Altes Rathaus. Tento historický hotel je umístěn v budově bývalé radnice a nabízí zrekonstruované pokoje, výbornou kuchyni a dobrou dostupnost k výstavišti Neue Messe, na... Ubytování Hotel Altes Rathaus se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Altes Rathaus

Tento rodinný hotel Altes Rathaus je z roku 1596 a nabízí okouzlující hrázděné fasády a útulné pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi a LAN připojením k internetu. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Ostfildern. Hosté mohou jezdit na koni v místních stájích. V okolí je řada zajímavostí jako Palác Schloss Hohenheim a turistické stezky údolím Körschtal. Tento historický hotel je umístěn v budově bývalé radnice a nabízí zrekonstruované pokoje, výbornou kuchyni a dobrou dostupnost k výstavišti Neue Messe, na letiště a do centra Stuttgartu. Po celý den si lze vychutnat lahodné švábské speciality, kreativní pokrmy a zahraniční vína v tradiční hotelové restauraci Altes Rathaus. Výstaviště Stuttgart je jen 3 km od ubytování a do centra města je to 20 minut autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Hotel Altes Rathaus

 • Venkovní nábytek
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Kavárna přímo na místě
 • Láhev vody
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Snack bar
 • Restaurace
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Svatební apartmá
 • Televizní programy pro děti
 • Venkovní dětské hřiště
 • Herna pro děti
 • Prostor pro kuřáky
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Ostfildern

Schicke 2 Zimmer Wohnung, nah an Stuttgart Messe, Flughafen

10

Schicke 2 Zimmer Wohnung, nah an Stuttgart Messe, Flughafen

Ubytování (Apartmán) Schicke 2 Zimmer Wohnung, nah an Stuttgart Messe, Flughafen. Schicke Wohnung Nah an Stuttgart Messe, Flughafen is a property set in Ostfildern near Technical Academy Esslingen. Ubytování Schicke 2 Zimmer Wohnung, nah an Stuttgart Messe, Flughafen se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlappartement

9,7

Wohlfühlappartement

Ubytování (Apartmán) Wohlfühlappartement. Featuring city views, Wohlfühlappartement provides accommodation with a balcony and a kettle, around 4 km from Technical Academy Esslingen. Ubytování Wohlfühlappartement se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästewohnung Diepolder

9,3

Gästewohnung Diepolder

Ubytování (Apartmán) Gästewohnung Diepolder. This attic apartment is quietly located in Ostfildern-Nellingen, 6 km from Esslingen and 11 km from Stuttgart Convention Centre. Ubytování Gästewohnung Diepolder se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Klenk

9,1

Ferienwohnung Klenk

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klenk. Ferienwohnung Klenk offers pet-friendly accommodation in Ostfildern, 4 km from Stuttgart Airport. Private parking is available on site. Ubytování Ferienwohnung Klenk se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nah an Stuttgart

8,7

Nah an Stuttgart

Ubytování (Penzion) Nah an Stuttgart. Set in Ostfildern, Baden-Württemberg region, Nah an Stuttgart is situated 8 km from Technical Academy Esslingen. Ubytování Nah an Stuttgart se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadt-gut-Hotel Filderhotel

8,6

Stadt-gut-Hotel Filderhotel

Ubytování (Hotel) Stadt-gut-Hotel Filderhotel. This quietly located 3-star hotel in Ostfildern Nellingen enjoys quick public transport connections to Stuttgart’s exhibition centre, airport, and railway... Ubytování Stadt-gut-Hotel Filderhotel se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Messe Stuttgart Ferienwohnungen Kaiser

8,3

Messe Stuttgart Ferienwohnungen Kaiser

Ubytování (Apartmány) Messe Stuttgart Ferienwohnungen Kaiser. These apartments in Ostfildern are located just a 6-minute drive from the Messe Stuttgart exhibition centre, Stuttgart Airport and the A8 motorway. Ubytování Messe Stuttgart Ferienwohnungen Kaiser se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centro Park Hotel Stuttgart

8,2

Centro Park Hotel Stuttgart

Ubytování (Hotel) Centro Park Hotel Stuttgart. This 3-star hotel is in the south-east of Stuttgart, between Stuttgart Airport and Esslingen. It offers free WiFi. Ubytování Centro Park Hotel Stuttgart se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone

8,2

Hotel Krone

Ubytování (Hotel) Hotel Krone. Featuring free WiFi and a restaurant, Hotel Krone offers pet-friendly accommodation in Ostfildern, 2.3 km from Technical Academy Esslingen. Ubytování Hotel Krone se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lamm

8,1

Hotel Lamm

Ubytování (Hotel) Hotel Lamm. Rodinný Hotel Lamm se nachází ve městě Ostfildern-Scharnhausen, jen 5 km od letiště Stuttgart a výstaviště Messe Stuttgart. Ubytování Hotel Lamm se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hirsch Hotel

8,1

Hirsch Hotel

Ubytování (Hotel) Hirsch Hotel. Tento historický tříhvězdičkový hotel se nachází v Ostfildernu, 15 minut jízdy od centra Stuttgartu, letiště Stuttgart a výstaviště. Ubytování Hirsch Hotel se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Stadtrand

8

Hotel am Stadtrand

Ubytování (Hotel) Hotel am Stadtrand. Hotel am Stadtrand is located in Ostfildern offering free Wi-Fi access. Stuttgart Airport is 8 km away. Ubytování Hotel am Stadtrand se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Apartment Kemnater Hof

8

Hotel & Apartment Kemnater Hof

Ubytování (Hotel) Hotel & Apartment Kemnater Hof. Tranquilly located in the southern suburbs of Stuttgart, this hotel provides excellent access to Stuttgart Airport and the Neue Messe exhibition grounds. Ubytování Hotel & Apartment Kemnater Hof se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adler Hotel Garni

7,9

Adler Hotel Garni

Ubytování (Hotel) Adler Hotel Garni. This 3-star hotel in Ostfildern offers modern rooms and suites with flat-screen TVs and free Wi-Fi, big breakfast buffets, and great road connections to... Ubytování Adler Hotel Garni se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Laas

7,3

Pension Laas

Ubytování (Penzion) Pension Laas. Situated in Ostfildern, 1.6 km from Technical Academy Esslingen, Pension Laas features accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Pension Laas se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Streng-Reinhardt

4,5

Pension Streng-Reinhardt

Ubytování (Penzion) Pension Streng-Reinhardt. The Pension Streng-Reinhardt features a shared balcony with wonderful views of the garden. Ubytování Pension Streng-Reinhardt se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Suttgart Appartment Z3 - [#a26036]

3 Lions Suttgart Appartment Z3 - [#a26036]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Suttgart Appartment Z3 - [#a26036]. 3 Lions Suttgart Appartment Z3 - [#a26036] is located in Ostfildern. The accommodation is 3. Ubytování 3 Lions Suttgart Appartment Z3 - [#a26036] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Stuttgart Junior Suite Z4 - [#a25934]

3 Lions Stuttgart Junior Suite Z4 - [#a25934]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart Junior Suite Z4 - [#a25934]. 3 Lions Stuttgart Junior Suite Z4 - [#a25934] is set in Ostfildern. The accommodation is 3. Ubytování 3 Lions Stuttgart Junior Suite Z4 - [#a25934] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Boarding House Stuttgart - kontaktloser Check-In

3 Lions Boarding House Stuttgart - kontaktloser Check-In

Ubytování (Bed and breakfast) 3 Lions Boarding House Stuttgart - kontaktloser Check-In. 3 Lions Boarding House Stuttgart - kontaktloser Check-In is located in Ostfildern. Ubytování 3 Lions Boarding House Stuttgart - kontaktloser Check-In se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AB Apartment Objekt 12

AB Apartment Objekt 12

Ubytování (Apartmán) AB Apartment Objekt 12. AB Apartment Objekt 12 in Ostfildern offers accommodation with free WiFi, 1.7 km from Technical Academy Esslingen. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování AB Apartment Objekt 12 se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko).

AB Apartment 137

AB Apartment 137

Ubytování (Apartmán) AB Apartment 137. AB Apartment 137 offers accommodation in Ostfildern, 8 km from Technical Academy Esslingen. Ubytování AB Apartment 137 se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko).

3 Lions Stuttgart King Suite Z1 - [#a25933]

3 Lions Stuttgart King Suite Z1 - [#a25933]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart King Suite Z1 - [#a25933]. Located 3.3 km from Technical Academy Esslingen in Ostfildern, 3 Lions Stuttgart King Suite Z1 - [#a25933] offers accommodation with a kitchenette. Ubytování 3 Lions Stuttgart King Suite Z1 - [#a25933] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Stuttgart Junior Suite - Z2 - [#a25935]

3 Lions Stuttgart Junior Suite - Z2 - [#a25935]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart Junior Suite - Z2 - [#a25935]. Situated 3.3 km from Technical Academy Esslingen in Ostfildern, 3 Lions Stuttgart Junior Suite - Z2 - [#a25935] offers accommodation with a kitchenette. Ubytování 3 Lions Stuttgart Junior Suite - Z2 - [#a25935] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Stuttgart Appartment Z11 - [#a26042]

3 Lions Stuttgart Appartment Z11 - [#a26042]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart Appartment Z11 - [#a26042]. 3 Lions Stuttgart Appartment Z11 - [#a26042] is situated in Ostfildern. The property is 3.3 km from Technical Academy Esslingen. The apartment has a TV. Ubytování 3 Lions Stuttgart Appartment Z11 - [#a26042] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus im Ostfildern

Haus im Ostfildern

Ubytování (Apartmán) Haus im Ostfildern. Situated in Ostfildern, just 2 km from Technical Academy Esslingen, Haus im Ostfildern features accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Haus im Ostfildern se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ostfildern

Apartment Ostfildern

Ubytování (Apartmán) Apartment Ostfildern. Set in Ostfildern, Apartment Ostfildern offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Ostfildern se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko).

3 Lions Stuttgart Doppelzimmer Z9 - [#a26040]

3 Lions Stuttgart Doppelzimmer Z9 - [#a26040]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart Doppelzimmer Z9 - [#a26040]. Located 3.3 km from Technical Academy Esslingen in Ostfildern, 3 Lions Stuttgart Doppelzimmer Z9 - [#a26040] offers accommodation with a kitchenette. Ubytování 3 Lions Stuttgart Doppelzimmer Z9 - [#a26040] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Stuttgart Appartment Z8 - [#a26039]

3 Lions Stuttgart Appartment Z8 - [#a26039]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart Appartment Z8 - [#a26039]. 3 Lions Stuttgart Appartment Z8 - [#a26039] is situated in Ostfildern. This property is 3.3 km from Technical Academy Esslingen. The apartment has a TV. Ubytování 3 Lions Stuttgart Appartment Z8 - [#a26039] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schönes Ruhiges Zimmer mit eigenem Bad und WC

Schönes Ruhiges Zimmer mit eigenem Bad und WC

Ubytování (Privát) Schönes Ruhiges Zimmer mit eigenem Bad und WC. Located in Ostfildern in the Baden-Württemberg region, Schönes Ruhiges Zimmer mit eigenem Bad und WC features a terrace and garden views. Ubytování Schönes Ruhiges Zimmer mit eigenem Bad und WC se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko).

Apartment Ostfildern-Nellingen II

Apartment Ostfildern-Nellingen II

Ubytování (Apartmán) Apartment Ostfildern-Nellingen II. Located in Ostfildern, just 1.7 km from Technical Academy Esslingen, Apartment Ostfildern-Nellingen II provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Ostfildern-Nellingen II se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

D-6km Messe STR / Flughafen Top Verkehrsanbindung

D-6km Messe STR / Flughafen Top Verkehrsanbindung

Ubytování (Apartmán) D-6km Messe STR / Flughafen Top Verkehrsanbindung. D-6km Messe STR / Flughafen Top Verkehrsanbindung offers accommodation in Ostfildern, 5 km from Technical Academy Esslingen. Ubytování D-6km Messe STR / Flughafen Top Verkehrsanbindung se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko).

3 Lions Suttgart Senior Suite -DGApp - [#a25787]

3 Lions Suttgart Senior Suite -DGApp - [#a25787]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Suttgart Senior Suite -DGApp - [#a25787]. 3 Lions Suttgart Senior Suite -DGApp - [#a25787] is set in Ostfildern. The accommodation is 3. Ubytování 3 Lions Suttgart Senior Suite -DGApp - [#a25787] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Suttgart Appartment Z5 - [#a26037]

3 Lions Suttgart Appartment Z5 - [#a26037]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Suttgart Appartment Z5 - [#a26037]. Located 3.3 km from Technical Academy Esslingen in Ostfildern, 3 Lions Suttgart Appartment Z5 - [#a26037] offers accommodation with a kitchenette. Ubytování 3 Lions Suttgart Appartment Z5 - [#a26037] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Stuttgart Junior Suite Z7 - [#a26034]

3 Lions Stuttgart Junior Suite Z7 - [#a26034]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart Junior Suite Z7 - [#a26034]. 3 Lions Stuttgart Junior Suite Z7 - [#a26034] is set in Ostfildern. The Technical Academy Esslingen is within 3.3 km of the apartment. Ubytování 3 Lions Stuttgart Junior Suite Z7 - [#a26034] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flughafen Stuttgart

Flughafen Stuttgart

Ubytování (Privát) Flughafen Stuttgart. Featuring garden views, Flughafen Stuttgart offers accommodation with a balcony and a kettle, around 4.3 km from Technical Academy Esslingen. Ubytování Flughafen Stuttgart se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung für 1-4 Nichtraucher - Businessgäste, ideal für Messebesucher

Wohnung für 1-4 Nichtraucher - Businessgäste, ideal für Messebesucher

Ubytování (Apartmán) Wohnung für 1-4 Nichtraucher - Businessgäste, ideal für Messebesucher. Wohnung für 1-4 Businessgäste, ideal für Messebesucher is set in Ostfildern. This apartment is 2.5 km from Technical Academy Esslingen. Ubytování Wohnung für 1-4 Nichtraucher - Businessgäste, ideal für Messebesucher se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Apartment on the edge of the forest near Stuttgart Airport

Beautiful Apartment on the edge of the forest near Stuttgart Airport

Ubytování (Apartmán) Beautiful Apartment on the edge of the forest near Stuttgart Airport. Boasting a garden, Beautiful Apartment on the edge of the forest near Stuttgart Airport features accommodation in Ostfildern with free WiFi and garden... Ubytování Beautiful Apartment on the edge of the forest near Stuttgart Airport se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Stuttgart Appartment Z6 - [#a26038]

3 Lions Stuttgart Appartment Z6 - [#a26038]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart Appartment Z6 - [#a26038]. Located 3.3 km from Technical Academy Esslingen in Ostfildern, 3 Lions Stuttgart Appartment Z6 - [#a26038] offers accommodation with a kitchenette. Ubytování 3 Lions Stuttgart Appartment Z6 - [#a26038] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Stuttgart Appartment Z12 - [#a26043]

3 Lions Stuttgart Appartment Z12 - [#a26043]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart Appartment Z12 - [#a26043]. Set 3.3 km from Technical Academy Esslingen in Ostfildern, 3 Lions Stuttgart Appartment Z12 - [#a26043] offers accommodation with a kitchenette. Ubytování 3 Lions Stuttgart Appartment Z12 - [#a26043] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Lions Stuttgart Appartment Z10 - [#a26041]

3 Lions Stuttgart Appartment Z10 - [#a26041]

Ubytování (Apartmán) 3 Lions Stuttgart Appartment Z10 - [#a26041]. 3 Lions Stuttgart Appartment Z10 - [#a26041] is situated in Ostfildern. The accommodation is 3. Ubytování 3 Lions Stuttgart Appartment Z10 - [#a26041] se nachází ve městě Ostfildern (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)