Hledat

Ubytování

Hotel Altes Stadthaus Hotel

Albert-Post-Platz 21, 26655 Westerstede, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Altes Stadthaus. This country-style hotel in Westerstede offers free Wi-Fi, a garden with terrace, and a regional restaurant. Ubytování Hotel Altes Stadthaus se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Altes Stadthaus

Altes Stadthaus is a renovated 18th-century building with classically furnished rooms. A rich breakfast buffet is available each morning. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Westerstede! This country-style hotel in Westerstede offers free Wi-Fi, a garden with terrace, and a regional restaurant. Seasonal dishes from the Lower Saxony region are served in the Altes Stadthaus Hotel’s rustic-style restaurant. It is just a 15-minute drive from Bad Zwischenahn Lake and Golf Club. Hotel Altes Stadthaus is just a 20-minute drive from the historical city of Oldenburg and a 30-minute drive from the North Sea Coast. Parking is free at the hotel. Each room features a TV, seating area and a private bathroom with hairdryer.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Hotel Altes Stadthaus

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Restaurace
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Obědové balíčky
 • Pokojová služba
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Westerstede

Landhaus Westerloy

9,8

Landhaus Westerloy

Ubytování (Apartmány) Landhaus Westerloy. Set in Westerstede, 46 km from Wilhelmshaven, Landhaus Westerloy offers a garden and free WiFi. Ubytování Landhaus Westerloy se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko).

LANDLOFT am Paradies

9,8

LANDLOFT am Paradies

Ubytování (Apartmán) LANDLOFT am Paradies. LANDLOFT am Paradies is set in Westerstede and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování LANDLOFT am Paradies se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Thalenbusch

9,7

Ferienwohnung am Thalenbusch

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Thalenbusch. Set in Westerstede in the Lower-Saxony region, Ferienwohnung am Thalenbusch has a balcony. Ubytování Ferienwohnung am Thalenbusch se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bei Ute und Peter

9,7

Bei Ute und Peter

Ubytování (Apartmán) Bei Ute und Peter. Located in Westerstede in the Lower-Saxony region, Bei Ute und Peter has a balcony and garden views. Ubytování Bei Ute und Peter se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "schöner Wohnen"

9,6

Ferienwohnung "schöner Wohnen"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "schöner Wohnen". Ferienwohnung "schöner Wohnen" is situated in Westerstede and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung "schöner Wohnen" se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux Apartmant Westerstede

9,6

Lux Apartmant Westerstede

Ubytování (Apartmán) Lux Apartmant Westerstede. Lux Apartmant Westerstede is set in Westerstede and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Lux Apartmant Westerstede se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Haase

9,5

FeWo Haase

Ubytování (Apartmán) FeWo Haase. FeWo Haase is located in Westerstede. The accommodation is 41 km from Wilhelmshaven, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování FeWo Haase se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familie Beeken - Westerstede

9,3

Familie Beeken - Westerstede

Ubytování (Apartmán) Familie Beeken - Westerstede. Set in Westerstede in the Lower-Saxony region, Familie Beeken - Westerstede has a terrace and garden views. Ubytování Familie Beeken - Westerstede se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko).

Ferienhaus Torsholt

9,3

Ferienhaus Torsholt

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Torsholt. Ferienhaus Torsholt is situated in Westerstede and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Torsholt se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bohlje

9,1

Hotel Bohlje

Ubytování (Hotel) Hotel Bohlje. Opened in June 2014, the Hotel Bohlje is located in Westerstede and features free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Bohlje se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Schokoladenhotel

9

Das Schokoladenhotel

Ubytování (Hotel) Das Schokoladenhotel. Das Schokoladenhotel has a restaurant, fitness centre, a bar and garden in Westerstede. Ubytování Das Schokoladenhotel se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Room

9

City Room

Ubytování (Privát) City Room. Located in Westerstede, 42 km from Wilhelmshaven, City Room provides a restaurant and free WiFi. Ubytování City Room se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung_Beethovenstrasse

9

Ferienwohnung_Beethovenstrasse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung_Beethovenstrasse. Situated in Westerstede, this apartment features a barbecue. The unit is 23 km from Oldenburg. The unit is equipped with a kitchen. Ubytování Ferienwohnung_Beethovenstrasse se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Busch

8,9

Hotel Busch

Ubytování (Hotel) Hotel Busch. This 3-star hotel enjoys a tranquil location in the very heart of Westerstede, in the Ammerland district of Lower Saxony. Ubytování Hotel Busch se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Morgensonne

8,7

Ferienwohnung Morgensonne

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Morgensonne. Ferienwohnung Morgensonne is situated in Westerstede and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Ferienwohnung Morgensonne se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ammerländer Hof

7,9

Hotel Ammerländer Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Ammerländer Hof. Located in the heart of the town of Westerstede in the rural Ammerland district of Lower Saxony, this 3-star hotel enjoys a century-old tradition of... Ubytování Hotel Ammerländer Hof se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Zur Linde

7,3

Hotel Restaurant Zur Linde

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Zur Linde. This 3-star hotel in Westerstede, the historic “garden town” to the north-west of Oldenburg, boasts cosily furnished rooms and easy access to local... Ubytování Hotel Restaurant Zur Linde se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kaminzimmer

Ferienwohnung Kaminzimmer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kaminzimmer. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a patio, Ferienwohnung Kaminzimmer is situated in Westerstede. Ubytování Ferienwohnung Kaminzimmer se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko).

FeWo am Rhodopark

FeWo am Rhodopark

Ubytování (Apartmány) FeWo am Rhodopark. Situated in Westerstede, 43 km from Wilhelmshaven, FeWo am Rhodopark features a garden and free WiFi. Ubytování FeWo am Rhodopark se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko).

FeWo Volk

FeWo Volk

Ubytování (Apartmány) FeWo Volk. Set in Westerstede, 44 km from Wilhelmshaven, FeWo Volk offers a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování FeWo Volk se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko).

ferienwohnung mertens

ferienwohnung mertens

Ubytování (Apartmán) ferienwohnung mertens. Fewo mertens is set in Westerstede. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování ferienwohnung mertens se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ammerländer Ferienwohnung - [#120376]

Ammerländer Ferienwohnung - [#120376]

Ubytování (Apartmán) Ammerländer Ferienwohnung - [#120376]. Located in Westerstede, Ammerländer Ferienwohnung - [#120376] provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ammerländer Ferienwohnung - [#120376] se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaubsdomizil im Grünen

Urlaubsdomizil im Grünen

Ubytování (Apartmány) Urlaubsdomizil im Grünen. Set in Westerstede, 39 km from Wilhelmshaven, Urlaubsdomizil im Grünen offers a garden and free WiFi. Ubytování Urlaubsdomizil im Grünen se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Panoramablick

Ferienwohnung Panoramablick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Panoramablick. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Ferienwohnung Panoramablick is located in Westerstede. Ubytování Ferienwohnung Panoramablick se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatquartier in WST

Privatquartier in WST

Ubytování (Privát) Privatquartier in WST. Set in Westerstede in the Lower-Saxony region, Privatquartier in WST offers accommodation with free WiFi. Ubytování Privatquartier in WST se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gartenblick

Ferienwohnung Gartenblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gartenblick. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Ferienwohnung Gartenblick is situated in Westerstede. Ubytování Ferienwohnung Gartenblick se nachází ve městě Westerstede (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)