Hledat

Ubytování

Hotel Am Alten Hafen Hotel

Wasserstrasse 1 a, 23966 Wismar, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Am Alten Hafen. Tento hotel se nachází ve starém přístavu města Wismar, kousek pěšky od hlavní železniční stanice a největšího historického tržiště v Německu, a nabízí... Ubytování Hotel Am Alten Hafen se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Am Alten Hafen

Na recepci hotelu Am Alten Hafen je vždy k dispozici čerstvé ovoce. Na ryby je možné vyrazit do nedalekého přístavu. Hotel má certifikaci bed & bike a jeho součástí je garáž s bezplatným prostorem pro úschovu jízdních kol. Tento hotel se nachází ve starém přístavu města Wismar, kousek pěšky od hlavní železniční stanice a největšího historického tržiště v Německu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a několik parkovacích míst zdarmaTříhvězdičkový hotel Am Alten Hafen poskytuje pohodlné, světlé pokoje s moderním vybavením a apartmány, které se skládají z odděleného obývacího pokoje, ložnice a dobře vybaveného kuchyňského koutu. Na recepci je dostupný malý balíček pro opravu kol a seznam servisů jízdních kol v okolí. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Wismar. Dále je zde také automat se studenými nápoji.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Hotel Am Alten Hafen

 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Ovoce
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Parkování na ulici
 • Společenská místnost
 • Automat (nápoje)
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Obědové balíčky
 • Čištění oděvů Dodatečný poplatek
 • Klimatizace
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Trezor
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Wismar

Krumbiegel mit Terrasse & Parkplatz - 41

10

Krumbiegel mit Terrasse & Parkplatz - 41

Ubytování (Apartmán) Krumbiegel mit Terrasse & Parkplatz - 41. Boasting garden views, 3-Sterne-Ferienwohnung mit Terrasse/Parkplatz - 41 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Theatre of... Ubytování Krumbiegel mit Terrasse & Parkplatz - 41 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Apartment near Sea in Wismar

10

Spacious Apartment near Sea in Wismar

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment near Sea in Wismar. Offering water sports facilities and free WiFi, Spacious Apartment near Sea in Wismar is located in the Old Town district in Wismar, 2 km from Theatre of... Ubytování Spacious Apartment near Sea in Wismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub im Altstadthaus in Wismar

9,9

Urlaub im Altstadthaus in Wismar

Ubytování (Apartmán) Urlaub im Altstadthaus in Wismar. Urlaub im Altstadthaus in Wismar, a property with a terrace, is situated in Wismar, 1.8 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 2. Ubytování Urlaub im Altstadthaus in Wismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Westphal's

9,8

Pension Westphal's

Ubytování (Penzion) Pension Westphal's. Centrally located in the historic heart of the Hanseatic town of Wismar, Pension Westphal's boasts modern non-smoking rooms with free WiFi. Ubytování Pension Westphal's se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

YourHomeWismar

9,8

YourHomeWismar

Ubytování (Apartmány) YourHomeWismar. Located in Wismar in the Mecklenburg-Pomerania region and Theatre of Hanseatic City of Wismar reachable within 2. Ubytování YourHomeWismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schnieke Hüsing

9,7

Schnieke Hüsing

Ubytování (Apartmán) Schnieke Hüsing. Situated in Wismar, just 2.4 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, Schnieke Hüsing features beachfront accommodation with a restaurant, free bikes,... Ubytování Schnieke Hüsing se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus in Wismar

9,7

Ferienhaus in Wismar

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus in Wismar. Ferienhaus in Wismar, a property with barbecue facilities and a terrace, is located in Wismar, 4. Ubytování Ferienhaus in Wismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusferienloft direkt am Wismarer Hafen

9,7

Luxusferienloft direkt am Wismarer Hafen

Ubytování (Apartmán) Luxusferienloft direkt am Wismarer Hafen. Boasting sea views, Luxusferienloft direkt am Wismarer Hafen features accommodation with a balcony and a kettle, around 1. Ubytování Luxusferienloft direkt am Wismarer Hafen se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Splendid Apartment in Wismar with Balcony

9,7

Splendid Apartment in Wismar with Balcony

Ubytování (Apartmán) Splendid Apartment in Wismar with Balcony. Splendid Apartment in Wismar with Balcony in Wismar provides accommodation with free WiFi, 1.8 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 2. Ubytování Splendid Apartment in Wismar with Balcony se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ohlerich Speicher App_ 40

9,7

Ohlerich Speicher App_ 40

Ubytování (Apartmán) Ohlerich Speicher App_ 40. Offering free WiFi and sea views, Ohlerich Speicher App_ 40 is an accommodation set in Wismar. The apartment is 2.5 km from Wismar University of... Ubytování Ohlerich Speicher App_ 40 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Georgenblick Wismar - 266

9,6

Georgenblick Wismar - 266

Ubytování (Apartmán) Georgenblick Wismar - 266. Offering free WiFi and city views, Georgenblick Wismar - 266 is an accommodation situated in Wismar. The apartment is 2. Ubytování Georgenblick Wismar - 266 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadthaus TimpeTe

9,6

Altstadthaus TimpeTe

Ubytování (Prázdninový dům) Altstadthaus TimpeTe. Located in Wismar, just 1.7 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, Altstadthaus TimpeTe provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Altstadthaus TimpeTe se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exklusiv-Ferienwohnung Meerblick am Hafen

9,6

Exklusiv-Ferienwohnung Meerblick am Hafen

Ubytování (Apartmán) Exklusiv-Ferienwohnung Meerblick am Hafen. Exklusiv-Ferienwohnung Meerblick am Hafen, a property with a terrace, is set in Wismar, 2.4 km from Wismar University of Technology. Ubytování Exklusiv-Ferienwohnung Meerblick am Hafen se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fiete mit Terrasse/Parkplatz

9,6

Ferienwohnung Fiete mit Terrasse/Parkplatz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fiete mit Terrasse/Parkplatz. Featuring garden views, Ferienwohnung Fiete mit Terrasse/Parkplatz provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 3. Ubytování Ferienwohnung Fiete mit Terrasse/Parkplatz se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienbungalow mit Gartenterrasse in Wismar

9,6

Ferienbungalow mit Gartenterrasse in Wismar

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienbungalow mit Gartenterrasse in Wismar. Set in Wismar, 2.6 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, Ferienbungalow mit Gartenterrasse in Wismar provides a living room with a flat-screen TV. Ubytování Ferienbungalow mit Gartenterrasse in Wismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment near Sea in Wismar

9,5

Modern Apartment near Sea in Wismar

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment near Sea in Wismar. Situated in Wismar, just 3.8 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, Modern Apartment near Sea in Wismar features accommodation with barbecue... Ubytování Modern Apartment near Sea in Wismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlferienhaus*** in der Wismarer Altstadt

9,5

Wohlfühlferienhaus*** in der Wismarer Altstadt

Ubytování (Prázdninový dům) Wohlfühlferienhaus*** in der Wismarer Altstadt. Boasting garden views, Wohlfühlferienhaus*** in der Wismarer Altstadt features accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Theatre of... Ubytování Wohlfühlferienhaus*** in der Wismarer Altstadt se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Meerblick-Traumloft Hafenpanorama mit Balkon/Parkplatz

9,4

Meerblick-Traumloft Hafenpanorama mit Balkon/Parkplatz

Ubytování (Apartmán) Meerblick-Traumloft Hafenpanorama mit Balkon/Parkplatz. Situated in Wismar and only 2.4 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, Meerblick-Traumloft Hafenpanorama mit Balkon/Parkplatz features accommodation... Ubytování Meerblick-Traumloft Hafenpanorama mit Balkon/Parkplatz se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City-Suite mit Terrasse - 215

9,4

City-Suite mit Terrasse - 215

Ubytování (Apartmán) City-Suite mit Terrasse - 215. Featuring garden views, City-Suite mit Terrasse - 215 provides accommodation with a patio and a kettle, around 2. Ubytování City-Suite mit Terrasse - 215 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Spiegelberg (Nähe Hafen)

9,4

Ferienwohnung am Spiegelberg (Nähe Hafen)

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung am Spiegelberg (Nähe Hafen). Boasting city views, Ferienwohnung am Spiegelberg (Nähe Hafen) features accommodation with a terrace and a kettle, around 2. Ubytování Ferienwohnung am Spiegelberg (Nähe Hafen) se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-am-Kuhmoor

9,4

Ferienhaus-am-Kuhmoor

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-am-Kuhmoor. Ferienhaus-am-Kuhmoor is located in Wismar, 6 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 6 km from State Museum of Technology in Wismar, as well as 6 km... Ubytování Ferienhaus-am-Kuhmoor se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heinz Rühmann in Wismar

9,3

Heinz Rühmann in Wismar

Ubytování (Apartmán) Heinz Rühmann in Wismar. Located 1.7 km from State Museum of Technology in Wismar and 2. Ubytování Heinz Rühmann in Wismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wallstraße

9,3

Haus Wallstraße

Ubytování (Apartmány) Haus Wallstraße. Located in Wismar, 2 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar and 2. Ubytování Haus Wallstraße se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaikante mit Meerblick, Balkon/Parkplatz am Hafen - 155

9,3

Kaikante mit Meerblick, Balkon/Parkplatz am Hafen - 155

Ubytování (Apartmán) Kaikante mit Meerblick, Balkon/Parkplatz am Hafen - 155. Offering free WiFi and free private parking, Kaikante mit Meerblick, Balkon/Parkplatz am Hafen - 155 is set in Wismar, within just 1. Ubytování Kaikante mit Meerblick, Balkon/Parkplatz am Hafen - 155 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pretty Apartment in Wismar near the Beach

9,3

Pretty Apartment in Wismar near the Beach

Ubytování (Apartmán) Pretty Apartment in Wismar near the Beach. Pretty Apartment in Wismar near the Beach, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is situated in Wismar, 7 km from Theatre of... Ubytování Pretty Apartment in Wismar near the Beach se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt Fairmietung

9,3

Altstadt Fairmietung

Ubytování (Apartmány) Altstadt Fairmietung. Altstadt Fairmietung is a vacation rental located in the heart of the old town of Wismar. Ubytování Altstadt Fairmietung se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo in Wismar

9,3

FeWo in Wismar

Ubytování (Apartmán) FeWo in Wismar. Boasting garden views, FeWo in Wismar features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 6 km from Theatre of Hanseatic City... Ubytování FeWo in Wismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ohlerich Speicher App_ 23

9,2

Ohlerich Speicher App_ 23

Ubytování (Apartmán) Ohlerich Speicher App_ 23. Situated in Wismar, 2.5 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 2.9 km from State Museum of Technology in Wismar and 2. Ubytování Ohlerich Speicher App_ 23 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lotsenlounge mit Meerblick, Balkon/Parkplatz - 238

9,2

Lotsenlounge mit Meerblick, Balkon/Parkplatz - 238

Ubytování (Apartmán) Lotsenlounge mit Meerblick, Balkon/Parkplatz - 238. Completely in summer 2017, Lotsenlounge mit Meerblick, Balkon/Parkplatz - 238 is situated 20 metres from the water at the historic harbour in Wismar. Ubytování Lotsenlounge mit Meerblick, Balkon/Parkplatz - 238 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Wechselberger nahe am Meer

9,2

FeWo Wechselberger nahe am Meer

Ubytování (Apartmán) FeWo Wechselberger nahe am Meer. Featuring water sports facilities, FeWo Wechselberger nahe am Meer offers accommodation in Wismar with free WiFi and garden views. Ubytování FeWo Wechselberger nahe am Meer se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pier One - barrierefrei

9,2

Pier One - barrierefrei

Ubytování (Apartmán) Pier One - barrierefrei. This modern apartment is located in the Schifferhus building at the Old Port in Wismar, surrounded by impressive historic warehouses. Ubytování Pier One - barrierefrei se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herberge KAFFETIET

9,2

Herberge KAFFETIET

Ubytování (Aparthotel) Herberge KAFFETIET. Offering a communal terrace Herberge KAFFETIET is set in Wismar, not far from Theatre of Hanseatic City of Wismar. Free WiFi is offered. Ubytování Herberge KAFFETIET se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Just Live

9,2

Ferienwohnung Just Live

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Just Live. Ferienwohnung Just Live is situated in Wismar, 2.4 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 2.9 km from State Museum of Technology in Wismar, and 2. Ubytování Ferienwohnung Just Live se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

exklusive Stadtvilla in Wismar

9,2

exklusive Stadtvilla in Wismar

Ubytování (Apartmán) exklusive Stadtvilla in Wismar. Boasting garden views, exklusive Stadtvilla in Wismar features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 2. Ubytování exklusive Stadtvilla in Wismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neu! NikolaiTraum - barrierefrei - 295

9,2

Neu! NikolaiTraum - barrierefrei - 295

Ubytování (Apartmán) Neu! NikolaiTraum - barrierefrei - 295. Set in Wismar, just 1.8 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, Neu! NikolaiTraum - barrierefrei - 295 provides accommodation with free WiFi. Ubytování Neu! NikolaiTraum - barrierefrei - 295 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kutter mit Parkplatz/Balkon - 200

9,1

Kutter mit Parkplatz/Balkon - 200

Ubytování (Apartmán) Kutter mit Parkplatz/Balkon - 200. Kutter mit Parkplatz/Balkon - 200 is situated in the Old Town district of Wismar, 3 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 3. Ubytování Kutter mit Parkplatz/Balkon - 200 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension am Burgwall

9,1

Pension am Burgwall

Ubytování (Bed and breakfast) Pension am Burgwall. Situated in Wismar, Pension am Burgwall offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Pension am Burgwall se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse-Appartement Saphir am Wismarer Hafen

9,1

Penthouse-Appartement Saphir am Wismarer Hafen

Ubytování (Apartmán) Penthouse-Appartement Saphir am Wismarer Hafen. Offering a terrace and sea view, Penthouse-Appartement Saphir am Wismarer Hafen is set in Wismar, 2.4 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar and 2. Ubytování Penthouse-Appartement Saphir am Wismarer Hafen se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandläufer mit Terrasse - 228

9,1

Strandläufer mit Terrasse - 228

Ubytování (Apartmán) Strandläufer mit Terrasse - 228. Set in Wismar, 2.8 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 3.3 km from State Museum of Technology in Wismar and 2. Ubytování Strandläufer mit Terrasse - 228 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Just Relax

9,1

Ferienwohnung Just Relax

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Just Relax. Ferienwohnung Just Relax is located in Wismar, 2.3 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, and barbecue facilities, a garden and a terrace are... Ubytování Ferienwohnung Just Relax se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ohlerich Speicher App_ 08

9

Ohlerich Speicher App_ 08

Ubytování (Apartmán) Ohlerich Speicher App_ 08. Situated in Wismar, 2.5 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 2.9 km from State Museum of Technology in Wismar and 2. Ubytování Ohlerich Speicher App_ 08 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment unterm Dach

9

Apartment unterm Dach

Ubytování (Apartmán) Apartment unterm Dach. Boasting a sun terrace and a 24-hour front desk, Apartment unterm Dach is conveniently located in Wismar, 2. Ubytování Apartment unterm Dach se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Hotel Schloss Gamehl

9

Hotel Schloss Gamehl

Ubytování (Hotel) Hotel Schloss Gamehl. Tento krásný hotel sídlí v neogotickém zámku nedaleko města Wismar na pobřeží Baltského moře. Ubytování Hotel Schloss Gamehl se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Appartment Ferienwohnung mit Terrasse Ohlerich Speicher Wismar

9

Loft Appartment Ferienwohnung mit Terrasse Ohlerich Speicher Wismar

Ubytování (Aparthotel) Loft Appartment Ferienwohnung mit Terrasse Ohlerich Speicher Wismar. Offering lake views, Loft Appartment Ferienwohnung mit Terrasse Ohlerich Speicher Wismar in Wismar offers accommodation, a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Loft Appartment Ferienwohnung mit Terrasse Ohlerich Speicher Wismar se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur Gelbgießerei Altstadt - 231

9

Zur Gelbgießerei Altstadt - 231

Ubytování (Apartmán) Zur Gelbgießerei Altstadt - 231. Zur Gelbgießerei Altstadt - 231, a property with a terrace, is located in Wismar, 1.8 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 2. Ubytování Zur Gelbgießerei Altstadt - 231 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Home Wismar - 261

9

Sweet Home Wismar - 261

Ubytování (Apartmán) Sweet Home Wismar - 261. Sweet Home Wismar - 261 offers accommodation in Wismar, 3.7 km from State Museum of Technology in Wismar and 3.3 km from Wismar University of Technology. Ubytování Sweet Home Wismar - 261 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadtblick mit Terrasse/Parkplatz - 34

9

Altstadtblick mit Terrasse/Parkplatz - 34

Ubytování (Apartmán) Altstadtblick mit Terrasse/Parkplatz - 34. Located in Wismar, this apartment features a terrace with city views. Ubytování Altstadtblick mit Terrasse/Parkplatz - 34 se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Strandgut" in der Altstadt

9

Ferienwohnung "Strandgut" in der Altstadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Strandgut" in der Altstadt. Ferienwohnung "Strandgut" in der Altstadt, a property with a terrace, is set in Wismar, 2.9 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, 3. Ubytování Ferienwohnung "Strandgut" in der Altstadt se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Speicherstadt*** Meerblick / Parkplatz

9

Ferienwohnung Speicherstadt*** Meerblick / Parkplatz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Speicherstadt*** Meerblick / Parkplatz. Located in Wismar and only 1.8 km from Theatre of Hanseatic City of Wismar, Ferienwohnung Speicherstadt*** Meerblick / Parkplatz provides accommodation... Ubytování Ferienwohnung Speicherstadt*** Meerblick / Parkplatz se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fründts Hotel

9

Fründts Hotel

Ubytování (Hotel) Fründts Hotel. The centrally located Fründts Hotel offers modern rooms with flat-screen TVs, and a pretty courtyard with terrace and outdoor chess board. Ubytování Fründts Hotel se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Hafen - Ohlerichspeicher

9

Am Hafen - Ohlerichspeicher

Ubytování (Apartmán) Am Hafen - Ohlerichspeicher. Am Hafen - Ohlerichspeicher enjoys a location in Wismar, just 2.9 km from State Museum of Technology in Wismar and 2. Ubytování Am Hafen - Ohlerichspeicher se nachází ve městě Wismar (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)