Hledat

Ubytování

Hotel am Berliner Platz Hotel

Hauptstrasse 27, 40764 Langenfeld, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel am Berliner Platz. Moderní Hotel am Berliner Platz na centrální ulici Hauptstraße je vzdálen pouhých 25 km od města Düsseldorf a kolínského výstaviště. Ubytování Hotel am Berliner Platz se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel am Berliner Platz

Poskytuje vynikající dopravní spojení po celém Porýní. Během 20 minut se z ní dostanete do centra Kolína a Düsseldorfu. Stanice městské železnice S-Bahn Langenfeld je vzdálená 500 metrů. Dálnice A542 a A57 jsou vzdálené také jen pár minut. Chutná snídaně vám každé ráno dodá energii, kterou potřebujete. Moderní Hotel am Berliner Platz na centrální ulici Hauptstraße je vzdálen pouhých 25 km od města Düsseldorf a kolínského výstaviště. Velkoryse vybavené a tiché pokoje mají bezplatné Wi-Fi připojení.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Bar

Vybavení ubytování Hotel am Berliner Platz

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pěší turistika
 • Golfové hřiště (do 3 km)
 • Snídaně do pokoje
 • Bar
 • Restaurace
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Parkování na ulici
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Topení
 • Výtah
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Langenfeld

Modernes Studio in Richrath

9,1

Modernes Studio in Richrath

Ubytování (Penzion) Modernes Studio in Richrath. Located in Langenfeld, Modernes Studio in Richrath provides free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytování Modernes Studio in Richrath se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Maxim

8,4

Hotel Maxim

Ubytování (Penzion) Hotel Maxim. This hotel is located beside the Volksgarten park in Langenfeld. Ubytování Hotel Maxim se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Lohmann

8,1

Landhotel Lohmann

Ubytování (Hotel) Landhotel Lohmann. A country-style restaurant, free Wi-Fi, and elegantly furnished rooms are offered by this privately run hotel in Langenfeld. Ubytování Landhotel Lohmann se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lohmann's Romantik Hotel Gravenberg

8,1

Lohmann's Romantik Hotel Gravenberg

Ubytování (Hotel) Lohmann's Romantik Hotel Gravenberg. Tento klidný hotel uprostřed lesů a zvěřinové obory je ideálním zázemím pro pěší výlety po pohoří Leichlinger Sandberge. Ubytování Lohmann's Romantik Hotel Gravenberg se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mondial

8,1

Hotel Mondial

Ubytování (Hotel) Hotel Mondial. Hotel Mondial nabízí klidné pokoje, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Nachází se v Längenfeldu, pouhých 25 km severně od centra Kolína nad Rýnem. Ubytování Hotel Mondial se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadthotel Langenfeld

7,9

Stadthotel Langenfeld

Ubytování (Hotel) Stadthotel Langenfeld. Located in Langenfeld, Stadthotel Langenfeld features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. A buffet breakfast is available daily at the hotel. Ubytování Stadthotel Langenfeld se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lohmann's Kapeller Hof

7,8

Lohmann's Kapeller Hof

Ubytování (Hotel) Lohmann's Kapeller Hof. Just off the A3 motorway, this hotel provides ideal connections to the cities of Cologne, Düsseldorf and to their respective exhibition grounds. Ubytování Lohmann's Kapeller Hof se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jahnhaus

7,6

Hotel Jahnhaus

Ubytování (Hotel) Hotel Jahnhaus. This hotel is conveniently located in Langenfeld, between Cologne and Düsseldorf. Ubytování Hotel Jahnhaus se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Langenfeld

6,2

Apartments Langenfeld

Ubytování (Apartmány) Apartments Langenfeld. Apartment Langenfeld nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Langenfeld se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Langenfeld Apartment

Langenfeld Apartment

Ubytování (Apartmán) Langenfeld Apartment. Langenfeld Apartment is located in Langenfeld. The accommodation is 39 km from Wuppertal. Ubytování Langenfeld Apartment se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zwischen (Messe) Köln u Düsseldorf ruhig u zentral

Zwischen (Messe) Köln u Düsseldorf ruhig u zentral

Ubytování (Apartmán) Zwischen (Messe) Köln u Düsseldorf ruhig u zentral. Situated in Langenfeld, Zwischen (Messe) Köln u Düsseldorf ruhig u zentral features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Zwischen (Messe) Köln u Düsseldorf ruhig u zentral se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rob´s Place

Rob´s Place

Ubytování (Privát) Rob´s Place. Situated in Langenfeld in the North Rhine-Westphalia region, Rob´s Place has a terrace. It features free WiFi and a garden. Ubytování Rob´s Place se nachází ve městě Langenfeld (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)