Hledat

Ubytování

Hotel am Flugplatz Penzion

Hinter den Bergen 1/1, 68766 Hockenheim, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Hotel am Flugplatz. Tento rodinný hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Nabízí snadný přístup k dálnicím A61 a A6 a je jen 20 minut od Mannheimu a Heidelbergu. Ubytování Hotel am Flugplatz se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel am Flugplatz

Je to dobrá základna pro výlety do lesa Hardtwald. Speciality regionu Baden jsou podávány v hotelové restauraci s venkovním posezením. Káva a zákusky jsou k dispozici v neděli odpoledne. Tento rodinný hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Snídaně formou bufetu je poskytována každé ráno. Hotel am Flugplatz je 5 minut jízdy od centra Hockenheimu. Všechny pokoje v Hotel am Flugplatz mají vlastní koupelnu a TV. Nabízí snadný přístup k dálnicím A61 a A6 a je jen 20 minut od Mannheimu a Heidelbergu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Restaurace

Vybavení ubytování Hotel am Flugplatz

 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Snack bar
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Služba praní
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Hockenheim

Ferienwohnung Sandra Hockenheim

9,7

Ferienwohnung Sandra Hockenheim

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sandra Hockenheim. Ferienwohnung Sandra Hockenheim is located in Hockenheim. Ubytování Ferienwohnung Sandra Hockenheim se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Ring

9,7

Haus am Ring

Ubytování (Privát) Haus am Ring. Haus am Ring is set in Hockenheim. The accommodation is 2. Ubytování Haus am Ring se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohof Zahn

9,6

Biohof Zahn

Ubytování (Apartmán) Biohof Zahn. Biohof Zahn is situated in Hockenheim, 9 km from Hockenheimring, and free bikes, a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytování Biohof Zahn se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Hockenheim

9,6

Ferienwohnung-Hockenheim

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Hockenheim. Set 2.9 km from Hockenheimring in Hockenheim, this two-bedroom apartment features free WiFi and a balcony. Free private parking is available on site. Ubytování Ferienwohnung-Hockenheim se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Johanneshof Gästehaus

9,5

Johanneshof Gästehaus

Ubytování (Penzion) Johanneshof Gästehaus. This guest house in the Rheinauen district of Hockenheim offers large rooms with a balcony or terrace. Ubytování Johanneshof Gästehaus se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resler´s Blockhaus

9,4

Resler´s Blockhaus

Ubytování (Penzion) Resler´s Blockhaus. Situated in Hockenheim, 5 km from Hockenheimring, Resler´s Blockhaus features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Resler´s Blockhaus se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Ferienwohnung-Hockenheim

9,2

Schöne Ferienwohnung-Hockenheim

Ubytování (Apartmán) Schöne Ferienwohnung-Hockenheim. Featuring garden views, Schöne Ferienwohnung-Hockenheim features accommodation with a balcony and a kettle, around 4.3 km from Hockenheimring. Ubytování Schöne Ferienwohnung-Hockenheim se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderne DG-Wohnung in ruhiger Lage

9,1

Moderne DG-Wohnung in ruhiger Lage

Ubytování (Apartmán) Moderne DG-Wohnung in ruhiger Lage. Moderne DG-Wohnung in ruhiger Lage in Hockenheim features accommodation with free WiFi, 4.4 km from Hockenheimring. Ubytování Moderne DG-Wohnung in ruhiger Lage se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus EMG Hockenheim

8,9

Haus EMG Hockenheim

Ubytování (Apartmán) Haus EMG Hockenheim. Haus EMG Hockenheim offers accommodation in Hockenheim, 3.1 km from the Hockenheimring. Guests benefit from free WiFi and private parking available on... Ubytování Haus EMG Hockenheim se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Taste Hotel Hockenheim

8

Taste Hotel Hockenheim

Ubytování (Hotel) Taste Hotel Hockenheim. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v centru města Hockenheim, jen 1,5 km od známého automobilového okruhu Hockenheimring. Ubytování Taste Hotel Hockenheim se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ACHAT Comfort Mannheim/Hockenheim

7,9

ACHAT Comfort Mannheim/Hockenheim

Ubytování (Hotel) ACHAT Comfort Mannheim/Hockenheim. Tento hotel se nachází v Hockenheimu, v blízkosti dálnice A6 a 1,5 km od závodní dráhy Hockenheimring. Ubytování ACHAT Comfort Mannheim/Hockenheim se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zur Pfalz

7,7

Gasthaus zur Pfalz

Ubytování (Penzion) Gasthaus zur Pfalz. Just 1 km from the Hockenheimring Racing Track, this family-run hotel in a quiet side street offers free Wi-Fi, a regional restaurant and elegant,... Ubytování Gasthaus zur Pfalz se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Motodrom

7,6

Hotel Motodrom

Ubytování (Hotel) Hotel Motodrom. Directly at the Hockenheimring race track, this hotel offers free parking, complimentary WiFi and a sauna. Ubytování Hotel Motodrom se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelpension Kanne Dörr

6,8

Hotelpension Kanne Dörr

Ubytování (Penzion) Hotelpension Kanne Dörr. Situated in Hockenheim, 3.9 km from Hockenheimring, Hotelpension Kanne Dörr features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Hotelpension Kanne Dörr se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer in Hockenheim

Privatzimmer in Hockenheim

Ubytování (Privát) Privatzimmer in Hockenheim. Located in Hockenheim, Privatzimmer in Hockenheim provides accommodation with a terrace and free WiFi. Set 4. Ubytování Privatzimmer in Hockenheim se nachází ve městě Hockenheim (Německo - Bádensko-Württembersko).