Hledat

Ubytování

Hotel am Ludwigsplatz Hotel

Ludwigsplatz 8, 35390 Gießen, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel am Ludwigsplatz. Tento hotel se nachází na náměstí Ludwigsplatz ve městě Gießen, 3 minuty chůze od tamní univerzity i nákupní zóny, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi,... Ubytování Hotel am Ludwigsplatz se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel am Ludwigsplatz

Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu. Hotel am Ludwigsplatz poskytuje ubytování v moderních světle zařízených pokojích. Tento hotel se nachází na náměstí Ludwigsplatz ve městě Gießen, 3 minuty chůze od tamní univerzity i nákupní zóny, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, každodenní snídaně i německá a balkánská jídla. Hotel am Ludwigsplatz stojí 5 minut chůze od gießenského konferenčního centra Kongreßhalle i divadla Stadttheater.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Restaurace

Vybavení ubytování Hotel am Ludwigsplatz

 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Láhev vody Dodatečný poplatek
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Bufet s nabídkou jídel pro děti
 • Dětská jídla
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Restaurace
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Automat (nápoje)
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Čištění oděvů Dodatečný poplatek
 • Minimarket v objektu
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Gießen

Bed & Kitchen

9,3

Bed & Kitchen

Ubytování (Apartmán) Bed & Kitchen. Located in Gießen, just 2.3 km from Gießen Congress Centre, Bed & Kitchen provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Bed & Kitchen se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giessener Bett

9,1

Giessener Bett

Ubytování (Apartmány) Giessener Bett. Set in Gießen, Giessener Bett offers free WiFi and city views, 1.4 km from Gießen Congress Centre. Ubytování Giessener Bett se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement am Schloss

9,1

Appartement am Schloss

Ubytování (Apartmány) Appartement am Schloss. Situated in Gießen, 800 metres from Gießen Congress Centre, Appartement am Schloss features a restaurant, garden views and free WiFi. Ubytování Appartement am Schloss se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adapt Apartments Giessen

9

Adapt Apartments Giessen

Ubytování (Aparthotel) Adapt Apartments Giessen. Located 1.9 km from Gießen Congress Centre, Adapt Apartments Giessen offers accommodation with a balcony. Ubytování Adapt Apartments Giessen se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Heyligenstaedt

8,9

Hotel & Restaurant Heyligenstaedt

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Heyligenstaedt. Offering a sauna, fitness centre, and a gourmet restaurant, Hotel & Restaurant Heyligenstaedt is situated in a historic brick building in Gießen. Ubytování Hotel & Restaurant Heyligenstaedt se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sletz Parkhotel - Superior

8,7

Sletz Parkhotel - Superior

Ubytování (Hotel) Sletz Parkhotel - Superior. This family-run hotel is situated is centrally located in Giessen, just 1 km from the university. Ubytování Sletz Parkhotel - Superior se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schöne Aussicht

8,7

Hotel Schöne Aussicht

Ubytování (Hotel) Hotel Schöne Aussicht. Set in Gießen, 7 km from Gießen Congress Centre, Hotel Schöne Aussicht offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Hotel Schöne Aussicht se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tandreas

8,6

Hotel Tandreas

Ubytování (Hotel) Hotel Tandreas. This family-run hotel offers large rooms, a restaurant and free Wi-Fi internet. It is located in Gießen town centre, just 1 km away from the A485 motorway. Ubytování Hotel Tandreas se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Plus Hotel Steinsgarten

8,5

Best Western Plus Hotel Steinsgarten

Ubytování (Hotel) Best Western Plus Hotel Steinsgarten. This hotel is a modern business and conference hotel in the heart of Hesse, offering all the amenities a business traveller might expect. Ubytování Best Western Plus Hotel Steinsgarten se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel an der Burg

8,2

Hotel an der Burg

Ubytování (Hotel) Hotel an der Burg. Featuring a restaurant and views of garden, Hotel an der Burg is located in Gießen, 7 km from Gießen Congress Centre. Ubytování Hotel an der Burg se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Altes Eishaus

8

Hotel Altes Eishaus

Ubytování (Hotel) Hotel Altes Eishaus. This privately run hotel in Gießen enjoys a scenic location on the banks of the river Lahn while being only a 15-minute walk from the town centre. Ubytování Hotel Altes Eishaus se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Hotel Giessen

8

Residenz Hotel Giessen

Ubytování (Hotel) Residenz Hotel Giessen. Residenz Hotel Giessen offers large rooms with kitchenette, free Wi-Fi and free parking. Ubytování Residenz Hotel Giessen se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Friedrichstrasse

7,7

Parkhotel Friedrichstrasse

Ubytování (Hotel) Parkhotel Friedrichstrasse. Just a 5 minute walk from Gießen Train Station and the town’s pedestrian zone, this hotel offers free WiFi and free parking. Ubytování Parkhotel Friedrichstrasse se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alt-Gießen

7,5

Hotel Alt-Gießen

Ubytování (Hotel) Hotel Alt-Gießen. Hotel Alt-Gießen offers free WiFi and free parkin. Centrally located in the university town of Gießen. Ubytování Hotel Alt-Gießen se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akzent Hotel Köhler

7,4

Akzent Hotel Köhler

Ubytování (Hotel) Akzent Hotel Köhler. The Hotel Köhler is located in the centre of Gießen, just 600 metres from the main train station. Ubytování Akzent Hotel Köhler se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wettenberg

7,4

Hotel Wettenberg

Ubytování (Hotel) Hotel Wettenberg. Enjoy a relaxing break at this 3-star leisure hotel, which offers comfortable accommodation in the Hessian town of Wettenberg, just a 10-minute drive from... Ubytování Hotel Wettenberg se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liebig-Hotel

6,3

Liebig-Hotel

Ubytování (Hotel) Liebig-Hotel. Set in Gießen, less than 1 km from Gießen Congress Centre, Liebig-Hotel offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Liebig-Hotel se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kübel

6

Hotel Kübel

Ubytování (Hotel) Hotel Kübel. Hotel Kübel má centrální polohu v Gießen, v blízkosti velké pěší zóny a nákupní ulice Seltersweg. Ubytování Hotel Kübel se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primetime Hotel

Primetime Hotel

Ubytování (Hotel) Primetime Hotel. Situated in Gießen, 3.8 km from Gießen Congress Centre, Primetime Hotel features accommodation with a restaurant, free private parking and a casino. Ubytování Primetime Hotel se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Apartments

Royal Apartments

Ubytování (Apartmány) Royal Apartments. Located in Gießen, just 1.6 km from Gießen Congress Centre, Royal Haus provides accommodation with free WiFi. Ubytování Royal Apartments se nachází ve městě Gießen (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)