Hledat

Ubytování

Hotel am Markt Hotel

Friedrich-Ebert-Straße 17, 16225 Eberswalde-Finow, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel am Markt. Located in the heart of the Old Town, Hotel am Markt provides peaceful accommodation. Ubytování Hotel am Markt se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel am Markt

Private parking is possible on site for a fee. Hotel am Markt offers brightly furnished rooms and suites with WiFi access, cable TV, a hairdryer and a telephone. Located in the heart of the Old Town, Hotel am Markt provides peaceful accommodation. The hotel offers an ideal location to explore the surrounding area, as well as the best parts of Barnim.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Hotel am Markt

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zvýšená toaleta pro handicapované
 • Toaleta s madly pro handicapované
 • Bezbariérový přístup
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Soukromé parkování je možné za 6 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Turistické informace
 • Svatební apartmá
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Obchody v hotelu
 • Topení
 • Výtah
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Eberswalde-Finow

Historisches Ambiente mitten im Zentrum

9,2

Historisches Ambiente mitten im Zentrum

Ubytování (Apartmán) Historisches Ambiente mitten im Zentrum. Historisches Ambiente mitten im Zentrum is situated in Eberswalde-Finow. The apartment features city views and is 47 km from Schwedt. Ubytování Historisches Ambiente mitten im Zentrum se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio/Loft in Eberswalde

9,1

Studio/Loft in Eberswalde

Ubytování (Apartmán) Studio/Loft in Eberswalde. Studio/Loft in Eberswalde is set in Eberswalde-Finow. Ubytování Studio/Loft in Eberswalde se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Altes Forstamt

9,1

Pension Altes Forstamt

Ubytování (Penzion) Pension Altes Forstamt. Pension Altes Forstamt features accommodation in Eberswalde-Finow. At the guest house rooms come with a private bathroom. Ubytování Pension Altes Forstamt se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schorfheider Ferienwohnung

8,8

Schorfheider Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Schorfheider Ferienwohnung. Schorfheider Ferienwohnung is set in Eberswalde-Finow and offers a restaurant. The accommodation is 40 km from Strausberg. Ubytování Schorfheider Ferienwohnung se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension im Grünen

8,7

Pension im Grünen

Ubytování (Privát) Pension im Grünen. Situated in Eberswalde-Finow, Pension im Grünen features accommodation with a flat-screen TV. Private parking is available on site. Ubytování Pension im Grünen se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Wilder Eber

8,4

Hotel & Restaurant Wilder Eber

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Wilder Eber. Set in Eberswalde-Finow, Hotel & Restaurant Wilder Eber has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Hotel & Restaurant Wilder Eber se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Ackerstraße

8,4

4 Ackerstraße

Ubytování (Apartmán) 4 Ackerstraße. Set in Eberswalde-Finow in the Brandenburg region, 4 Ackerstraße has a garden. Ubytování 4 Ackerstraße se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central-Hotel Eberswalde

7,4

Central-Hotel Eberswalde

Ubytování (Hotel) Central-Hotel Eberswalde. Tento hotel nabízí levné ubytování v klidném místě. Nachází se v technologické a průmyslové zóně TGE na okraji braniborského města Eberswalde. Ubytování Central-Hotel Eberswalde se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Yaman

7,2

Hotel Yaman

Ubytování (Hotel) Hotel Yaman. Offering a restaurant, Hotel Yaman is located in Eberswalde. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Hotel Yaman se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heegemühler-Hof

6,6

Heegemühler-Hof

Ubytování (Penzion) Heegemühler-Hof. Heegemühler-Hof offers accommodation in Eberswalde-Finow. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Heegemühler-Hof se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Clara Hill

Clara Hill

Ubytování (Apartmán) Clara Hill. Situated in Eberswalde-Finow in the Brandenburg region, Clara Hill features a terrace and garden views. Ubytování Clara Hill se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderne Wohnung in Eberswalde

Moderne Wohnung in Eberswalde

Ubytování (Apartmán) Moderne Wohnung in Eberswalde. Moderne Wohnung in Eberswalde is set in Eberswalde-Finow and offers barbecue facilities. The property has city views and is 34 km from Strausberg. Ubytování Moderne Wohnung in Eberswalde se nachází ve městě Eberswalde-Finow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)