Hledat

Ubytování

Hotel Am Müritzhafen garni Hotel

Große Gasse 1, 17192 Waren, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Am Müritzhafen garni. Tento rodinný hotel se nachází méně než 100 metrů od jachtařského přístavu Waren a jedná se o lázně u jezera Müritz. Ubytování Hotel Am Müritzhafen garni se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Am Müritzhafen garni

Nabízí prostorné pokoje a každý den pestré snídaně formou bufetu. Hotel am Müritzhafen nabízí na vyžádání soukromé parkoviště. V dopoledních hodinách mohou hosté relaxovat v barevné jídelně ve vedlejší budově. Tento rodinný hotel se nachází méně než 100 metrů od jachtařského přístavu Waren a jedná se o lázně u jezera Müritz. Hotel Am Müritzhafen stojí kousek od muzea Müritzeum, které je vzdálené pouhý 1,1 km. Je také ideální pro výlety do rezervace Müritz-Nationalpark a Meklenburgské jezerní plošiny. Hotel am Müritzhafen má světlé pokoje se satelitní TV a moderní koupelnou. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Waren. V některých je podlahové vytápění.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Hotel Am Müritzhafen garni

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Soukromé parkování je možné za poplatek v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Waren

Apartment Yachthafen Waren

10

Apartment Yachthafen Waren

Ubytování (Apartmán) Apartment Yachthafen Waren. Featuring garden views, Apartment Yachthafen Waren provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Buergersaal Waren. Ubytování Apartment Yachthafen Waren se nachází ve městě Waren (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waren SEE 8921

9,9

Ferienwohnung Waren SEE 8921

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waren SEE 8921. Ferienwohnung Waren SEE 8921 is situated in Waren. Set less than 1 km from Buergersaal Waren, the property features barbecue facilities and free private... Ubytování Ferienwohnung Waren SEE 8921 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waren SEE 8911

9,9

Ferienwohnung Waren SEE 8911

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waren SEE 8911. Ferienwohnung Waren SEE 8911 is situated in Waren. Featuring complimentary private parking, the apartment is 1.9 km from Buergersaal Waren. Ubytování Ferienwohnung Waren SEE 8911 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ferienwohnungen Waren SEE 7590

9,8

Ferienwohnungen Waren SEE 7590

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Waren SEE 7590. Offering garden views and a terrace, Ferienwohnungen Waren SEE 7590 offers accommodation conveniently located in Waren, within a short distance of... Ubytování Ferienwohnungen Waren SEE 7590 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hommage Appartements

9,7

Hommage Appartements

Ubytování (Apartmán) Hommage Appartements. This modern apartment is located in Waren an der Müritz. Hommage Apartment features a large terrace with a view of the Binnenmüritz lake. Ubytování Hommage Appartements se nachází ve městě Waren (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Müritz-Apartments in Waren Müritz

9,7

Müritz-Apartments in Waren Müritz

Ubytování (Apartmány) Müritz-Apartments in Waren Müritz. Müritz-Apartments in Waren Müritz features city views, free WiFi and free private parking, set in Waren, 1.5 km from Buergersaal Waren. Ubytování Müritz-Apartments in Waren Müritz se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOF-SUITEN

9,7

HOF-SUITEN

Ubytování (Apartmány) HOF-SUITEN. Offering a sun terrace, HOF-SUITEN is set in the old town of Waren, 220 metres from the city museum and 400 metres from the harbour. Ubytování HOF-SUITEN se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Yachthafen Waren Müritz

9,6

Ferienwohnung am Yachthafen Waren Müritz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Yachthafen Waren Müritz. Featuring a garden and water sports facilities, Ferienwohnung am Yachthafen Waren Müritz features accommodation in Waren with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung am Yachthafen Waren Müritz se nachází ve městě Waren (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ferienresidenz "Seelust" Whg 5

9,6

Ferienresidenz "Seelust" Whg 5

Ubytování (Apartmán) Ferienresidenz "Seelust" Whg 5. Located in Waren, just 1.8 km from Buergersaal Waren, Ferienresidenz "Seelust" Whg 5 provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area,... Ubytování Ferienresidenz "Seelust" Whg 5 se nachází ve městě Waren (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MÜRITZ-BRISE

9,5

MÜRITZ-BRISE

Ubytování (Apartmán) MÜRITZ-BRISE. Situated in Waren, just 1.7 km from Buergersaal Waren, MÜRITZ-BRISE features beachfront accommodation with a restaurant and free WiFi. Ubytování MÜRITZ-BRISE se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Am Seeufer 59a

9,5

Residenz Am Seeufer 59a

Ubytování (Apartmán) Residenz Am Seeufer 59a. Situated in Waren, just 2.1 km from Buergersaal Waren, Residenz Am Seeufer 59a features beachfront accommodation with a garden, a private beach area, water... Ubytování Residenz Am Seeufer 59a se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hanna

9,5

Ferienhaus Hanna

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hanna. Boasting lake views, Ferienhaus Hanna features accommodation with a terrace and a kettle, around 3.8 km from Buergersaal Waren. Ubytování Ferienhaus Hanna se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa am Weinberg

9,5

Villa am Weinberg

Ubytování (Apartmán) Villa am Weinberg. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa am Weinberg provides accommodation in Waren with free WiFi and garden views. Ubytování Villa am Weinberg se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Müritzstern in der Hafenresidenz

9,5

Müritzstern in der Hafenresidenz

Ubytování (Apartmán) Müritzstern in der Hafenresidenz. Müritzstern in der Hafenresidenz offers a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování Müritzstern in der Hafenresidenz se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartements Anke Lange

9,5

Ferienappartements Anke Lange

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienappartements Anke Lange. Situated in Waren in the Mecklenburg-Pomerania region and Buergersaal Waren reachable within 3. Ubytování Ferienappartements Anke Lange se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenresidenz Waren (Müritz)

9,4

Hafenresidenz Waren (Müritz)

Ubytování (Apartmány) Hafenresidenz Waren (Müritz). Hafenresidenz Waren (Müritz) offers modern apartments situated directly in Waren Yacht Harbour. Ubytování Hafenresidenz Waren (Müritz) se nachází ve městě Waren (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Mühlenberg - [#86764]

9,4

Ferienwohnung am Mühlenberg - [#86764]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Mühlenberg - [#86764]. Ferienwohnung am Mühlenberg - [#86764], a property with a terrace, is situated in Waren, 1.6 km from Buergersaal Waren. Ubytování Ferienwohnung am Mühlenberg - [#86764] se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenkieker

9,4

Hafenkieker

Ubytování (Prázdninový dům) Hafenkieker. This historic two-bedroom house with 2 bathrooms is located in the city center of Waren next to Müritz lake. Ubytování Hafenkieker se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

radlon Fahrrad-Komfort-Hotel

9,4

radlon Fahrrad-Komfort-Hotel

Ubytování (Hotel) radlon Fahrrad-Komfort-Hotel. Just 50 metres from the scenic Lake Müritz, this non-smoking hotel in Waren offers a safe bike room with charging station for e-bikers, and a shared... Ubytování radlon Fahrrad-Komfort-Hotel se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 3 Zi

9,4

Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 3 Zi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 3 Zi. Featuring a garden, water sports facilities, and barbecue facilities, Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 3 Zi features... Ubytování Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 3 Zi se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung

9,4

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Ferienwohnung, a property with a shared lounge, is situated in Waren, 700 metres from Buergersaal Waren. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen im Altstadtkern vo

9,4

Ferienwohnungen im Altstadtkern vo

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen im Altstadtkern vo. Set in Waren, Ferienwohnungen im Altstadtkern vo features accommodation with a flat-screen TV and a kitchen. The apartment offers a barbecue. Ubytování Ferienwohnungen im Altstadtkern vo se nachází ve městě Waren (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ferienwohnungen Waren SEE 7170

9,3

Ferienwohnungen Waren SEE 7170

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Waren SEE 7170. Located in Waren in the Mecklenburg-Pomerania region, with Buergersaal Waren nearby, Ferienwohnungen Waren SEE 7170 provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Ferienwohnungen Waren SEE 7170 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Susi's Seeblick

9,3

Susi's Seeblick

Ubytování (Apartmán) Susi's Seeblick. Located in Waren, just 2.1 km from Buergersaal Waren, Susi's Seeblick provides accommodation with free bikes, a private beach area and free WiFi. Ubytování Susi's Seeblick se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koje No. 6

9,3

Koje No. 6

Ubytování (Apartmán) Koje No. 6. Located in Waren (Müritz), duplex apartment features a balcony with a view of the harbour. Private parking is available on site. Ubytování Koje No. 6 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kietzspeicher Waren (Müritz) mit Seeblick

9,3

Kietzspeicher Waren (Müritz) mit Seeblick

Ubytování (Apartmány) Kietzspeicher Waren (Müritz) mit Seeblick. Located in Waren, Kietzspeicher Waren (Müritz) mit Seeblick features accommodation with a seating area and flat-screen TV. Free WiFi is offered. Ubytování Kietzspeicher Waren (Müritz) mit Seeblick se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Harmonie

9,2

Hotel Harmonie

Ubytování (Hotel) Hotel Harmonie. Hotel Harmonie is located next to the scenic Lake Müritz and shopping mile in Waren. It features a large spa area and spacious rooms with flat-screen TVs. Ubytování Hotel Harmonie se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienobjekt Waren SEE 8040

9,2

Ferienobjekt Waren SEE 8040

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienobjekt Waren SEE 8040. Offering a terrace and views of the lake, Ferienobjekt Waren SEE 8040 is set in Waren. Buergersaal Waren is 700 metres away. Ubytování Ferienobjekt Waren SEE 8040 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 2 Zi

9,2

Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 2 Zi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 2 Zi. Featuring a garden, water sports facilities, and barbecue facilities, Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 2 Zi offers... Ubytování Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 2 Zi se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Für Dich

9,2

Hotel Für Dich

Ubytování (Hotel) Hotel Für Dich. This family-run hotel in Waren offers free private parking and a breakfast buffet included in the room price. Ubytování Hotel Für Dich se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Müritzpalais

9,2

Müritzpalais

Ubytování (Hotel) Müritzpalais. Located on the banks of Lake Müritz in Waren, Müritzpalais features free WiFi access and private parking. Ubytování Müritzpalais se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio 35 (Waren Müritz)

9,2

Studio 35 (Waren Müritz)

Ubytování (Apartmán) Studio 35 (Waren Müritz). Studio 35 is located at the gates of the climatic health resort Waren (Müritz). Ubytování Studio 35 (Waren Müritz) se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lifestyle-Appartement Meersinn

9,2

Lifestyle-Appartement Meersinn

Ubytování (Apartmán) Lifestyle-Appartement Meersinn. Lifestyle-Appartement Meersinn is set in Waren and offers a terrace. The accommodation is 1. Ubytování Lifestyle-Appartement Meersinn se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung mit Müritzstrand

9,2

Ferienwohnung mit Müritzstrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit Müritzstrand. Ferienwohnung mit Müritzstrand is set in Waren and offers a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung mit Müritzstrand se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenblick

9,1

Hafenblick

Ubytování (Apartmány) Hafenblick. Located in Waren, Hafenblick provides free WiFi and lake views, 2.1 km from Buergersaal Waren. Ubytování Hafenblick se nachází ve městě Waren (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Reinersmann

9,1

Ferienwohnung Reinersmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Reinersmann. Ferienwohnung Reinersmann is located in Waren. Set 1.4 km from Buergersaal Waren, the property offers a restaurant and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Reinersmann se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waren SEE 6431

9,1

Ferienwohnung Waren SEE 6431

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waren SEE 6431. Ferienwohnung Waren SEE 6431 is set in Waren. Offering free private parking, the apartment is less than 1 km from Buergersaal Waren. Ubytování Ferienwohnung Waren SEE 6431 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ferienhaus Moni

9,1

Ferienhaus Moni

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Moni. Located in Waren in the Mecklenburg-Pomerania region, Ferienhaus Moni has a terrace. The accommodation is 3. Ubytování Ferienhaus Moni se nachází ve městě Waren (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 1 Zi

9,1

Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 1 Zi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 1 Zi. Situated in Waren, just 3.7 km from Buergersaal Waren, Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 1 Zi features accommodation with a... Ubytování Ferienwohnung Waren (Müritz) - Haus Buchen am Tiefwarensee - 1 Zi se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Am Seeufer 11

9

Ferienwohnungen Am Seeufer 11

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Am Seeufer 11. Located in Waren in the Mecklenburg-Pomerania region and Buergersaal Waren reachable within 1. Ubytování Ferienwohnungen Am Seeufer 11 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Waren SEE 8021

9

Ferienhaus Waren SEE 8021

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Waren SEE 8021. Ferienhaus Waren SEE 8021 is located in Waren. Providing complimentary private parking, the holiday home is 2 km from Buergersaal Waren. Ubytování Ferienhaus Waren SEE 8021 se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Am Yachthafen

9

Hotel Am Yachthafen

Ubytování (Hotel) Hotel Am Yachthafen. The Hotel Am Yachthafen offers stylish rooms and suites beside the attractive marina in Waren (Müritz), close to the marketplace and the Old Town. Ubytování Hotel Am Yachthafen se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Weit Meer

9

Seehotel Weit Meer

Ubytování (Hotel) Seehotel Weit Meer. Situated right on the shore of Müritz lake and beside Müritz National Park, this hotel in Waren awaits you with typical Mecklenburg hospitality and... Ubytování Seehotel Weit Meer se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus "Am Seeufer"

9

Ferienhaus "Am Seeufer"

Ubytování (Aparthotel) Ferienhaus "Am Seeufer". Featuring garden views, Ferienhaus "Am Seeufer" in Waren features accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienhaus "Am Seeufer" se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Müritzperle

9

Müritzperle

Ubytování (Hotel) Müritzperle. This 3-star hotel with sauna (for an extra charge) is centrally located in the spa resort of Waren, 200 metres from Lake Müritz. Ubytování Müritzperle se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung mit zwei Schlafzimme

9

Ferienwohnung mit zwei Schlafzimme

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit zwei Schlafzimme. Set in Waren, Ferienwohnung mit zwei Schlafzimme offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung mit zwei Schlafzimme se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Am Tiefwarensee

8,9

Hotel Am Tiefwarensee

Ubytování (Hotel) Hotel Am Tiefwarensee. This hotel is set on spacious and well-kept parkland on a peninsula directly on the Tiefwarensee Lake. Ubytování Hotel Am Tiefwarensee se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartments Sonnenhof

8,9

Ferienapartments Sonnenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienapartments Sonnenhof. Ferienapartments Sonnenhof features accommodation with barbecue facilities and free WiFi in Waren, 1.8 km from Buergersaal Waren. Ubytování Ferienapartments Sonnenhof se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

am hafen 110 qm

8,9

am hafen 110 qm

Ubytování (Apartmán) am hafen 110 qm. Featuring lake views, am hafen 110 qm provides accommodation with a restaurant and a balcony, around 2.1 km from Buergersaal Waren. Ubytování am hafen 110 qm se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ferienwohnung " Müritzblick "

8,9

Ferienwohnung " Müritzblick "

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung " Müritzblick ". Set in Waren, just 2 km from Buergersaal Waren, Ferienwohnung " Müritzblick " offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, barbecue... Ubytování Ferienwohnung " Müritzblick " se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Waren Mueritz SEE

8,9

Ferienwohnungen Waren Mueritz SEE

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Waren Mueritz SEE. Located in Waren, 2.1 km from Buergersaal Waren, Ferienwohnungen Waren Mueritz SEE provides accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Waren Mueritz SEE se nachází ve městě (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)