Hledat

Ubytování

Hotel Am Obermarkt Hotel

Waisenhausstraße 2, 09599 Freiberg, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Am Obermarkt. Located in the historic centre of Freiberg in Saxony, this hotel offers free parking and free Wi-Fi. It is a 5-minute walk from Freiberg Cathedral. Ubytování Hotel Am Obermarkt se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Am Obermarkt

Located in the historic centre of Freiberg in Saxony, this hotel offers free parking and free Wi-Fi. Within a 3-minute walk you find the Freudenstein Castle and the Albertpark. The private bathroom includes a bath or shower and a hairdryer. It is a 5-minute walk from Freiberg Cathedral. The rooms at the Hotel Am Obermarkt features free WiFi, a flat-screen TV, and a desk. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Freiberg. The Johannisbad indoor and outdoor pools are a 10-minute walk from the Hotel Am Obermarkt.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Restaurace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Hotel Am Obermarkt

 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Přenos sportovních událostí Mimo ubytování
 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Bufet s nabídkou jídel pro děti
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Restaurace
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Úschova zavazadel
 • Denní úklid
 • Žehlič kalhot Dodatečný poplatek
 • Čištění bot
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Minimarket v objektu
 • Automat (nápoje)
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Obědové balíčky
 • Zvuková izolace
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk
 • Pokojová služba

Jiná ubytování v německém městě Freiberg

Ferienwohnung Silberstadt

9,8

Ferienwohnung Silberstadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Silberstadt. Offering free WiFi and city views, Ferienwohnung Silberstadt is an accommodation set in Freiberg, just 1. Ubytování Ferienwohnung Silberstadt se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko).

Ferienwohnung Himmel und Hölle

9,6

Ferienwohnung Himmel und Hölle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Himmel und Hölle. Ferienwohnung Himmel und Hölle lies in the heart of the historic city of Freiberg, directly at the Middle-Saxon Theatre. Ubytování Ferienwohnung Himmel und Hölle se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Freiberg, Chemnitzer Straße 31

9,6

Ferienwohnung Freiberg, Chemnitzer Straße 31

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Freiberg, Chemnitzer Straße 31. Set just 1 km from Mittelsächsisches Theater, Ferienwohnung Freiberg, Chemnitzer Straße 31 offers accommodation in Freiberg with access to a shared lounge,... Ubytování Ferienwohnung Freiberg, Chemnitzer Straße 31 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment DON 13

9,6

Apartment DON 13

Ubytování (Apartmán) Apartment DON 13. Boasting a garden and a terrace, Apartment DON 13 features accommodation in Freiberg with free WiFi and garden views. The property has city views and is 1. Ubytování Apartment DON 13 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt-Apartment

9,6

Altstadt-Apartment

Ubytování (Apartmány) Altstadt-Apartment. Altstadt-Apartment has well-equipped accommodation boasting free WiFi in Freiberg, 200 metres from Mittelsächsisches Theater. Ubytování Altstadt-Apartment se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Christiansdorf Freiberg

9,6

Ferienwohnung Christiansdorf Freiberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Christiansdorf Freiberg. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Christiansdorf Freiberg is an accommodation situated in Freiberg, just 1. Ubytování Ferienwohnung Christiansdorf Freiberg se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Grubenhaus20

9,6

Apartment Grubenhaus20

Ubytování (Apartmány) Apartment Grubenhaus20. Set in a historical timber-framed building in Freiberg, Apartment Grubenhaus20 is a vacation renal featuring a charming mix of new and antique furnishings. Ubytování Apartment Grubenhaus20 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altes Hinterhäusel

9,5

Altes Hinterhäusel

Ubytování (Apartmán) Altes Hinterhäusel. Set in a timber-framed building, this rustic-style apartment enjoys a central location in Freiberg’s Old Town. Ubytování Altes Hinterhäusel se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Eddi & Emmi

9,3

Villa Eddi & Emmi

Ubytování (Apartmány) Villa Eddi & Emmi. Offering garden views, Villa Eddi & Emmi in Freiberg offers accommodation, free bikes, a fitness centre, a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa Eddi & Emmi se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Alte Fleischerei" Freiberg Sachsen

9,2

Ferienwohnung "Alte Fleischerei" Freiberg Sachsen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung "Alte Fleischerei" Freiberg Sachsen. Located within 1.9 km of Mittelsächsisches Theater and 1. Ubytování Ferienwohnung "Alte Fleischerei" Freiberg Sachsen se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Freyhof

9,1

Hotel Freyhof

Ubytování (Hotel) Hotel Freyhof. Hotel Freyhof is set in Freiberg, 300 metres from Mittelsächsisches Theater. Every room has a flat-screen TV. Ubytování Hotel Freyhof se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Blaue Blume

9

Hotel Blaue Blume

Ubytování (Hotel) Hotel Blaue Blume. Featuring a terrace, Hotel Blaue Blume is located in Freiberg in the Saxony region, 1. Ubytování Hotel Blaue Blume se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Reichel

8,9

Pension Reichel

Ubytování (Penzion) Pension Reichel. Featuring a shared lounge, garden and views of garden, Pension Reichel is located in Freiberg, 1.8 km from Mittelsächsisches Theater. Ubytování Pension Reichel se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt Hotel

8,8

Altstadt Hotel

Ubytování (Hotel) Altstadt Hotel. This hotel is built in a late-Gothic style from the year 1507. Ubytování Altstadt Hotel se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Heidi

8,7

Gästehaus Heidi

Ubytování (Penzion) Gästehaus Heidi. Located in Freiberg, within 1.6 km of Mittelsächsisches Theater and 1. Ubytování Gästehaus Heidi se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Maucksches Gut

8,6

Hotel Maucksches Gut

Ubytování (Hotel) Hotel Maucksches Gut. Located in Freiberg, 1.4 km from Mittelsächsisches Theater, Hotel Maucksches Gut provides accommodation with a bar, free private parking, a garden and a... Ubytování Hotel Maucksches Gut se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Ferienhof Fischer

8,5

Pension Ferienhof Fischer

Ubytování (Penzion) Pension Ferienhof Fischer. Enjoying a peaceful location on the outskirts of the Saxon town of Freiberg, this guest house invites you to discover the Medieval charm of the town as... Ubytování Pension Ferienhof Fischer se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kreller

8,5

Hotel Kreller

Ubytování (Hotel) Hotel Kreller. Set in Freiberg, 1.1 km from Mittelsächsisches Theater, Hotel Kreller offers accommodation with a restaurant, private parking, a bar and a terrace. Ubytování Hotel Kreller se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Seilerberg

8,4

Pension Seilerberg

Ubytování (Penzion) Pension Seilerberg. Located in Freiberg, within 2.4 km of Mittelsächsisches Theater and 2. Ubytování Pension Seilerberg se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alekto

8,3

Hotel Alekto

Ubytování (Hotel) Hotel Alekto. Set in a listed Art Nouveau building, this 4-star hotel is located in Freiberg. Freiberg cathedral is at a distance of 1.3 km and the mineral museum is 1. Ubytování Hotel Alekto se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bergmann-Welp

8

Pension Bergmann-Welp

Ubytování (Penzion) Pension Bergmann-Welp. Set in Freiberg, 500 metres from Mittelsächsisches Theater, Pension Bergmann-Welp features views of the city. Ubytování Pension Bergmann-Welp se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Regenbogenhaus

8

Hotel Regenbogenhaus

Ubytování (Hotel) Hotel Regenbogenhaus. Tento klidný hotel nabízí pokoje se snadným přístupem a bezplatné podzemní parkování. Ubytování Hotel Regenbogenhaus se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Krone

7,9

Pension Krone

Ubytování (Penzion) Pension Krone. Featuring a shared lounge, garden and views of city, Pension Krone is set in Freiberg, 1.2 km from Mittelsächsisches Theater. Ubytování Pension Krone se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auberge Mistral

7,8

Auberge Mistral

Ubytování (Penzion) Auberge Mistral. This traditional hotel in Freiberg offers themed rooms, a daily breakfast buffet and free parking. Ubytování Auberge Mistral se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hubertushof

7,8

Pension Hubertushof

Ubytování (Penzion) Pension Hubertushof. Located in Freiberg, within 3.1 km of Mittelsächsisches Theater and 2. Ubytování Pension Hubertushof se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Gasse 6

7,3

Schöne Gasse 6

Ubytování (Privát) Schöne Gasse 6. Situated 2.5 km from Freudenstein Castle and 2.6 km from Chamber Alte Elisabeth, Schöne Gasse 6 features accommodation in Freiberg. Ubytování Schöne Gasse 6 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.4 - [#124294]

Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.4 - [#124294]

Ubytování (Apartmán) Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.4 - [#124294]. Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.4 - [#124294] is set in Freiberg, 1.7 km from Mittelsächsisches Theater and 1. Ubytování Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.4 - [#124294] se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

0-Bedroom Apartment in Freiberg

0-Bedroom Apartment in Freiberg

Ubytování (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Freiberg. 0-Bedroom Apartment in Freiberg is set in Freiberg, 2.1 km from Cathedral Freiberg, 2.5 km from Freudenstein Castle, as well as 3. Ubytování 0-Bedroom Apartment in Freiberg se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko).

Alekto Ferienwohnungen und Appartements

Alekto Ferienwohnungen und Appartements

Ubytování (Apartmány) Alekto Ferienwohnungen und Appartements. Featuring a restaurant and a bar, Alekto Ferienwohnungen und Appartements is situated in Freiberg, not far from Mittelsächsisches Theater and Johannisbad... Ubytování Alekto Ferienwohnungen und Appartements se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Goldbach

Ferienhaus am Goldbach

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Goldbach. Offering a bar and garden view, Ferienhaus am Goldbach is set in Freiberg, 1.4 km from Mittelsächsisches Theater and less than 1 km from Johannisbad baths. Ubytování Ferienhaus am Goldbach se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful apartment in Freiberg with WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Freiberg with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Freiberg with WiFi and 2 Bedrooms. Offering free WiFi and free private parking, Beautiful apartment in Freiberg with WiFi and 2 Bedrooms is situated in Freiberg, within just 400 metres of... Ubytování Beautiful apartment in Freiberg with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen in der Silber-und Welterbestadt Freiberg.

Wohnen in der Silber-und Welterbestadt Freiberg.

Ubytování (Apartmán) Wohnen in der Silber-und Welterbestadt Freiberg.. Wohnen in der Silber-und Welterbestadt Freiberg. Is located in Freiberg, 1.3 km from Freudenstein Castle and 1. Ubytování Wohnen in der Silber-und Welterbestadt Freiberg. se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen-in-der-Uni-Silber-und-Welterbestadt-Freiberg-Whg-4

Wohnen-in-der-Uni-Silber-und-Welterbestadt-Freiberg-Whg-4

Ubytování (Apartmán) Wohnen-in-der-Uni-Silber-und-Welterbestadt-Freiberg-Whg-4. Wohnen-in-der-Uni-Silber-und-Welterbestadt-Freiberg-Whg-4 in Freiberg offers accommodation with free WiFi, 1.7 km from Mittelsächsisches Theater, 1. Ubytování Wohnen-in-der-Uni-Silber-und-Welterbestadt-Freiberg-Whg-4 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marte

Marte

Ubytování (Apartmán) Marte. Featuring a patio with garden views, free bikes and a garden, Marte can be found in Freiberg, close to Mittelsächsisches Theater and 1. Ubytování Marte se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO 2

FEWO 2

Ubytování (Apartmán) FEWO 2. FEWO 2 is set in Freiberg, 5 km from Cathedral Freiberg, 5 km from Johannisbad baths, and 5 km from Freudenstein Castle. Ubytování FEWO 2 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko).

One-Bedroom Apartment in Freiberg

One-Bedroom Apartment in Freiberg

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Freiberg. Offering free WiFi and free private parking, One-Bedroom Apartment in Freiberg is situated in Freiberg, just 1.8 km from Mittelsächsisches Theater. Set 1. Ubytování One-Bedroom Apartment in Freiberg se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko).

Haus am Donatsturm

Haus am Donatsturm

Ubytování (Privát) Haus am Donatsturm. Situated in Freiberg, Haus am Donatsturm features accommodation with free WiFi and access to a garden. A fridge and kettle are also available. Ubytování Haus am Donatsturm se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heavenly Apartment in Schruns near Hochjohn Bahn Ski Lift

Heavenly Apartment in Schruns near Hochjohn Bahn Ski Lift

Ubytování (Apartmán) Heavenly Apartment in Schruns near Hochjohn Bahn Ski Lift. Situated 600 metres from Mittelsächsisches Theater, 700 metres from Johannisbad baths and less than 1 km from Cathedral Freiberg, Heavenly Apartment in... Ubytování Heavenly Apartment in Schruns near Hochjohn Bahn Ski Lift se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ru

Ru

Ubytování (Apartmán) Ru. Situated 1 km from Mittelsächsisches Theater and 1.2 km from Johannisbad baths in Freiberg, Ru offers accommodation with a kitchen. The property is 1. Ubytování Ru se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.3 - [#124397]

Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.3 - [#124397]

Ubytování (Apartmán) Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.3 - [#124397]. Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.3 - [#124397] is situated in Freiberg, 1.7 km from Mittelsächsisches Theater, 1. Ubytování Wohnen in der Uni-Silber-und Welterbestadt Freiberg. Whg.3 - [#124397] se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen-in-der-Uni-Silber-und-Welterbestadt-Freiberg-Whg-3

Wohnen-in-der-Uni-Silber-und-Welterbestadt-Freiberg-Whg-3

Ubytování (Apartmán) Wohnen-in-der-Uni-Silber-und-Welterbestadt-Freiberg-Whg-3. Located 1.7 km from Mittelsächsisches Theater, 1.4 km from Johannisbad baths and 1. Ubytování Wohnen-in-der-Uni-Silber-und-Welterbestadt-Freiberg-Whg-3 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Freiberg

One-Bedroom Apartment in Freiberg

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Freiberg. One-Bedroom Apartment in Freiberg, a property with barbecue facilities, is located in Freiberg, 5 km from Chamber Alte Elisabeth, 5 km from Cathedral... Ubytování One-Bedroom Apartment in Freiberg se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko).

One-Bedroom Apartment in Freiberg

One-Bedroom Apartment in Freiberg

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Freiberg. One-Bedroom Apartment in Freiberg, a property with barbecue facilities, is located in Freiberg, 5 km from Chamber Alte Elisabeth, 5 km from Cathedral... Ubytování One-Bedroom Apartment in Freiberg se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko).

Ferienwohnung 4

Ferienwohnung 4

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 4. Ferienwohnung 4, a property with free bikes, a garden and barbecue facilities, is located in Freiberg, 6 km from Mittelsächsisches Theater, 5 km from... Ubytování Ferienwohnung 4 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko).

Fewo 1

Fewo 1

Ubytování (Apartmán) Fewo 1. Located just 6 km from Mittelsächsisches Theater, Fewo 1 provides accommodation in Freiberg with access to a restaurant, a garden, as well as a 24-hour... Ubytování Fewo 1 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 3

Ferienwohnung 3

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 3. Ferienwohnung 3, a property with a terrace, is situated in Freiberg, 2.5 km from Mittelsächsisches Theater, 1. Ubytování Ferienwohnung 3 se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flat Freiberg - DMG081006-P

Holiday flat Freiberg - DMG081006-P

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Freiberg - DMG081006-P. Holiday flat Freiberg - DMG081006-P is located in Freiberg, 4. Ubytování Holiday flat Freiberg - DMG081006-P se nachází ve městě Freiberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)