Hledat

Ubytování

Hotel am Park Hotel

67 Wolfenbütteler Straße, 38102 Braunschweig, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel am Park. Hotel Am Park se nachází v Braunschweigu, 1,3 km od zámku Dankwarderode a 1,4 km od historického centra města. Ubytování Hotel am Park se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel am Park

Na letiště Hannover je to odsud 61 km. Hotel am Park je situován 1 km od Stadthalle a 1,1 km od domu Happy Rizzi. V okolí Hotelu am Park se můžete věnovat cykloturistice. Každé ráno se v hotelu podává kontinentální snídaně. Hotel Am Park se nachází v Braunschweigu, 1,3 km od zámku Dankwarderode a 1,4 km od historického centra města. Nabízí ubytování se společenskou místností a bezplatným Wi-Fi. Hotel stojí v blízkosti několika známých atrakcí, 1,5 km od divadla Staatstheater, 17 minut chůze od Brunswické katedrály a od náměstí Burgplatz, 3,3 km od Technické univerzity a 4,2 km od stadionu Eintracht.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Hotel am Park

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování
 • Golfové hřiště (do 3 km)
 • Tenisový kurt Mimo ubytování
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování k dispozici
 • Parkování na ulici
 • Denní úklid
 • Společenská místnost
 • Automat (nápoje)
 • Úschova zavazadel
 • Obědové balíčky
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Trezor
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Braunschweig

Ferienwohnung Janssen

9,8

Ferienwohnung Janssen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Janssen. Ferienwohnung Janssen in Braunschweig offers accommodation with free WiFi, 5 km from Staatstheater Braunschweig, 5 km from Technical University... Ubytování Ferienwohnung Janssen se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forweilerstraße

9,7

Forweilerstraße

Ubytování (Apartmán) Forweilerstraße. Within 4.4 km of Old Town Braunschweig and 5 km of Technical University Braunschweig, Forweilerstraße offers free WiFi and a garden. Ubytování Forweilerstraße se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko).

THE LOFT LODGE - Suiten

9,5

THE LOFT LODGE - Suiten

Ubytování (Aparthotel) THE LOFT LODGE - Suiten. Situated 600 metres from Technical University Braunschweig, THE LOFT LODGE - Suiten offers accommodation with a terrace. Free WiFi is offered. Ubytování THE LOFT LODGE - Suiten se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

THE LOFT LODGE - ATELIER

9,5

THE LOFT LODGE - ATELIER

Ubytování (Aparthotel) THE LOFT LODGE - ATELIER. Located in Braunschweig in the Lower-Saxony region, with Staatstheater Braunschweig and Castle Dankwarderode nearby, THE LOFT LODGE - ATELIER provides... Ubytování THE LOFT LODGE - ATELIER se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Braunschweig City nahes Apartment

9,5

Braunschweig City nahes Apartment

Ubytování (Apartmán) Braunschweig City nahes Apartment. Set in Braunschweig, this apartment features free WiFi. The apartment is 1.1 km from Old Town Braunschweig. Ubytování Braunschweig City nahes Apartment se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cityapartment An der Petrikirche

9,4

Cityapartment An der Petrikirche

Ubytování (Apartmány) Cityapartment An der Petrikirche. Cityapartment An der Petrikirche se nachází v klidné lokalitě v centru Braunschweigu. Ubytování Cityapartment An der Petrikirche se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonniges Häuschen mit Garten

9,3

Sonniges Häuschen mit Garten

Ubytování (Apartmán) Sonniges Häuschen mit Garten. Boasting garden views, Sonniges Häuschen mit Garten features accommodation with a balcony and a kettle, around 3 km from Technical University Braunschweig. Ubytování Sonniges Häuschen mit Garten se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

feelgood Apartments - Apartment Chic

9,2

feelgood Apartments - Apartment Chic

Ubytování (Apartmán) feelgood Apartments - Apartment Chic. Feelgood Apartments - Apartment Chic in Braunschweig features accommodation with free WiFi, 3 km from Technical University Braunschweig, 3. Ubytování feelgood Apartments - Apartment Chic se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orange Sun Apartment

9,2

Orange Sun Apartment

Ubytování (Apartmán) Orange Sun Apartment. Offering garden views, Orange Sun Apartment is an accommodation situated in Braunschweig, 7 km from Castle Dankwarderode and 8 km from Old Town... Ubytování Orange Sun Apartment se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steigenberger Parkhotel Braunschweig

9

Steigenberger Parkhotel Braunschweig

Ubytování (Hotel) Steigenberger Parkhotel Braunschweig. Tento 4hvězdičkový hotel leží v parku přímo naproti Volkswagen Halle, 10 minut chůze od centra města Braunschweig. Ubytování Steigenberger Parkhotel Braunschweig se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FourSide

8,9

FourSide

Ubytování (Hotel) FourSide. Tento designový hotel v hlavní pěší zóně města Braunschweig nabízí klimatizované pokoje, mezinárodní kuchyni a Wi-Fi. Ubytování FourSide se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IntercityHotel Braunschweig

8,9

IntercityHotel Braunschweig

Ubytování (Hotel) IntercityHotel Braunschweig. IntercityHotel Braunschweig se nachází v Braunschweigu, 1,1 km od zámku Dankwarderode. Nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování IntercityHotel Braunschweig se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OK Das Businesshotel

8,8

OK Das Businesshotel

Ubytování (Hotel) OK Das Businesshotel. Situated in Braunschweig, within 3.7 km of Technical University Braunschweig and 6 km of Staatstheater Braunschweig, OK Das Businesshotel features... Ubytování OK Das Businesshotel se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühlings-Hotel

8,8

Frühlings-Hotel

Ubytování (Hotel) Frühlings-Hotel. This 3-star hotel in Braunschweig offers a central location, internet access, and à-la-carte meals. Ubytování Frühlings-Hotel se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel im Haus zur Hanse

8,7

Hotel im Haus zur Hanse

Ubytování (Hotel) Hotel im Haus zur Hanse. This hotel is located in a beautiful half-timbered building near the centre of Braunschweig. Ubytování Hotel im Haus zur Hanse se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ADAPT Apartments Braunschweig

8,7

ADAPT Apartments Braunschweig

Ubytování (Aparthotel) ADAPT Apartments Braunschweig. Situated in Braunschweig, 2 km from Old Town Braunschweig, and Staatstheater Braunschweig reachable within 2. Ubytování ADAPT Apartments Braunschweig se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadthotel Wienecke

8,7

Altstadthotel Wienecke

Ubytování (Hotel) Altstadthotel Wienecke. Tento tichý hotel se nachází jen kousek od historického paláce Braunschweig a hodinu jízdy od letiště a výstaviště v Hannoveru. Ubytování Altstadthotel Wienecke se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Plus Hotel StadtPalais

8,7

Best Western Plus Hotel StadtPalais

Ubytování (Hotel) Best Western Plus Hotel StadtPalais. This 4-star hotel in central Braunschweig offers daily breakfast buffets and modern rooms with flat-screen TVs and marble bathrooms. Ubytování Best Western Plus Hotel StadtPalais se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tarida`Guesthouse

8,7

Tarida`Guesthouse

Ubytování (Privát) Tarida`Guesthouse. Situated in Braunschweig, Tarida`Guesthouse offers accommodation with a patio or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as free bikes. Ubytování Tarida`Guesthouse se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bs Living Apartment

8,6

Bs Living Apartment

Ubytování (Apartmán) Bs Living Apartment. Bs Living Apartment offers accommodation in Braunschweig, 6 km from Old Town Braunschweig. Ubytování Bs Living Apartment se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko).

Hotel Pfalzer Hof

8,6

Hotel Pfalzer Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Pfalzer Hof. Hotel Pfalzer Hof se nachází v Braunschweigu, 5 km od technické univerzity, 7 km od hradu Dankwarderode a 8 km od historického centra Braunschweigu. Ubytování Hotel Pfalzer Hof se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Deutsches Haus

8,6

Hotel Deutsches Haus

Ubytování (Hotel) Hotel Deutsches Haus. Tento hotel se nachází v centru Braunschweigu, nedaleko všech historických památek, včetně katedrály. Ubytování Hotel Deutsches Haus se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mercure Hotel Atrium Braunschweig

8,6

Mercure Hotel Atrium Braunschweig

Ubytování (Hotel) Mercure Hotel Atrium Braunschweig. Tento moderní hotel Mercure je situován naproti hlavnímu vlakovému nádraží v Braunschweigu. Ubytování Mercure Hotel Atrium Braunschweig se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hotel Braunschweig-City

8,5

B&B Hotel Braunschweig-City

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Braunschweig-City. Situated in Braunschweig, 1.4 km from Old Town Braunschweig, B&B Hotel Braunschweig-City features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování B&B Hotel Braunschweig-City se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

pentahotel Braunschweig

8,5

pentahotel Braunschweig

Ubytování (Hotel) pentahotel Braunschweig. Tento hotel nabízí moderní a útulné ubytování v centru města Braunschweig, pouhých 600 metrů od katedrály Braunschweiger Dom a historického náměstí... Ubytování pentahotel Braunschweig se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landhaus Seela

8,5

Hotel Landhaus Seela

Ubytování (Hotel) Hotel Landhaus Seela. Tento rodinný hotel se nachází v přírodní rezervaci Riddagshausen, 5 minut jízdy autem od centra města Braunschweig a dálnice A39. Ubytování Hotel Landhaus Seela se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vienna House Easy Braunschweig

8,5

Vienna House Easy Braunschweig

Ubytování (Hotel) Vienna House Easy Braunschweig. Situated on the southern outskirts of Braunschweig, this modern 4-star hotel offers cosy accommodation, free high-speed WiFi, excellent leisure facilities... Ubytování Vienna House Easy Braunschweig se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

An der Stadthalle

8,5

An der Stadthalle

Ubytování (Penzion) An der Stadthalle. The hotel An der Stadthalle is located directly opposite the city hall, on the outskirts of Braunschweig's city centre. Ubytování An der Stadthalle se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BS Living Ap am Zoo

8,4

BS Living Ap am Zoo

Ubytování (Apartmán) BS Living Ap am Zoo. Featuring garden views, BS Living Ap am Zoo provides accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Castle Dankwarderode. Ubytování BS Living Ap am Zoo se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western City Hotel Braunschweig

8,4

Best Western City Hotel Braunschweig

Ubytování (Hotel) Best Western City Hotel Braunschweig. Just a 5-minute walk from Braunschweig's Burgplatz (Castle Square) and Sankt Blasius cathedral, this 4-star hotel offers generously equipped rooms, free... Ubytování Best Western City Hotel Braunschweig se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magni Boutique Hotel

8,4

Magni Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Magni Boutique Hotel. Located in Braunschweig and with Castle Dankwarderode reachable within 600 metres, Magni Boutique Hotel provides express check-in and check-out,... Ubytování Magni Boutique Hotel se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsthaus Appartements

8,3

Forsthaus Appartements

Ubytování (Apartmány) Forsthaus Appartements. Tyto moderní apartmány se nacházejí pouhých 10 minut jízdy tramvají od výstaviště Braunschweig a od centra města. Ubytování Forsthaus Appartements se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CVJM Hotel am Wollmarkt

8,3

CVJM Hotel am Wollmarkt

Ubytování (Hotel) CVJM Hotel am Wollmarkt. CVJM Hotel am Wollmarkt je provozován křesťany na severním okraji centra Brunšviku a nabízí klidné pokoje, neplacená parkovací místa a každé ráno snídani... Ubytování CVJM Hotel am Wollmarkt se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus Oelper

8,2

Waldhaus Oelper

Ubytování (Hotel) Waldhaus Oelper. Set in Braunschweig, 5 km from Technical University Braunschweig, Waldhaus Oelper offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden... Ubytování Waldhaus Oelper se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ritter St. Georg

8,2

Hotel Ritter St. Georg

Ubytování (Hotel) Hotel Ritter St. Georg. Set in a traditional timber-framed building dating back to the 15th century, Hotel Ritter St. Georg is centrally located in Braunschweig. Ubytování Hotel Ritter St. Georg se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hotel Braunschweig-Nord

8,2

B&B Hotel Braunschweig-Nord

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Braunschweig-Nord. This modern 2-star hotel in the Veltenhof district of Braunschweig offers cosy accommodation and great links with the A2 motorway, just 7 km north of the... Ubytování B&B Hotel Braunschweig-Nord se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Jägerhof

8,1

Hotel Restaurant Jägerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Jägerhof. Tento rodinný hotel se nachází v klidné čtvrti Volkmarode v Braunschweigu, 5 km od dálnice A2 a centra města, a nabízí komfortní pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Restaurant Jägerhof se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charlys Home

8

Charlys Home

Ubytování (Apartmán) Charlys Home. Offering garden views, Charlys Home is an accommodation situated in Braunschweig, 3 km from Staatstheater Braunschweig and 3.7 km from Castle... Ubytování Charlys Home se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fürstenhof

7,9

Hotel Fürstenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Fürstenhof. Tento rodinný hotel se nachází 10 minut pěšky od hlavního nádraží v Braunschweigu. Nabízí neplacené veřejné parkoviště a snídani formou bufetu. Ubytování Hotel Fürstenhof se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Hotel Braunschweig Seminarius

7,9

Best Western Hotel Braunschweig Seminarius

Ubytování (Hotel) Best Western Hotel Braunschweig Seminarius. Tento hotel se nachází v Braunschweigu, 6 minut jízdy od letiště Braunschweig, a nabízí prostorné pokoje a mezonetová studia, moderní wellness a sportovní... Ubytování Best Western Hotel Braunschweig Seminarius se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Köhler

7,9

Hotel Köhler

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Köhler. Set in Braunschweig in the Lower-Saxony region, with Castle Dankwarderode and Stadthalle Braunschweig nearby, Hotel Köhler offers accommodation with free... Ubytování Hotel Köhler se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Hotel Braunschweig

7,8

Best Western Hotel Braunschweig

Ubytování (Hotel) Best Western Hotel Braunschweig. Tento hotel se nachází ve městě Braunschweig, 10 minut jízdy od centra města. Nabízí soukromé parkoviště. Ubytování Best Western Hotel Braunschweig se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

In the city

7,7

In the city

Ubytování (Apartmán) In the city. Situated just 400 metres from Staatstheater Braunschweig, In the city features accommodation in Braunschweig with access to a bar, a casino, as well as an... Ubytování In the city se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centro Hotel Celler Tor

7,7

Centro Hotel Celler Tor

Ubytování (Hotel) Centro Hotel Celler Tor. Hotel se nachází v rezidenční části města Braunschweig, 2 km od centra města a katedrály a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Centro Hotel Celler Tor se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche 3 Zimmer für Zeitreisende

7,7

Gemütliche 3 Zimmer für Zeitreisende

Ubytování (Apartmán) Gemütliche 3 Zimmer für Zeitreisende. Located in Braunschweig, 5 km from Castle Dankwarderode, Gemütliche 3 Zimmer für Zeitreisende provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a... Ubytování Gemütliche 3 Zimmer für Zeitreisende se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Aquarius Braunschweig

7,6

Hotel Aquarius Braunschweig

Ubytování (Hotel) Hotel Aquarius Braunschweig. Tento okouzlující hotel se nachází v přírodní rezervaci Riddagshausen, jen 5 km od centra Braunschweigu. Nabízí Wi-Fi zdarma (WLAN) a bazén. Ubytování Hotel Aquarius Braunschweig se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis budget Braunschweig Nord

7,6

ibis budget Braunschweig Nord

Ubytování (Hotel) ibis budget Braunschweig Nord. Well located in the western ring area district of Braunschweig, ibis budget Braunschweig Nord is located 3.1 km from Old Town Braunschweig, 3. Ubytování ibis budget Braunschweig Nord se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BS Living Apartment 2

7,5

BS Living Apartment 2

Ubytování (Apartmán) BS Living Apartment 2. Set in Braunschweig and only 7 km from Staatstheater Braunschweig, BS Living Apartment 2 offers accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování BS Living Apartment 2 se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lamme

7,5

Pension Lamme

Ubytování (Penzion) Pension Lamme. Tento penzion se nachází v oblasti Lamme, 6 km od historického centra města Braunschweig, a nabízí hezkou zahradu s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Lamme se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments Casa del Sol

7,4

Appartments Casa del Sol

Ubytování (Aparthotel) Appartments Casa del Sol. Situated in Braunschweig, Appartments Casa del Sol features accommodation 3.5 km from Staatstheater Braunschweig and 3. Ubytování Appartments Casa del Sol se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lessinghof

7,3

Hotel Lessinghof

Ubytování (Hotel) Hotel Lessinghof. Hotel Lessinghof se nachází v Braunschweigu, 1,1 km od historického centra a kousek od Staatstheater Braunschweig, Castle Dankwarderode a Burgplatz... Ubytování Hotel Lessinghof se nachází ve městě Braunschweig (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)