Hledat

Ubytování

Hotel Am Quellberg Hotel

Holunderweg 3-9, 45665 Recklinghausen, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Am Quellberg. Tento hotel s výhodným dopravním spojením po dálnici nebo hromadnou dopravou po celé oblasti Ruhr se nachází v tiché boční ulici na okraji města... Ubytování Hotel Am Quellberg se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Am Quellberg

Hotel Am Quellberg je snadno přístupný z dálnic A2 a A43. Hotel je vzdálen pouhých 30 minut jízdy od zábavního parku Bottrop a 20 minut jízdy od areny Veltins, domácího stadionu fotbalového klubu Schalke. Hotel Am Quellberg nabízí pohodlně zařízené prostorné pokoje s kabelovou televizí a bezplatným Wi-Fi připojením. Parkování na místě je zdarma. V prosvětlené restauraci se zimní zahradou se podává od 6:00 bohatá snídaně formou bufetu. Tento hotel s výhodným dopravním spojením po dálnici nebo hromadnou dopravou po celé oblasti Ruhr se nachází v tiché boční ulici na okraji města Recklinghausen.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Hotel Am Quellberg

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka
 • Obědové balíčky
 • Recepce 24 hodin denně
 • Společenské prostory
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Trezor
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Recklinghausen

Ferienwohnung Brandheide

9,4

Ferienwohnung Brandheide

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Brandheide. Ferienwohnung Brandheide is set in Recklinghausen. The accommodation is 45 km from Oberhausen. Ubytování Ferienwohnung Brandheide se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Premier Parkhotel Engelsburg

9,1

Best Western Premier Parkhotel Engelsburg

Ubytování (Hotel) Best Western Premier Parkhotel Engelsburg. Just a 7-minute walk from Recklinghausen Train Station, this beautiful manor house offers free WiFi, spa facilities, and a garden with terrace. Ubytování Best Western Premier Parkhotel Engelsburg se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Meints4you im Bürgerhof

8,9

Hotel Restaurant Meints4you im Bürgerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Meints4you im Bürgerhof. Located in Recklinghausen, Hotel Restaurant Meints4you im Bürgerhof provides a restaurant. Ubytování Hotel Restaurant Meints4you im Bürgerhof se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Alte Schule

8,8

Gästehaus Alte Schule

Ubytování (Hotel) Gästehaus Alte Schule. Offering free Wi-Fi, free parking and a complimentary breakfast, this hotel is peacefully located beside a golf course in Recklinghausen. Ubytování Gästehaus Alte Schule se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Hotel am Festspielhaus

8,7

Residenz Hotel am Festspielhaus

Ubytování (Hotel) Residenz Hotel am Festspielhaus. Located directly opposite the Festspielhaus theatre in Recklinghausen, this modern, 4-star hotel offers a spa with swimming pool. Ubytování Residenz Hotel am Festspielhaus se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Essy in RE

8,4

Privatzimmer Essy in RE

Ubytování (Privát) Privatzimmer Essy in RE. Situated in Recklinghausen in the North Rhine-Westphalia region, Privatzimmer Essy in RE has a patio. Ubytování Privatzimmer Essy in RE se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergedick Hotel

8,2

Bergedick Hotel

Ubytování (Hotel) Bergedick Hotel. Offering rooms with free WiFi access and beer garden, Bergedick Hotel is located just 500 metres from minute walk from Recklinghausen Süd Train Station. Ubytování Bergedick Hotel se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Hotel Recklinghausen

6,5

City Hotel Recklinghausen

Ubytování (Hotel) City Hotel Recklinghausen. This 3-star hotel in Recklinghausen offers free WiFi access. It lies a 3-minute walk from the Old Town and 500 metres from Recklinghausen Main Station. Ubytování City Hotel Recklinghausen se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Möbilierte Wohnung

6,3

Möbilierte Wohnung

Ubytování (Apartmán) Möbilierte Wohnung. Möbilierte Wohnung is set in Recklinghausen. The accommodation is 33 km from Oberhausen, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Möbilierte Wohnung se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cosy three room apartment with flatscreen TV

cosy three room apartment with flatscreen TV

Ubytování (Apartmán) cosy three room apartment with flatscreen TV. Cosy three room apartment with flatscreen TV is situated in Recklinghausen. Ubytování cosy three room apartment with flatscreen TV se nachází ve městě Recklinghausen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)