Hledat

Ubytování

Hotel Central Hotel

Am Haintor 3, 37242 Bad Sooden-Allendorf, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Central. Featuring a terrace and free WiFi throughout the property, Hotel Central is located in Bad Sooden-Allendorf. Ubytování Hotel Central se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Central

Kassel is 43 km from Hotel Central, while Göttingen is 40 km away. The nearest airport is Erfurt-Weimar Airport, 120 km from the accommodation. At the hotel, every room comes with a wardrobe. Featuring a terrace and free WiFi throughout the property, Hotel Central is located in Bad Sooden-Allendorf. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Hotel Central

 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Kavárna přímo na místě
 • Láhev vody
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Obědové balíčky
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Bad Sooden-Allendorf

37242 Bad Sooden Allendorf

10

37242 Bad Sooden Allendorf

Ubytování (Apartmány) 37242 Bad Sooden Allendorf. Situated in Bad Sooden-Allendorf, 46 km from Bebra, 37242 Bad Sooden Allendorf features a restaurant and free WiFi. Ubytování 37242 Bad Sooden Allendorf se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohung Villa Cäcilie

9,7

Ferienwohung Villa Cäcilie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohung Villa Cäcilie. Set in Bad Sooden-Allendorf, Ferienwohung Villa Cäcilie offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohung Villa Cäcilie se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pelikans Krone

9,4

Pelikans Krone

Ubytování (Hotel) Pelikans Krone. Set in Bad Sooden-Allendorf, near the market square of Bad Sooden-Allendorf, Hotel Pelikans Krone has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Pelikans Krone se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mittelalterliches Fachwerkhaus am Diebesturm

9,3

Mittelalterliches Fachwerkhaus am Diebesturm

Ubytování (Prázdninový dům) Mittelalterliches Fachwerkhaus am Diebesturm. Situated in Bad Sooden-Allendorf in the Hessen region, Mittelalterliches Fachwerkhaus am Diebesturm has a patio and city views. Ubytování Mittelalterliches Fachwerkhaus am Diebesturm se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ulrike's Pension am Kurpark

9,1

Ulrike's Pension am Kurpark

Ubytování (Penzion) Ulrike's Pension am Kurpark. Located in Bad Sooden-Allendorf, Ulrike's Pension am Kurpark offers free WiFi. The accommodation provides room service and an ATM for guests. Ubytování Ulrike's Pension am Kurpark se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bine

9,1

Ferienhaus Bine

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Bine. Ferienhaus Bine is a detached holiday home with a barbecue, located in Kleinvach. Guests benefit from terrace. Free private parking is available on site. Ubytování Ferienhaus Bine se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alice

9

Haus Alice

Ubytování (Apartmán) Haus Alice. Set in a traditional timber-framed building which has been renovated in modern style, this guest house is just a 5-minute walk from Werratal Therme... Ubytování Haus Alice se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant LR6

9

Hotel Restaurant LR6

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant LR6. This hotel offers rooms with private terrace, washing machine and free Wi-Fi. Ubytování Hotel Restaurant LR6 se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Dietrich

9

Gästehaus Dietrich

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Dietrich. Situated in Bad Sooden-Allendorf, Gästehaus Dietrich offers a garden. Ubytování Gästehaus Dietrich se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Ahrenberg

8,9

Romantik Hotel Ahrenberg

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Ahrenberg. Set in an idyllic location overlooking the Bad Sooden-Allendorf health resort, Romantik Hotel Ahrenberg features a spacious sun terrace with beautiful... Ubytování Romantik Hotel Ahrenberg se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café Feldmann & Pension

8,8

Café Feldmann & Pension

Ubytování (Hotel) Café Feldmann & Pension. Café Feldmann & Pension provides accommodation in Bad Sooden-Allendorf. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Café Feldmann & Pension se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lieberum

8,7

Haus Lieberum

Ubytování (Apartmány) Haus Lieberum. Located in Bad Sooden-Allendorf, 45 km from Bebra, Haus Lieberum provides free bikes and free WiFi. Ubytování Haus Lieberum se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Werratal

8,6

Hotel Werratal

Ubytování (Hotel) Hotel Werratal. Featuring a restaurant and a bar, Hotel Werratal boasts a central marketplace location in the Old Town of Bad Sooden-Allendorf. Ubytování Hotel Werratal se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hilgenfeld

8,5

Haus Hilgenfeld

Ubytování (Hotel) Haus Hilgenfeld. Situated in Bad Sooden-Allendorf, Haus Hilgenfeld has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The hotel features family rooms. Ubytování Haus Hilgenfeld se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsthaus Halbemark

8,2

Forsthaus Halbemark

Ubytování (Prázdninový dům) Forsthaus Halbemark. Forsthaus Halbemark is situated in Bad Sooden-Allendorf and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Forsthaus Halbemark se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café & Pension Meine Sonne ... Sole Mio

8,1

Café & Pension Meine Sonne ... Sole Mio

Ubytování (Penzion) Café & Pension Meine Sonne ... Sole Mio. This guest house is quietly located in Bad Sooden-Allendorf, and offers a beautiful view of the Werratal valley. Café & Pension Meine Sonne . Ubytování Café & Pension Meine Sonne ... Sole Mio se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Am Schwanenteich

7,9

Parkhotel Am Schwanenteich

Ubytování (Hotel) Parkhotel Am Schwanenteich. Scenically located in the heart of Bad Sooden-Allendorf, Parkhotel Am Schwanenteich offers a large sun terrace overlooking a garden and picturesque pond. Ubytování Parkhotel Am Schwanenteich se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Erika

7,9

Haus Erika

Ubytování (Penzion) Haus Erika. Centrally located in Bad Sooden-Allendorf, this guest house offers a garden with a children’s playground for younger guests to enjoy. Ubytování Haus Erika se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Johanna

7,8

Haus Johanna

Ubytování (Penzion) Haus Johanna. Located in Bad Sooden-Allendorf, Haus Johanna features a garden and terrace. Ubytování Haus Johanna se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Martina

7,5

Hotel Martina

Ubytování (Hotel) Hotel Martina. Centrally located in the spa town Bad Sooden-Allendorf, Hotel Martina boasts over 30 years' experience in hospitality, The 3-star hotel features free WiFi... Ubytování Hotel Martina se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhotel Soodener Hof

7,2

Waldhotel Soodener Hof

Ubytování (Hotel) Waldhotel Soodener Hof. Waldhotel se nachází v samém srdci Německa vedle turistické stezky Fachwerkstrasse, která je proslulá místními pohádkami. Ubytování Waldhotel Soodener Hof se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus "Ahle Schinn"

Ferienhaus "Ahle Schinn"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Ahle Schinn". Situated in Bad Sooden-Allendorf, Ferienhaus "Ahle Schinn" features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienhaus "Ahle Schinn" se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 2P. Balkon Zentral

Apartment 2P. Balkon Zentral

Ubytování (Apartmán) Apartment 2P. Balkon Zentral. Located in Bad Sooden-Allendorf, Apartment 2P. Balkon Zentral provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment 2P. Balkon Zentral se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementvermietung Eichenberg

Appartementvermietung Eichenberg

Ubytování (Apartmán) Appartementvermietung Eichenberg. Set in Bad Sooden-Allendorf in the Hessen region, Appartementvermietung Eichenberg has a balcony. Ubytování Appartementvermietung Eichenberg se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko).

Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt

Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt

Ubytování (Hotel) Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt. Set in Bad Sooden-Allendorf, Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt offers 3-star accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt

Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt

Ubytování (Apartmán) Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt. Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt is situated in Bad Sooden-Allendorf. The accommodation is 43 km from Bebra. Ubytování Heuhotel und Gästehaus Kohlstädt se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Werragold

FeWo Werragold

Ubytování (Apartmán) FeWo Werragold. Situated in Bad Sooden-Allendorf, FeWo Werragold offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 34 km from Kassel. Ubytování FeWo Werragold se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Vogelsang in Bad Sooden-Allendorf

Ferienhaus Vogelsang in Bad Sooden-Allendorf

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Vogelsang in Bad Sooden-Allendorf. Set in Bad Sooden-Allendorf in the Hessen region, Ferienhaus Vogelsang in Bad Sooden-Allendorf has a balcony and garden views. Ubytování Ferienhaus Vogelsang in Bad Sooden-Allendorf se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko).

Apartment am Marktplatz

Apartment am Marktplatz

Ubytování (Apartmán) Apartment am Marktplatz. Ferienwohnung is located in Bad Sooden-Allendorf. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Apartment am Marktplatz se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Freizeitanlage Villa Kunterbunt

Ferienhaus Freizeitanlage Villa Kunterbunt

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Freizeitanlage Villa Kunterbunt. Ferienhaus Freizeitanlage Villa Kunterbunt is set in Bad Sooden-Allendorf. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Ferienhaus Freizeitanlage Villa Kunterbunt se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienfreundliches Ferienhaus im Grünen Weg

Familienfreundliches Ferienhaus im Grünen Weg

Ubytování (Prázdninový dům) Familienfreundliches Ferienhaus im Grünen Weg. Familienfreundliches Ferienhaus im Grünen Weg is set in Bad Sooden-Allendorf. Ubytování Familienfreundliches Ferienhaus im Grünen Weg se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glori' s Fewo groß

Glori' s Fewo groß

Ubytování (Apartmán) Glori' s Fewo groß. Featuring accommodation with a balcony, Glori' s Fewo groß is set in Bad Sooden-Allendorf. Ubytování Glori' s Fewo groß se nachází ve městě Bad Sooden-Allendorf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)