Hledat

Ubytování

Hotel Christiansen Penzion

Zur Eiche 32-34, 25980 Tinnum, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Hotel Christiansen. This family-run, 3-star hotel is tranquilly located on the North Sea island of Sylt, between Westerland and Keitum. Ubytování Hotel Christiansen se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Christiansen

All rooms have cable TV. It offers a daily breakfast buffet and free parking. The breakfast buffet at Hotel Christiansen is available until 11:00 each morning. The town of Tinnum is centrally located on the island of Sylt, and enjoys good bus connections. This family-run, 3-star hotel is tranquilly located on the North Sea island of Sylt, between Westerland and Keitum. The rooms of the Hotel Christiansen are bright and spacious. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Tinnum.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Hotel Christiansen

 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Denní úklid
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Pronájem aut
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Trezor
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Tinnum

Landhaus Treskersand

9,5

Landhaus Treskersand

Ubytování (Apartmány) Landhaus Treskersand. Landhaus Treskersand features garden views, free WiFi and free private parking, set in Tinnum, 600 metres from Zoo Tinnum. Ubytování Landhaus Treskersand se nachází ve městě (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pünktchen

9,3

Haus Pünktchen

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Pünktchen. Haus Pünktchen is located in Tinnum. Free Wi-Fi access is available in this holiday home. Ubytování Haus Pünktchen se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Munck Sylt

9,1

Haus Munck Sylt

Ubytování (Apartmány) Haus Munck Sylt. Offering garden views and a garden, Haus Munck Sylt offers accommodation situated conveniently in Tinnum, within a short distance of Zoo Tinnum. Ubytování Haus Munck Sylt se nachází ve městě (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studioapartment - Tom

9,1

Studioapartment - Tom

Ubytování (Apartmán) Studioapartment - Tom. Set in Tinnum, this apartment is 800 metres from Zoo Tinnum. A microwave and a fridge can be found in the kitchenette. A TV is offered. Ubytování Studioapartment - Tom se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Süder-Tresker

9

Ferienhaus Süder-Tresker

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Süder-Tresker. This spacious apartment in Sylt offers free Wi-Fi and a south-facing terrace. Ubytování Ferienhaus Süder-Tresker se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Googeswill-Wohnung-2

9

Googeswill-Wohnung-2

Ubytování (Apartmán) Googeswill-Wohnung-2. Googeswill-Wohnung-2 offers accommodation in Tinnum, 1.2 km from Zoo Tinnum. Ubytování Googeswill-Wohnung-2 se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhäuser im Sylter Gartenweg

8,9

Ferienhäuser im Sylter Gartenweg

Ubytování (Apartmány) Ferienhäuser im Sylter Gartenweg. Featuring a large garden with terrace and pond, this peaceful property offers self-catering apartments on the island of Sylt. Ubytování Ferienhäuser im Sylter Gartenweg se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Annika1

8,9

Annika1

Ubytování (Apartmán) Annika1. Located in Tinnum in the Sylt region, Annika1 features a terrace and garden views. It is set 1. Ubytování Annika1 se nachází ve městě (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapitaenshaus-Andresen-Whg-Tessa

8,9

Kapitaenshaus-Andresen-Whg-Tessa

Ubytování (Apartmán) Kapitaenshaus-Andresen-Whg-Tessa. Kapitaenshaus-Andresen-Whg-Tessa is a holiday home set in Tinnum, 1.4 km from Zoo Tinnum. The kitchenette features a fridge and a stovetop. Ubytování Kapitaenshaus-Andresen-Whg-Tessa se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung - Tessa

8,9

Ferienwohnung - Tessa

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung - Tessa. Wohnung-Tessa is an apartment located in Tinnum, 800 metres from Zoo Tinnum. The unit is equipped with a kitchenette. A TV is featured. Ubytování Ferienwohnung - Tessa se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sylter Haus

8,9

Sylter Haus

Ubytování (Apartmán) Sylter Haus. Sylter Haus is a property situated in Tinnum near Zoo Tinnum. Featuring garden and city views, this apartment also comes with free WiFi. Ubytování Sylter Haus se nachází ve městě (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Googeswill-Wohnung-1

8,8

Googeswill-Wohnung-1

Ubytování (Apartmán) Googeswill-Wohnung-1. Googeswill-Wohnung-1 in Tinnum offers accommodation with free WiFi, 1.2 km from Zoo Tinnum. Ubytování Googeswill-Wohnung-1 se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Stricker

8,7

Landhaus Stricker

Ubytování (Hotel) Landhaus Stricker. This privately run, 5-star hotel on the beautiful island of Sylt offers top-class amenities, luxurious bedrooms and exquisite cuisine. Ubytování Landhaus Stricker se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Eek

8,6

To Eek

Ubytování (Prázdninový dům) To Eek. Set in Tinnum and only 1.3 km from Zoo Tinnum, To Eek offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování To Eek se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reethof

8,6

Reethof

Ubytování (Apartmány) Reethof. Situated on the North Frisian Island of Sylt, the Reethof is within a 5-minute drive of the town of Westerland. The apartment includes free WiFi. Ubytování Reethof se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaepitaenshaus-Andresen-Whg-Solbeck

8,6

Kaepitaenshaus-Andresen-Whg-Solbeck

Ubytování (Apartmán) Kaepitaenshaus-Andresen-Whg-Solbeck. Located 1.4 km from Zoo Tinnum, Kaepitaenshaus-Andresen-Whg-Solbeck offers accommodation in Tinnum. The kitchen is fitted with a dishwasher. Ubytování Kaepitaenshaus-Andresen-Whg-Solbeck se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Annika 2

8,5

Ferienwohnung Annika 2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Annika 2. Located in Tinnum, 1.3 km from Zoo Tinnum, Ferienwohnung Annika 2 provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Ferienwohnung Annika 2 se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Seeute Deern

8,5

Ferienwohnung Seeute Deern

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Seeute Deern. Situated in Westerland, 1.6 km from Sylt Aquarium, Ferienwohnung Seeute Deern features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Ferienwohnung Seeute Deern se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Annika-1

8,5

Annika-1

Ubytování (Apartmán) Annika-1. Annika-1 offers accommodation in Tinnum, 1 km from Zoo Tinnum. The kitchen has a dishwasher. A TV and DVD player, as well as a CD player are offered. Ubytování Annika-1 se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kamp

8,3

Haus Kamp

Ubytování (Apartmány) Haus Kamp. Tyto moderní apartmány se nacházejí v centru města Tinnum na ostrově Sylt. Ubytování Haus Kamp se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ben mit exklusiver Dachterrasse

8,2

Ferienwohnung Ben mit exklusiver Dachterrasse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ben mit exklusiver Dachterrasse. Set in Tinnum, this apartment features a balcony. The unit is 800 metres from Zoo Tinnum. The kitchenette has a microwave. A TV and DVD player are... Ubytování Ferienwohnung Ben mit exklusiver Dachterrasse se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Hotel One Aparthotel Sylt

7,9

Airport Hotel One Aparthotel Sylt

Ubytování (Hotel) Airport Hotel One Aparthotel Sylt. Less than 800 metres from Sylt Airport, this hotel enjoys a convenient location in Tinnum. It offers functional accommodation with free on-site parking. Ubytování Airport Hotel One Aparthotel Sylt se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boern-Hues

7,9

Boern-Hues

Ubytování (Apartmán) Boern-Hues. Boern-Hues is an apartment located in Tinnum, 1.4 km from Zoo Tinnum. A dishwasher, an oven and a microwave can be found in the kitchen. A TV is provided. Ubytování Boern-Hues se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostertresker 78, DHH

7,7

Ostertresker 78, DHH

Ubytování (Apartmán) Ostertresker 78, DHH. Ostertresker 78, DHH is set in Tinnum and offers a terrace. With free private parking, the property is 2. Ubytování Ostertresker 78, DHH se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brigitte og2 west

7,5

Brigitte og2 west

Ubytování (Apartmán) Brigitte og2 west. Set in Tinnum in the Sylt region, Brigitte og2 west has a balcony. Ubytování Brigitte og2 west se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Schule

7,4

Alte Schule

Ubytování (Apartmány) Alte Schule. Offering a barbecue and shared sun terrace and garden, Alte Schule apartments are centrally located in Tinnum in the Sylt Region, 1 km from Zoo Tinnum. Ubytování Alte Schule se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiarwai 4B W.10

6,5

Kiarwai 4B W.10

Ubytování (Apartmán) Kiarwai 4B W.10. Kiarwai 4B W.10 is set in Tinnum and offers a terrace. With free private parking, the property is 1.9 km from Westerland Beach and 1.6 km from Zoo Tinnum. Ubytování Kiarwai 4B W.10 se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reinhardt

4,9

Reinhardt

Ubytování (Apartmány) Reinhardt. Situated in Tinnum in the Sylt region with Zoo Tinnum nearby, Reinhardt features accommodation with free private parking. Ubytování Reinhardt se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Eckelmann Anbau

Haus Eckelmann Anbau

Ubytování (Apartmán) Haus Eckelmann Anbau. Haus Eckelmann Anbau, a property with a terrace, is situated in Tinnum, 1.4 km from Zoo Tinnum. Ubytování Haus Eckelmann Anbau se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Fresenhof

Ferienwohnung-Fresenhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Fresenhof. Ferienwohnung-Fresenhof in Tinnum provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from Zoo Tinnum. Ubytování Ferienwohnung-Fresenhof se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mootje-im-alten-Friesenhaus

Mootje-im-alten-Friesenhaus

Ubytování (Apartmán) Mootje-im-alten-Friesenhaus. Mootje-im-alten-Friesenhaus is a holiday home set in Tinnum, 1.7 km from Zoo Tinnum. A dishwasher and an oven can be found in the kitchen. Ubytování Mootje-im-alten-Friesenhaus se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moledyk

Moledyk

Ubytování (Prázdninový dům) Moledyk. Located in Tinnum, Moledyk provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Moledyk se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reethof-Michelle

Reethof-Michelle

Ubytování (Apartmán) Reethof-Michelle. Reethof-Michelle in Tinnum features accommodation with free WiFi, 800 metres from Zoo Tinnum. Ubytování Reethof-Michelle se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seute-Deern

Seute-Deern

Ubytování (Apartmán) Seute-Deern. Seute-Deern is a holiday home set in Tinnum, 1.4 km from Zoo Tinnum. The kitchenette has a dishwasher. A TV and DVD player is provided. Ubytování Seute-Deern se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hansen Hof 1

Hansen Hof 1

Ubytování (Apartmán) Hansen Hof 1. Offering free WiFi and free private parking, Hansen Hof 1 is set in Tinnum, within just 600 metres of Zoo Tinnum. Ubytování Hansen Hof 1 se nachází ve městě (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dirksstrasse 25A

Haus Dirksstrasse 25A

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Dirksstrasse 25A. Haus Dirksstrasse 25A in Tinnum features accommodation with free WiFi, less than 1 km from Zoo Tinnum. Ubytování Haus Dirksstrasse 25A se nachází ve městě (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dat Wiesenhuus

Dat Wiesenhuus

Ubytování (Prázdninový dům) Dat Wiesenhuus. Boasting a terrace, Dat Wiesenhuus provides accommodation in Tinnum with free WiFi and garden views. Ubytování Dat Wiesenhuus se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseeresidenz 21

Nordseeresidenz 21

Ubytování (Apartmán) Nordseeresidenz 21. Situated in Tinnum in the Sylt region, Nordseeresidenz 21 has a balcony. Private parking is available on site. Ubytování Nordseeresidenz 21 se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Luv

Haus Luv

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Luv. Set in Tinnum, just 1.3 km from Zoo Tinnum, Haus Luv offers accommodation with a terrace and free WiFi. Situated 2. Ubytování Haus Luv se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meeresgarten

Meeresgarten

Ubytování (Prázdninový dům) Meeresgarten. Featuring garden views, Meeresgarten provides accommodation with a terrace and a kettle, around 600 metres from Zoo Tinnum. Ubytování Meeresgarten se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marie-im-alten-Friesenhaus

Marie-im-alten-Friesenhaus

Ubytování (Apartmán) Marie-im-alten-Friesenhaus. Marie-im-alten-Friesenhaus is an apartment set in Tinnum, 1.7 km from Zoo Tinnum. The kitchen comes with a dishwasher. A TV is offered. Ubytování Marie-im-alten-Friesenhaus se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hues Lina_ Alte Dorfstra_e 11

Hues Lina_ Alte Dorfstra_e 11

Ubytování (Prázdninový dům) Hues Lina_ Alte Dorfstra_e 11. Hues Lina_ Alte Dorfstra_e 11 in Tinnum provides accommodation with free WiFi, 1.4 km from Zoo Tinnum. Ubytování Hues Lina_ Alte Dorfstra_e 11 se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Brigitte - Tinnum

Landhaus Brigitte - Tinnum

Ubytování (Apartmán) Landhaus Brigitte - Tinnum. Situated in Tinnum, 2.1 km from Westerland Beach and 1.2 km from Zoo Tinnum, Landhaus Brigitte - Tinnum offers free WiFi. Ubytování Landhaus Brigitte - Tinnum se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Pier 13

Appartement Pier 13

Ubytování (Apartmán) Appartement Pier 13. A garden and a terrace are available on-site at Appartement Pier 13, which is situated in Tinnum, just 1.4 km away from Zoo Tinnum. Ubytování Appartement Pier 13 se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App. Kerkhoff

App. Kerkhoff

Ubytování (Apartmán) App. Kerkhoff. App. Kerkhoff is set in Tinnum. With free private parking, the property is 1.6 km from Westerland Beach and 1.6 km from Zoo Tinnum. Ubytování App. Kerkhoff se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Appartement Sylt

Boutique Appartement Sylt

Ubytování (Apartmán) Boutique Appartement Sylt. Situated in Tinnum, just 1 km from Zoo Tinnum, Boutique Appartement Sylt provides accommodation with free WiFi. Ubytování Boutique Appartement Sylt se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruhetal

Ruhetal

Ubytování (Apartmán) Ruhetal. Set in Tinnum, just 1.5 km from Zoo Tinnum, Ruhetal offers accommodation with free WiFi. Ubytování Ruhetal se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sybille-im-alten-Friesenhaus

Sybille-im-alten-Friesenhaus

Ubytování (Apartmán) Sybille-im-alten-Friesenhaus. Sybille-im-alten-Friesenhaus is a holiday home situated in Tinnum, 1.7 km from Zoo Tinnum. Ubytování Sybille-im-alten-Friesenhaus se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tinnum-Hues

Tinnum-Hues

Ubytování (Apartmán) Tinnum-Hues. Set in Tinnum, just 1.4 km from Zoo Tinnum, Tinnum-Hues offers accommodation with free WiFi. Ubytování Tinnum-Hues se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt).

Ferienhaus Horstweg 5

Ferienhaus Horstweg 5

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Horstweg 5. Set in Tinnum in the Sylt region, Ferienhaus Horstweg 5 features a balcony and garden views. Situated 2. Ubytování Ferienhaus Horstweg 5 se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus-Sonnenschein

Haus-Sonnenschein

Ubytování (Prázdninový dům) Haus-Sonnenschein. Situated in Tinnum, within 1.4 km of Zoo Tinnum, Haus-Sonnenschein offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Haus-Sonnenschein se nachází ve městě Tinnum (Německo - Sylt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)