Hledat

Ubytování

Hotel Christine Hotel

Weidachstr. 31, 87629 Füssen, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Christine. Tento rodinný hotel nabízí pokoje s balkonem s výhledem na Allgäuské Alpy. Ubytování Hotel Christine se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Christine

V centru města Füssen, kam dojdete od hotelu za pouhých 10 minut, najdete řadu různých restaurací. Christine Hotel má bezplatné parkoviště. Z některých pokojů se otevírá přímý výhled na zámek Neuschwanstein. Hotel Christine nabízí nekuřácké pokoje, které mají všechny prostor k posezení a koupelnu s fénem. Součástí snídaňové restaurace v hotelu Christine je zimní zahrada s výhledem do zahrady. V jezeře Forggensee, kam je to pěšky 8 minut, se můžete koupat a věnovat se různým vodním sportům. Tento rodinný hotel nabízí pokoje s balkonem s výhledem na Allgäuské Alpy. Stojí v klidné rezidenční čtvrti ve Füssenu, 15 minut jízdy od zámků Neuschwanstein a Hohenschwangau. Za 7 minut dojedete autem na dálnici A7, po níž se dostanete na bavorskou Romantickou cestu. Snídaně se připravuje čerstvá, na přání hostů.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Terasa

Vybavení ubytování Hotel Christine

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Lyžařská škola
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vodní sporty
 • Minigolf
 • Jízda na koni
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích
 • Lyžování
 • Rybaření
 • Golfové hřiště (do 3 km)
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka
 • Turistické informace
 • Pronájem aut
 • Obědové balíčky
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Služba žehlení
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Füssen

Altstadt-Loft Füssen

9,9

Altstadt-Loft Füssen

Ubytování (Apartmán) Altstadt-Loft Füssen. Featuring river views, Altstadt-Loft Füssen features accommodation with a patio and a kettle, around a few steps from Museum of Füssen. Ubytování Altstadt-Loft Füssen se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Königsschlösser

9,8

Ferienwohnung-Königsschlösser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Königsschlösser. The 5-star luxury aparments Ferienwohnung-Königsschlösser is located 300 metres from the pedestrian zone of Füssen and offers views of the famous... Ubytování Ferienwohnung-Königsschlösser se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mentes

9,8

Ferienwohnung Mentes

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mentes. Boasting views of Füssen, Ferienwohnung Mentes features accommodation with a terrace and a balcony. Ubytování Ferienwohnung Mentes se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Lex

9,7

Landhaus Lex

Ubytování (Apartmán) Landhaus Lex. Featuring a garden, water sports facilities, and a terrace, Landhaus Lex features accommodation in Füssen with free WiFi and garden views. Ubytování Landhaus Lex se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Schöberl

9,7

Gästehaus Schöberl

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Schöberl. Located in Füssen in the Bavaria Region, 200 metres from Staatsgalerie im Hohen Schloss, Gästehaus Schöberl features a sun terrace and views of the garden. Ubytování Gästehaus Schöberl se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko).

Altstadt Ferienwohnung An Der Stadtmauer

9,7

Altstadt Ferienwohnung An Der Stadtmauer

Ubytování (Apartmán) Altstadt Ferienwohnung An Der Stadtmauer. Located in Füssen and only a few steps from Museum of Füssen, Altstadt Ferienwohnung An Der Stadtmauer provides accommodation with river views, free WiFi... Ubytování Altstadt Ferienwohnung An Der Stadtmauer se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucky Home Ferienwohnung

9,7

Lucky Home Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Lucky Home Ferienwohnung. Lucky Home Ferienwohnung is located in Füssen, 200 metres from Museum of Füssen, a 2-minute walk from Old Monastery St. Ubytování Lucky Home Ferienwohnung se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Shaki

9,7

Ferienwohnung Shaki

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Shaki. Ferienwohnung Shaki features city views, free WiFi and free private parking, located in Füssen, 2.1 km from Füssen and the King's Castles. Ubytování Ferienwohnung Shaki se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Royal Bavaria

9,7

Apartment Royal Bavaria

Ubytování (Apartmán) Apartment Royal Bavaria. Apartment Royal Bavaria offers accommodation in Füssen, 900 m from Staatsgalerie im Hohen Schloss and 900 m from Museum of Füssen. Ubytování Apartment Royal Bavaria se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Allgäu-Moni

9,7

Allgäu-Moni

Ubytování (Apartmány) Allgäu-Moni. Situated in Füssen in the Bavaria region and Füssen and the King's Castles reachable within 2. Ubytování Allgäu-Moni se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Downtown

9,7

Downtown

Ubytování (Apartmán) Downtown. Located in Füssen, close to Füssen and the King's Castles, Downtown provides accommodation with bike hire, ski storage space, a garden and a terrace. Ubytování Downtown se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zobl

9,7

Ferienwohnung Zobl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zobl. Offering a garden and garden view, Ferienwohnung Zobl is situated in Füssen, 2.1 km from Füssen and the King's Castles and 2.6 km from Museum of Füssen. Ubytování Ferienwohnung Zobl se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Schlossblick - City

9,6

Ferienwohnung Schlossblick - City

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Schlossblick - City. Ferienwohnung Schlossblick - City has city views, free WiFi and free private parking, situated in Füssen, 1.7 km from Füssen and the King's Castles. Ubytování Ferienwohnung Schlossblick - City se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt Ferienwohnung Guade Zeit

9,6

Altstadt Ferienwohnung Guade Zeit

Ubytování (Apartmán) Altstadt Ferienwohnung Guade Zeit. Offering free WiFi and river views, Altstadt Ferienwohnung Guade Zeit is an accommodation located in the centre of Füssen, just 200 metres from Museum of... Ubytování Altstadt Ferienwohnung Guade Zeit se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Allgäu-Füssen

9,6

Ferienwohnung Allgäu-Füssen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Allgäu-Füssen. Situated in Füssen, 1 km from Foggensee lake, this apartment features a balcony with garden views. Ubytování Ferienwohnung Allgäu-Füssen se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pictures

9,6

Pictures

Ubytování (Apartmán) Pictures. Tento stylový apartmán se nachází v historickém centru Füssenu, 10 minut jízdy od slavných zámků Neuschwanstein a Hohenschwangau. Ubytování Pictures se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucky Home Ludwig Appartment

9,6

Lucky Home Ludwig Appartment

Ubytování (Apartmán) Lucky Home Ludwig Appartment. Offering free bikes and city view, Lucky Home Ludwig Appartment is situated in Füssen, 150 metres from the High Castle of Füssen and 300 m from Museum of... Ubytování Lucky Home Ludwig Appartment se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noahs Apartments

9,6

Noahs Apartments

Ubytování (Apartmány) Noahs Apartments. Noahs Apartments in the centre of Füssen offers accommodation with a balcony or terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Noahs Apartments se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub bei Freunden

9,6

Urlaub bei Freunden

Ubytování (Apartmány) Urlaub bei Freunden. This child-friendly accommodation is quietly and centrally located, just 500 metres from Füssen Old Town. Ubytování Urlaub bei Freunden se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucky Home Sissi Appartment

9,6

Lucky Home Sissi Appartment

Ubytování (Apartmán) Lucky Home Sissi Appartment. Boasting free bikes and water sports facilities, Lucky Home Sissi Appartment offers accommodation in Füssen with free WiFi and city views. Ubytování Lucky Home Sissi Appartment se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riverside

9,6

Riverside

Ubytování (Apartmány) Riverside. Riverside features river views, free WiFi and free private parking, set in Füssen, 300 metres from Museum of Füssen. Ubytování Riverside se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ambi

9,6

Haus Ambi

Ubytování (Apartmán) Haus Ambi. Haus Ambi is located on the scenic Hopfensee lake in beautiful Allgäu countryside. Ubytování Haus Ambi se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadtwohnung Hans

9,5

Stadtwohnung Hans

Ubytování (Apartmán) Stadtwohnung Hans. In the Old Town district of Füssen, close to Füssen and the King's Castles, Stadtwohnung Hans features free bikes, free WiFi and a washing machine. Ubytování Stadtwohnung Hans se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schlossblick

9,5

Haus Schlossblick

Ubytování (Apartmány) Haus Schlossblick. Situated 700 metres from Füssen and the King's Castles and 800 metres from Museum of Füssen, Haus Schlossblick offers accommodation in Füssen. Ubytování Haus Schlossblick se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hopfensee

9,5

Ferienwohnungen Hopfensee

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hopfensee. Situated in Füssen in the Bavaria region and Füssen and the King's Castles reachable within 6 km, Ferienwohnungen Hopfensee features accommodation with... Ubytování Ferienwohnungen Hopfensee se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Fuessen

9,5

Casa Fuessen

Ubytování (Apartmány) Casa Fuessen. Featuring free WiFi internet access, Casa Fuessen is located in Füssen. Ubytování Casa Fuessen se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maja

9,5

Maja

Ubytování (Apartmán) Maja. Offering barbecue facilities and mountain view, Maja is located in Füssen, 1.9 km from Füssen and the King's Castles and 2.5 km from Museum of Füssen. Ubytování Maja se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Weiß

9,4

Gästehaus Weiß

Ubytování (Penzion) Gästehaus Weiß. Quietly located on the outskirts of Füssen, this family-run guest house is just 2 km from Lake Schwansee and Lake Forggensee, and 5 km from Tegelberg ski... Ubytování Gästehaus Weiß se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maurushaus

9,4

Maurushaus

Ubytování (Penzion) Maurushaus. Maurushaus se nachází v bavorském Füssenu, 200 metrů od galerie Staatsgalerie im Hohen Schloss. Ubytování Maurushaus se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FW Weissensee

9,4

FW Weissensee

Ubytování (Apartmán) FW Weissensee. Offering a barbecue and sauna, FW Weissensee is located in Füssen in the Bavaria Region, 3 km from Füssen and the King's Castles. Ubytování FW Weissensee se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof AllgäuMax

9,4

Ferienhof AllgäuMax

Ubytování (Venkovský dům) Ferienhof AllgäuMax. Located in Füssen in the Bavaria region and Füssen and the King's Castles reachable within 2. Ubytování Ferienhof AllgäuMax se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Auszeit Füssen

9,4

Ferienwohnung Auszeit Füssen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Auszeit Füssen. Featuring garden views, Ferienwohnung Auszeit Füssen features accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Füssen and the King's Castles. Ubytování Ferienwohnung Auszeit Füssen se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Senn

9,3

Landhaus Senn

Ubytování (Apartmány) Landhaus Senn. Located in Füssen in the Bavaria region, Landhaus Senn provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Landhaus Senn se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt-Ferienwohnung

9,3

Altstadt-Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Altstadt-Ferienwohnung. Featuring mountain views, Altstadt-Ferienwohnung features accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Museum of Füssen. Ubytování Altstadt-Ferienwohnung se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Flora

9,3

Haus Flora

Ubytování (Apartmán) Haus Flora. Haus Flora offers accommodation in Fuessen, 1.4 km from Museum of Füssen and a 16-minute walk from Old Monastery St. Mang. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Haus Flora se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Doris Strodl

9,3

Ferienwohnung Doris Strodl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Doris Strodl. Situated 10 km from Füssen and the King's Castles, Ferienwohnung Doris Strodl features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Doris Strodl se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko).

Vitusfort

9,3

Vitusfort

Ubytování (Hotel) Vitusfort. This elegant guest house is less than 2 minutes’ walk from Lake Hopfensee and a 15-minute drive from Neuschwanstein Castle. Ubytování Vitusfort se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9,3

Haus am See

Ubytování (Apartmány) Haus am See. Haus am See has lake views, free WiFi and free private parking, set in Füssen, 9 km from Füssen and the King's Castles. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 50er Vintage Flair

9,2

Ferienwohnung 50er Vintage Flair

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 50er Vintage Flair. Offering garden views, Ferienwohnung 50er Vintage Flair is an accommodation situated in Füssen, 2.1 km from Füssen and the King's Castles and 2. Ubytování Ferienwohnung 50er Vintage Flair se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elise

9,2

Haus Elise

Ubytování (Apartmány) Haus Elise. Surrounded by charming gardens, these modern Alpine-style apartments are quietly located in Bad Faulenbach. Ubytování Haus Elise se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Apartment Buck

9,2

Apartment Buck

Ubytování (Apartmán) Apartment Buck. Set in Füssen in the Bavaria region, Apartment Buck has a balcony. Private parking is available on site. Ubytování Apartment Buck se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dreimäderlhaus - Boutique Hotel

9,2

Dreimäderlhaus - Boutique Hotel

Ubytování (Penzion) Dreimäderlhaus - Boutique Hotel. Tento rodinný 3hvězdičkový penzion se nachází u jezera Weissensee v městečku Füssen. Nabízí panoramatický výhled na jezero a hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dreimäderlhaus - Boutique Hotel se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Kössel

9,2

Landhaus Kössel

Ubytování (Hotel) Landhaus Kössel. Tento nekuřácký hotel se nachází bavorském lázeňském městečku Hopfen am See. Ubytování Landhaus Kössel se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucky Home Fussen

9,2

Lucky Home Fussen

Ubytování (Apartmán) Lucky Home Fussen. Lucky Home Fussen is set in the pedestrian zone in Füssen, 200 metres from Staatsgalerie im Hohen Schloss. Museum of Füssen is 200 metres from the... Ubytování Lucky Home Fussen se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bagci

9,2

Haus Bagci

Ubytování (Privát) Haus Bagci. Set in Füssen, 700 metres from Museum of Füssen and 2. Ubytování Haus Bagci se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenglühn

9,1

Hotel Alpenglühn

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenglühn. This family-run hotel is 100 metres from the Hopfensee Lake, in the Allgäu region of Bavaria. Ubytování Hotel Alpenglühn se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Seehotel Hartung & Ferienappartements

9,1

Seehotel Hartung & Ferienappartements

Ubytování (Hotel) Seehotel Hartung & Ferienappartements. Tento hotel s výhledem na jezero Hopfensee, okolní bavorskou krajinu a zámek Neuschwanstein nabízí wellness centrum se saunou a masážními salony. Ubytování Seehotel Hartung & Ferienappartements se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Simon

9,1

Ferienwohnung Simon

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Simon. Boasting garden views, Ferienwohnung Simon offers accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Museum of Füssen. Ubytování Ferienwohnung Simon se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Am Holderbusch

9,1

Ferienhof Am Holderbusch

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Am Holderbusch. Set in Füssen in the Bavaria region, Ferienhof Am Holderbusch offers accommodation with free private parking. Ubytování Ferienhof Am Holderbusch se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Guggomos "Das Allgäustyle"

9

Gästehaus Guggomos "Das Allgäustyle"

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Guggomos "Das Allgäustyle". Gästehaus-Allgäustyle se nachází v Füssenu, 4 km od místního vlakového nádraží a 4,4 km od státní galerie na hradě Hohes Schloss. Ubytování Gästehaus Guggomos "Das Allgäustyle" se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Füssen

9

Hotel Füssen

Ubytování (Hotel) Hotel Füssen. Boasting water sports facilities and a terrace, Hotel Füssen is situated in Füssen, 1.9 km from the King's Castles. Located around 2. Ubytování Hotel Füssen se nachází ve městě Füssen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)