Hledat

Ubytování

Hotel Cristallo Hotel

Selingenthaler Strasse 28, 84034 Landshut, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Cristallo. Užijte si klidnou dovolenou v krásném středověkém městě Landshut. Jak do historického Starého Město, tak i na hlavní nádraží dojdete pěšky během 5 minut. Ubytování Hotel Cristallo se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Cristallo

Mladí hosté se mohou pobavit na přilehlém hřišti. Jak do historického Starého Město, tak i na hlavní nádraží dojdete pěšky během 5 minut. V horkých letních dnech můžete navštívit zahrádku s točeným pivem a pochutnat si na chladném pivu ve stínu kaštanů. Ve 3hvězdičkovém hotelu Cristallo se můžete těšit na relaxaci v jednom ze světlých a prostorných pokojů nebo apartmá. Bezplatné Wi-Fi připojení na internet je k dispozici v celém hotelu. Jíst můžete v útulné restauraci hotelu Cristallo s kulinářskými delikatesami sahajícími od zvěřinových a rybích pokrmů až po mezinárodní a středomořské speciality. Užijte si klidnou dovolenou v krásném středověkém městě Landshut. Po klidném nočním spánku si můžete pochutnat na bezplatné vydatné snídani formou bufetu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Hotel Cristallo

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Soukromé parkování je možné za 5 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Obědové balíčky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Landshut

Jäger´s Apartment

9,4

Jäger´s Apartment

Ubytování (Apartmán) Jäger´s Apartment. Jäger´s Apartment is situated in Landshut, 500 metres from Landshut Residence, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Jäger´s Apartment se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Hotel Isar-Residenz

9,3

City Hotel Isar-Residenz

Ubytování (Hotel) City Hotel Isar-Residenz. Located in Landshut, City Hotel Isar-Residenz is 1.5 km from Landshut Residence. Ubytování City Hotel Isar-Residenz se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Regierungsplatz

9,3

Ferienwohnung am Regierungsplatz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Regierungsplatz. Set in Landshut, within 400 metres of Landshut Residence, Ferienwohnung am Regierungsplatz offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Ferienwohnung am Regierungsplatz se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Freischütz

9,3

Hotel Freischütz

Ubytování (Hotel) Hotel Freischütz. This brand new hotel is situated in the heart of Landshut's picturesque Old Town district. Ubytování Hotel Freischütz se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hotel 37

9

Apartment Hotel 37

Ubytování (Aparthotel) Apartment Hotel 37. Apartment Hotel 37 se nachází 6 km od rezidence Landshut. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Hotel 37 se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boardinghaus Bayerwaldpark

8,9

Boardinghaus Bayerwaldpark

Ubytování (Aparthotel) Boardinghaus Bayerwaldpark. Located 3.9 km from Landshut Residence, Boardinghaus Bayerwaldpark provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Boardinghaus Bayerwaldpark se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel 37

8,9

Hotel 37

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel 37. Hotel 37 offers accommodation in Landshut, 6 km from Landshut Residence. This bed and breakfast features free private parking, a tour desk and free WiFi. Ubytování Hotel 37 se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Goldene Sonne

8,9

Hotel Goldene Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Goldene Sonne. This 4-star hotel is located in Landshut town centre. Ubytování Hotel Goldene Sonne se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

centerroom Landshut City

8,8

centerroom Landshut City

Ubytování (Aparthotel) centerroom Landshut City. Centrroom Landshut City je aparthotel situovaný v bavorském Landshutu, nedaleko rezidence Landshut. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování centerroom Landshut City se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boardinghouse Landshut

8,8

Boardinghouse Landshut

Ubytování (Hotel) Boardinghouse Landshut. Set in Landshut, 2.6 km from Landshut Residence, Boardinghouse Landshut offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Boardinghouse Landshut se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Landshut City

8,8

ibis Landshut City

Ubytování (Hotel) ibis Landshut City. Hotel ibis Landshut City se nachází ve městě Landshut, 1,9 km od paláce Stadtresidenz Landshut. Nabízí klimatizované pokoje a bar. Ubytování ibis Landshut City se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lifestyle

8,7

Hotel Lifestyle

Ubytování (Hotel) Hotel Lifestyle. Tento hotel v Landshutu se nachází vedle proslulé továrny na čokoládu Brandt a nabízí bezplatné Wi-Fi, moderně zařízené pokoje vybavené velkými lůžky a... Ubytování Hotel Lifestyle se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel & Restaurant Fürstenhof

8,7

Romantik Hotel & Restaurant Fürstenhof

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel & Restaurant Fürstenhof. Tento rodinný 3hvězdičkový hotel v Landshutu nabízí ideální polohu mezi centrem města a vlakovým nádražím, moderní pokoje, bohatou snídani formou bufetu a... Ubytování Romantik Hotel & Restaurant Fürstenhof se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadthotel Herzog Ludwig

8,7

Stadthotel Herzog Ludwig

Ubytování (Hotel) Stadthotel Herzog Ludwig. The Hotel Garni resides in the new part of the town, in a historic street, which is parallel to the historic Old Town. Free WiFi is provided. Ubytování Stadthotel Herzog Ludwig se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hotel Landshut

8,6

B&B Hotel Landshut

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Landshut. Set in Landshut, 2 km from Landshut Residence, B&B Hotel Landshut offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování B&B Hotel Landshut se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant-Café-Pension Himmel

8,5

Restaurant-Café-Pension Himmel

Ubytování (Penzion) Restaurant-Café-Pension Himmel. Featuring free WiFi throughout the property, Restaurant-Café-Pension Himmel is situated in Landshut, 400 metres from Landshut Residence. Ubytování Restaurant-Café-Pension Himmel se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Upstairs by Mamas

8,5

Upstairs by Mamas

Ubytování (Bed and breakfast) Upstairs by Mamas. Set in Landshut, 2.7 km from Landshut Residence, Upstairs by Mamas offers accommodation with free WiFi and a shared lounge. Ubytování Upstairs by Mamas se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Luitpold

8,5

Hotel Luitpold

Ubytování (Hotel) Hotel Luitpold. Hotel Luitpold is centrally located in Landshut. The hotel offers a large breakfast buffet, free WiFi internet and free parking. Ubytování Hotel Luitpold se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schönbrunn

8,5

Hotel Schönbrunn

Ubytování (Hotel) Hotel Schönbrunn. The Hotel Schönbrunn offers quiet rooms, free Wi-Fi and a traditional restaurant within a restored 17th-century castle. Ubytování Hotel Schönbrunn se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Ulrich Meyer

8,5

Gasthof Ulrich Meyer

Ubytování (Penzion) Gasthof Ulrich Meyer. Tento hotel vlastní jedna rodina už více než 160 let a byl dobrým příkladem bavorské pohostinnosti po celé generace. Ubytování Gasthof Ulrich Meyer se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Weihenstephaner Stuben

8,4

Hotel Restaurant Weihenstephaner Stuben

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Weihenstephaner Stuben. This family-run hotel restaurant is conveniently located close to Landshut's historic quarter, within easy walking distance of the town's main attractions. Ubytování Hotel Restaurant Weihenstephaner Stuben se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landshuter Hof

8,1

Hotel Landshuter Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Landshuter Hof. Set in Landshut, 3.9 km from Landshut Residence, Hotel Landshuter Hof offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Hotel Landshuter Hof se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michel Hotel Landshut

8

Michel Hotel Landshut

Ubytování (Hotel) Michel Hotel Landshut. Tento hotel se nachází na břehu řeky Isar, 2 minuty pěšky od centra města Landshut. Ubytování Michel Hotel Landshut se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Meridian

8

Hotel Meridian

Ubytování (Hotel) Hotel Meridian. Tento pohodlný, luxusní 3hvězdičkový hotel se nachází na okraji krásného bavorského města Landshut. Ubytování Hotel Meridian se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hotel "Zur Insel"

7,9

Gasthof Hotel "Zur Insel"

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Hotel "Zur Insel". Featuring free WiFi, Gasthof Hotel Zur Insel offers pet-friendly accommodation in Landshut, 31 km from Erding. Ubytování Gasthof Hotel "Zur Insel" se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bettstadl

7,7

Hotel Bettstadl

Ubytování (Hotel) Hotel Bettstadl. Set in Landshut, 3.8 km from Landshut Residence, Hotel Bettstadl offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Hotel Bettstadl se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Ochsenwirt

7,6

Gasthaus Ochsenwirt

Ubytování (Penzion) Gasthaus Ochsenwirt. Free Wi-Fi is offered throughout Gasthaus Ochsenwirt, located in the quiet outskirts of Landshut. Ubytování Gasthaus Ochsenwirt se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Emmert Landshut

7,5

Ferienwohnung Emmert Landshut

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Emmert Landshut. Featuring garden views, Ferienwohnung Emmert Landshut offers accommodation with a terrace and a kettle, around 7 km from Landshut Residence. Ubytování Ferienwohnung Emmert Landshut se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinstube Heigl Restaurante Pizzeria Puccini

7,2

Weinstube Heigl Restaurante Pizzeria Puccini

Ubytování (Penzion) Weinstube Heigl Restaurante Pizzeria Puccini. Situated in Landshut and with Landshut Residence reachable within 400 metres, Weinstube Heigl Restaurante Pizzeria Puccini features a restaurant,... Ubytování Weinstube Heigl Restaurante Pizzeria Puccini se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Toppmoderne Ferienwohnung in Landshut

Toppmoderne Ferienwohnung in Landshut

Ubytování (Apartmán) Toppmoderne Ferienwohnung in Landshut. Located in Landshut in the Bavaria region, Toppmoderne Ferienwohnung in Landshut features a balcony. The apartment is 2.8 km from Landshut Residence. Ubytování Toppmoderne Ferienwohnung in Landshut se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko).

Erlebnishotel Lustra

Erlebnishotel Lustra

Ubytování (Hodinový hotel) Erlebnishotel Lustra. Located in Landshut, 2.7 km from Landshut Residence, Erlebnishotel Lustra provides accommodation with a fitness centre, free private parking and a bar. Ubytování Erlebnishotel Lustra se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boardinghouse St. Martin - Wohnen auf Zeit

Boardinghouse St. Martin - Wohnen auf Zeit

Ubytování (Apartmány) Boardinghouse St. Martin - Wohnen auf Zeit. Set in Landshut in the Bavaria region, with Landshut Residence nearby, Boardinghouse St. Martin - Wohnen auf Zeit offers accommodation with free WiFi. Ubytování Boardinghouse St. Martin - Wohnen auf Zeit se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in der Kirchgasse

Ferienwohnung in der Kirchgasse

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung in der Kirchgasse. Set in Landshut in the Bavaria region, with Landshut Residence nearby, Ferienwohnung in der Kirchgasse offers accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung in der Kirchgasse se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Freischütz Apartments

Hotel Freischütz Apartments

Ubytování (Hotel) Hotel Freischütz Apartments. Located in Landshut, Bavaria region, Hotel Freischütz Apartments is situated 200 metres from Landshut Residence. Ubytování Hotel Freischütz Apartments se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension15de

Pension15de

Ubytování (Penzion) Pension15de. Set in Landshut, Bavaria region, Pension15de is situated 400 metres from Landshut Residence. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Pension15de se nachází ve městě Landshut (Německo - Bavorsko).