Hledat

Ubytování

Hotel Dampfmühle Penzion

Am Steffensberg 80, 56850 Enkirch, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Hotel Dampfmühle. Welcome to our small hotel which has been family-run for three generations. Simply forget your everyday worries and relax in a pleasant atmosphere. Ubytování Hotel Dampfmühle se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Dampfmühle

Simply forget your everyday worries and relax in a pleasant atmosphere. You can be sure that you will find your very own secluded spot in the gardens surrounded by trees. Welcome to our small hotel which has been family-run for three generations. Our premises are located at the edge of the village and forest of the beautiful and historical wine-growing village of Enkirch with its many well-preserved half-timbered houses.

Vybavení ubytování Hotel Dampfmühle

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Minigolf
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích
 • Windsurfing
 • Stolní tenis
 • Restaurace
 • Fantastická káva!
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Bazén
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Úschova zavazadel
 • Obědové balíčky
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Enkirch

Steffismoselglück

9,9

Steffismoselglück

Ubytování (Apartmán) Steffismoselglück. Situated in Enkirch in the Rhineland-Palatinate region, Steffismoselglück features a balcony and river views. The accommodation is 4. Ubytování Steffismoselglück se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Moselglück

9,7

Ferienhaus Moselglück

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Moselglück. With mountain views, Ferienhaus Moselglück is located in Enkirch and has free WiFi. Ubytování Ferienhaus Moselglück se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Atelier

9,6

Ferienhaus Atelier

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Atelier. Ferienhaus Atelier is set in Enkirch. The accommodation is 6 km from Traben-Trarbach, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Ferienhaus Atelier se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Edelberg

9,6

Ferienwohnung Am Edelberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Edelberg. Located in Enkirch in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Am Edelberg has a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung Am Edelberg se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Der Malerwinkel.3

9,5

Apartment Der Malerwinkel.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Der Malerwinkel.3. Set in Enkirch in the Rhineland-Palatinate region, Apartment Der Malerwinkel.3 has a garden. Ubytování Apartment Der Malerwinkel.3 se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Zehntscheune

9,4

Die Zehntscheune

Ubytování (Apartmán) Die Zehntscheune. Die Zehntscheune is located in Enkirch. The accommodation is 7 km from Traben-Trarbach, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Die Zehntscheune se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Stiftshof

9,3

Weingut Stiftshof

Ubytování (Penzion) Weingut Stiftshof. Weingut Stiftshof in Enkirch provides adults-only accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování Weingut Stiftshof se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Sauer-Kettermann

9,1

Weingut Sauer-Kettermann

Ubytování (Prázdninové domy) Weingut Sauer-Kettermann. Situated in Enkirch, 7 km from Traben-Trarbach, Weingut Sauer-Kettermann features a garden and free WiFi. Ubytování Weingut Sauer-Kettermann se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung mit Infrarotsauna

9

Ferienwohnung mit Infrarotsauna

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit Infrarotsauna. Set in Enkirch in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung mit Infrarotsauna has a patio. Ubytování Ferienwohnung mit Infrarotsauna se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttenflair-Mosel Ferienwohnung

8,8

Hüttenflair-Mosel Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Hüttenflair-Mosel Ferienwohnung. Situated in Enkirch, 7 km from Traben-Trarbach, Hüttenflair-Mosel Ferienwohnung features a garden and free WiFi. Ubytování Hüttenflair-Mosel Ferienwohnung se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Weinstube

8,6

Alte Weinstube

Ubytování (Penzion) Alte Weinstube. Situated in Enkirch, Alte Weinstube features accommodation with private balconies. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Alte Weinstube se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lollo

8,1

Apartment Lollo

Ubytování (Apartmán) Apartment Lollo. Located in Enkirch, Apartment Lollo offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property features river views and is 7 km from Traben-Trarbach. Ubytování Apartment Lollo se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc).

Landgasthof Zur Sonne

8

Landgasthof Zur Sonne

Ubytování (Penzion) Landgasthof Zur Sonne. Located in Enkirch, Landgasthof Zur Sonne features a restaurant and a terrace. Ubytování Landgasthof Zur Sonne se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Loosen

8

Hotel Loosen

Ubytování (Hotel) Hotel Loosen. This hotel in Enkirch is beside the scenic River Moselle and close to the Moselle bicycle trail. Ubytování Hotel Loosen se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mosel Weinhotel Steffensberg

7,6

Mosel Weinhotel Steffensberg

Ubytování (Hotel) Mosel Weinhotel Steffensberg. Wine connoisseurs will particularly appreciate this charming, family-run hotel which is set in picturesque Enkirch, in the heart of the Moselle wine... Ubytování Mosel Weinhotel Steffensberg se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Der Malerwinkel.2

Apartment Der Malerwinkel.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Der Malerwinkel.2. Situated in Enkirch in the Rhineland-Palatinate region, Apartment Der Malerwinkel.2 features a garden. Ubytování Apartment Der Malerwinkel.2 se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moselvilla Enkirch

Moselvilla Enkirch

Ubytování (Vila) Moselvilla Enkirch. Moselvilla Enkirch is situated around the outskirts of Enkirch, less than a 2 minutes’ walk from the River Moselle. Ubytování Moselvilla Enkirch se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

„Marthelsbach Mühle“

„Marthelsbach Mühle“

Ubytování (Apartmán) „Marthelsbach Mühle“. „Marthelsbach Mühle“ is located in Enkirch and offers a restaurant, free bikes and a bar. Ubytování „Marthelsbach Mühle“ se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fachwerkhäuschen

Fachwerkhäuschen

Ubytování (Prázdninový dům) Fachwerkhäuschen. Fachwerkhäuschen is set in Enkirch and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Fachwerkhäuschen se nachází ve městě Enkirch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)