Hledat

Ubytování

Hotel Daniels Hotel

Hauptstrasse 11, 85399 Hallbergmoos, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Daniels. This peaceful hotel in Hallbergmoos-Goldach enjoys convenient transport connections to Munich’s city centre, airport and new exhibition grounds. Ubytování Hotel Daniels se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Daniels

The family-run Hotel Daniel’s is just a short drive from the Hallbergmoos S-Bahn (city rail) station. Wireless internet access is available here. From here, you can reach the heart of the Bavarian capital in about 25 minutes. This peaceful hotel in Hallbergmoos-Goldach enjoys convenient transport connections to Munich’s city centre, airport and new exhibition grounds. Take advantage of the free parking spaces on the property. Look forward to tasteful rooms which are inspired by contemporary Italian design.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Hotel Daniels

 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Úschova zavazadel
 • Čištění bot
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Trezor
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Hallbergmoos

Hotel Alter Wirt

9,1

Hotel Alter Wirt

Ubytování (Hotel) Hotel Alter Wirt. Featuring a garden and on-site dining, Hotel Alter Wirt is set in Hallbergmoos. This 3-star hotel offers free WiFi. Ubytování Hotel Alter Wirt se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soller Business Hotel

9

Soller Business Hotel

Ubytování (Hotel) Soller Business Hotel. This family-run 4-star hotel is situated in Hallbergmoos, just 6 km from Munich Airport. Soller Business Hotel offers a 24-hour reception and free WiFi. Ubytování Soller Business Hotel se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Neuwirt

9

Hotel Neuwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Neuwirt. Rodinný Hotel Neuwirt se nachází v Hallbergmoosu, 30 minut autem od mnichovského konferenčního centra a centra města. Ubytování Hotel Neuwirt se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mövenpick Hotel München-Airport

8,5

Mövenpick Hotel München-Airport

Ubytování (Hotel) Mövenpick Hotel München-Airport. Tento moderní 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Hallbergmoos, jen 8 km od letiště v Mnichově. Ubytování Mövenpick Hotel München-Airport se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibis Muenchen Airport Sued

8,4

Ibis Muenchen Airport Sued

Ubytování (Hotel) Ibis Muenchen Airport Sued. Ibis Muenchen Airport Sued se nachází v obci Hallbergmoos, 25 km od Mnichova a provozuje nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Ibis Muenchen Airport Sued se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Haus zum Gutenberg

8,2

Hotel Garni Haus zum Gutenberg

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Haus zum Gutenberg. Tento hotel je situovaný jen 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Mnichově a nabízí Wi-Fi zdarma a pokoje s vlastní koupelnou s podlahovým vytápěním,... Ubytování Hotel Garni Haus zum Gutenberg se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roomingtons Munich Airport

8,2

Roomingtons Munich Airport

Ubytování (Hotel) Roomingtons Munich Airport. Roomingtons Munich Airport nabízí 3hvězdičkové ubytování ve městě Hallbergmoos, sdílený lounge a úschovu zavazadel. Ubytování Roomingtons Munich Airport se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Runa´s Hotel

8

Runa´s Hotel

Ubytování (Hotel) Runa´s Hotel. Set in Hallbergmoos, Runa´s Hotel features a restaurant, terrace and free WiFi. This 3-star hotel offers room service. Ubytování Runa´s Hotel se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Regentpark Hotel Munich Airport

7,9

Regentpark Hotel Munich Airport

Ubytování (Hotel) Regentpark Hotel Munich Airport. Tento rodinný hotel se nachází na klidném místě v obci Hallbergmoos a nabízí možnost dlouhodobého parkování v podzemní garáži a japonskou saunu. Ubytování Regentpark Hotel Munich Airport se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hotel München Airport

7,8

B&B Hotel München Airport

Ubytování (Hotel) B&B Hotel München Airport. Designový B&B Hotel München Airport se nachází v obci Hallbergmoos u mnichovského letiště, 20 minut jízdy od centra Mnichova. Ubytování B&B Hotel München Airport se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airporthotel Regent

7,8

Airporthotel Regent

Ubytování (Hotel) Airporthotel Regent. Tento rodinný hotel se nachází v mnichovské čtvrti Hallbergmoos, 10 minut jízdy od letiště Mnichov. Ubytování Airporthotel Regent se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hallbergerhof

7,8

Hotel Hallbergerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Hallbergerhof. Tento hotel se nachází v centru obce Hallbergmoos, 10 minut jízdy od mnichovského letiště, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Hallbergerhof se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Hostel

7,5

Airport Hostel

Ubytování (Penzion) Airport Hostel. Tento hostel se nachází v Hallbergmoos, pouhých 10 minut jízdy od mnichovského letiště. Ubytování Airport Hostel se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Park Hotel MUC

7,5

Airport Park Hotel MUC

Ubytování (Hotel) Airport Park Hotel MUC. Situated in Hallbergmoos, Airport Park Hotel MUC has a restaurant, terrace and free WiFi. This 4-star hotel offers a 24-hour front desk and room service. Ubytování Airport Park Hotel MUC se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

prizeotel München-Airport

prizeotel München-Airport

Ubytování (Hotel) prizeotel München-Airport. Prizeotel München-Airport features accommodation in Hallbergmoos. Featuring a bar, the 3-star hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom. Ubytování prizeotel München-Airport se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Inn - Munich Airport

Holiday Inn - Munich Airport

Ubytování (Hotel) Holiday Inn - Munich Airport. Holiday Inn - Munich Airport offers air-conditioned accommodation in Hallbergmoos. Ubytování Holiday Inn - Munich Airport se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko).

Runa´s Aparthotel

Runa´s Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Runa´s Aparthotel. Runa´s Aparthotel provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Runa´s Aparthotel se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NinetyNine Munich Airport

NinetyNine Munich Airport

Ubytování (Hotel) NinetyNine Munich Airport. NinetyNine Munich Airport is located in Hallbergmoos and features a bar. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování NinetyNine Munich Airport se nachází ve městě Hallbergmoos (Německo - Bavorsko).