Hledat

Ubytování

Hotel Danner Hotel

Alte Landstraße 1, 79618 Rheinfelden, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Danner. Featuring a terrace and bar, as well as a restaurant, Hotel Danner is set in Rheinfelden. Ubytování Hotel Danner se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel Danner

Speaking German and English, staff at the 24-hour front desk can help you plan your stay. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Free WiFi is offered. Basel is 15 km from the hotel, while Freiburg im Breisgau is 49 km away. A buffet breakfast is served every morning at the property. Featuring a terrace and bar, as well as a restaurant, Hotel Danner is set in Rheinfelden.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Restaurace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Bar

Vybavení ubytování Hotel Danner

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Kavárna přímo na místě
 • Čokoláda a sušenky
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Snídaně do pokoje
 • Bar
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za 7 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Parkování na ulici
 • Denní úklid
 • Bankomat
 • Čištění bot
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Recepce 24 hodin denně
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Rheinfelden

Unterm Nussbäumle

9,7

Unterm Nussbäumle

Ubytování (Apartmán) Unterm Nussbäumle. Featuring a terrace, Unterm Nussbäumle provides accommodation in Adelhausen with free WiFi and garden views. Ubytování Unterm Nussbäumle se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Olberg

9,6

Haus am Olberg

Ubytování (Apartmán) Haus am Olberg. Set in Rheinfelden in the Baden-Württemberg region, Haus am Olberg has a terrace and river views. Ubytování Haus am Olberg se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Log-In

9,6

Ferienwohnung Log-In

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Log-In. Located in Rheinfelden, Ferienwohnung Log-In provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Log-In se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Black For(r)rest Gumpp

9,6

Ferienwohnung Black For(r)rest Gumpp

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Black For(r)rest Gumpp. Ferienwohnung Black For(r)rest Gumpp is located in Adelhausen. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Black For(r)rest Gumpp se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Oberrhein

9,1

Hotel Garni Oberrhein

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Oberrhein. Enjoying a central location in Rheinfelden, Hotel Garni Oberrhein offers quiet rooms with free WiFi and a private balcony with city views. Ubytování Hotel Garni Oberrhein se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dreiländereck

9,1

Apartment Dreiländereck

Ubytování (Apartmán) Apartment Dreiländereck. Offering free WiFi and garden views, Apartment Dreiländereck is an accommodation located in Rheinfelden. Ubytování Apartment Dreiländereck se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Bellevue

8,9

Boutique Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Bellevue. Located in the heart of Rheinfelden, this stylish hotel is just a 2-minute walk from the River Rhein. Ubytování Boutique Hotel Bellevue se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Perla Bianca

8,8

Casa Perla Bianca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Perla Bianca. Set in Rheinfelden in the Baden-Württemberg region, Casa Perla Bianca features a terrace. Ubytování Casa Perla Bianca se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Pension-Jasmin

8,8

Hotel-Pension-Jasmin

Ubytování (Hotel) Hotel-Pension-Jasmin. Featuring a wellness area, this peaceful hotel in the town of Rheinfelden promises relaxing holidays in the southern Black Forest. Ubytování Hotel-Pension-Jasmin se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandras-Storchen

8,6

Alexandras-Storchen

Ubytování (Hotel) Alexandras-Storchen. This 3-star hotel enjoys a tranquil location in the village of Riedmatt, near Rheinfelden. Ubytování Alexandras-Storchen se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosshotel Beuggen

8,5

Schlosshotel Beuggen

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Beuggen. Scenically located directly beside the Rhine River, Schlosshotel Beuggen features a large garden, terrace and a church on site. Ubytování Schlosshotel Beuggen se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienzimmer Rheinfelden

8,3

Ferienzimmer Rheinfelden

Ubytování (Penzion) Ferienzimmer Rheinfelden. Ferienzimmer Rheinfelden features accommodation in Rheinfelden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienzimmer Rheinfelden se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthaus Hotel Maien

8,1

Landgasthaus Hotel Maien

Ubytování (Penzion) Landgasthaus Hotel Maien. This historic guesthouse and restaurant on the Dinkelberg is a panoramic setting for truly relaxing holidays. Ubytování Landgasthaus Hotel Maien se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rheinbrücke

8,1

Hotel Rheinbrücke

Ubytování (Hotel) Hotel Rheinbrücke. Just a 3-minute drive from the River Rhine, this 3-star hotel in Rheinfelden offers modern, functionally furnished rooms in the immediate vicinity of the... Ubytování Hotel Rheinbrücke se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B auf Schloss Beuggen

7,9

B&B auf Schloss Beuggen

Ubytování (Penzion) B&B auf Schloss Beuggen. Located in Rheinfelden, B&B auf Schloss Beuggen features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování B&B auf Schloss Beuggen se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Schwarzer Adler

7,5

Gasthaus Schwarzer Adler

Ubytování (Apartmán) Gasthaus Schwarzer Adler. Gasthaus Schwarzer Adler se nachází v Rheinfeldenu, jen 5 minut jízdy od hranice se Švýcarskem a 11 km od centra Basileje. Ubytování Gasthaus Schwarzer Adler se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dreiländereck

Ferienwohnung Dreiländereck

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dreiländereck. Ferienwohnung Dreiländereck is situated in Nollingen. Complimentary WiFi is available. Ubytování Ferienwohnung Dreiländereck se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PiPaBu Restaurant & Hotel

PiPaBu Restaurant & Hotel

Ubytování (Hotel) PiPaBu Restaurant & Hotel. Situated in Rheinfelden, PiPaBu Restaurant & Hotel offers a restaurant. Among the various facilities are a bar, a garden, as well as a terrace. Ubytování PiPaBu Restaurant & Hotel se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Your beautiful Homestay

Your beautiful Homestay

Ubytování (Apartmán) Your beautiful Homestay. Your Homestay in Tempur Heaven is situated in Rheinfelden. This apartment features a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytování Your beautiful Homestay se nachází ve městě Rheinfelden (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)