Hledat

Ubytování

Hotel & Restaurant Am Bodden Hotel

Chausseestr. 10, 18581 Putbus, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Am Bodden. Tento rodinný hotel se nachází v přístavu Lauterbach na ostrově Rujána v Baltském moři. Ubytování Hotel & Restaurant Am Bodden se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel & Restaurant Am Bodden

Hotel Lauterbach Rügen umožňuje bezplatné parkování. K pláži v letovisku Sellin je to 15 minut autem a cesta k dalším vyhlášeným plážím na Rujáně trvá 25 minut. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Putbus. Tento rodinný hotel se nachází v přístavu Lauterbach na ostrově Rujána v Baltském moři. Specialitou je tu také sušené maso a vysoce kvalitní steaky. Hotel am Bodden nabízí bezplatné Wi-Fi, vlastní pekárnu a tradiční restauraci, která podává námořnická jídla, steaky a hamburgery. Restaurant am Bodden Lauterbach podává každé ráno snídani formou bufetu a velkou nabídku vín a steaků grilovaných na lávových kamenech. Hotel & Restaurant am Bodden nabízí klasicky zařízené pokoje s koupelnou. Hotel am Bodden se nachází 100 metrů od přístavu Lautenbach a 2 km od divadla Putbus. Hosté se mohou věnovat plachtění, rybaření a potápění nebo pěší turistice v přírodním parku Rujána. Na terase mohou hosté ochutnat čerstvě upečené koláče a zmrzlinu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Bar

Vybavení ubytování Hotel & Restaurant Am Bodden

 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Vodní sporty
 • Jízda na koni
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Golfové hřiště (do 3 km)
 • Dětská jídla
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Bar
 • Restaurace
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Denní úklid
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka
 • Obědové balíčky
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Kadeřnictví/kosmetika
 • Společenské prostory
 • Pokojová služba
 • Minimarket v objektu
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Putbus

Apartment mit Balkon

9,9

Apartment mit Balkon

Ubytování (Apartmán) Apartment mit Balkon. Offering free WiFi and free private parking, Apartment mit Balkon is situated in Putbus, just less than 1 km from Putbus Theatre. Ubytování Apartment mit Balkon se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Backsteinquartier Rügen

9,8

Backsteinquartier Rügen

Ubytování (Apartmány) Backsteinquartier Rügen. Set in Putbus in the Rügen region and Putbus Theatre reachable within 1. Ubytování Backsteinquartier Rügen se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Klabautermann

9,8

Ferienwohnung Klabautermann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klabautermann. Ferienwohnung Klabautermann is set in Putbus, 4.4 km from Putbus Theatre, 8 km from Island Vilm, as well as 4.1 km from Circus of Putbus. Ubytování Ferienwohnung Klabautermann se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonneninsel Rügen

9,7

Ferienhaus Sonneninsel Rügen

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Sonneninsel Rügen. Ferienhaus Sonneninsel Rügen se nachází v poklidném městečku Putbus na ostrově Rujána a nabízí moderní prázdninové domy. Ubytování Ferienhaus Sonneninsel Rügen se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Alte Bootswerft

9,7

Alte Bootswerft

Ubytování (Apartmány) Alte Bootswerft. Located in Putbus, Alte Bootswerft provides accommodation 3.7 km from Putbus Theatre and 7 km from Island Vilm. Ubytování Alte Bootswerft se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus im Wind

9,6

Haus im Wind

Ubytování (Apartmán) Haus im Wind. Boasting garden views, Haus im Wind offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.5 km from Putbus Theatre. Ubytování Haus im Wind se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung " Am Schlosspark "

9,6

Ferienwohnung " Am Schlosspark "

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung " Am Schlosspark ". Located in Putbus, just 1.1 km from Putbus Theatre, Ferienwohnung " Am Schlosspark " provides beachfront accommodation with a garden, a terrace and free... Ubytování Ferienwohnung " Am Schlosspark " se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Ferienwohnung Am Schlosspark

9,6

Ferienwohnung Am Schlosspark

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Am Schlosspark. Ferienwohnung Am Schlosspark is ideally situated beside the park in the seaside resort town of Putbus. The Baltic Sea is just 1.7 km away. Ubytování Ferienwohnung Am Schlosspark se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Namatiri

9,6

Ferienhaus Namatiri

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Namatiri. Ferienhaus Namatiri, a property with a terrace, is located in Putbus, 4.3 km from Putbus Theatre, 12 km from Island Vilm, as well as 4. Ubytování Ferienhaus Namatiri se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Kleeblatthaus WG flieder

9,5

Kleeblatthaus WG flieder

Ubytování (Apartmán) Kleeblatthaus WG flieder. Featuring garden views, Kleeblatthaus WG flieder provides accommodation with a terrace and a private sauna, around 1 km from Putbus Theatre. Ubytování Kleeblatthaus WG flieder se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturidyll auf Rügen

9,5

Naturidyll auf Rügen

Ubytování (Apartmán) Naturidyll auf Rügen. Located in Putbus, Naturidyll auf Rügen offers rental bikes and free Wi-Fi. The property is 600 m from the Doll and Toy Museum and 1. Ubytování Naturidyll auf Rügen se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Putbus

9,5

Parkhotel Putbus

Ubytování (Hotel) Parkhotel Putbus. Located in Putbus, 400 metres from Putbus Theatre, Parkhotel Putbus provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytování Parkhotel Putbus se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gutshaus Ketelshagen

9,4

Gutshaus Ketelshagen

Ubytování (Penzion) Gutshaus Ketelshagen. This hotel is a historic farmhouse in Ketelshagen, 4 km from Putbus on the Baltic Sea island of Rügen. Ubytování Gutshaus Ketelshagen se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fürstlich wohnen

9,4

Fürstlich wohnen

Ubytování (Apartmán) Fürstlich wohnen. Boasting lake views, Fürstlich wohnen features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.2 km from Neuendorf Beach. Ubytování Fürstlich wohnen se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Hibiscus

9,3

Casa Hibiscus

Ubytování (Apartmán) Casa Hibiscus. Casa Hibiscus is a beachfront property set in Putbus, 1.6 km from Neuendorf Beach and less than 1 km from Putbus Theatre. Ubytování Casa Hibiscus se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse 7 Putbus

9,2

Penthouse 7 Putbus

Ubytování (Apartmán) Penthouse 7 Putbus. Set in Putbus in the Rügen region, Penthouse 7 Putbus features a patio and lake views. Ubytování Penthouse 7 Putbus se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleeblatthaus Putbus Rügen

9,2

Kleeblatthaus Putbus Rügen

Ubytování (Apartmány) Kleeblatthaus Putbus Rügen. Kleeblatthaus Putbus Rügen is located in the town of Putbus, 1.5 km from the Baltic Sea coast. Ubytování Kleeblatthaus Putbus Rügen se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Böttcher

9,2

Ferienwohnung Böttcher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Böttcher. Ferienwohnung Böttcher is a beachfront property located in Putbus, 4.4 km from Island Vilm and 8 km from Putbus Theatre. Ubytování Ferienwohnung Böttcher se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Blick auf Vilm", Neuendorf

9,2

"Blick auf Vilm", Neuendorf

Ubytování (Apartmán) "Blick auf Vilm", Neuendorf. This duplex apartment comes with stylish modern furnishings as well as a balcony with panoramic views of the sea.. Ubytování "Blick auf Vilm", Neuendorf se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Putbus/Insel Rügen 3035

9,2

Apartments in Putbus/Insel Rügen 3035

Ubytování (Apartmán) Apartments in Putbus/Insel Rügen 3035. Located 1.8 km from Circus of Putbus, 2.2 km from Rügen gallery and 2. Ubytování Apartments in Putbus/Insel Rügen 3035 se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Alte Schmiede Putbus

9,1

Alte Schmiede Putbus

Ubytování (Penzion) Alte Schmiede Putbus. Situated in Putbus, within 700 metres of Putbus Theatre and 9 km of Island Vilm, Alte Schmiede Putbus features accommodation with a garden and free WiFi as... Ubytování Alte Schmiede Putbus se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Ruegen_Fewo 62

9,1

Ruegen_Fewo 62

Ubytování (Apartmány) Ruegen_Fewo 62. Set in Putbus in the Rügen region, with Putbus Theatre and Circus of Putbus nearby, Ruegen_Fewo 62 offers accommodation with free private parking. Ubytování Ruegen_Fewo 62 se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rügenrelax

9

Rügenrelax

Ubytování (Apartmány) Rügenrelax. Set in Putbus in the Rügen region, Rügenrelax offers accommodation with free private parking. Ubytování Rügenrelax se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Hotel Badehaus Goor

9

Hotel Badehaus Goor

Ubytování (Hotel) Hotel Badehaus Goor. Tento hotel nabízí velké lázně s bazénem a terasu na dvoře s nádherným výhledem na jezero. Nachází se hned vedle malebného zálivu Rügischer Bodden. Ubytování Hotel Badehaus Goor se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfortferienwohnung Anker & Steuerrad

9

Komfortferienwohnung Anker & Steuerrad

Ubytování (Apartmány) Komfortferienwohnung Anker & Steuerrad. Komfortferienwohnung Anker & Steuerrad are situated in Putbus, on the island of Rügen. Ubytování Komfortferienwohnung Anker & Steuerrad se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eulenhof Rügen

9

Eulenhof Rügen

Ubytování (Apartmány) Eulenhof Rügen. Set in Putbus in the Rügen region and Putbus Theatre reachable within 2. Ubytování Eulenhof Rügen se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Putbus

8,9

Ferienwohnung Putbus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Putbus. This apartment is located in Putbus, on the Baltic Sea island of Rügen. Ubytování Ferienwohnung Putbus se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Holiday Rügen Putbus

8,9

Holiday Rügen Putbus

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Rügen Putbus. Toto ubytování se nachází na klidném místě v blízkosti centra města Putbus, 10 minut chůze od divadla a 15 minut chůze od hradu. Ubytování Holiday Rügen Putbus se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fam. Prinz

8,8

Ferienwohnung Fam. Prinz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fam. Prinz. Boasting garden views, Ferienwohnung Fam. Prinz offers accommodation with a terrace and a kettle, around 12 km from Island Vilm. Situated 3. Ubytování Ferienwohnung Fam. Prinz se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dorfstraße Wreechen

8,7

Ferienhaus Dorfstraße Wreechen

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dorfstraße Wreechen. Located in Putbus, just 3.2 km from Putbus Theatre, Ferienhaus Dorfstraße Wreechen provides beachfront accommodation with a restaurant, a garden, barbecue... Ubytování Ferienhaus Dorfstraße Wreechen se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Alte Tischlerei

8,7

Ferienhaus Alte Tischlerei

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Alte Tischlerei. Ferienhaus Alte Tischlerei has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Putbus, 500 metres from Putbus Theatre. Ubytování Ferienhaus Alte Tischlerei se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Ruegen_Fewo 241

8,7

Ruegen_Fewo 241

Ubytování (Apartmány) Ruegen_Fewo 241. Set in Putbus, near Putbus Theatre, Circus of Putbus and Rügen gallery, Ruegen_Fewo 241 features free WiFi. Ubytování Ruegen_Fewo 241 se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heu-Ferienhof Altkamp

8,6

Heu-Ferienhof Altkamp

Ubytování (Apartmány) Heu-Ferienhof Altkamp. Heu-Ferienhof Altkamp se nachází ve čtvrti Altkamp města Putbus, 8 km od putbuského divadla. Ubytování Heu-Ferienhof Altkamp se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus am Goor

8,6

Landhaus am Goor

Ubytování (Prázdninové domy) Landhaus am Goor. Situated in Putbus in the Rügen region and Putbus Theatre reachable within 3. Ubytování Landhaus am Goor se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruheinsel

8,6

Ruheinsel

Ubytování (Apartmán) Ruheinsel. Ruheinsel is an accommodation situated in Putbus, less than 1 km from Putbus Theatre and 5 km from Island Vilm. Ubytování Ruheinsel se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Brunkhorst in Krakvitz

8,6

Ferienwohnung Brunkhorst in Krakvitz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Brunkhorst in Krakvitz. Located in Putbus in the Rügen region, Ferienwohnung Brunkhorst in Krakvitz provides accommodation with free private parking. Ubytování Ferienwohnung Brunkhorst in Krakvitz se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Ziese

8,5

Ferienhaus-Ziese

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus-Ziese. Situated in Putbus, this holiday home is 1.2 km from Putbus Theatre. The apartment is 4.3 km from Island Vilm. The kitchen has a microwave. Ubytování Ferienhaus-Ziese se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Ferienbungalow Prora

8,5

Ferienbungalow Prora

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienbungalow Prora. Ferienbungalow Prora has a balcony and is situated in Putbus, within just 200 metres of Putbus Theatre and 300 metres of Rügen gallery. Ubytování Ferienbungalow Prora se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Ferienhaus Louise

8,5

Ferienhaus Louise

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Louise. Ferienhaus Louise features garden views, free WiFi and free private parking, located in Putbus, 400 metres from Putbus Theatre. Ubytování Ferienhaus Louise se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Hibiscus 2

8,5

Casa Hibiscus 2

Ubytování (Apartmán) Casa Hibiscus 2. Set less than 1 km from Putbus Theatre and 5 km from Island Vilm, Casa Hibiscus 2 features accommodation situated in Putbus. Ubytování Casa Hibiscus 2 se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienbungalow Binz

8,4

Ferienbungalow Binz

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienbungalow Binz. Ferienbungalow Binz, a property with a terrace, is located in Putbus, a few steps from Putbus Theatre, 8 km from Island Vilm, as well as 300 metres from... Ubytování Ferienbungalow Binz se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenresidenz Viktoria

8,4

Hafenresidenz Viktoria

Ubytování (Apartmány) Hafenresidenz Viktoria. Situated in Putbus in the Rügen region, Hafenresidenz Viktoria features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Hafenresidenz Viktoria se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Putbus II

8,4

Apartment in Putbus II

Ubytování (Apartmán) Apartment in Putbus II. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Putbus II is set in Putbus, within just 700 metres of Putbus Theatre. Ubytování Apartment in Putbus II se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Jägerhaus

8,4

Pension Jägerhaus

Ubytování (Penzion) Pension Jägerhaus. Tento rodinný penzion se nachází ve městě Putbus na okraji jihovýchodní části biosférické rezervace Rügen. Ubytování Pension Jägerhaus se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána).

Wreecher Hof

8,4

Wreecher Hof

Ubytování (Hotel) Wreecher Hof. Tyto krásné chaty jsou situovány jižně od ostrova Rujána v Baltském moři, nedaleko obce Putbus. Ubytování Wreecher Hof se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafen, Vilm & Bodden

8,1

Hafen, Vilm & Bodden

Ubytování (Apartmány) Hafen, Vilm & Bodden. Hafen, Vilm & Bodden has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Putbus, 3 km from Putbus Theatre. Ubytování Hafen, Vilm & Bodden se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Putbus I

7,9

Apartment in Putbus I

Ubytování (Apartmán) Apartment in Putbus I. Apartment in Putbus I is situated in Putbus, 700 metres from Putbus Theatre, 7 km from Island Vilm, as well as 400 metres from Circus of Putbus. Ubytování Apartment in Putbus I se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Fürstenvilla Putbus

7,6

Apartments Fürstenvilla Putbus

Ubytování (Apartmány) Apartments Fürstenvilla Putbus. Set in Putbus, Apartments Fürstenvilla Putbus offers accommodation 7 km from Island Vilm and 1.7 km from Doll and toy museum. Ubytování Apartments Fürstenvilla Putbus se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Koos

7,5

Hotel Koos

Ubytování (Hotel) Hotel Koos. Tento hotel se nachází v centru města Putbus, 5 minut chůze od tamního parku, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné parkoviště, 2 bowlingové dráhy i... Ubytování Hotel Koos se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perle

7,5

Perle

Ubytování (Apartmány) Perle. Set in Putbus, 2.8 km from Putbus Theatre, and Island Vilm reachable within 6 km, Perle offers free bikes, a terrace and free WiFi. Ubytování Perle se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pädagogium Putbus

7,3

Hotel Pädagogium Putbus

Ubytování (Hotel) Hotel Pädagogium Putbus. Set in Putbus, 500 metres from Putbus Theatre, Hotel Pädagogium Putbus offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Hotel Pädagogium Putbus se nachází ve městě Putbus (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)