Hledat

Ubytování

Hotel & Restaurant Waldschlösschen Hotel

Seestrasse 110, 16866 Kyritz, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Waldschlösschen. This family-run hotel is a little treasure in Brandenburg, situated on the green outskirts of Kyritz. Ubytování Hotel & Restaurant Waldschlösschen se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel & Restaurant Waldschlösschen

Built in 1906 as a summer resort for Berliners and completely and lovingly renovated in 2000, this hotel invites you in for an unforgettable holiday. Not far from the lake and in an unspoilt natural setting, here you can find real peace and relaxation. This family-run hotel is a little treasure in Brandenburg, situated on the green outskirts of Kyritz.

Vybavení ubytování Hotel & Restaurant Waldschlösschen

 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Knihovna
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Dětské hřiště
 • Dětská jídla
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Obědové balíčky
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Pokojová služba
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Kyritz

FeWo01-im-Wald-am-See

9,5

FeWo01-im-Wald-am-See

Ubytování (Apartmán) FeWo01-im-Wald-am-See. Set in Kyritz in the Brandenburg region, FeWo01-im-Wald-am-See features a garden. Ubytování FeWo01-im-Wald-am-See se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Miss Sophie

9,5

Pension Miss Sophie

Ubytování (Penzion) Pension Miss Sophie. Located in Kyritz, Pension Miss Sophie offers a garden. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Pension Miss Sophie se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mücke

9,2

Ferienwohnung Mücke

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mücke. Boasting a terrace, Ferienwohnung Mücke offers accommodation in Kyritz with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Mücke se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kyritzer Landhotel Heine

8,8

Kyritzer Landhotel Heine

Ubytování (Hotel) Kyritzer Landhotel Heine. This family-run hotel is a renovated farm just outside the town of Kyritz, in the Prignitz district of Brandenburg. Ubytování Kyritzer Landhotel Heine se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Last

8,8

Ferienwohnung Last

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Last. Located in Kyritz, Ferienwohnung Last provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytování Ferienwohnung Last se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bluhm's Hotel & Restaurant am Markt

8,3

Bluhm's Hotel & Restaurant am Markt

Ubytování (Hotel) Bluhm's Hotel & Restaurant am Markt. This family-run hotel is located in the centre of the town of Kyritz, in the Ostprignitz-Ruppin district of Brandenburg. Ubytování Bluhm's Hotel & Restaurant am Markt se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagd-Angler-Suite-03-im-Wald-am-See

7,4

Jagd-Angler-Suite-03-im-Wald-am-See

Ubytování (Apartmán) Jagd-Angler-Suite-03-im-Wald-am-See. Situated in Kyritz in the Brandenburg region, Jagd-Angler-Suite-05-im-Wald-am-See has a garden. Ubytování Jagd-Angler-Suite-03-im-Wald-am-See se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borker-See-mit-Herzsprung

7,3

Borker-See-mit-Herzsprung

Ubytování (Chata) Borker-See-mit-Herzsprung. Situated in Kyritz, 42 km from Bad Wilsnack, Borker-See-mit-Herzsprung features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Borker-See-mit-Herzsprung se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko).

Holzhaus-im-Wald-am-See

Holzhaus-im-Wald-am-See

Ubytování (Prázdninový dům) Holzhaus-im-Wald-am-See. Holzhaus-im-Wald-am-See is located in Kyritz and offers a restaurant, a fitness centre and a garden. Ubytování Holzhaus-im-Wald-am-See se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kyritz -Blechern Hahn

Kyritz -Blechern Hahn

Ubytování (Apartmán) Kyritz -Blechern Hahn. Boasting accommodation with a balcony, Kyritz -Blechern Hahn is situated in Kyritz. This apartment also has free WiFi. Ubytování Kyritz -Blechern Hahn se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko).

Jagd-Angler-Suite-04-im-Wald-am-See

Jagd-Angler-Suite-04-im-Wald-am-See

Ubytování (Apartmán) Jagd-Angler-Suite-04-im-Wald-am-See. ELFI-Suite-im-Wald-am-See is set in Kyritz and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Jagd-Angler-Suite-04-im-Wald-am-See se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)