Hledat

Ubytování

Hotel & Tagungszentrum Hessenkopf Hotel

Hessenkopf 5, 38644 Goslar, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel & Tagungszentrum Hessenkopf. Tento moderní hotel se nachází pouhých 3,5 km od císařského paláce v Goslaru a je z něho malebný výhled na pohoří Harz. Ubytování Hotel & Tagungszentrum Hessenkopf se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel & Tagungszentrum Hessenkopf

Ve vzdálenosti 2,4 km od hotelu najdete historické tržní náměstí a doly v Rammelsbergu. Některé mají také vlastní balkon. Tento moderní hotel se nachází pouhých 3,5 km od císařského paláce v Goslaru a je z něho malebný výhled na pohoří Harz. Nabízí stylové ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Cena ubytování v Hotel & Tagungszentrum Hessenkopf zahrnuje také snídani formou bufetu. Na místě je neplacené parkoviště. Hotel & Tagungszentrum Hessenkopf nabízí světlé pokoje zařízené moderním nábytkem a vybavené TV s plochou obrazovkou. U krbu můžete relaxovat v hospodě Knieste, která je zařízená ve venkovském stylu, nebo si vychutnat osvěžující nápoj v pivní zahrádce.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Restaurace
 • Bezbariérové
 • Bar

Vybavení ubytování Hotel & Tagungszentrum Hessenkopf

 • Venkovní krb
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril Dodatečný poplatek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Kavárna přímo na místě
 • Láhev vody Dodatečný poplatek
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Bufet s nabídkou jídel pro děti
 • Dětská jídla
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Bar
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Turistické informace
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Bezpečnostní zábrany pro děti
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Kaple/oltář
 • Výtah
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Goslar

Sunshine

10

Sunshine

Ubytování (Apartmán) Sunshine. Boasting garden views, Sunshine offers accommodation with a restaurant, a shared lounge and a garden, around 600 metres from Imperial Palace. Ubytování Sunshine se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LaDIGo „Kleines Glück“

10

LaDIGo „Kleines Glück“

Ubytování (Apartmán) LaDIGo „Kleines Glück“. Located in Goslar, 5 km from Imperial Palace, 3.9 km from Museum of late Middle Ages and 4. Ubytování LaDIGo „Kleines Glück“ se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bornemann

9,9

Ferienwohnung Bornemann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bornemann. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Bornemann features accommodation in Goslar with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Bornemann se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Wald - [#110692]

9,8

Ferienwohnung am Wald - [#110692]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Wald - [#110692]. Situated in Goslar in the Lower-Saxony region, Ferienwohnung am Wald - [#110692] has a balcony. Ubytování Ferienwohnung am Wald - [#110692] se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Holzberger

9,8

Ferienwohnung Holzberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Holzberger. This apartment is located in a nice and quiet residential area of ​​Goslar, within 250 metres of all essential shops and services. Ubytování Ferienwohnung Holzberger se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leseinsel in Goslar

9,8

Leseinsel in Goslar

Ubytování (Apartmán) Leseinsel in Goslar. Leseinsel in Goslar in Goslar offers accommodation with free WiFi, less than 1 km from Imperial Palace, a 14-minute walk from Museum of Goslar and 1. Ubytování Leseinsel in Goslar se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zur Stollenlinde

9,8

Ferienwohnung Zur Stollenlinde

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zur Stollenlinde. This apartment is located just a few minutes' walk from the heart of the historic Old Town of Goslar. Ubytování Ferienwohnung Zur Stollenlinde se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Goslar Runenhaus

9,7

Ferienwohnung Goslar Runenhaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Goslar Runenhaus. Within 1.9 km of Imperial Palace and 1.1 km of Museum of late Middle Ages, Ferienwohnung Goslar Runenhaus provides free WiFi and a garden. Ubytování Ferienwohnung Goslar Runenhaus se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gabriela

9,7

Ferienwohnung Gabriela

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gabriela. Offering a garden and garden view, Ferienwohnung Gabriela is situated in Goslar, 3.4 km from Imperial Palace and 1.6 km from Monk's House of modern art. Ubytování Ferienwohnung Gabriela se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen an der Kaiserpfalz

9,7

Ferienwohnungen an der Kaiserpfalz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen an der Kaiserpfalz. These spacious apartments are 100 metres from the Kaiserpfalz Palace in the centre of Goslar. Ubytování Ferienwohnungen an der Kaiserpfalz se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Singer im Ferienpark Hahnenklee

9,7

FeWo Singer im Ferienpark Hahnenklee

Ubytování (Apartmán) FeWo Singer im Ferienpark Hahnenklee. FeWo Singer im Ferienpark Hahnenklee is set in Goslar, 27 km from Imperial Palace, and offers a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování FeWo Singer im Ferienpark Hahnenklee se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gipfel-Glück

9,7

Gipfel-Glück

Ubytování (Prázdninový dům) Gipfel-Glück. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Gipfel-Glück offers accommodation in Hahnenklee-Bockswiese with free WiFi and garden views. Ubytování Gipfel-Glück se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko).

An der Gose - Gästezimmer & Appartement

9,7

An der Gose - Gästezimmer & Appartement

Ubytování (Privát) An der Gose - Gästezimmer & Appartement. Located in Goslar, An der Gose - Gästezimmer & Appartement provides garden views and free WiFi, 600 metres from Imperial Palace and less than 1 km from... Ubytování An der Gose - Gästezimmer & Appartement se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erboys Ferienwohnung

9,7

Erboys Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Erboys Ferienwohnung. Offering a garden and garden view, Erboys Ferienwohnung is set in Goslar, 400 metres from Monk's House of modern art and 1.7 km from Museum of Goslar. Ubytování Erboys Ferienwohnung se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hahnenklee

9,7

Ferienwohnung Hahnenklee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hahnenklee. Offering mountain views, Ferienwohnung Hahnenklee is an accommodation set in Goslar, 17 km from Imperial Palace and 17 km from Monk's House of modern art. Ubytování Ferienwohnung Hahnenklee se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus-Wolter

9,7

Haus-Wolter

Ubytování (Apartmán) Haus-Wolter. Boasting mountain views, Haus-Wolter provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Museum of late Middle Ages. Ubytování Haus-Wolter se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ambiente am Breiten Tor

9,7

Ambiente am Breiten Tor

Ubytování (Apartmán) Ambiente am Breiten Tor. Offering mountain views, Ambiente am Breiten Tor is an accommodation set in Goslar, 1.2 km from Imperial Palace and less than 1 km from Museum of Goslar. Ubytování Ambiente am Breiten Tor se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GP Ferienwohnung

9,7

GP Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) GP Ferienwohnung. GP Ferienwohnung offers accommodation in Goslar, 3.3 km from Imperial Palace and 2.8 km from Museum of late Middle Ages. This apartment is 3. Ubytování GP Ferienwohnung se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Marina

9,7

Ferienhaus-Marina

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus-Marina. Located in Goslar, less than 1 km from Imperial Palace, Ferienhaus-Marina provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Ferienhaus-Marina se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Naturnah

9,6

Ferienwohnung Naturnah

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Naturnah. Boasting garden views, Ferienwohnung Naturnah provides accommodation with a garden and a balcony, around 2.9 km from Imperial Palace. Ubytování Ferienwohnung Naturnah se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadthaus Nr. 5

9,6

Stadthaus Nr. 5

Ubytování (Apartmán) Stadthaus Nr. 5. Located in Goslar, 1.5 km from Imperial Palace, Stadthaus Nr. 5 provides accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Stadthaus Nr. 5 se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserpfalzquartier

9,6

Kaiserpfalzquartier

Ubytování (Apartmán) Kaiserpfalzquartier. Boasting garden views, Kaiserpfalzquartier features accommodation with a terrace and a kettle, around 400 metres from Imperial Palace. Ubytování Kaiserpfalzquartier se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus Hahnenklee

9,6

Waldhaus Hahnenklee

Ubytování (Apartmány) Waldhaus Hahnenklee. Located on the edge of a forest in the village of Hahnenklee, Waldhaus Hahnenklee offers apartments with a fully equipped kitchen and free WiFi. Ubytování Waldhaus Hahnenklee se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Georgenberg

9,6

FeWo Georgenberg

Ubytování (Apartmán) FeWo Georgenberg. Offering free WiFi and mountain views, FeWo Georgenberg is an accommodation set in Goslar. It is located 3. Ubytování FeWo Georgenberg se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadt Appartements Goslar

9,6

Altstadt Appartements Goslar

Ubytování (Apartmány) Altstadt Appartements Goslar. Set in Goslar, Altstadt Appartements Goslar offers a garden and sauna. Imperial Palace is 300 metres away. Ubytování Altstadt Appartements Goslar se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus-Wolter

9,6

Haus-Wolter

Ubytování (Apartmány) Haus-Wolter. Haus-Wolter is located in the centre of the scenic town of Goslar. Ubytování Haus-Wolter se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus der Elemente

9,6

Haus der Elemente

Ubytování (Apartmány) Haus der Elemente. Haus der Elemente has garden views, free WiFi and free private parking, set in Goslar, 3 km from Imperial Palace. Ubytování Haus der Elemente se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Blick ins Land

9,6

Ferienwohnung Blick ins Land

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blick ins Land. Ferienwohnung Blick ins Land is set in Goslar, 4.3 km from Imperial Palace and 3. Ubytování Ferienwohnung Blick ins Land se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo-Am-Hahnenberg

9,6

Fewo-Am-Hahnenberg

Ubytování (Apartmán) Fewo-Am-Hahnenberg. Fewo-Am-Hahnenberg in Goslar provides accommodation with free WiFi, 7 km from Imperial Palace, 6 km from Museum of late Middle Ages and 7 km from Monk's... Ubytování Fewo-Am-Hahnenberg se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

An der Abzucht

9,6

An der Abzucht

Ubytování (Apartmán) An der Abzucht. Boasting a garden and a terrace, An der Abzucht offers accommodation in Goslar with free WiFi and garden views. Ubytování An der Abzucht se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LIONO BoutiqueHotel

9,6

LIONO BoutiqueHotel

Ubytování (Hotel) LIONO BoutiqueHotel. This boutique hotel is situated in Goslar, within a few minutes' walk of all main sights. Ubytování LIONO BoutiqueHotel se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadthaus Nr. 16

9,6

Stadthaus Nr. 16

Ubytování (Apartmány) Stadthaus Nr. 16. Featuring free WiFi, Stadthaus Nr. 16 offers accommodation in Goslar, 700 metres from the Imperial Palace. Ubytování Stadthaus Nr. 16 se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Alten Peter

9,5

Ferienwohnung im Alten Peter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Alten Peter. Offering free WiFi and city views, Ferienwohnung im Alten Peter is an accommodation situated in Goslar, just 800 metres from Imperial Palace and less than... Ubytování Ferienwohnung im Alten Peter se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Goselager

9,5

Ferienwohnung Goselager

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Goselager. Within 1.8 km of Imperial Palace and 1 km of Museum of late Middle Ages, Ferienwohnung Goselager features free WiFi and a garden. Ubytování Ferienwohnung Goselager se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Braun Goslar

9,5

Ferienwohnungen Braun Goslar

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Braun Goslar. Guests are offered elegantly designed rooms at Ferienwohnung Braun Goslar. Ubytování Ferienwohnungen Braun Goslar se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaside Appartement 341 Vier Jahreszeiten

9,5

Seaside Appartement 341 Vier Jahreszeiten

Ubytování (Apartmán) Seaside Appartement 341 Vier Jahreszeiten. Seaside Appartement 341 Vier Jahreszeiten in Hahnenklee-Bockswiese features accommodation with free WiFi, 500 metres from Bocksbergseilbahn, 500 metres... Ubytování Seaside Appartement 341 Vier Jahreszeiten se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Singer Am Erlebnisbocksberg

9,5

Ferienwohnung Singer Am Erlebnisbocksberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Singer Am Erlebnisbocksberg. Boasting a garden and a terrace, Ferienwohnung Singer Am Erlebnisbocksberg features accommodation in Goslar with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Singer Am Erlebnisbocksberg se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Altstadt Goslar

9,5

Ferienwohnungen Altstadt Goslar

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Altstadt Goslar. Offering city views and a terrace, Ferienwohnungen Altstadt Goslar offers accommodation ideally located in Goslar, within a short distance of Imperial... Ubytování Ferienwohnungen Altstadt Goslar se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kollwitzweg - Ferienwohnungen

9,5

Haus Kollwitzweg - Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmán) Haus Kollwitzweg - Ferienwohnungen. These apartments are located in a quiet and attractive residential area of Goslar, just a 4 km from the city centre. Ubytování Haus Kollwitzweg - Ferienwohnungen se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus-Wolter

9,5

Haus-Wolter

Ubytování (Apartmán) Haus-Wolter. Featuring mountain views, Haus-Wolter features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Museum of late Middle Ages. Ubytování Haus-Wolter se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piepmäker Stübchen

9,5

Piepmäker Stübchen

Ubytování (Apartmán) Piepmäker Stübchen. The Piepmäker Stübchen is located in the heart of Goslar. Ubytování Piepmäker Stübchen se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien in Goslar, Freiers Ferienwohnungen

9,4

Ferien in Goslar, Freiers Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Ferien in Goslar, Freiers Ferienwohnungen. Located within 2.9 km of Imperial Palace and 1.4 km of Monk's House of modern art in Goslar, Ferien in Goslar, Freiers Ferienwohnungen provides... Ubytování Ferien in Goslar, Freiers Ferienwohnungen se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wiskow in Goslar

9,4

Ferienwohnung Wiskow in Goslar

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wiskow in Goslar. Ferienwohnung Wiskow in Goslar se nachází 3 km od historického centra středověkého města Goslar, zapsaného na seznam kulturního dědictví UNESCO, a 15 minut... Ubytování Ferienwohnung Wiskow in Goslar se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Ruhepause Hahnenklee

9,4

FeWo Ruhepause Hahnenklee

Ubytování (Apartmán) FeWo Ruhepause Hahnenklee. Located in Hahnenklee-Bockswiese in the Lower-Saxony region, FeWo Ruhepause Hahnenklee has a balcony and garden views. Ubytování FeWo Ruhepause Hahnenklee se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glück Auf

9,4

Glück Auf

Ubytování (Apartmán) Glück Auf. Glück Auf is located in Hahnenklee-Bockswiese, 700 metres from Bocksbergseilbahn, and ski-to-door access and water sports facilities are available... Ubytování Glück Auf se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko).

AKZENT Hotel Villa Saxer

9,4

AKZENT Hotel Villa Saxer

Ubytování (Hotel) AKZENT Hotel Villa Saxer. AKZENT Hotel Villa Saxer in Goslar provides accommodation with a garden and a terrace. This 4-star superior hotel offers a shared lounge. Ubytování AKZENT Hotel Villa Saxer se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonnenschein

9,4

Ferienhaus Sonnenschein

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sonnenschein. Ferienhaus Sonnenschein is located in Goslar, 5 km from Imperial Palace, and provides a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Sonnenschein se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Köpi Appartements

9,4

Köpi Appartements

Ubytování (Apartmány) Köpi Appartements. Featuring garden views, a bar and free WiFi, Köpi Appartements features accommodation ideally situated in Goslar, within a short distance of Imperial... Ubytování Köpi Appartements se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartment Hahnenklee

9,4

Ferienapartment Hahnenklee

Ubytování (Apartmán) Ferienapartment Hahnenklee. Located in Hahnenklee-Bockswiese, a few steps from Bocksbergseilbahn, Ferienapartment Hahnenklee provides accommodation with a garden, free WiFi and an... Ubytování Ferienapartment Hahnenklee se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Harzfreude

9,3

Ferienwohnung Harzfreude

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Harzfreude. Boasting a children's playground and an ATM, Ferienwohnung Harzfreude is well located in Goslar, 16 km from Imperial Palace and 16 km from Monk's House of... Ubytování Ferienwohnung Harzfreude se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schiefer Apartments

9,3

Schiefer Apartments

Ubytování (Aparthotel) Schiefer Apartments. Located in Goslar, 400 metres from Imperial Palace, Schiefer Apartments features accommodation with free WiFi. Ubytování Schiefer Apartments se nachází ve městě Goslar (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)