Hledat

Ubytování

Hotel 'Zum Augarten' Hotel

Rheinhäuser Str. 52, 67346 Špýr, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel 'Zum Augarten'. This hotel is a historic 19th-century building in the town of Speyer, a 10-minute walk from the Speyer Technical Museum. Ubytování Hotel 'Zum Augarten' se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hotel 'Zum Augarten'

Hotel Zum Augarten offers modern rooms and free Wi-Fi. A large breakfast buffet is served each morning in the Zum Augarten’s mediterranean-style breakfast room. There are also a variety of restaurants within walking distance. Free parking spaces are available at the Hotel Zum Augarten, and Speyer Train Station is approximately 2 km away. This hotel is a historic 19th-century building in the town of Speyer, a 10-minute walk from the Speyer Technical Museum. Guests are welcome to use the Zum Augarten’s fitness room, or rent a bicycle at the reception.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Hotel 'Zum Augarten'

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Pokojová služba
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Špýr

Rheintor-Apartment

9,8

Rheintor-Apartment

Ubytování (Apartmán) Rheintor-Apartment. Located in Speyer, 1.8 km from Cathedral Speyer and 2.8 km from Stadthalle Speyer, Rheintor-Apartment offers free WiFi. Ubytování Rheintor-Apartment se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofgut Holzmuhle

9,7

Hofgut Holzmuhle

Ubytování (Bed and breakfast) Hofgut Holzmuhle. Offering a sun terrace and views of the garden, Hofgut Holzmuhle is set in Westheim in the Rhineland-Palatinate. Ubytování Hofgut Holzmuhle se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Eselsdamm

9,6

Ferienwohnung am Eselsdamm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Eselsdamm. Located 500 metres from Cathedral Speyer in Speyer, this apartment features a balcony. The property is 1. Ubytování Ferienwohnung am Eselsdamm se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Klatschmohn

9,6

Ferienwohnung Klatschmohn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klatschmohn. Ferienwohnung Klatschmohn se nachází ve městě Speyer, 15 minut chůze od katedrály a 600 metrů od haly Stadthalle Speyer. Ubytování Ferienwohnung Klatschmohn se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spira House

9,6

Spira House

Ubytování (Apartmány) Spira House. Apartmány Spira House se nachází ve městě Špýr a nabízí moderní ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště, zahradu,... Ubytování Spira House se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Finkenschlag

9,5

Ferienwohnung Finkenschlag

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Finkenschlag. Boasting garden views, Ferienwohnung Finkenschlag offers accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Cathedral Speyer. Ubytování Ferienwohnung Finkenschlag se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inside Apartments Speyer

9,5

Inside Apartments Speyer

Ubytování (Apartmány) Inside Apartments Speyer. Located 400 metres from Cathedral Speyer, Inside Apartments Speyer offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Inside Apartments Speyer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Home Speyer mit WLAN, Netflix

9,4

Cosy Home Speyer mit WLAN, Netflix

Ubytování (Apartmán) Cosy Home Speyer mit WLAN, Netflix. Featuring garden views, Cosy Home Speyer mit WLAN, Netflix features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.1 km from Cathedral Speyer. Ubytování Cosy Home Speyer mit WLAN, Netflix se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domizil Domblick Speyer

9,4

Domizil Domblick Speyer

Ubytování (Apartmán) Domizil Domblick Speyer. This apartment is situated in a quiet street with no through-traffic in Speyer, 500 metres from the cathedral. Ubytování Domizil Domblick Speyer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Speyer

9,4

Ferienwohnung Speyer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Speyer. This stylish apartment enjoys a central location in Speyer 600 metres from Speyer Cathedral and 100 metres from the Altpörtel city gate. Ubytování Ferienwohnung Speyer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hagebutte

9,4

Hagebutte

Ubytování (Apartmány) Hagebutte. Set in Speyer, 6 km from Cathedral Speyer and 5 km from Stadthalle Speyer, Hagebutte offers garden views and free WiFi. Ubytování Hagebutte se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zwischen-Rhein-und-Reben, zentral, barrierefrei

9,3

Zwischen-Rhein-und-Reben, zentral, barrierefrei

Ubytování (Apartmán) Zwischen-Rhein-und-Reben, zentral, barrierefrei. Set in Speyer, just 1.8 km from Cathedral Speyer, Zwischen-Rhein-und-Reben, zentral, barrierefrei offers accommodation with barbecue facilities, a terrace... Ubytování Zwischen-Rhein-und-Reben, zentral, barrierefrei se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boardinghouse Speyer

9,2

Boardinghouse Speyer

Ubytování (Apartmány) Boardinghouse Speyer. Boardinghouse Speyer is located in Speyer, 3.9 km from Cathedral Speyer. Free private parking is available on site. Ubytování Boardinghouse Speyer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9,1

Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See. Boasting garden views, Haus am See features accommodation with a garden and a balcony, around 10 km from Stadthalle Speyer. Ubytování Haus am See se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Residenz am Königsplatz

8,9

Hotel Residenz am Königsplatz

Ubytování (Hotel) Hotel Residenz am Königsplatz. This 4-star hotel features free Wi-Fi, a sauna, and a fitness centre. It is centrally located in a quiet area of Speyer, just 1. Ubytování Hotel Residenz am Königsplatz se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Domhof

8,9

Hotel Domhof

Ubytování (Hotel) Hotel Domhof. Tento tradiční hotel se nachází v památkově chráněné budově v historickém centru Špýru, pouhých 100 metrů od zdejší katedrály. Ubytování Hotel Domhof se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinstube Schwarzamsel

8,8

Weinstube Schwarzamsel

Ubytování (Apartmány) Weinstube Schwarzamsel. Set in Speyer, 1.6 km from Cathedral Speyer and less than 1 km from Stadthalle Speyer, Weinstube Schwarzamsel offers a restaurant, city views and free... Ubytování Weinstube Schwarzamsel se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feworeinhard

8,8

Feworeinhard

Ubytování (Apartmán) Feworeinhard. Feworeinhard is an apartment set in Speyer, 3.8 km from Cathedral Speyer. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytování Feworeinhard se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Living Am Wartturm

8,8

Hotel & Living Am Wartturm

Ubytování (Hotel) Hotel & Living Am Wartturm. This family-run, 3-star superior boutique hotel is located just 200 metres from the historic watchtower in Speyer. Ubytování Hotel & Living Am Wartturm se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Goldener Engel

8,8

Hotel Goldener Engel

Ubytování (Hotel) Hotel Goldener Engel. Located in the centre of Speyer in a building from 1857, 800 metres from Cathedral Speyer, Hotel Goldener Engel features free WiFi throughout the property... Ubytování Hotel Goldener Engel se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zum Halbmond

8,8

Gasthaus zum Halbmond

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus zum Halbmond. Set in a historical timber-framed property just 200 metres from the iconic Speyer Cathedral, Gasthaus zum Halbmond is located in Speyer. Ubytování Gasthaus zum Halbmond se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sperling

8,6

Hotel Sperling

Ubytování (Hotel) Hotel Sperling. This new hotel, situated on the north side of Speyer and just a few minutes’ walk from the Steinhäuserwühlsee and Wammsee lakes, offers well-equipped... Ubytování Hotel Sperling se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Hotel Löwengarten

8,6

Best Western Hotel Löwengarten

Ubytování (Hotel) Best Western Hotel Löwengarten. Enjoying a central location within a few minutes' walk of the heart of the historic town of Speyer, this family-run 4-star hotel offers satellite TV and... Ubytování Best Western Hotel Löwengarten se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alt Speyer

8,6

Hotel Alt Speyer

Ubytování (Hotel) Hotel Alt Speyer. This 3-star hotel in Speyer is 200 metres from the town centre and a 10-minute walk from Speyer Train Station. Ubytování Hotel Alt Speyer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Trutzpfaff

8,6

Hotel Trutzpfaff

Ubytování (Hotel) Hotel Trutzpfaff. This small, family-run hotel in Speyer offers brightly furnished rooms, varied breakfasts every day, and free private parking. Ubytování Hotel Trutzpfaff se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Brandenburger

8,5

Gästehaus Brandenburger

Ubytování (Privát) Gästehaus Brandenburger. Located 5 km from Cathedral Speyer, Gästehaus Brandenburger provides accommodation with a garden, a terrace and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Gästehaus Brandenburger se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maximilian

8,5

Maximilian

Ubytování (Penzion) Maximilian. Tento útulný penzion se nachází přímo na pěší zóně ve městě Speyer (Špýr) vedle starobylé brány Altpörtel a nabízí moderně zařízené pokoje a také 2... Ubytování Maximilian se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant 1735

8,5

Hotel-Restaurant 1735

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant 1735. Situated 500 metres from the famous Rhein River in Speyer, Hotel-Restaurant 1735 offers a restaurant, beer garden and free internet access. Ubytování Hotel-Restaurant 1735 se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Birkenweg

8,4

Gästehaus Birkenweg

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Birkenweg. Gästehaus Birkenweg offers accommodation in Speyer, 5 km from Stadthalle Speyer. Ubytování Gästehaus Birkenweg se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmer am Museum

8,4

Zimmer am Museum

Ubytování (Privát) Zimmer am Museum. Situated within 600 metres of Cathedral Speyer and 2. Ubytování Zimmer am Museum se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kurpfalz

8,4

Hotel Kurpfalz

Ubytování (Penzion) Hotel Kurpfalz. This family-run hotel is located in a quiet side street in the centre of the town of Speyer am Rhein, in Rhineland-Palatinate. Ubytování Hotel Kurpfalz se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen direkt am Rhein, Zentrums- und Domnah, 55QM

8,4

Wohnen direkt am Rhein, Zentrums- und Domnah, 55QM

Ubytování (Apartmán) Wohnen direkt am Rhein, Zentrums- und Domnah, 55QM. Wohnen direkt am Rhein, Zentrums- und Domnah, 55QM is situated in Speyer, 1.1 km from Cathedral Speyer and 1. Ubytování Wohnen direkt am Rhein, Zentrums- und Domnah, 55QM se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amadeus Restaurant und Hotel

8,1

Amadeus Restaurant und Hotel

Ubytování (Hotel) Amadeus Restaurant und Hotel. Amadeus Restaurant und Hotel features accommodation in Speyer near Cathedral Speyer and Stadthalle Speyer. Ubytování Amadeus Restaurant und Hotel se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lindner Hotel & Spa Binshof

8,1

Lindner Hotel & Spa Binshof

Ubytování (Hotel) Lindner Hotel & Spa Binshof. This 4-star hotel has a choice of restaurants and large spa with indoor and outdoor pools. It is located in beautiful natural countryside near Speyer. Ubytování Lindner Hotel & Spa Binshof se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Speyer

7,8

ibis Styles Speyer

Ubytování (Hotel) ibis Styles Speyer. Tento hotel stojí v centru města Speyer, 500 metrů od speyerské katedrály. Ubytování ibis Styles Speyer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Grotta

7,8

Hotel La Grotta

Ubytování (Hotel) Hotel La Grotta. Hotel La Grotta offers comfortable rooms in the centre of Speyer, a city set in the heart of the Rhineland-Palatinate countryside. Ubytování Hotel La Grotta se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maximilian

7,8

Apartments Maximilian

Ubytování (Apartmány) Apartments Maximilian. Apartments Maximilian offers accommodation set in Speyer, 1.6 km from Cathedral Speyer and less than 1 km from Stadthalle Speyer. Ubytování Apartments Maximilian se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Domblick Wohnung 3 mit histor

7,8

Fewo Domblick Wohnung 3 mit histor

Ubytování (Apartmán) Fewo Domblick Wohnung 3 mit histor. Situated in Speyer, 1.9 km from Cathedral Speyer and 2.9 km from Stadthalle Speyer, Fewo Domblick Wohnung 3 mit histor offers free WiFi. Ubytování Fewo Domblick Wohnung 3 mit histor se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Speyer am Technik Museum

7,7

Hotel Speyer am Technik Museum

Ubytování (Hotel) Hotel Speyer am Technik Museum. Hotel Speyer am Technik Museum se nachází ve městě Speyer, 1,8 km od katedrály a 3,7 km od Stadthalle Speyer. Ubytování Hotel Speyer am Technik Museum se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boardinghouse La Grotta

7,4

Boardinghouse La Grotta

Ubytování (Privát) Boardinghouse La Grotta. Součástí tohoto penzionu s průčelím ze 17. století je italská restaurace a letní terasa. Ubytování Boardinghouse La Grotta se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meeting-Rooms

6,9

Meeting-Rooms

Ubytování (Motel) Meeting-Rooms. Featuring a garden, Meeting-Rooms is located in Speyer in the Rhineland-Palatinate region, 1.4 km from Cathedral Speyer and 1. Ubytování Meeting-Rooms se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Pension Klaer

4,8

Hotel-Pension Klaer

Ubytování (Hotel) Hotel-Pension Klaer. Rodinný hotel-penzion Klaer se nachází v severní části městečka Špýr. Nabízí ubytování v tichých pokojích s moderním vybavením. Ubytování Hotel-Pension Klaer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment Speyer - 5min City Center, 2 Bed

Modern Apartment Speyer - 5min City Center, 2 Bed

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment Speyer - 5min City Center, 2 Bed. Offering free WiFi and free private parking, Modern Apartment Speyer - 5min City Center, 2 Bed is set in Speyer, just 1.5 km from Cathedral Speyer. Ubytování Modern Apartment Speyer - 5min City Center, 2 Bed se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carpe diem

Carpe diem

Ubytování (Apartmán) Carpe diem. Carpe diem offers accommodation in Speyer, 1.3 km from Cathedral Speyer and less than 1 km from Technik Museum Speyer. Ubytování Carpe diem se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc).

Zweite Heimat - Altstadthaus „Hexegässl“

Zweite Heimat - Altstadthaus „Hexegässl“

Ubytování (Prázdninový dům) Zweite Heimat - Altstadthaus „Hexegässl“. Featuring garden views, Zweite Heimat - Altstadthaus „Hexegässl“ offers accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Cathedral Speyer. Ubytování Zweite Heimat - Altstadthaus „Hexegässl“ se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meeting-Wohnmobil

Meeting-Wohnmobil

Ubytování (Kemp) Meeting-Wohnmobil. Situated within 1.3 km of Cathedral Speyer and 700 metres of Technik Museum Speyer in Speyer, Meeting-Wohnmobil offers accommodation with seating area. Ubytování Meeting-Wohnmobil se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung Emilia

Ferienwohnung Emilia

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Emilia. This maisonette apartment enjoys a quiet and central location in Speyer, a 5-minute walk from the cathedral and all main historic attractions. Ubytování Ferienwohnung Emilia se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc).

TJ's Home in der Domstadt Speyer

TJ's Home in der Domstadt Speyer

Ubytování (Privát) TJ's Home in der Domstadt Speyer. Offering city views, TJ's Home in der Domstadt Speyer is an accommodation situated in Speyer, 3.7 km from Cathedral Speyer and 2 km from Stadthalle Speyer. Ubytování TJ's Home in der Domstadt Speyer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amedia Plaza Speyer

Amedia Plaza Speyer

Ubytování (Hotel) Amedia Plaza Speyer. Situated in Speyer and with Cathedral Speyer reachable within 800 metres, Amedia Plaza Speyer features a tour desk, allergy-free rooms, a bar, free WiFi... Ubytování Amedia Plaza Speyer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc).

GuestHouse Speyer

GuestHouse Speyer

Ubytování (Hotel) GuestHouse Speyer. Offering free WiFi, GuestHouse Speyer is set in Speyer, within 1.2 km of Cathedral Speyer. Ubytování GuestHouse Speyer se nachází ve městě Špýr (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)