Hledat

Ubytování

Spacious Apartment in Gossweinstein Bavaria near River Apartmán

91327 Gößweinstein, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment in Gossweinstein Bavaria near River. Situated in Gößweinstein, Spacious Apartment in Gossweinstein Bavaria near River features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Spacious Apartment in Gossweinstein Bavaria near River se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Spacious Apartment in Gossweinstein Bavaria near River

Situated in Gößweinstein, Spacious Apartment in Gossweinstein Bavaria near River features accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment features 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and a microwave. Bamberg is 48 km from the apartment, while Erlangen is 46 km from the property. The accommodation is 38 km from Bayreuth. The nearest airport is Nuremberg Airport, 63 km from Spacious Apartment in Gossweinstein Bavaria near River.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Spacious Apartment in Gossweinstein Bavaria near River

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v německém městě Gößweinstein

Haus Sonnenschein

9,8

Haus Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnenschein. Haus Sonnenschein is set in Gößweinstein and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haus Sonnenschein se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die kleine Pension

9,4

Die kleine Pension

Ubytování (Penzion) Die kleine Pension. This small guest house is situated in the centre of Gößweinstein. Free private parking is available on site. Ubytování Die kleine Pension se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Behringersmühle

9,2

Apartment in Behringersmühle

Ubytování (Apartmány) Apartment in Behringersmühle. Tento apartmán v Gößweinsteinu zahrnuje balkon s výhledem na hory. Apartmán se nachází 41 km od Norimberku a nabízí bezplatné parkování. Ubytování Apartment in Behringersmühle se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Regina

9,1

Hotel Garni Regina

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Regina. Tento rodinný hotel stojí na okraji obce Gößweinstein, v místě s výhledem na zámek a barokní baziliku. Má velkou zahradu se sluneční terasou. Ubytování Hotel Garni Regina se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zweck

9,1

Pension Zweck

Ubytování (Penzion) Pension Zweck. Located amid the picturesque landscapes of the Fränkische Schweiz region, this family-run guest house in the quiet village of Gößweinstein offers... Ubytování Pension Zweck se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension am Wald

9

Pension am Wald

Ubytování (Penzion) Pension am Wald. Pension am Wald features a shared lounge, garden, barbecue facilities and terrace in Gößweinstein. Ubytování Pension am Wald se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zweck's Ferienwohnung

8,9

Zweck's Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Zweck's Ferienwohnung. This holiday apartment is situated in the attractive centre of Gößweinstein. Ubytování Zweck's Ferienwohnung se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jutta

8,9

Haus Jutta

Ubytování (Penzion) Haus Jutta. Tento rodinný penzion se nachází v městečku Gößweinstein v oblasti známé jako Francouzské Švýcarsko, a nabízí pokoje ve venkovském stylu s posezením a... Ubytování Haus Jutta se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gisela

8,9

Pension Gisela

Ubytování (Penzion) Pension Gisela. This family-run guest house offers cosy rooms in the charming village of Gößweinstein. Ubytování Pension Gisela se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko).

Haus Körber

8,6

Haus Körber

Ubytování (Apartmány) Haus Körber. A sauna, free rental bicycles and a spacious garden are all offered at Haus Körber. Ubytování Haus Körber se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko).

Gasthof zum Löwen

8,5

Gasthof zum Löwen

Ubytování (Penzion) Gasthof zum Löwen. Dating from 1850, this family run, traditional hotel offers cosy accommodation in the small Franconian town of Gößweinstein, right in the heart of the... Ubytování Gasthof zum Löwen se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Gasthof Stern

8,5

Landhotel Gasthof Stern

Ubytování (Penzion) Landhotel Gasthof Stern. Hotel Gasthof Stern se nachází v Gößweinsteinu, v krásné oblasti Franckého Švýcarska, a nabízí pokoje ve venkovském stylu a každodenní snídani formou... Ubytování Landhotel Gasthof Stern se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stempferhof

8,4

Hotel Stempferhof

Ubytování (Hotel) Hotel Stempferhof. Our hotel is located in the state-approved climatic health resort of Gößweinstein, in the heart of Franconian Switzerland, an area with low-lying mountains... Ubytování Hotel Stempferhof se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Behringers Freizeit - und Tagungshotel

8,2

Behringers Freizeit - und Tagungshotel

Ubytování (Hotel) Behringers Freizeit - und Tagungshotel. Located where the rivers Ailsbach, Püttlach and Wiesent meet, and just south of Gößweinstein Castle, this hotel is located in the heart of the "Franconian... Ubytování Behringers Freizeit - und Tagungshotel se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Hotel Frankenstern

8,2

Landgasthof Hotel Frankenstern

Ubytování (Hotel) Landgasthof Hotel Frankenstern. Situated in Gößweinstein, Landgasthof Hotel Frankenstern has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Landgasthof Hotel Frankenstern se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko).

Hotel Krone

7,2

Hotel Krone

Ubytování (Hotel) Hotel Krone. Hotel Krone se nachází na náměstí v obci Gößweinstein. Nabízí moderní pokoje, tradiční restauraci a kavárnu, kde jsou servírovány domácí moučníky a pečivo. Ubytování Hotel Krone se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfortable Apartment in Wichsenstein Bavaria with Terrace

Comfortable Apartment in Wichsenstein Bavaria with Terrace

Ubytování (Apartmán) Comfortable Apartment in Wichsenstein Bavaria with Terrace. Situated in Gößweinstein, Comfortable Apartment in Wichsenstein Bavaria with Terrace features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Comfortable Apartment in Wichsenstein Bavaria with Terrace se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Christine Trautner

Ferienwohnung Christine Trautner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Christine Trautner. Ferienwohnung Christine Trautner is located in Gößweinstein and offers free bikes and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Christine Trautner se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enticing Apartment in Wichsenstein Germany With Terrace

Enticing Apartment in Wichsenstein Germany With Terrace

Ubytování (Apartmán) Enticing Apartment in Wichsenstein Germany With Terrace. Enticing Apartment in Wichsenstein Germany With Terrace is situated in Gößweinstein and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Enticing Apartment in Wichsenstein Germany With Terrace se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko).

Quaint Apartment in Gossweinstein Bavaria near River

Quaint Apartment in Gossweinstein Bavaria near River

Ubytování (Apartmán) Quaint Apartment in Gossweinstein Bavaria near River. Quaint Apartment in Gossweinstein Bavaria near River is located in Gößweinstein and offers barbecue facilities. The accommodation is 38 km from Bayreuth. Ubytování Quaint Apartment in Gossweinstein Bavaria near River se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Wagnershoehe

Ferienwohnung Haus Wagnershoehe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Wagnershoehe. Ferienwohnung Haus Wagnershoehe is located in Gößweinstein and offers free bikes and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Haus Wagnershoehe se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko).

Holzferienhaus

Holzferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Holzferienhaus. Situated in Gößweinstein in the Bavaria region, Holzferienhaus features a balcony and garden views. Ubytování Holzferienhaus se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River

Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River. Situated in Gößweinstein, Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Apartment in Wichsenstein Bavaria near Forest

Luxurious Apartment in Wichsenstein Bavaria near Forest

Ubytování (Apartmán) Luxurious Apartment in Wichsenstein Bavaria near Forest. Luxurious Apartment in Wichsenstein Bavaria near Forest is located in Gößweinstein and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Luxurious Apartment in Wichsenstein Bavaria near Forest se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Schönblick

Gasthof Schönblick

Ubytování (Hotel) Gasthof Schönblick. Situated in Gößweinstein, Gasthof Schönblick features a terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthof Schönblick se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River

Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River. Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River is set in Gößweinstein and offers a terrace. The accommodation is 38 km from Bayreuth. Ubytování Cozy Apartment in Gossweinstein Bavaria near River se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Wichenstein with Large Garden

Cozy Apartment in Wichenstein with Large Garden

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Wichenstein with Large Garden. Located in Gößweinstein in the Bavaria region, Cozy Apartment in Wichenstein with Large Garden features a garden. The accommodation is 32 km from Erlangen. Ubytování Cozy Apartment in Wichenstein with Large Garden se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko).

Gasthof zur Behringersmühle

Gasthof zur Behringersmühle

Ubytování (Hotel) Gasthof zur Behringersmühle. Set in Gößweinstein, Gasthof zur Behringersmühle has a restaurant. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Gasthof zur Behringersmühle se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Woelfel

Ferienwohnung Woelfel

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Woelfel. Located in Gößweinstein, Ferienwohnung Woelfel provides accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování Ferienwohnung Woelfel se nachází ve městě Gößweinstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)